Periode Trainer Land geb.
31.05.2017 - 30.06.2021 Nuno Portugal 25.01.1974
06.11.2016 - 30.05.2017 Paul Lambert Schotland 07.08.1969
25.10.2016 - 05.11.2016 Rob Edwards Wales 25.12.1982
30.07.2016 - 25.10.2016 Walter Zenga Italië 28.04.1960
01.06.2013 - 29.07.2016 Kenny Jackett Wales 05.01.1962
06.01.2013 - 07.05.2013 Dean Saunders Wales 21.06.1964
01.07.2012 - 05.01.2013 Ståle Solbakken Noorwegen 27.02.1968
24.02.2012 - 30.06.2012 Terry Connor Engeland 09.11.1962
21.07.2006 - 13.02.2012 Mick McCarthy Ierland 07.02.1959
07.12.2004 - 30.06.2006 Glenn Hoddle Engeland 27.10.1957
04.01.2001 - 31.10.2004 Dave Jones Engeland 17.08.1956
18.12.2000 - 03.01.2001 John Ward Engeland 07.04.1951
05.11.1998 - 17.12.2000 Colin Lee Engeland 12.06.1956
13.12.1995 - 04.11.1998 Mark McGhee Schotland 20.05.1957
14.11.1995 - 12.12.1995 Bobby Downes Engeland 18.08.1949
15.03.1994 - 13.11.1995 Graham Taylor Engeland 15.09.1944
07.10.1986 - 16.03.1994 Graham Turner Engeland 05.10.1947
01.07.1986 - 30.09.1986 Brian Little Engeland 25.11.1953
01.07.1984 - 30.06.1985 Tommy Docherty Schotland 24.04.1928
01.07.1982 - 30.06.1984 Graham Hawkins Engeland 05.03.1946
15.01.1982 - 30.06.1982 Ian Greaves Engeland 26.05.1932
01.07.1978 - 31.01.1982 John Barnwell Engeland 24.12.1938
01.07.1977 - 12.11.1978 Cyril Chung Engeland 16.07.1932
28.11.1968 - 30.06.1976 Bill McGarry Engeland 10.06.1927
01.03.1965 - 24.11.1968 Ronnie Allen Engeland 15.01.1929
01.07.1964 - 30.06.1965 Andy Beattie Schotland 11.08.1913
01.07.1948 - 30.09.1964 Stan Cullis Engeland 25.10.1916
01.07.1927 - 30.06.1944 Frank Buckley Engeland 03.10.1882
01.07.1924 - 30.06.1926 Bert Hoskins Engeland 00.03.1885
01.07.1922 - 30.06.1924 George Jobey Engeland 00.07.1885
01.07.1885 - 30.06.1922 Jack Addenbrooke Engeland 06.06.1865
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner