Periode Trainer Land geb.
01.10.2018 - 30.06.2020 Keith Curle Engeland 14.11.1963
03.04.2018 - 30.09.2018 Dean Austin Engeland 26.04.1970
04.09.2017 - 02.04.2018 Jimmy Floyd Hasselbaink Nederland 27.03.1972
13.01.2017 - 31.08.2017 Justin Edinburgh Engeland 18.12.1969
10.01.2017 - 12.01.2017 Paul Wilkinson Engeland 30.10.1964
01.07.2016 - 09.01.2017 Robert Page Wales 03.09.1974
27.01.2014 - 11.05.2016 Chris Wilder Engeland 23.09.1967
22.12.2013 - 26.01.2014 Andy King Engeland 14.08.1956
30.11.2011 - 21.12.2013 Aidy Boothroyd Engeland 08.02.1971
22.11.2011 - 29.11.2011 Tim Flowers Engeland 03.02.1967
04.03.2011 - 14.11.2011 Gary Johnson Engeland 28.09.1955
09.09.2009 - 02.03.2011 Ian Sampson Engeland 14.11.1968
01.07.2008 - 08.09.2009 Stuart Gray Schotland 18.12.1973
06.01.2007 - 04.09.2009 Stuart Gray Engeland 19.04.1960
23.12.2006 - 01.01.2007 Jim Barron Engeland 19.10.1943
01.07.2006 - 19.12.2006 John Gorman Engeland 16.08.1949
07.01.2003 - 24.02.2003 Terry Fenwick Engeland 17.11.1959
01.01.1995 - 31.10.1999 Ian Atkins Engeland 16.01.1957
01.07.1993 - 31.12.1994 John Barnwell Engeland 24.12.1938
01.01.1985 - 01.01.1985 Tony Taylor Schotland 06.09.1946
01.07.1984 - 30.06.1985 Tony Barton Engeland 08.04.1937
01.07.1973 - 30.06.1976 Bill Dodgin Engeland 04.11.1931
01.07.1972 - 30.06.1973 Billy Baxter Schotland 23.04.1939
01.07.1959 - 30.06.1966 David Bowen Wales 07.06.1928
01.03.1949 - 30.06.1954 Robert Dennison Engeland 06.03.1912
01.07.1937 - 30.06.1939 Warney Cresswell Engeland 05.11.1897
01.07.1920 - 30.06.1922 George Jobey Engeland 00.07.1885
01.07.1907 - 30.06.1912 Herbert Chapman Engeland 19.01.1878
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner