Jaar Winnaars Land
2021 BSC Young Boys BSC Young Boys Zwitserland Zwitserland
2020 BSC Young Boys BSC Young Boys Zwitserland Zwitserland
2019 BSC Young Boys BSC Young Boys Zwitserland Zwitserland
2018 BSC Young Boys BSC Young Boys Zwitserland Zwitserland
2017 FC Basel FC Basel Zwitserland Zwitserland
2016 FC Basel FC Basel Zwitserland Zwitserland
2015 FC Basel FC Basel Zwitserland Zwitserland
2014 FC Basel FC Basel Zwitserland Zwitserland
2013 FC Basel FC Basel Zwitserland Zwitserland
2012 FC Basel FC Basel Zwitserland Zwitserland
2011 FC Basel FC Basel Zwitserland Zwitserland
2010 FC Basel FC Basel Zwitserland Zwitserland
2009 FC Zürich FC Zürich Zwitserland Zwitserland
2008 FC Basel FC Basel Zwitserland Zwitserland
2007 FC Zürich FC Zürich Zwitserland Zwitserland
2006 FC Zürich FC Zürich Zwitserland Zwitserland
2005 FC Basel FC Basel Zwitserland Zwitserland
2004 FC Basel FC Basel Zwitserland Zwitserland
2003 Grasshopper Club Zürich Grasshopper Club Zürich Zwitserland Zwitserland
2002 FC Basel FC Basel Zwitserland Zwitserland
2001 Grasshopper Club Zürich Grasshopper Club Zürich Zwitserland Zwitserland
2000 FC St. Gallen FC St. Gallen Zwitserland Zwitserland
1999 Servette Genève Servette Genève Zwitserland Zwitserland
1998 Grasshopper Club Zürich Grasshopper Club Zürich Zwitserland Zwitserland
1997 FC Sion FC Sion Zwitserland Zwitserland
1996 Grasshopper Club Zürich Grasshopper Club Zürich Zwitserland Zwitserland
1995 Grasshopper Club Zürich Grasshopper Club Zürich Zwitserland Zwitserland
1994 Servette Genève Servette Genève Zwitserland Zwitserland
1993 FC Aarau FC Aarau Zwitserland Zwitserland
1992 FC Sion FC Sion Zwitserland Zwitserland
1991 Grasshopper Club Zürich Grasshopper Club Zürich Zwitserland Zwitserland
1990 Grasshopper Club Zürich Grasshopper Club Zürich Zwitserland Zwitserland
1989 FC Luzern FC Luzern Zwitserland Zwitserland
1988 Neuchâtel Xamax FC Neuchâtel Xamax FC Zwitserland Zwitserland
1987 Neuchâtel Xamax FC Neuchâtel Xamax FC Zwitserland Zwitserland
1986 BSC Young Boys BSC Young Boys Zwitserland Zwitserland
1985 Servette Genève Servette Genève Zwitserland Zwitserland
1984 Grasshopper Club Zürich Grasshopper Club Zürich Zwitserland Zwitserland
1983 Grasshopper Club Zürich Grasshopper Club Zürich Zwitserland Zwitserland
1982 Grasshopper Club Zürich Grasshopper Club Zürich Zwitserland Zwitserland
1981 FC Zürich FC Zürich Zwitserland Zwitserland
1980 FC Basel FC Basel Zwitserland Zwitserland
1979 Servette Genève Servette Genève Zwitserland Zwitserland
1978 Grasshopper Club Zürich Grasshopper Club Zürich Zwitserland Zwitserland
1977 FC Basel FC Basel Zwitserland Zwitserland
1976 FC Zürich FC Zürich Zwitserland Zwitserland
1975 FC Zürich FC Zürich Zwitserland Zwitserland
1974 FC Zürich FC Zürich Zwitserland Zwitserland
1973 FC Basel FC Basel Zwitserland Zwitserland
1972 FC Basel FC Basel Zwitserland Zwitserland
1971 Grasshopper Club Zürich Grasshopper Club Zürich Zwitserland Zwitserland
1970 FC Basel FC Basel Zwitserland Zwitserland
1969 FC Basel FC Basel Zwitserland Zwitserland
1968 FC Zürich FC Zürich Zwitserland Zwitserland
1967 FC Basel FC Basel Zwitserland Zwitserland
1966 FC Zürich FC Zürich Zwitserland Zwitserland
1965 Lausanne Sports Lausanne Sports Zwitserland Zwitserland
1964 FC La Chaux-de-Fonds FC La Chaux-de-Fonds Zwitserland Zwitserland
1963 FC Zürich FC Zürich Zwitserland Zwitserland
1962 Servette Genève Servette Genève Zwitserland Zwitserland
1961 Servette Genève Servette Genève Zwitserland Zwitserland
1960 BSC Young Boys BSC Young Boys Zwitserland Zwitserland
1959 BSC Young Boys BSC Young Boys Zwitserland Zwitserland
1958 BSC Young Boys BSC Young Boys Zwitserland Zwitserland
1957 BSC Young Boys BSC Young Boys Zwitserland Zwitserland
1956 Grasshopper Club Zürich Grasshopper Club Zürich Zwitserland Zwitserland
1955 FC La Chaux-de-Fonds FC La Chaux-de-Fonds Zwitserland Zwitserland
1954 FC La Chaux-de-Fonds FC La Chaux-de-Fonds Zwitserland Zwitserland
1953 FC Basel FC Basel Zwitserland Zwitserland
1952 Grasshopper Club Zürich Grasshopper Club Zürich Zwitserland Zwitserland
1951 Lausanne Sports Lausanne Sports Zwitserland Zwitserland
1950 Servette Genève Servette Genève Zwitserland Zwitserland
1949 FC Lugano FC Lugano Zwitserland Zwitserland
1948 AC Bellinzona AC Bellinzona Zwitserland Zwitserland
1947 FC Biel/Bienne FC Biel/Bienne Zwitserland Zwitserland
1946 Servette Genève Servette Genève Zwitserland Zwitserland
1945 Grasshopper Club Zürich Grasshopper Club Zürich Zwitserland Zwitserland
1944 Lausanne Sports Lausanne Sports Zwitserland Zwitserland
1943 Grasshopper Club Zürich Grasshopper Club Zürich Zwitserland Zwitserland
1942 Grasshopper Club Zürich Grasshopper Club Zürich Zwitserland Zwitserland
1941 FC Lugano FC Lugano Zwitserland Zwitserland
1940 Servette Genève Servette Genève Zwitserland Zwitserland
1939 Grasshopper Club Zürich Grasshopper Club Zürich Zwitserland Zwitserland
1938 FC Lugano FC Lugano Zwitserland Zwitserland
1937 Grasshopper Club Zürich Grasshopper Club Zürich Zwitserland Zwitserland
1936 Lausanne Sports Lausanne Sports Zwitserland Zwitserland
1935 Lausanne Sports Lausanne Sports Zwitserland Zwitserland
1934 Servette Genève Servette Genève Zwitserland Zwitserland
1933 Servette Genève Servette Genève Zwitserland Zwitserland
1932 Lausanne Sports Lausanne Sports Zwitserland Zwitserland
1931 Grasshopper Club Zürich Grasshopper Club Zürich Zwitserland Zwitserland
1930 Servette Genève Servette Genève Zwitserland Zwitserland
1929 BSC Young Boys BSC Young Boys Zwitserland Zwitserland
1928 Grasshopper Club Zürich Grasshopper Club Zürich Zwitserland Zwitserland
1927 Grasshopper Club Zürich Grasshopper Club Zürich Zwitserland Zwitserland
1926 Servette Genève Servette Genève Zwitserland Zwitserland
1925 Servette Genève Servette Genève Zwitserland Zwitserland
1924 FC Zürich FC Zürich Zwitserland Zwitserland
1923 FC Bern FC Bern Zwitserland Zwitserland
1922 Servette Genève Servette Genève Zwitserland Zwitserland
1921 Grasshopper Club Zürich Grasshopper Club Zürich Zwitserland Zwitserland
1920 BSC Young Boys BSC Young Boys Zwitserland Zwitserland
1919 FC Etoile-Sporting FC Etoile-Sporting Zwitserland Zwitserland
1918 Servette Genève Servette Genève Zwitserland Zwitserland
1917 VFC Winterthur-Veltheim VFC Winterthur-Veltheim Zwitserland Zwitserland
1916 FC Xamax FC Xamax Zwitserland Zwitserland
1915 SC Brühl SC Brühl Zwitserland Zwitserland
1914 FC Aarau FC Aarau Zwitserland Zwitserland
1913 FC Montriond FC Montriond Zwitserland Zwitserland
1912 FC Aarau FC Aarau Zwitserland Zwitserland
1911 BSC Young Boys BSC Young Boys Zwitserland Zwitserland
1910 BSC Young Boys BSC Young Boys Zwitserland Zwitserland
1909 BSC Young Boys BSC Young Boys Zwitserland Zwitserland
1908 Excelsior Winterthur Excelsior Winterthur Zwitserland Zwitserland
1907 Servette Genève Servette Genève Zwitserland Zwitserland
1906 Excelsior Winterthur Excelsior Winterthur Zwitserland Zwitserland
1905 Grasshopper Club Zürich Grasshopper Club Zürich Zwitserland Zwitserland
1904 FC St. Gallen FC St. Gallen Zwitserland Zwitserland
1903 BSC Young Boys BSC Young Boys Zwitserland Zwitserland
1902 FC Zürich FC Zürich Zwitserland Zwitserland
1901 Grasshopper Club Zürich Grasshopper Club Zürich Zwitserland Zwitserland
1900 Grasshopper Club Zürich Grasshopper Club Zürich Zwitserland Zwitserland
1899 Anglo-American Club Zürich Anglo-American Club Zürich Zwitserland Zwitserland
1898 Grasshopper Club Zürich Grasshopper Club Zürich Zwitserland Zwitserland
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner