Periode Trainer Land geb.
01.01.2020 - 31.12.2020 Óli Djurhuus Faroer Eilanden 29.06.1983
20.05.2019 - 31.12.2019 Arnar Lognberg Faroer Eilanden 15.07.1991
20.05.2019 - 31.12.2019 Heini Viðoy Faroer Eilanden 12.01.1997
01.01.2019 - 19.05.2019 Andreas Poulsen Faroer Eilanden 19.06.1989
01.01.2017 - 31.12.2018 Arnar Lognberg Faroer Eilanden 15.07.1991
01.01.2016 - 31.12.2016 Jóannes Kári Hansen Faroer Eilanden
01.01.2015 - 31.12.2015 Ásbjørn Nattestad Faroer Eilanden 27.09.1979
01.01.2013 - 31.12.2014 Símun Høgnesen Faroer Eilanden 12.06.1976
01.01.2011 - 31.12.2012 Rúni Elttør Faroer Eilanden 24.05.1979
01.01.2010 - 31.12.2010 John Andreassen Faroer Eilanden 07.01.1983
01.01.2009 - 31.12.2009 Dánjal Mouritsson Joensen Faroer Eilanden 20.11.1987
01.01.2007 - 31.12.2007 Sólvit Nolsøe Faroer Eilanden 04.09.1985
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner