Periode Trainer Land geb.
16.06.2016 - 30.06.2018 Giovanni Tedesco Italië 13.05.1972
01.07.2014 - 30.06.2015 Giovanni Tedesco Italië 13.05.1972
01.07.2012 - 30.06.2013 Tony Alamango Malta
01.07.2010 - 30.06.2012 Michael Woods Malta 23.03.1962
01.07.2008 - 09.01.2009 Zoran Popović Bosnië-Herzegovina 01.01.1965
01.07.2007 - 30.06.2008 Danilo Dončić Servië 20.08.1969
01.06.2000 - 31.07.2000 Freddie Cardona Malta
01.06.1999 - 31.05.2000 Mark Miller Engeland 22.09.1962
01.07.1995 - 30.06.1997 Ron Fenton Engeland 21.09.1940
01.07.1994 - 31.12.1994 George Busuttil Malta
01.07.1993 - 30.06.1994 Mark Miller Engeland 22.09.1962
01.07.1992 - 30.06.1993 Mario Borg Malta
01.07.1991 - 30.06.1992 Lolly Aquilina Malta
01.07.1988 - 30.06.1989 Hugh Caruana Malta
01.07.1977 - 30.06.1978 Franco Tampone Malta
01.07.1976 - 30.06.1979 Tony Formosa Malta
01.07.1973 - 30.06.1974 Hugh Caruana Malta
01.07.1966 - 30.06.1967 Ted Phillips Engeland 21.08.1933
01.07.1965 - 30.06.1973 Lolly Borg Malta 23.10.1931
01.07.1961 - 30.06.1963 James Wilson Engeland
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner