Periode Trainer Land geb.
11.03.2016 - 30.06.2019 Rafa Benítez Spanje 16.04.1960
10.06.2015 - 10.03.2016 Steve McClaren Engeland 03.05.1961
30.12.2014 - 09.06.2015 John Carver Engeland 16.01.1965
09.12.2010 - 29.12.2014 Alan Pardew Engeland 18.07.1961
01.07.2009 - 06.12.2010 Chris Hughton Ierland 11.12.1958
01.04.2009 - 30.06.2009 Alan Shearer Engeland 13.08.1970
27.09.2008 - 31.03.2009 Joe Kinnear Ierland 27.12.1946
10.09.2008 - 26.09.2008 Chris Hughton Ierland 11.12.1958
16.01.2008 - 04.09.2008 Kevin Keegan Engeland 14.02.1951
10.01.2008 - 15.01.2008 Nigel Pearson Engeland 21.08.1963
15.05.2007 - 09.01.2008 Sam Allardyce Engeland 19.10.1954
07.05.2007 - 14.05.2007 Nigel Pearson Engeland 21.08.1963
02.02.2006 - 06.05.2007 Glenn Roeder Engeland 13.12.1955
13.09.2004 - 01.02.2006 Graeme Souness Schotland 06.05.1953
30.08.2004 - 12.09.2004 John Carver Engeland 16.01.1965
02.09.1999 - 29.08.2004 Bobby Robson Engeland 18.02.1933
28.08.1999 - 01.09.1999 Steve Clarke Schotland 29.08.1963
27.08.1998 - 27.08.1999 Ruud Gullit Nederland 01.09.1962
14.01.1997 - 27.08.1998 Kenny Dalglish Schotland 04.03.1951
08.01.1997 - 13.01.1997 Terry McDermott Engeland 08.12.1951
05.02.1992 - 07.01.1997 Kevin Keegan Engeland 14.02.1951
26.03.1991 - 04.02.1992 Osvaldo Ardiles Argentinië 03.08.1952
09.12.1988 - 30.06.1989 Jim Smith Engeland 17.10.1940
04.11.1988 - 04.12.1988 Colin Suggett Engeland 30.12.1948
13.09.1985 - 30.10.1988 Iam McFaul Noord-Ierland 01.10.1943
01.07.1984 - 08.09.1985 Jack Charlton Engeland 08.05.1935
01.07.1980 - 30.06.1984 Arthur Cox Engeland 14.12.1939
01.07.1977 - 30.06.1980 Bill McGarry Engeland 10.06.1927
02.02.1977 - 09.11.1977 Richard Dinnis Engeland
01.07.1975 - 31.01.1977 Gordon Lee Engeland 13.07.1934
01.06.1962 - 01.06.1975 Joe Harvey Engeland 11.06.1918
01.10.1961 - 30.06.1962 Norman Smith Engeland 15.12.1897
01.07.1958 - 30.09.1961 Charlie Mitten Engeland 17.01.1921
01.01.1956 - 30.06.1958 Stan Seymour Engeland 16.05.1895
01.12.1954 - 31.12.1955 Doug Livingstone Schotland 25.02.1898
01.12.1950 - 31.12.1954 Stan Seymour Engeland 16.05.1895
01.05.1947 - 30.11.1950 George Martin Schotland 14.07.1899
01.09.1939 - 30.04.1947 Stan Seymour Engeland 16.05.1895
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner