Periode Trainer Land geb.
21.01.2018 - 30.06.2023 Javi Gracia Spanje 01.05.1970
01.07.2017 - 21.01.2018 Marco Silva Portugal 12.07.1977
01.07.2016 - 30.06.2017 Walter Mazzarri Italië 01.10.1961
01.07.2015 - 30.06.2016 Quique Flores Spanje 05.02.1965
07.10.2014 - 26.05.2015 Slaviša Jokanović Servië 16.08.1968
29.09.2014 - 06.10.2014 Billy McKinlay Schotland 22.04.1969
02.09.2014 - 28.09.2014 Óscar Spanje 26.04.1973
17.12.2013 - 31.08.2014 Giuseppe Sannino Italië 30.04.1957
01.07.2012 - 16.12.2013 Gianfranco Zola Italië 05.07.1966
01.07.2011 - 30.06.2012 Sean Dyche Engeland 28.06.1971
15.06.2009 - 16.06.2011 Malky Mackay Schotland 19.02.1972
24.11.2008 - 13.06.2009 Brendan Rodgers Noord-Ierland 26.01.1973
03.11.2008 - 23.11.2008 Malky Mackay Schotland 19.02.1972
29.03.2005 - 02.11.2008 Aidy Boothroyd Engeland 08.02.1971
01.07.2002 - 23.03.2005 Ray Lewington Engeland 07.09.1956
01.06.2001 - 14.06.2002 Gianluca Vialli Italië 09.07.1964
01.07.1997 - 30.06.2001 Graham Taylor Engeland 15.09.1944
01.07.1996 - 30.06.1997 Kenny Jackett Wales 05.01.1962
15.02.1996 - 30.06.1996 Graham Taylor Engeland 15.09.1944
01.07.1993 - 14.02.1996 Glenn Roeder Engeland 13.12.1955
01.07.1987 - 30.06.1988 Dave Bassett Engeland 04.09.1944
01.07.1977 - 30.06.1987 Graham Taylor Engeland 15.09.1944
01.07.1973 - 30.06.1977 Michael Keen Engeland 19.03.1940
01.07.1971 - 30.06.1973 George Kirby Engeland 20.12.1933
01.07.1963 - 30.06.1964 Bill McGarry Engeland 10.06.1927
01.07.1903 - 30.06.1910 John Goodall Engeland 19.06.1863
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner