Periode Trainer Land geb.
14.11.2018 - 30.06.2020 Claudio Ranieri Italië 20.10.1951
28.12.2015 - 13.11.2018 Slaviša Jokanović Servië 16.08.1968
09.11.2015 - 27.12.2015 Peter Grant Schotland 30.08.1965
19.09.2014 - 08.11.2015 Kit Symons Wales 08.03.1971
14.02.2014 - 18.09.2014 Felix Magath Duitsland 26.07.1953
01.12.2013 - 13.02.2014 René Meulensteen Nederland 25.03.1964
30.06.2011 - 01.12.2013 Martin Jol Nederland 16.01.1956
01.07.2010 - 29.06.2011 Mark Hughes Wales 01.11.1963
28.12.2007 - 30.06.2010 Roy Hodgson Engeland 09.08.1947
11.04.2007 - 21.12.2007 Lawrie Sanchez Noord-Ierland 22.10.1959
17.04.2003 - 10.04.2007 Chris Coleman Wales 10.06.1970
01.07.2000 - 16.04.2003 Jean Tigana Frankrijk 23.06.1955
02.10.1999 - 30.06.2000 Karl-Heinz Riedle Duitsland 16.09.1965
01.07.1999 - 25.09.1999 Paul Bracewell Engeland 19.07.1962
07.05.1998 - 30.06.1999 Kevin Keegan Engeland 14.02.1951
01.07.1997 - 06.05.1998 Ray Wilkins Engeland 14.09.1956
01.07.1996 - 25.09.1997 Micky Adams Engeland 08.11.1961
01.07.1994 - 19.02.1996 Ian Branfoot Engeland 26.01.1947
01.07.1991 - 30.06.1994 Don Mackay Schotland 19.03.1940
01.07.1990 - 30.06.1991 Alan Dicks Engeland 29.08.1934
01.07.1986 - 30.06.1987 Ray Lewington Engeland 07.09.1956
01.07.1984 - 30.06.1986 Ray Harford Engeland 01.06.1945
01.07.1980 - 15.04.1984 Malcolm MacDonald Engeland 07.01.1950
01.07.1976 - 30.06.1980 Bobby Campbell Engeland 23.04.1937
01.12.1968 - 30.06.1972 Bill Dodgin Engeland 04.11.1931
01.01.1968 - 31.10.1968 Bobby Robson Engeland 18.02.1933
15.01.1965 - 30.06.1968 Vic Buckingham Engeland 23.10.1915
01.07.1959 - 31.12.1964 Bedford Jezzard Engeland 19.10.1927
01.01.1956 - 30.06.1958 Doug Livingstone Schotland 25.02.1898
01.07.1934 - 28.02.1935 Jimmy Hogan Engeland 16.10.1882
01.07.1926 - 30.06.1929 Joe Bradshaw Engeland 00.00.1884
01.07.1924 - 30.06.1926 Andrew Ducat Engeland 16.02.1886
01.07.1909 - 30.06.1924 Philip Kelso Schotland 26.05.1871
01.07.1904 - 30.06.1909 Harry Bradshaw Engeland 00.00.1854
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner