2. Ronde
18.09.2020 20:00 VVV-Venlo VVV-Venlo - FC Utrecht FC Utrecht
19.09.2020 16:30 AZ Alkmaar AZ Alkmaar - PEC Zwolle PEC Zwolle
19.09.2020 18:45 Vitesse Vitesse - Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
19.09.2020 20:00 PSV PSV - FC Emmen FC Emmen
19.09.2020 21:00 Fortuna Sittard Fortuna Sittard - sc Heerenveen sc Heerenveen
20.09.2020 12:15 ADO Den Haag ADO Den Haag - FC Groningen FC Groningen
20.09.2020 14:30 Feyenoord Feyenoord - FC Twente FC Twente
20.09.2020 14:30 Willem II Willem II - Heracles Almelo Heracles Almelo
20.09.2020 16:45 AFC Ajax AFC Ajax - RKC Waalwijk RKC Waalwijk
3. Ronde
25.09.2020 20:00 FC Twente FC Twente - FC Groningen FC Groningen

Stand

# Team GS. Ds. P.
1 VVV-Venlo VVV-Venlo 1 2 3
2 PSV PSV 1 2 3
3 FC Twente FC Twente 1 2 3
Feyenoord Feyenoord 1 2 3
Heracles Almelo Heracles Almelo 1 2 3
sc Heerenveen sc Heerenveen 1 2 3
7 AFC Ajax AFC Ajax 1 1 3
Vitesse Vitesse 1 1 3
9 AZ Alkmaar AZ Alkmaar 0 0 0
FC Utrecht FC Utrecht 0 0 0
11 RKC Waalwijk RKC Waalwijk 1 -1 0
Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam 1 -1 0
13 FC Emmen FC Emmen 1 -2 0
14 FC Groningen FC Groningen 1 -2 0
15 ADO Den Haag ADO Den Haag 1 -2 0
Fortuna Sittard Fortuna Sittard 1 -2 0
PEC Zwolle PEC Zwolle 1 -2 0
Willem II Willem II 1 -2 0

Stand Ronde

# Team GS. Ds. P.
1 Arsenal FC Arsenal FC 1 3 3
Leicester City Leicester City 1 3 3
3 Chelsea FC Chelsea FC 1 2 3
4 Newcastle United Newcastle United 1 2 3
Wolverhampton Wanderers Wolverhampton Wanderers 1 2 3
6 Liverpool FC Liverpool FC 1 1 3
7 Crystal Palace Crystal Palace 1 1 3
Everton FC Everton FC 1 1 3
9 Aston Villa Aston Villa 0 0 0
Burnley FC Burnley FC 0 0 0
Manchester City Manchester City 0 0 0
Manchester United Manchester United 0 0 0
13 Leeds United Leeds United 1 -1 0
14 Southampton FC Southampton FC 1 -1 0
Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur 1 -1 0
16 Brighton & Hove Albion Brighton & Hove Albion 1 -2 0
17 Sheffield United Sheffield United 1 -2 0
West Ham United West Ham United 1 -2 0
19 Fulham FC Fulham FC 1 -3 0
West Bromwich Albion West Bromwich Albion 1 -3 0
2e Ronde
16.09.2020 18:30 Progrès Niedercorn Progrès Niedercorn - Willem II Willem II
16.09.2020 19:00 Hammarby IF Hammarby IF - Lech Poznań Lech Poznań
16.09.2020 20:00 B36 Tórshavn B36 Tórshavn - The New Saints The New Saints
17.09.2020 14:00 Kaysar Kyzylorda Kaysar Kyzylorda - APOEL Nicosia APOEL Nicosia
17.09.2020 14:15 FK Ventspils FK Ventspils - Rosenborg BK Rosenborg BK
17.09.2020 15:30 FK Renova FK Renova - Hajduk Split Hajduk Split
17.09.2020 16:00 KF Teuta Durrës KF Teuta Durrës - Granada CF Granada CF
17.09.2020 16:00 FC Ararat-Armenia FC Ararat-Armenia - CS FOLA Esch CS FOLA Esch
17.09.2020 16:00 FK Astana FK Astana - FK Budućnost Podgorica FK Budućnost Podgorica
17.09.2020 17:00 Lincoln Red Imps Lincoln Red Imps - Rangers FC Rangers FC
17.09.2020 17:30 Kuopion PS Kuopion PS - Slovan Bratislava Slovan Bratislava
17.09.2020 17:45 FC Botoşani FC Botoşani - KF Shkëndija 79 KF Shkëndija 79
17.09.2020 18:00 Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv - Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur
17.09.2020 18:00 Neftçi PFK Neftçi PFK - Galatasaray Galatasaray
17.09.2020 18:00 IFK Göteborg IFK Göteborg - FC Kopenhagen FC Kopenhagen
17.09.2020 18:00 FK Riteriai FK Riteriai - Slovan Liberec Slovan Liberec
17.09.2020 18:00 FK Bodø/Glimt FK Bodø/Glimt - FK Žalgiris FK Žalgiris
17.09.2020 18:30 Olimpija Ljubljana Olimpija Ljubljana - Zrinjski Mostar Zrinjski Mostar
17.09.2020 18:30 FC Flora FC Flora - KR Reykjavík KR Reykjavík
17.09.2020 19:00 FC Sfîntul Gheorghe FC Sfîntul Gheorghe - Partizan Partizan
17.09.2020 19:00 Lokomotiv Tbilisi Lokomotiv Tbilisi - Dinamo Moskou Dinamo Moskou
17.09.2020 19:00 CSKA Sofia CSKA Sofia - BATE Borisov BATE Borisov
17.09.2020 19:00 KF Laçi KF Laçi - Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva
17.09.2020 19:00 Maccabi Haifa Maccabi Haifa - FK Kairat FK Kairat
17.09.2020 19:00 OFI Heraklion OFI Heraklion - Apollon Limassol Apollon Limassol
17.09.2020 19:00 Hibernians FC Hibernians FC - Fehérvár FC Fehérvár FC
17.09.2020 19:00 Djurgårdens IF Djurgårdens IF - Europa FC Europa FC
17.09.2020 19:00 Connah's Quay Nomads Connah's Quay Nomads - Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi
17.09.2020 19:30 Inter Club d'Escaldes Inter Club d'Escaldes - Dundalk FC Dundalk FC
17.09.2020 20:00 Shamrock Rovers Shamrock Rovers - AC Milan AC Milan
17.09.2020 20:00 Piast Gliwice Piast Gliwice - TSV Hartberg TSV Hartberg
17.09.2020 20:00 FK Kukësi FK Kukësi - VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg
17.09.2020 20:00 Standard Luik Standard Luik - Bala Town Bala Town
17.09.2020 20:00 Aris Saloniki Aris Saloniki - Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka
17.09.2020 20:00 Borac Banja Luka Borac Banja Luka - Rio Ave FC Rio Ave FC
17.09.2020 20:00 Sileks Kratovo Sileks Kratovo - Drita Gjilan Drita Gjilan
17.09.2020 20:15 NŠ Mura NŠ Mura - Aarhus GF Aarhus GF
17.09.2020 20:30 Coleraine FC Coleraine FC - Motherwell FC Motherwell FC
17.09.2020 20:30 Viking FK Viking FK - Aberdeen FC Aberdeen FC
17.09.2020 20:45 DAC Dunajská Streda DAC Dunajská Streda - FK Jablonec FK Jablonec
17.09.2020 20:45 Servette Genève Servette Genève - Stade Reims Stade Reims
17.09.2020 20:45 NK Osijek NK Osijek - FC Basel FC Basel
17.09.2020 20:45 Linfield FC Linfield FC - Floriana FC Floriana FC
17.09.2020 21:00 TSC Bačka Topola TSC Bačka Topola - FCSB FCSB
17.09.2020 21:05 Budapest Honvéd Budapest Honvéd - Malmö FF Malmö FF
18.09.2020 09:00 Riga FC Riga FC - SP Tre Fiori SP Tre Fiori
Play-Offs
22.09.2020 21:00 Slavia Praag Slavia Praag - FC Midtjylland FC Midtjylland -:-
22.09.2020 21:00 Maccabi Tel Aviv Maccabi Tel Aviv - RB Salzburg RB Salzburg
22.09.2020 21:00 FK Krasnodar FK Krasnodar - PAOK Saloniki PAOK Saloniki -:-
23.09.2020 21:00 Olympiakos Olympiakos - Omonia Nikosia Omonia Nikosia -:-
23.09.2020 21:00 Molde FK Molde FK - Ferencvárosi TC Ferencvárosi TC -:-
23.09.2020 21:00 KAA Gent KAA Gent - Dinamo Kiev Dinamo Kiev -:-
29.09.2020 21:00 Omonia Nikosia Omonia Nikosia - Olympiakos Olympiakos -:-
29.09.2020 21:00 Ferencvárosi TC Ferencvárosi TC - Molde FK Molde FK -:-
29.09.2020 21:00 Dinamo Kiev Dinamo Kiev - KAA Gent KAA Gent -:-
30.09.2020 21:00 FC Midtjylland FC Midtjylland - Slavia Praag Slavia Praag -:-
30.09.2020 21:00 RB Salzburg RB Salzburg - Maccabi Tel Aviv Maccabi Tel Aviv
30.09.2020 21:00 PAOK Saloniki PAOK Saloniki - FK Krasnodar FK Krasnodar -:-
4. Ronde
18.09.2020 18:45 Jong PSV Jong PSV - FC Eindhoven FC Eindhoven
18.09.2020 18:45 Helmond Sport Helmond Sport - FC Volendam FC Volendam
18.09.2020 21:00 Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles - Jong Ajax Jong Ajax
18.09.2020 21:00 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade - FC Dordrecht FC Dordrecht
19.09.2020 16:30 TOP Oss TOP Oss - SC Cambuur SC Cambuur
20.09.2020 20:00 NEC Nijmegen NEC Nijmegen - Almere City FC Almere City FC
21.09.2020 18:45 Jong AZ Alkmaar Jong AZ Alkmaar - De Graafschap De Graafschap
21.09.2020 21:00 Jong FC Utrecht Jong FC Utrecht - NAC Breda NAC Breda
22.09.2020 18:45 SBV Excelsior SBV Excelsior - SC Telstar SC Telstar
22.09.2020 21:00 FC Den Bosch FC Den Bosch - MVV Maastricht MVV Maastricht
5. Ronde
25.09.2020 18:45 Almere City FC Almere City FC - Helmond Sport Helmond Sport
25.09.2020 18:45 FC Dordrecht FC Dordrecht - Jong AZ Alkmaar Jong AZ Alkmaar
25.09.2020 21:00 MVV Maastricht MVV Maastricht - TOP Oss TOP Oss
25.09.2020 21:00 SC Cambuur SC Cambuur - Jong FC Utrecht Jong FC Utrecht

Stand Ronde

# Team GS. Ds. P.
1 NAC Breda NAC Breda 3 8 9
2 Almere City FC Almere City FC 3 5 7
3 SC Cambuur SC Cambuur 3 6 6
4 De Graafschap De Graafschap 2 6 6
5 SBV Excelsior SBV Excelsior 3 5 6
6 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade 3 3 6
7 NEC Nijmegen NEC Nijmegen 3 1 6
8 Jong PSV Jong PSV 3 -1 6
9 Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles 2 2 4
10 SC Telstar SC Telstar 3 0 4
11 FC Eindhoven FC Eindhoven 3 0 4
12 Helmond Sport Helmond Sport 3 -1 4
13 MVV Maastricht MVV Maastricht 3 -5 4
14 Jong FC Utrecht Jong FC Utrecht 3 -1 3
15 FC Den Bosch FC Den Bosch 3 -2 3
16 Jong AZ Alkmaar Jong AZ Alkmaar 3 -7 3
17 FC Volendam FC Volendam 3 -3 1
18 FC Dordrecht FC Dordrecht 3 -3 1
19 Jong Ajax Jong Ajax 3 -6 0
20 TOP Oss TOP Oss 3 -7 0
2. Ronde
19.09.2020 16:00 Villarreal CF Villarreal CF - SD Eibar SD Eibar
19.09.2020 18:30 Getafe CF Getafe CF - CA Osasuna CA Osasuna
19.09.2020 21:00 Celta de Vigo Celta de Vigo - Valencia CF Valencia CF
20.09.2020 Levante UD Levante UD - Atlético Madrid Atlético Madrid
20.09.2020 Sevilla FC Sevilla FC - Elche CF Elche CF
20.09.2020 16:00 SD Huesca SD Huesca - Cádiz CF Cádiz CF
20.09.2020 18:30 Real Betis Real Betis - Real Valladolid Real Valladolid
20.09.2020 18:30 Granada CF Granada CF - Deportivo Alavés Deportivo Alavés
20.09.2020 21:00 Real Sociedad Real Sociedad - Real Madrid Real Madrid
06.01.2021 Athletic Bilbao Athletic Bilbao - FC Barcelona FC Barcelona

Stand Ronde

# Team GS. Ds. P.
1 Valencia CF Valencia CF 1 2 3
2 CA Osasuna CA Osasuna 1 2 3
Granada CF Granada CF 1 2 3
4 Real Betis Real Betis 1 1 3
5 Real Sociedad Real Sociedad 1 0 1
Real Valladolid Real Valladolid 1 0 1
SD Huesca SD Huesca 1 0 1
Villarreal CF Villarreal CF 1 0 1
9 Celta de Vigo Celta de Vigo 1 0 1
SD Eibar SD Eibar 1 0 1
11 Atlético Madrid Atlético Madrid 0 0 0
Elche CF Elche CF 0 0 0
FC Barcelona FC Barcelona 0 0 0
Getafe CF Getafe CF 0 0 0
Real Madrid Real Madrid 0 0 0
Sevilla FC Sevilla FC 0 0 0
17 Deportivo Alavés Deportivo Alavés 1 -1 0
18 Levante UD Levante UD 1 -2 0
19 Athletic Bilbao Athletic Bilbao 1 -2 0
Cádiz CF Cádiz CF 1 -2 0

Topscorers

Wij wachten nog op doelpunten!
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner | Wedden op Sport: weddenbonus.com | livetipsportal.com