Periode Trainer Land geb.
01.07.2015 - 30.06.2017 Massimo Gadda Italië 16.09.1963
10.03.2015 - 30.06.2015 Aldo Firicano Italië 12.03.1967
30.12.2014 - 08.03.2015 Richard Vanigli Italië 01.06.1971
01.11.2013 - 27.12.2014 Roberto Rossi Italië 24.03.1962
01.07.1981 - 30.06.1982 Bruno Mazzia Italië 14.03.1941
01.07.1978 - 30.06.1979 Giuseppe Vavassori Italië 29.06.1934
01.07.1977 - 30.06.1978 Attilio Santarelli Italië 26.04.1934
01.07.1973 - 30.06.1974 Attilio Santarelli Italië 26.04.1934
01.07.1966 - 30.06.1968 Attilio Santarelli Italië 26.04.1934
01.07.1947 - 30.06.1948 Willi Sevcik Oostenrijk
01.07.1927 - 30.06.1932 Franz Hansl Oostenrijk 23.10.1897
01.07.1923 - 30.06.1926 Heinrich Lenczewsky Oostenrijk
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner