Periode Trainer Land geb.
14.12.2016 - 31.12.2020 Dmitriy Ogay Kazachstan 14.05.1960
05.01.2016 - 31.12.2016 Almas Kulshinbaev Kazachstan 20.10.1975
10.02.2013 - 24.09.2014 Omari Tetradze Rusland 13.10.1969
15.12.2010 - 10.05.2012 Serik Abdualiev Kazachstan 17.02.1966
01.01.2010 - 05.09.2010 Yuri Konkov Kazachstan 06.07.1958
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner