Selectie
Opstellingen
Sortering
Keeper
Marius Adamonis Lazio Roma 13.05.1997
Ignas Driomovas FK Banga Gargždai 27.04.1997
Edvinas Gertmonas FK Žalgiris 01.06.1996
Titas Krapikas Ternana Calcio 03.01.1999
Ignas Plūkas Hegelmann Litauen 08.12.1993
Ernestas Šetkus Hapoel Tel Aviv 25.05.1985
Tomas Švedkauskas DFK Dainava 22.06.1994
Verdediging
Dominykas Barauskas FK Riteriai 18.04.1997
Rolandas Baravykas UTA Arad 23.08.1995
Markas Beneta FK Sūduva 08.07.1993
Martynas Dapkus Kauno Žalgiris 16.02.1993
Vytas Gašpuitis Dunfermline Athletic 04.03.1994
Edvinas Girdvainis Kauno Žalgiris 17.01.1993
Justinas Januševskis FK Panevėžys 26.03.1994
Linas Klimavičius DFK Dainava 10.04.1989
Markus Palionis Jahn Regensburg 12.05.1987
Rimvydas Sadauskas Kauno Žalgiris 21.07.1996
Benas Šatkus 1. FC Nürnberg 01.04.2001
Karolis Šilkaitis Kauno Žalgiris 02.06.1996
Artemijus Tutyškinas FC Crotone 08.08.2003
Egidijus Vaitkūnas Kauno Žalgiris 08.08.1988
Middenveld
Vilius Armanavičius Hegelmann Litauen 08.05.1995
Tautvydas Eliošius FK Panevėžys 03.11.1991
Donatas Kazlauskas Academica Clinceni 31.03.1994
Linas Mėgelaitis Viterbese 09.09.1998
Saulius Mikoliūnas FK Žalgiris 02.05.1984
Deimantas Petravičius Águilas FC 02.09.1995
Danielis Romanovskis FK Banga Gargždai 19.06.1996
Domantas Šimkus Hapoel Kfar Saba 10.02.1996
Gratas Sirgėdas Kauno Žalgiris 17.12.1994
Vaidas Slavickas FK Sūduva 26.02.1986
Vykintas Slivka Apollon Smyrnis 29.04.1995
Edgaras Utkus Cercle Brugge 22.06.2000
Karolis Uzéla FK Žalgiris 11.03.2000
Ernestas Veliulis FK Panevėžys 22.08.1992
Ovidijus Verbickas FK Žalgiris 04.07.1993
Modestas Vorobjovas UTA Arad 30.12.1995
Aanval
Fiodor Černych Jagiellonia Białystok 21.05.1991
Edgaras Dubickas Piacenza Calcio 09.07.1998
Paulius Golubickas HNK Gorica 19.08.1999
Eligijus Jankauskas FK Panevėžys 22.06.1998
Justas Lasickas FK Voždovac 06.10.1997
Karolis Laukžemis 11.03.1992
Arvydas Novikovas BB Erzurumspor 18.12.1990
Nerijus Valskis Jamshedpur FC 04.08.1987
Trainer
Valdas Ivanauskas van 01.07.2021 31.07.1966
Valdas Urbonas tot 30.06.2021 29.11.1967
Assistent-trainer
Thomas Klimmeck van 30.08.2021 25.12.1970
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner