Periode Trainer Land geb.
07.10.2011 - 30.06.2020 Jim McInally Schotland 19.02.1964
23.03.2011 - 23.09.2011 John Sheran Schotland 08.08.1960
30.10.2006 - 10.01.2008 Steve Paterson Schotland 07.04.1958
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner