Periode Trainer Land geb.
01.07.2019 - 30.06.2021 John Stegeman Nederland 27.08.1976
28.12.2018 - 30.06.2019 Jaap Stam Nederland 17.07.1972
20.12.2018 - 27.12.2018 Gert Peter de Gunst Nederland 23.11.1968
01.07.2017 - 19.12.2018 John van 't Schip Nederland 30.12.1963
01.07.2013 - 30.06.2017 Ron Jans Nederland 29.09.1958
01.01.2010 - 30.06.2013 Art Langeler Nederland 16.08.1970
10.03.2009 - 11.05.2009 Marco Roelofsen Nederland 03.10.1968
01.07.2006 - 29.10.2009 Jan Everse Nederland 05.01.1954
22.01.2006 - 30.06.2006 Harry Sinkgraven Nederland 21.01.1966
01.07.2004 - 31.01.2006 Hennie Spijkerman Nederland 28.10.1950
01.07.2002 - 30.06.2004 Peter Boeve Nederland 14.03.1957
01.07.2001 - 30.06.2002 Paul Krabbe Nederland 19.09.1956
01.07.1998 - 30.06.2001 Dwight Lodeweges Nederland 26.10.1957
01.07.1996 - 20.12.1998 Jan Everse Nederland 05.01.1954
01.07.1995 - 30.06.1996 Piet Schrijvers Nederland 15.12.1946
01.07.1992 - 30.06.1993 Theo de Jong Nederland 11.08.1947
01.07.1988 - 30.06.1989 Theo Laseroms Nederland 08.03.1940
01.07.1984 - 30.06.1988 Co Adriaanse Nederland 21.07.1947
01.07.1982 - 30.06.1984 Cor Brom Nederland 27.08.1932
01.07.1977 - 30.06.1982 Fritz Korbach Duitsland 18.07.1945
01.07.1974 - 30.06.1975 Friedrich Donnenfeld Oostenrijk 17.01.1912
01.01.1973 - 30.06.1974 Georg Keßler Duitsland 23.09.1932
01.07.1970 - 30.06.1973 László Zalai Hongarije 00.00.1929
01.07.1969 - 30.06.1970 Pim van de Meent Nederland 20.11.1937
01.07.1968 - 30.06.1969 Joep Brandes Nederland 26.06.1920
01.07.1930 - 30.06.1932 Sidney Ernest Rowland "Sid" Castle Engeland 12.03.1892
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner