Wedstrijddetails | » Liveticker | Onderling resultaat |
Apollon Limassol |
Maandag, 17. December 2018 18:00 uur |
AEK Larnaca |
---|---|---|
3:3
|
Dp. | |
---|---|
0 : 1 | David Catalá 6. / Kopbal |
1 : 1 | Anton Maglica 15. / Kopbal |
2 : 1 | Anton Maglica 40. |
2 : 2 | Apostolos Giannou 60. / Kopbal |
3 : 2 | Fotis Papoulis 85. |
3 : 3 | Truyols 90. |
90' | Einde wedstrijd |
|
90' | Doelpunt voor AEK Larnaca, Truyols |
|
90' | gele kaart voor Fotis Papoulis (Apollon Limassol) |
|
87' | gele kaart voor Hector Hevel (AEK Larnaca) |
|
86' | Wissel uit Jorge Larena (AEK Larnaca) |
|
86' | Wissel in Jean Assoubre (AEK Larnaca) |
|
85' | Doelpunt voor Apollon Limassol, Fotis Papoulis |
|
75' | Wissel uit Ivan Tričkovski (AEK Larnaca) |
|
75' | Wissel in Florian Taulemesse (AEK Larnaca) |
|
71' | Wissel uit Kévin Bru (Apollon Limassol) |
|
71' | Wissel in Mustapha Carayol (Apollon Limassol) |
|
65' | Wissel uit Acorán (AEK Larnaca) |
|
65' | Wissel in Tete (AEK Larnaca) |
|
62' | Wissel uit Richard Soumah (Apollon Limassol) |
|
62' | Wissel in Giorgos Vasiliou (Apollon Limassol) |
|
60' | Doelpunt voor AEK Larnaca, Apostolos Giannou (Kopbal) |
|
58' | Wissel uit Marios Stylianou (Apollon Limassol) |
|
58' | Wissel in Adrián Sardinero (Apollon Limassol) |
|
54' | gele kaart voor André Schembri (Apollon Limassol) |
|
47' | geel-rode kaart voor Facundo García (AEK Larnaca) |
|
46' | Begin 2e helft |
|
45' | Einde 1e helft |
|
45' | gele kaart voor Kévin Bru (Apollon Limassol) |
|
40' | gele kaart voor Toño (AEK Larnaca) |
|
40' | Doelpunt voor Apollon Limassol, Anton Maglica |
|
35' | gele kaart voor Igor Silva (AEK Larnaca) |
|
35' | gele kaart voor Anton Maglica (Apollon Limassol) |
|
30' | gele kaart voor Marios Stylianou (Apollon Limassol) |
|
27' | gele kaart voor Richard Soumah (Apollon Limassol) |
|
17' | gele kaart voor Jorge Larena (AEK Larnaca) |
|
15' | Doelpunt voor Apollon Limassol, Anton Maglica (Kopbal) |
|
6' | Doelpunt voor AEK Larnaca, David Catalá (Kopbal) |
|
1' | wedstrijdbegin |
|
gele kaart voor Facundo García (AEK Larnaca) |
|
|
Trainer: Sofronis Avgousti Assistent-trainer: Periklis Papapanagis |
Trainer: Andoni Iraola Assistent-trainer: Ilias Charalambous |
Tsirion Athlítiko Kentro (Limassol / Cyprus) | ||
2.865 | ||
Nikolas Neokleous (Cyprus) | ||
Pavlos Georgiou (Cyprus) | ||
Andreas Michaelides (Cyprus) |