Periode Trainer Land geb.
01.07.2014 - 30.06.2021 Maurice Steijn Nederland 20.11.1973
01.07.2013 - 30.06.2014 René Trost Nederland 31.01.1965
26.12.2011 - 30.06.2013 Ton Lokhoff Nederland 25.12.1959
07.12.2011 - 25.12.2011 Willy Boessen Nederland 03.05.1964
01.07.2011 - 06.12.2011 Glen De Boeck België 22.08.1971
12.01.2011 - 30.06.2011 Willy Boessen Nederland 03.05.1964
01.07.2008 - 20.12.2010 Jan van Dijk Nederland 10.12.1956
01.07.2006 - 30.06.2008 André Wetzel Indonesië 03.11.1951
01.07.2005 - 30.06.2006 Herbert Neumann Duitsland 14.11.1953
01.07.2004 - 30.06.2005 Adrie Koster Nederland 18.11.1954
01.07.2001 - 30.06.2004 Wim Dusseldorp Nederland 11.06.1961
01.07.2000 - 30.06.2001 Jan Versleijen Nederland 29.12.1955
01.07.1998 - 30.06.2000 Hennie Spijkerman Nederland 28.10.1950
01.07.1996 - 30.06.1998 Henk van Stee Nederland 17.12.1961
01.07.1995 - 30.06.1996 Jan Versleijen Nederland 29.12.1955
18.05.1994 - 30.06.1995 Remy Reynierse Nederland 18.06.1961
01.07.1992 - 30.06.1994 Frans Körver Nederland 31.07.1937
01.07.1990 - 27.09.1992 Henk Rayer Nederland 30.10.1949
20.02.1989 - 30.06.1989 Sef Vergoossen Nederland 05.08.1947
01.07.1988 - 19.02.1989 Leo van Veen Nederland 06.06.1946
01.07.1986 - 30.06.1988 Jan Reker Nederland 03.06.1948
01.07.1981 - 30.06.1986 Sef Vergoossen Nederland 05.08.1947
01.01.1979 - 30.06.1979 Sef Vergoossen Nederland 05.08.1947
01.07.1978 - 31.12.1978 Hans Croon Nederland 25.05.1936
01.07.1972 - 30.06.1978 Rob Baan Nederland 01.04.1943
20.09.1961 - 26.05.1963 Ferdi Silz Duitsland 30.11.1915
01.07.1960 - 30.06.1961 Josef Horejs Oostenrijk
01.07.1956 - 30.06.1960 Willy Kment Oostenrijk 15.10.1914
01.07.1954 - 30.06.1956 Ferdi Silz Duitsland 30.11.1915
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner