Periode Trainer Land geb.
28.05.2018 - 30.06.2019 Ivan Đurđjević Servië 05.02.1977
11.05.2018 - 27.05.2018 Rafał Ulatowski Polen 26.01.1973
30.08.2016 - 10.05.2018 Nenad Bjelica Kroatië 20.08.1971
12.10.2015 - 29.08.2016 Jan Urban Polen 14.05.1962
27.08.2014 - 11.10.2015 Maciej Skorża Polen 10.01.1972
27.02.2012 - 26.08.2014 Mariusz Rumak Polen 03.06.1977
03.11.2010 - 25.02.2012 Bakero Spanje 11.02.1963
05.06.2009 - 02.11.2010 Jacek Zieliński Polen 22.03.1961
01.07.2006 - 30.06.2009 Franciszek Smuda Polen 22.06.1948
01.07.2004 - 16.05.2006 Czesław Michniewicz Polen 12.02.1970
12.02.2003 - 05.06.2003 Bohumil Páník Tsjechië 31.12.1956
01.01.2001 - 30.06.2001 Adam Topolski Polen 25.12.1951
17.04.2000 - 30.06.2000 Wojciech Wąsikiewicz Polen 15.07.1946
01.07.1998 - 31.10.1999 Adam Topolski Polen 25.12.1951
01.07.1994 - 30.06.1995 Romuald Szukiełowicz Polen 10.02.1949
01.07.1993 - 30.06.1994 Roman Jakóbczak Polen 26.02.1946
01.07.1991 - 30.06.1993 Henryk Apostel Polen 29.01.1941
01.07.1990 - 30.06.1991 Andrzej Strugarek Polen 25.10.1958
01.07.1989 - 30.06.1991 Jerzy Kopa Polen 02.01.1943
01.07.1988 - 31.12.1988 Henryk Apostel Polen 29.01.1941
01.07.1986 - 30.06.1987 Bronisław Waligóra Polen 25.09.1932
01.01.1985 - 31.12.1986 Włodzimierz Jakubowski Polen 14.12.1939
01.01.1985 - 30.06.1985 Leszek Jezierski Polen 12.05.1929
01.07.1980 - 31.12.1984 Wojciech Łazarek Polen 04.10.1937
01.07.1976 - 30.06.1979 Jerzy Kopa Polen 02.01.1943
01.07.1972 - 30.06.1973 Augustyn Dziwisz Polen 28.08.1918
01.07.1969 - 30.06.1972 Edmund Białas Polen 19.08.1919
01.07.1965 - 30.06.1966 Edmund Białas Polen 19.08.1919
01.07.1957 - 31.12.1958 Vilém Lugr Tsjechië 28.06.1911
01.01.1953 - 30.06.1953 Artur Woźniak Polen 10.11.1913
01.06.1950 - 08.06.1951 Antoni Boettcher Polen 00.00.1914
01.03.1949 - 31.12.1949 Antoni Boettcher Polen 00.00.1914
01.07.1929 - 30.06.1931 Marian Spojda Polen 04.01.1901
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner