U | KF Apolonia Fier | - | KS Kamza | 3:0 Toeg. | ||
R | KS Kamza | - | KF Apolonia Fier | 0:3 Toeg. | ||
U: 18.09.2019 16:00 | R: 02.10.2019 | Winnaars: KF Apolonia Fier | ||||
U | KS Burreli | - | FK Vllaznia | 0:1 | ||
R | FK Vllaznia | - | KS Burreli | 2:0 | ||
U: 18.09.2019 16:00 | R: 02.10.2019 14:00 | Winnaars: FK Vllaznia | ||||
U | Turbina Cërrik | - | Luftëtari Gjirokastër | 0:1 | ||
R | Luftëtari Gjirokastër | - | Turbina Cërrik | 2:1 | ||
U: 18.09.2019 16:00 | R: 01.10.2019 14:00 | Winnaars: Luftëtari Gjirokastër | ||||
U | KF Devolli | - | KF Skënderbeu | 1:4 | ||
R | KF Skënderbeu | - | KF Devolli | 0:2 | ||
U: 18.09.2019 16:00 | R: 02.10.2019 14:00 | Winnaars: KF Skënderbeu | ||||
U | Egnatia Rrogozhine | - | KS Besa | 0:1 | ||
R | KS Besa | - | Egnatia Rrogozhine | 2:0 | ||
U: 18.09.2019 16:00 | R: 02.10.2019 14:00 | Winnaars: KS Besa | ||||
U | KF Elbasani | - | KF Laçi | 0:0 | ||
R | KF Laçi | - | KF Elbasani | 4:0 | ||
U: 18.09.2019 16:00 | R: 02.10.2019 14:00 | Winnaars: KF Laçi | ||||
U | Erzeni Shijak | - | Dinamo Tiranë | 3:0 | ||
R | Dinamo Tiranë | - | Erzeni Shijak | 0:1 | ||
U: 18.09.2019 16:00 | R: 02.10.2019 14:00 | Winnaars: Erzeni Shijak | ||||
U | KS Iliria | - | KS Kastrioti | 2:1 | ||
R | KS Kastrioti | - | KS Iliria | 1:0 | ||
U: 18.09.2019 16:00 | R: 02.10.2019 14:00 | Winnaars: KS Kastrioti | ||||
U | KF Veleçiku Koplik | - | Flamurtari Vlorë | 3:2 | ||
R | Flamurtari Vlorë | - | KF Veleçiku Koplik | 5:0 | ||
U: 18.09.2019 16:00 | R: 02.10.2019 14:00 | Winnaars: Flamurtari Vlorë | ||||
U | KS Korabi Peshkopi | - | KS Besëlidhja Lezhë | 2:1 | ||
R | KS Besëlidhja Lezhë | - | KS Korabi Peshkopi | 1:0 | ||
U: 18.09.2019 16:00 | R: 02.10.2019 14:00 | Winnaars: KS Besëlidhja Lezhë | ||||
U | KF Lushnja | - | KF Oriku | 2:1 | ||
R | KF Oriku | - | KF Lushnja | 0:2 | ||
U: 18.09.2019 16:00 | R: 02.10.2019 14:00 | Winnaars: KF Lushnja | ||||
U | KS Pogradeci | - | KF Bylis Ballsh | 0:4 | ||
R | KF Bylis Ballsh | - | KS Pogradeci | 1:2 | ||
U: 18.09.2019 16:00 | R: 02.10.2019 14:00 | Winnaars: KF Bylis Ballsh | ||||
U | FK Shënkolli | - | KF Tiranë | 0:0 | ||
R | KF Tiranë | - | FK Shënkolli | 4:0 | ||
U: 18.09.2019 16:00 | R: 02.10.2019 14:00 | Winnaars: KF Tiranë | ||||
U | KS Shkumbini | - | FK Kukësi | 1:3 | ||
R | FK Kukësi | - | KS Shkumbini | 6:0 | ||
U: 18.09.2019 16:00 | R: 01.10.2019 14:00 | Winnaars: FK Kukësi | ||||
U | KF Tërbuni Pukë | - | KF Teuta Durrës | 0:2 | ||
R | KF Teuta Durrës | - | KF Tërbuni Pukë | 6:2 | ||
U: 18.09.2019 16:00 | R: 02.10.2019 14:00 | Winnaars: KF Teuta Durrës | ||||
U | FK Vora | - | FK Partizani | 0:3 | ||
R | FK Partizani | - | FK Vora | 1:0 | ||
U: 18.09.2019 16:00 | R: 01.10.2019 14:00 | Winnaars: FK Partizani | ||||