Periode Trainer Land geb.
10.04.2019 - 30.06.2019 Johnny Jansen Nederland 02.03.1975
01.07.2018 - 09.04.2019 Jan Olde Riekerink Nederland 22.02.1963
01.07.2016 - 30.06.2018 Jurgen Streppel Nederland 25.06.1969
20.10.2015 - 30.06.2016 Foppe de Haan Nederland 26.06.1943
01.07.2014 - 20.10.2015 Dwight Lodeweges Nederland 26.10.1957
01.07.2012 - 30.06.2014 Marco van Basten Nederland 31.10.1964
01.07.2010 - 30.06.2012 Ron Jans Nederland 29.09.1958
05.02.2010 - 30.06.2010 Jan Everse Nederland 05.01.1954
31.08.2009 - 03.02.2010 Jan de Jonge Nederland 08.05.1963
01.07.2008 - 30.08.2009 Trond Sollied Noorwegen 29.04.1959
01.07.2004 - 30.06.2008 Gertjan Verbeek Nederland 01.08.1962
01.07.1993 - 30.06.2004 Foppe de Haan Nederland 26.06.1943
01.07.1990 - 14.10.1992 Fritz Korbach Duitsland 18.07.1945
01.07.1985 - 30.06.1987 Foppe de Haan Nederland 26.06.1943
01.07.1973 - 30.06.1977 László Zalai Hongarije 00.00.1929
01.07.1965 - 30.06.1966 László Zalai Hongarije 00.00.1929
01.07.1961 - 30.06.1963 Arie de Vroet Nederland 09.11.1918
01.07.1945 - 31.12.1945 Otto Bonsema Nederland 03.11.1909
01.07.1936 - 30.06.1938 Sidney Ernest Rowland "Sid" Castle Engeland 12.03.1892
01.07.1932 - 30.06.1933 Sidney Ernest Rowland "Sid" Castle Engeland 12.03.1892
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner