04.01.2022 13:00 De Graafschap - Wuppertaler SV 0:1 (0:0)
14:00 VfL Wolfsburg - SC Paderborn 07 5:4 (4:2)
05.01.2022 14:00 Holstein Kiel - TSV Havelse 5:0 (4:0)
14:30 Waldhof Mannheim - Hansa Rostock niet gespeeld
15:00 1. FC Heidenheim 1846 - K Beerschot VA 2:1 (1:0, 1:1, 1:1)
15:30 Club Brugge KV - Karlsruher SC 0:0 (0:0)
16:00 Werder Bremen - FC Viktoria 1889 Berlin 3:0 (3:0)
06.01.2022 14:00 FC Groningen - SV Meppen 1:1 (0:0)
15:00 FC Ingolstadt 04 - Würzburger Kickers 3:1 (0:1)
15:30 SV Rödinghausen - VfL Osnabrück 0:5 (0:2)
07.01.2022 12:30 TSV 1860 München - Hansa Rostock 3:1 (0:0)
14:00 FC Carl Zeiss Jena - FSV Zwickau 2:3 (1:2)
14:00 Hamburger SV - NEC Nijmegen niet gespeeld
14:00 Go Ahead Eagles - Borussia Dortmund II 1:2 (1:1)
14:00 Fortuna Köln - MSV Duisburg 2:2
14:30 SV Wehen Wiesbaden - KV Mechelen 4:1 (2:1)
14:30 Willem II - FC Utrecht niet gespeeld
15:00 AZ Alkmaar - KAA Gent 1:0 (0:0)
08.01.2022 09:00 Eskişehirspor - Türkgücü München 0:2 (0:2)
10:30 Viktoria Plzeň - FC Písek 8:0 (2:0)
11:00 Austria Wien - SC Mannswörth 21:0 (9:0)
11:00 Slovan Liberec - MFK Chrudim 0:1
12:00 Viborg FF - Hobro IK 2:0 (0:0)
12:30 Hannover 96 - Werder Bremen 2:2 (2:2)
12:30 Hansa Rostock - Samsunspor niet gespeeld
13:00 Fortuna Düsseldorf - SC Freiburg II 2:1 (0:0)
13:00 BSC Young Boys - FC Thun 6:1 (2:0)
13:00 Holstein Kiel - VfL Osnabrück 3:2 (1:1)
13:00 FC Schalke 04 - Fortuna Sittard 1:1
13:00 Union St. Gilloise - Cercle Brugge 4:1
13:30 1. FC Nürnberg - Hallescher FC 5:1 (4:1)
13:30 Bor. Mönchengladbach - Viktoria Köln 2:3 (1:1)
13:30 SV Darmstadt 98 - Jahn Regensburg 4:2 (3:1)
14:00 Dynamo Dresden - Erzgebirge Aue 5:0 (1:0)
14:00 SC Verl - SC Paderborn 07 0:2 (0:1)
14:00 SV 19 Straelen - Heracles Almelo niet gespeeld
14:00 Rot-Weiß Oberhausen - KFC Uerdingen 05 6:1 (1:1)
14:00 KAS Eupen - 1. FC Kaiserslautern 1:2 (0:1)
14:30 SC Kriens - FC Luzern 2:1 (0:1)
14:30 FC Basel - SV Sandhausen 3:1
15:30 Oud-Heverlee Leuven - 1. FC Heidenheim 1846 1:3 (0:2)
16:00 Rot-Weiss Essen - SV Meppen 1:2 (1:2)
09.01.2022 09:00 UTA Arad - Sporting Charleroi 1:4 (0:2)
11:30 RSC Anderlecht - KVC Westerlo 2:0 (0:0)
13:00 Würzburger Kickers - VfR Aalen 4:0 (3:0)
13:30 RSC Anderlecht - SV Zulte Waregem 3:0 (3:0)
14:00 SC Paderborn 07 - Heracles Almelo niet gespeeld
15:00 AFC Ajax - Hajduk Split niet gespeeld
15:30 Karlsruher SC - Diósgyöri VTK 2:1 (0:1)
10.01.2022 14:00 SV Rödinghausen - FC Groningen 1:4 (0:2)
15:00 Türkgücü München - FC Botoşani niet gespeeld
11.01.2022 14:00 Borussia Dortmund II - Alemannia Aachen 4:0 (1:0)
14:30 Grasshopper Club Zürich - FC Wil 1900 2:2 (0:2)
12.01.2022 11:00 Sparta Praag - MFK Chrudim 5:0 (2:0)
11:00 Viktoria Plzeň - 1. FK Příbram 6:0 (1:0)
11:00 Slovan Liberec - FK Varnsdorf niet gespeeld
13:30 FC Lugano - FC Basel 1:2 (1:0)
16:00 BSC Young Boys - Servette Genève 4:2 (3:2)
17:00 TeBe Berlin - FC Viktoria 1889 Berlin niet gespeeld
18:00 Austria Wien - Wiener Sport-Club niet gespeeld
13.01.2022 12:00 FC Zürich - Wuppertaler SV 3:3 (1:1)
14:00 Hajduk Split - Servette Genève niet gespeeld
15:00 Rapid Wien - SV Lafnitz 4:0 (1:0)
15:00 FC Aarau - FC Voluntari 4:1 (3:1)
15:00 FC St. Gallen - FC Winterthur 5:5 (3:3)
15:30 Lechia Gdańsk - FC Botoşani 3:2 (1:1)
17:00 Rapid Wien - Vorwärts Steyr 2:4 (1:2)
19:00 KV Kortrijk - Torhout 1992 KM 2:2 (2:0)
19:30 Rot-Weiss Essen - TSG Sprockhövel 4:1 (3:1)
14.01.2022 12:00 Hobro IK - Randers FC 0:3 (0:3)
12:00 Śląsk Wrocław - Warta Poznań 1:0 (0:0)
13:00 Slovan Liberec - Chindia Târgoviște 0:2 (0:2)
14:00 Austria Lustenau - WSG Tirol 1:1 (0:0)
15:00 RB Salzburg - SKU Amstetten 6:0 (0:0)
15:00 FC Aarau - UTA Arad 2:1 (2:1)
15:00 Szombathelyi Haladás - TSV Hartberg niet gespeeld
16:00 Slavia Praag - Servette Genève niet gespeeld
17:30 Viborg FF - Jammerbugt FC 5:0 (2:0)
18:30 FC Admira Wacker - FC Mannsdorf/Großenzersdorf 4:1 (1:0)
15.01.2022 01:00 Colo-Colo - Universidad de Chile 2:1 (1:0)
10:30 Viktoria Plzeň - FK Ústí nad Labem 1:0 (1:0)
12:00 Austria Wien - FCM Traiskirchen niet gespeeld
12:00 Austria Wien - TWL Elektra 8:3 (2:3)
13:00 Legia Warschau - Botev Plovdiv 2:0 (1:0)
13:00 FC Wil 1900 - FC Dornbirn 4:0 (3:0)
14:00 SV Ried - Vorwärts Steyr 1:1 (0:1)
14:00 Holstein Kiel II - SV Eichede 7:0 (2:0)
14:30 Sturm Graz - Fehérvár FC 0:2 (0:1)
15:00 SCR Altach - FC St. Gallen 1:4 (0:2)
Beslissingswedstrijden
17.01.2022 12:00 FC Zürich - Pogoń Szczecin 1:1 (1:1)
16:00 RB Salzburg - BSC Young Boys niet gespeeld
23:15 Peñarol - Barracas Central 4:0 (1:0)
18.01.2022 01:00 Boca Juniors - Colo-Colo 2:0 (1:0)
15:00 RB Salzburg - SV Ried 3:1 (1:1)
16:00 WSG Tirol - Spartak Trnava 0:2 (0:0)
16:00 BSC Young Boys - FC Sion 6:0 (1:0, 6:0)
18:30 FC Liefering - Salzburger AK 1914 4:0 (1:0)
20:00 Sigma Olomouc - Aalborg BK 3:0 (1:0)
19.01.2022 01:00 Talleres de Córdoba - Independiente 1:3 (1:1)
13:00 Legia Warschau - FK Krasnodar 2:1 (0:1)
13:00 KS Cracovia - Rapid Wien 1:2 (0:1)
15:00 TSV Hartberg - Śląsk Wrocław 1:2 (0:1)
15:30 FC Kopenhagen - B.93 København niet gespeeld
20.01.2022 13:00 Odense BK - FC Fredericia 2:1 (1:0)
21.01.2022 09:00 Wisła Kraków - Baník Ostrava 1:3 (1:1)
13:00 FC Midtjylland - Esbjerg fB 5:1 (3:0)
13:00 Warta Poznań - Slovan Liberec 2:4 (0:1)
13:00 HNK Rijeka - 1. FC Slovácko 1:1 (0:1)
13:15 SønderjyskE - Holstein Kiel II 4:0 (2:0)
13:30 Energie Cottbus - Hertha BSC II 2:1 (2:1)
14:00 Levski Sofia - Bohemians 1905 1:1 (1:0)
14:00 CSKA Sofia - FKS Stal Mielec 1:1 (1:0)
14:00 AC Horsens - Randers FC 2:1 (2:0)
14:00 MTK Budapest - Shakhtar Donetsk 3:0 (2:0)
14:30 Wolfsberger AC - PFC Ludogorets Razgrad 3:3 (2:1)
15:00 Grasshopper Club Zürich - FC Winterthur 1:1 (0:0)
16:00 WSG Tirol - Aalborg BK 2:2 (0:1)
16:30 Sportfreunde Dorfmerkingen - SSV Ulm 1846 2:5 (2:2)
22.01.2022 11:00 Viktoria Plzeň - FK Mladá Boleslav 0:1 (0:0)
11:00 Inter Turku - Pargas IF niet gespeeld
11:00 FC-Astoria Walldorf - 1. CfR Pforzheim 2:1 (1:1)
12:00 BSC Young Boys - FC Winterthur niet gespeeld
13:00 BSC Young Boys - FC Lausanne-Sport 3:1 (0:0)
13:00 Djurgårdens IF - Västerås SK 3:0 (1:0)
13:00 Brøndby IF - Lyngby BK 1:4 (1:0)
14:00 SV Ried - FC Juniors OÖ 6:0 (4:0)
14:00 FC Dornbirn - SV Telfs 4:1 (1:0)
14:00 HJK Helsinki - Ilves Tampere 3:0 (2:0)
14:00 Zenit St. Petersburg - Botev Plovdiv 2:2 (1:1)
14:00 FC Zürich - FC Wil 1900 1:0 (1:0)
14:30 FC Luzern - SCR Altach 2:2 (1:1)
14:30 FC Nordsjælland - Viborg FF 1:2 (1:2)
14:30 FC Lugano - FC Chiasso 1:0 (1:0)
15:00 FC Liefering - First Vienna FC 2:3 (2:1)
15:00 TSV Hartberg - FK Lviv 0:0 (0:0)
15:00 RB Salzburg - FC Admira Wacker 0:1 (0:0)
15:00 FC Basel - Neuchâtel Xamax FCS 3:1 (2:0)
15:45 Sparta Praag - FK Rostov 2:0 (1:0)
16:00 Hajduk Split - Slavia Praag niet gespeeld
17:00 FK Jablonec - Lokomotiv Moskou 1:1 (0:1)
17:00 Dinamo Kiev - Union Luxembourg 4:0 (3:0)
23.01.2022 12:00 Silkeborg IF - Raufoss IL niet gespeeld
14:00 Dinamo Zagreb - Sturm Graz 4:3 (2:0)
14:30 FC Schaffhausen - FC St. Gallen 1:3 (0:1)
24.01.2022 12:00 FC Kopenhagen - FC Helsingør 3:2 (0:1)
16:30 WSG Tirol - Sigma Olomouc 0:3 (0:3)
25.01.2022 08:00 Zenit St. Petersburg - MŠK Žilina 5:0 (2:0)
15:30 TSV Hartberg - CSKA Sofia niet gespeeld
17:00 Dinamo Kiev - Real Murcia 3:1 (1:1)
26.01.2022 13:00 Vejle BK - Esbjerg fB niet gespeeld
16:00 1. FC Union Berlin - Widzew Łódź 0:0 (0:0)
16:00 Sparta Praag - Lokomotiv Moskou 2:3 (0:2)
27.01.2022 11:00 Dinamo Kiev - FK Bodø/Glimt 1:1 (1:1)
12:00 Karlsruher SC - SV 07 Elversberg niet gespeeld
13:00 Silkeborg IF - Odense BK 2:0 (1:0)
13:00 1. FC Köln - FC Schalke 04 2:2 (1:1)
13:00 FC Ingolstadt 04 - SpVgg Greuther Fürth 1:1 (0:1)
14:00 FC Augsburg - Jahn Regensburg 3:3 (2:2)
14:00 Werder Bremen - PEC Zwolle 0:1 (0:1)
14:00 VfL Bochum - Fortuna Düsseldorf 0:2 (0:0)
14:00 1. FSV Mainz 05 - Eintracht Frankfurt 0:1 (0:0)
14:00 SC Freiburg - SV Sandhausen 2:2 (0:1)
14:00 1. FC Nürnberg - 1. FK Příbram 9:0 (4:0)
15:00 Wisła Płock - PFC Ludogorets Razgrad 1:2 (1:2)
17:00 AIK Solna - Sollentuna FK 1:2 (0:1)
28.01.2022 11:00 Hamburger SV - FC Midtjylland 1:5 (1:4)
11:00 VfB Stuttgart - FK Rostov 2:1 (0:1)
11:00 Galatasaray - Tuzlaspor 2:6 (1:2)
12:00 Randers FC - IF Elfsborg niet gespeeld
13:00 Legia Warschau - GKS Tychy '71 4:0 (2:0)
13:30 Dynamo Dresden - FK Mladá Boleslav niet gespeeld
13:30 Brøndby IF - Viborg FF 2:1 (0:0, 1:1)
14:00 Spartak Moskou - Slovan Bratislava 2:2 (2:0)
14:00 SV Ried - SKU Amstetten 5:2 (2:1)
14:00 Holstein Kiel - FC St. Pauli 3:3 (2:0)
14:00 1899 Hoffenheim - SV 07 Elversberg 4:3
15:00 TSV Hartberg - SV Lafnitz niet gespeeld
15:00 CSKA Sofia - Dinamo Moskou 3:1 (2:0)
15:00 Shakhtar Donetsk - FK Mariupol 0:0 (0:0)
15:00 Bayern München II - SSV Ulm 1846 0:2 (0:1)
15:30 Malmö FF - Jammerbugt FC 2:2 (2:0)
16:00 Valencia CF B - FC Liefering 2:1 (0:0)
29.01.2022 02:00 Mazatlán FC - Santos Laguna 2:1 (1:0)
11:00 Viktoria Plzeň - MFK Chrudim 4:0 (1:0)
11:00 Aarhus GF - Esbjerg fB 7:0 (4:0)
11:00 RB Salzburg - SV Lafnitz 3:0 (2:0)
12:00 FC-Astoria Walldorf - VfB Stuttgart II niet gespeeld
13:00 FC Kopenhagen - FC Flora 3:0 (3:0)
13:00 Djurgårdens IF - FS Metta/LU 3:1 (1:0)
13:00 Legia Warschau - Radomiak Radom 4:0 (3:0)
14:00 Hannover 96 II - Holstein Kiel II 2:3
14:00 IK Sirius - Hammarby IF 1:3 (1:1)
14:30 FC-Astoria Walldorf - SV Unterflockenbach 4:0
15:00 RB Salzburg - WSG Tirol niet gespeeld
15:00 FC Memmingen - FC Dornbirn 0:1 (0:0)
16:00 FC Admira Wacker - FC Blau Weiß Linz 2:3
30.01.2022 SCR Altach - FK Rabotnički niet gespeeld
13:00 SCR Altach - Makedonija GP 0:0 (0:0)
14:00 Slavia Praag - Baník Ostrava 4:2 (4:0)
31.01.2022 14:30 FC Nordsjælland - IFK Göteborg 3:0 (3:0)
15:00 Shakhtar Donetsk - Rode Ster Belgrado 3:2 (2:0)
15:30 FC Oleksandriya - Vejle BK 3:0 (2:0)
01.02.2022 13:30 SV Darmstadt 98 - FC 08 Homburg 3:1 (2:0)
15:00 MFK Ružomberok - Dinamo Moskou 2:1 (1:1)
17:00 WSG Tirol - SV Wörgl 6:1
03.02.2022 10:00 SCR Altach - Rode Ster Belgrado geannuleerd
16:00 Zenit St. Petersburg - FC Midtjylland 1:0 (1:0)
18:00 FK Bodø/Glimt - Aarhus GF 1:0 (0:0)
20:30 AIK Solna - Breiðablik niet gespeeld
20:30 Breiðablik - Brentford FC U23 2:1 (1:0)
04.02.2022 14:00 FC Admira Wacker - SV Horn 3:0
14:30 Sturm Graz - NŠ Mura 0:2 (0:1)
15:00 Levski Sofia - Dinamo Kiev 1:1
16:00 Brøndby IF - Vålerenga IF 2:1 (0:1)
16:00 Rosenborg BK - Djurgårdens IF 1:2
16:00 Malmö FF - Lokomotiv Moskou 1:1
05.02.2022 09:00 Odense BK - Vejle BK 0:0 (0:0)
12:00 Austria Wien - SKN St. Pölten 2:1 (1:1)
12:00 FC-Astoria Walldorf - 1. FC Mühlhausen 5:0 (2:0)
13:00 Rubin Kazan - FK Khimki 0:0 (0:0)
13:00 AIK Solna - Degerfors IF 3:2 (1:1)
14:00 FC Dornbirn - WSG Tirol 2:4 (1:1)
14:00 FV Illertissen - SSV Ulm 1846 2:2 (1:2)
14:00 Spartak Moskou - Johor Darul Ta’zim 1:1 (0:1)
14:00 Hamburger SV II - SV Drochtersen/Assel niet gespeeld
14:00 1899 Hoffenheim II - VfR Aalen 0:1 (0:0)
14:30 Sturm Graz - NK Bravo 0:1 (0:0)
15:00 CSKA Moskou - FC Nordsjælland 1:0 (0:0)
15:00 Hammarby IF - IFK Göteborg 2:0 (1:0)
16:00 Halmstads BK - FC Kopenhagen 1:2 (1:1)
06.02.2022 16:00 FC Nordsjælland - Lyngby BK 0:0 (0:0)
20:30 FC Midtjylland - Breiðablik 4:5 (3:0, 3:3) d.p.
07.02.2022 16:00 Aarhus GF - IF Elfsborg 6:1 (2:1)
16:00 Zenit St. Petersburg - AIK Solna niet gespeeld
08.02.2022 13:00 Rapid Wien (A) - Sileks Kratovo 0:1 (0:1)
16:00 Brentford FC U23 - Brøndby IF 1:0 (1:0)
20:30 Vålerenga IF - Halmstads BK 1:2 (0:1)
09.02.2022 12:00 Lyngby BK - CSKA Moskou 2:3 (1:2)
10.02.2022 09:00 Dinamo Kiev - Široki Brijeg 4:1 (2:0)
15:00 FC Dornbirn - Austria Lustenau 3:1 (1:1)
16:00 FC Kopenhagen - Zenit St. Petersburg 2:3 (0:1, 1:1) d.p.
16:00 IFK Göteborg - Lokomotiv Moskou 2:4 (2:1)
11.02.2022 12:00 Halmstads BK - Brentford FC U23 2:1 (2:1)
14:00 FC Juniors OÖ - FC Liefering 2:0 (0:0)
14:00 Brøndby IF - Zenit St. Petersburg 1:2 (0:0)
17:00 Breiðablik - FC Kopenhagen 3:4 (2:0)
19:30 FC Dornbirn - FC Balzers niet gespeeld
19:30 FC Midtjylland - Vålerenga IF 3:1 (1:1)
12.02.2022 13:30 SV Heimstetten - SSV Ulm 1846 1:3 (1:2)
15:00 Odense BK - Zorya Lugansk 2:3 (1:1)
15:00 Djurgårdens IF - Lillestrøm SK 1:0 (1:0)
15:00 Holstein Kiel II - Niendorfer TSV 5:0
13.02.2022 13:00 Vejle BK - FC Fredericia 3:3 (2:2)
15.02.2022 15:00 Brøndby IF - Hvidovre IF 1:2 (1:1)
17.02.2022 09:00 Dinamo Moskou - Alania Vladikavkaz 2:2 (1:0)
15:00 Rubin Kazan - Dinamo Moskou 2:2 (1:1)
18.02.2022 15:00 Shakhtar Donetsk - FK Astana 3:0 (1:0)
06.03.2022 14:00 Holstein Kiel II - Weiche Flensburg 08 4:0
23.03.2022 18:00 Feyenoord - RKC Waalwijk 3:3 (1:2)
18:00 Siegburger SV 04 - 1. FC Köln 1:8
24.03.2022 13:00 Fortuna Düsseldorf - FC Twente 4:0 (3:0)
13:00 AZ Alkmaar - Go Ahead Eagles 7:1 (3:1)
13:30 Willem II - Jong PSV 1:2 (0:1)
14:00 Eintracht Frankfurt - 1. FC Nürnberg 1:1 (1:0)
14:00 sc Heerenveen - PEC Zwolle 1:0 (1:0)
14:00 Hamburger SV - Viborg FF 4:5 (0:5)
14:00 FC Schalke 04 - FC Utrecht 1:0
15:00 FC St. Gallen - FC Dornbirn 9:0 (5:0)
15:00 FC Ingolstadt 04 - Wacker Burghausen 3:1 (2:1)
15:00 VfB Stuttgart - SV Sandhausen 2:3
16:00 Dynamo Dresden - Slovan Liberec 2:1 (1:0)
18:00 Karlsruher SC - FC Basel 6:1 (2:1)
25.03.2022 13:00 VfL Bochum - Heracles Almelo 2:0 (0:0)
13:00 Jahn Regensburg - SpVgg Greuther Fürth 0:3 (0:2)
13:30 Halmstads BK - IF Elfsborg 0:4 (0:2)
15:00 Jong AZ Alkmaar - Borussia Dortmund II 1:2 (0:2)
27.03.2022 14:00 Djurgårdens IF - FC Honka 0:2
09.04.2022 19:00 Olympiakos - Shakhtar Donetsk 1:0 (1:0)
12.04.2022 14:00 FC Utrecht - ADO Den Haag 3:1
20:30 Legia Warschau - Dinamo Kiev 1:3
14.04.2022 13:00 PEC Zwolle - FC Twente 1:1 (1:1)
14:00 Go Ahead Eagles - FC Utrecht 0:3 (0:2)
16:00 Galatasaray - Dinamo Kiev 1:3 (0:2)
19:30 Lechia Gdańsk - Shakhtar Donetsk 2:3 (1:1)
15.04.2022 12:30 NEC Nijmegen - sc Heerenveen 1:1
19.04.2022 16:00 Fenerbahçe - Shakhtar Donetsk 1:0 (1:0)
20.04.2022 20:30 CFR Cluj - Dinamo Kiev 0:0 (0:0)
25.04.2022 FC Eindhoven - De Graafschap 1:3 (0:2)
26.04.2022 18:00 Borussia Dortmund - Dinamo Kiev 2:3 (1:3)
28.04.2022 18:00 Dinamo Zagreb - Dinamo Kiev 2:2 (2:2)
01.05.2022 15:00 Hajduk Split - Shakhtar Donetsk 3:3 (1:0)
04.05.2022 19:00 FC Basel - Dinamo Kiev 2:3 (1:1)
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner