Periode Trainer Land geb.
01.07.2018 - 30.06.2020 Henk Fraser Nederland 07.07.1966
25.12.2017 - 30.06.2018 Dick Advocaat Nederland 27.09.1947
18.12.2017 - 24.12.2017 Dolf Roks Nederland 21.11.1962
01.01.2015 - 17.12.2017 Alex Pastoor Nederland 26.10.1966
30.11.2014 - 31.12.2014 Peter van den Berg Nederland 19.12.1971
01.01.2014 - 29.11.2014 Gert Kruys Nederland 08.05.1961
01.07.2013 - 02.12.2013 Adrie Bogers Nederland 04.05.1965
04.04.2013 - 30.06.2013 Henk ten Cate Nederland 09.12.1954
01.07.2011 - 02.04.2013 Michel Vonk Nederland 28.10.1968
25.02.2011 - 30.06.2011 Jos van Eck Nederland 02.05.1963
01.07.2010 - 24.02.2011 Jan Everse Nederland 05.01.1954
05.04.2010 - 30.06.2010 Aad de Mos Nederland 27.03.1947
01.07.2009 - 04.04.2010 Frans Adelaar Nederland 05.12.1960
18.12.2007 - 30.06.2009 Foeke Booy Nederland 25.04.1962
12.11.2007 - 17.12.2007 Adri van Tiggelen Nederland 16.06.1957
01.07.2007 - 11.11.2007 Gert Aandewiel Nederland 09.09.1969
01.07.2005 - 30.06.2007 Wiljan Vloet Nederland 10.09.1962
25.05.2005 - 30.06.2005 Adri van Tiggelen Nederland 16.06.1957
01.07.2003 - 30.06.2005 Mike Snoei Nederland 04.12.1963
09.02.2003 - 30.06.2003 Chris Dekker Nederland 06.12.1945
22.01.2003 - 08.02.2003 Fritz Korbach Duitsland 18.07.1945
01.07.2002 - 21.01.2003 Dolf Roks Nederland 21.11.1962
01.07.2001 - 30.06.2002 Frank Rijkaard Nederland 30.09.1962
16.02.2001 - 30.06.2001 Willem van Hanegem Nederland 20.02.1944
24.12.1998 - 27.10.1999 Jan Everse Nederland 05.01.1954
27.10.1997 - 16.02.2001 Dolf Roks Nederland 21.11.1962
01.07.1997 - 06.12.1998 Hans van der Zee Nederland 15.01.1956
01.07.1995 - 11.01.1997 Henk ten Cate Nederland 09.12.1954
01.07.1993 - 30.06.1995 Han Berger Nederland 17.06.1950
01.07.1991 - 30.06.1993 Rob Jacobs Nederland 15.10.1943
01.07.1990 - 30.06.1991 Hans van Doorneveld Nederland 09.09.1940
01.07.1988 - 30.06.1990 Rob Baan Nederland 01.04.1943
01.07.1986 - 30.06.1988 Barry Hughes Wales 31.12.1937
01.07.1984 - 30.06.1986 Theo Vonk Nederland 16.12.1947
01.07.1983 - 30.06.1984 Bert Jacobs Nederland 02.03.1941
01.07.1981 - 30.06.1984 Pim Verbeek Nederland 12.03.1956
01.07.1980 - 30.06.1983 Barry Hughes Wales 31.12.1937
01.01.1980 - 30.06.1980 Hans Kraay sr. Nederland 14.10.1936
01.07.1978 - 15.01.1980 Mircea Petescu Roemenië 15.05.1943
01.07.1976 - 30.06.1978 Cor Brom Nederland 27.08.1932
16.05.1976 - 30.06.1976 Jimmy Adamson Engeland 04.04.1929
01.07.1972 - 30.06.1976 Leo Steegman Nederland 08.11.1943
01.07.1971 - 30.06.1972 Elek Schwartz Roemenië 23.10.1908
01.02.1970 - 30.06.1971 Georg Keßler Duitsland 23.09.1932
01.07.1966 - 31.01.1970 Wiel Coerver Nederland 03.12.1924
01.07.1963 - 30.06.1966 Bill Thompson Schotland 10.08.1921
01.07.1955 - 30.06.1963 Denis Neville Engeland 06.05.1915
01.07.1949 - 30.06.1950 Doug Livingstone Schotland 25.02.1898
01.07.1914 - 30.06.1915 Edgar Chadwick Engeland 14.06.1869
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner