Op financieel gebied heeft Feyenoord een achterstand op Ajax en PSV, maar aan de prijzen voor het nieuwe Feyenoord-shirt kan het niet liggen. Bij geen enkele Eredivisie-club is de prijs zo hoog voor het shirt....
West Ham United heeft zijn eigen transferrecord verbroken. Dat doet de Londense club voor Eintracht Frankfurt-aanvaller Sébastien Haller, die de Duitsers liefst 50 miljoen euro ziet overmaken voor zijn diensten....
In het buitenland lopen veel Nederlandse talenten die hopen door te breken bij een grootmacht. Zo spelen Joshua Zirkzee en Immanuel Pherai respectievelijk bij de Duitse topclubs Bayern München en Borussia Dortmund....
Met het oog op het nieuwe seizoen zijn de Eredivisie-ploegen alweer druk bezig om de selectie zo sterk mogelijk te maken met nieuwe spelers. In dit overzicht alle transfers of huurdeals die reeds zijn afgerond....
Statistieken
FC Barcelona is zeer actief op de transfermarkt deze zomer. De Catalanen haalden onder meer al Antoine Griezmann en Frenkie de Jong voor in totaal 195 miljoen euro, maar zijn wellicht nog niet uitgewinkeld....
Waar de Nederlandse ploegen nog vol in voorbereiding zijn op het nieuwe competitieseizoen is de Russische competitie al van start gegaan, wat betekent dat Tonny Vilhena en Younes Namli hun debuut hebben gemaakt....
Algerije heeft de finale van de Africa Cup gehaald, waarin het speelt tegen Senegal. De Algerijnen versloegen zondagavond het Nigeria van de in Haarlem geboren William Troost-Ekong, die wederom een hoofdrol opeiste....
Derde plaats
17.07.2019 21:00 Tunesië Tunesië - Nigeria Nigeria
A
B
C
D
E
F

Stand

# Team GS. Ds. P.
1 Egypte Egypte 3 5 9
2 Oeganda Oeganda 3 0 4
3 Congo DR Congo DR 3 0 3
4 Zimbabwe Zimbabwe 3 -5 1
1e Ronde
09.07.2019 15:00 FK Astana FK Astana - CFR Cluj CFR Cluj
09.07.2019 16:00 FC Ararat-Armenia FC Ararat-Armenia - AIK Solna AIK Solna
09.07.2019 18:00 JK Nõmme Kalju JK Nõmme Kalju - KF Shkëndija 79 KF Shkëndija 79
09.07.2019 18:00 HJK Helsinki HJK Helsinki - HB Tórshavn HB Tórshavn
09.07.2019 19:45 FK Sarajevo FK Sarajevo - Celtic FC Celtic FC
09.07.2019 20:00 FK Sūduva FK Sūduva - Rode Ster Belgrado Rode Ster Belgrado
09.07.2019 20:00 F91 Dudelange F91 Dudelange - Valletta FC Valletta FC
09.07.2019 20:00 The New Saints The New Saints - KF Feronikeli KF Feronikeli
10.07.2019 17:30 FK Partizani FK Partizani - Qarabağ FK Qarabağ FK
10.07.2019 19:00 BATE Borisov BATE Borisov - Piast Gliwice Piast Gliwice
10.07.2019 19:00 FC Sheriff FC Sheriff - FC Saburtalo FC Saburtalo
10.07.2019 20:00 Ferencvárosi TC Ferencvárosi TC - PFC Ludogorets Razgrad PFC Ludogorets Razgrad
10.07.2019 20:15 Slovan Bratislava Slovan Bratislava - FK Sutjeska FK Sutjeska
10.07.2019 20:45 Linfield FC Linfield FC - Rosenborg BK Rosenborg BK
10.07.2019 20:45 Dundalk FC Dundalk FC - Riga FC Riga FC
10.07.2019 22:00 Valur Reykjavík Valur Reykjavík - NK Maribor NK Maribor
16.07.2019 17:00 KF Shkëndija 79 KF Shkëndija 79 - JK Nõmme Kalju JK Nõmme Kalju
16.07.2019 19:30 FC Saburtalo FC Saburtalo - FC Sheriff FC Sheriff
16.07.2019 20:00 Valletta FC Valletta FC - F91 Dudelange F91 Dudelange
16.07.2019 20:00 HB Tórshavn HB Tórshavn - HJK Helsinki HJK Helsinki
16.07.2019 20:45 Rode Ster Belgrado Rode Ster Belgrado - FK Sūduva FK Sūduva
16.07.2019 20:45 KF Feronikeli KF Feronikeli - The New Saints The New Saints
17.07.2019 18:30 Riga FC Riga FC - Dundalk FC Dundalk FC
17.07.2019 19:00 AIK Solna AIK Solna - FC Ararat-Armenia FC Ararat-Armenia
17.07.2019 19:00 Rosenborg BK Rosenborg BK - Linfield FC Linfield FC
17.07.2019 19:00 Qarabağ FK Qarabağ FK - FK Partizani FK Partizani
17.07.2019 19:30 PFC Ludogorets Razgrad PFC Ludogorets Razgrad - Ferencvárosi TC Ferencvárosi TC
17.07.2019 20:00 CFR Cluj CFR Cluj - FK Astana FK Astana
17.07.2019 20:00 Piast Gliwice Piast Gliwice - BATE Borisov BATE Borisov
17.07.2019 20:15 FK Sutjeska FK Sutjeska - Slovan Bratislava Slovan Bratislava
17.07.2019 20:15 NK Maribor NK Maribor - Valur Reykjavík Valur Reykjavík
17.07.2019 20:45 Celtic FC Celtic FC - FK Sarajevo FK Sarajevo
09.07.2019 17:55 St. Joseph's FC St. Joseph's FC - Rangers FC Rangers FC
09.07.2019 18:00 Gżira United Gżira United - Hajduk Split Hajduk Split
09.07.2019 19:30 CSKA Sofia CSKA Sofia - OFK Titograd OFK Titograd
10.07.2019 17:55 Jeunesse Esch Jeunesse Esch - Tobyl Kostanay Tobyl Kostanay
11.07.2019 15:30 Pyunik FC Pyunik FC - KF Shkupi KF Shkupi
11.07.2019 16:00 FK Ordabasy FK Ordabasy - Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi
11.07.2019 16:45 FK Ventspils FK Ventspils - KF Teuta Durrës KF Teuta Durrës
11.07.2019 17:00 FC Alashkert FC Alashkert - Makedonija GP Makedonija GP
11.07.2019 17:30 KF Laçi KF Laçi - Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva
11.07.2019 17:30 JK Narva Trans JK Narva Trans - FK Budućnost Podgorica FK Budućnost Podgorica
11.07.2019 17:30 AEK Larnaca AEK Larnaca - CS Petrocub CS Petrocub
11.07.2019 18:00 Kuopion PS Kuopion PS - FK Vitebsk FK Vitebsk
11.07.2019 18:00 FC Flora FC Flora - Radnički Niš Radnički Niš
11.07.2019 18:00 Səbail FK Səbail FK - CS Universitatea Craiova CS Universitatea Craiova
11.07.2019 18:30 FK Riteriai FK Riteriai - KÍ Klaksvík KÍ Klaksvík
11.07.2019 18:30 Balzan FC Balzan FC - NK Domžale NK Domžale
11.07.2019 18:30 MFK Ružomberok MFK Ružomberok - Levski Sofia Levski Sofia
11.07.2019 19:00 Malmö FF Malmö FF - Ballymena United Ballymena United
11.07.2019 19:00 Radnik Bijeljina Radnik Bijeljina - Spartak Trnava Spartak Trnava
11.07.2019 19:00 SK Brann SK Brann - Shamrock Rovers Shamrock Rovers
11.07.2019 19:00 Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi - UE Engordany UE Engordany
11.07.2019 19:00 Kauno Žalgiris Kauno Žalgiris - Apollon Limassol Apollon Limassol
11.07.2019 19:00 Maccabi Haifa Maccabi Haifa - NŠ Mura NŠ Mura
11.07.2019 19:00 Debreceni VSC Debreceni VSC - FK Kukësi FK Kukësi
11.07.2019 19:00 FK Liepāja FK Liepāja - Dinamo Minsk Dinamo Minsk
11.07.2019 19:00 Crusaders FC Crusaders FC - B36 Tórshavn B36 Tórshavn
11.07.2019 19:00 Brøndby IF Brøndby IF - Inter Turku Inter Turku
11.07.2019 19:00 Molde FK Molde FK - KR Reykjavík KR Reykjavík
11.07.2019 19:00 Akademija Pandev Akademija Pandev - Zrinjski Mostar Zrinjski Mostar
11.07.2019 19:00 Shakhter Soligorsk Shakhter Soligorsk - Hibernians FC Hibernians FC
11.07.2019 19:00 Speranţa Nisporeni Speranţa Nisporeni - Neftçi PFK Neftçi PFK
11.07.2019 19:30 CS FOLA Esch CS FOLA Esch - Chikhura Sachkhere Chikhura Sachkhere
11.07.2019 20:00 Olimpija Ljubljana Olimpija Ljubljana - FK Rīgas Futbola skola FK Rīgas Futbola skola
11.07.2019 20:00 GAP Connah's Quay FC GAP Connah's Quay FC - Kilmarnock FC Kilmarnock FC
11.07.2019 20:30 Europa FC Europa FC - Legia Warschau Legia Warschau
11.07.2019 20:30 DAC Dunajská Streda DAC Dunajská Streda - KS Cracovia KS Cracovia
11.07.2019 20:30 FCSB FCSB - FC Milsami FC Milsami
11.07.2019 20:30 FK Čukarički-Stankom FK Čukarički-Stankom - FC Banants FC Banants
11.07.2019 20:30 FK Zeta FK Zeta - MOL Vidi FC MOL Vidi FC
11.07.2019 20:45 Cliftonville FC Cliftonville FC - FK Haugesund FK Haugesund
11.07.2019 20:45 St Patrick's Athletic St Patrick's Athletic - IFK Norrköping IFK Norrköping
11.07.2019 20:45 Aberdeen FC Aberdeen FC - Rovaniemi PS Rovaniemi PS
11.07.2019 20:45 Cork City Cork City - Progrès Niedercorn Progrès Niedercorn
11.07.2019 21:00 Budapest Honvéd Budapest Honvéd - FK Žalgiris FK Žalgiris
11.07.2019 21:00 Široki Brijeg Široki Brijeg - FK Kairat FK Kairat
11.07.2019 22:00 Breiðablik Breiðablik - FC Vaduz FC Vaduz
11.07.2019 22:00 UMF Stjarnan UMF Stjarnan - FCI Levadia FCI Levadia
16.07.2019 17:00 FC Banants FC Banants - FK Čukarički-Stankom FK Čukarički-Stankom
16.07.2019 19:00 KÍ Klaksvík KÍ Klaksvík - FK Riteriai FK Riteriai
16.07.2019 20:30 OFK Titograd OFK Titograd - CSKA Sofia CSKA Sofia
17.07.2019 18:00 Chikhura Sachkhere Chikhura Sachkhere - CS FOLA Esch CS FOLA Esch
18.07.2019 14:00 Tobyl Kostanay Tobyl Kostanay - Jeunesse Esch Jeunesse Esch -:-
18.07.2019 16:30 Makedonija GP Makedonija GP - FC Alashkert FC Alashkert -:-
18.07.2019 16:30 FK Kairat FK Kairat - Široki Brijeg Široki Brijeg -:-
18.07.2019 17:00 KF Teuta Durrës KF Teuta Durrës - FK Ventspils FK Ventspils -:-
18.07.2019 17:30 Inter Turku Inter Turku - Brøndby IF Brøndby IF -:-
18.07.2019 18:00 FK Rīgas Futbola skola FK Rīgas Futbola skola - Olimpija Ljubljana Olimpija Ljubljana -:-
18.07.2019 18:00 FCI Levadia FCI Levadia - UMF Stjarnan UMF Stjarnan -:-
18.07.2019 18:00 Rovaniemi PS Rovaniemi PS - Aberdeen FC Aberdeen FC -:-
18.07.2019 18:00 CS Universitatea Craiova CS Universitatea Craiova - Səbail FK Səbail FK -:-
18.07.2019 18:30 Dinamo Minsk Dinamo Minsk - FK Liepāja FK Liepāja -:-
18.07.2019 18:30 Levski Sofia Levski Sofia - MFK Ružomberok MFK Ružomberok -:-
18.07.2019 19:00 FK Žalgiris FK Žalgiris - Budapest Honvéd Budapest Honvéd -:-
18.07.2019 19:00 FC Vaduz FC Vaduz - Breiðablik Breiðablik -:-
18.07.2019 19:00 Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi - FK Ordabasy FK Ordabasy -:-
18.07.2019 19:00 Apollon Limassol Apollon Limassol - Kauno Žalgiris Kauno Žalgiris -:-
18.07.2019 19:00 KS Cracovia KS Cracovia - DAC Dunajská Streda DAC Dunajská Streda -:-
18.07.2019 19:00 FK Haugesund FK Haugesund - Cliftonville FC Cliftonville FC -:-
18.07.2019 19:00 FC Milsami FC Milsami - FCSB FCSB -:-
18.07.2019 19:00 Zrinjski Mostar Zrinjski Mostar - Akademija Pandev Akademija Pandev -:-
18.07.2019 19:00 CS Petrocub CS Petrocub - AEK Larnaca AEK Larnaca -:-
18.07.2019 19:00 Neftçi PFK Neftçi PFK - Speranţa Nisporeni Speranţa Nisporeni -:-
18.07.2019 19:30 UE Engordany UE Engordany - Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi -:-
18.07.2019 19:30 Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva - KF Laçi KF Laçi -:-
18.07.2019 19:30 Progrès Niedercorn Progrès Niedercorn - Cork City Cork City -:-
18.07.2019 20:00 Hajduk Split Hajduk Split - Gżira United Gżira United -:-
18.07.2019 20:00 NŠ Mura NŠ Mura - Maccabi Haifa Maccabi Haifa -:-
18.07.2019 20:00 FK Kukësi FK Kukësi - Debreceni VSC Debreceni VSC -:-
18.07.2019 20:00 IFK Norrköping IFK Norrköping - St Patrick's Athletic St Patrick's Athletic -:-
18.07.2019 20:00 B36 Tórshavn B36 Tórshavn - Crusaders FC Crusaders FC -:-
18.07.2019 20:00 Hibernians FC Hibernians FC - Shakhter Soligorsk Shakhter Soligorsk -:-
18.07.2019 20:00 MOL Vidi FC MOL Vidi FC - FK Zeta FK Zeta -:-
18.07.2019 20:30 FK Vitebsk FK Vitebsk - Kuopion PS Kuopion PS -:-
18.07.2019 20:30 KF Shkupi KF Shkupi - Pyunik FC Pyunik FC -:-
18.07.2019 20:45 Ballymena United Ballymena United - Malmö FF Malmö FF -:-
18.07.2019 20:45 Spartak Trnava Spartak Trnava - Radnik Bijeljina Radnik Bijeljina -:-
18.07.2019 20:45 Kilmarnock FC Kilmarnock FC - GAP Connah's Quay FC GAP Connah's Quay FC -:-
18.07.2019 20:45 Radnički Niš Radnički Niš - FC Flora FC Flora -:-
18.07.2019 20:45 NK Domžale NK Domžale - Balzan FC Balzan FC -:-
18.07.2019 20:45 FK Budućnost Podgorica FK Budućnost Podgorica - JK Narva Trans JK Narva Trans -:-
18.07.2019 20:45 Rangers FC Rangers FC - St. Joseph's FC St. Joseph's FC -:-
18.07.2019 21:00 Shamrock Rovers Shamrock Rovers - SK Brann SK Brann -:-
18.07.2019 21:00 Legia Warschau Legia Warschau - Europa FC Europa FC -:-
18.07.2019 21:00 KR Reykjavík KR Reykjavík - Molde FK Molde FK -:-
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner | Wedden op Sport: weddenbonus.com | livetipsportal.com