05.10.2019 | 02:30 | Atlético Reynosa | - | Tecos Fútbol Club | 2:0 (0:0) | |
03:00 | Saltillo FC | - | Dorados UACH | 1:0 (0:0) | ||
03:00 | Murciélagos FC | - | Leones Negros II | 3:0 (1:0) | ||
03:00 | Coras de Nayarit | - | Alacranes de Durango | 3:2 (2:1) | ||
19:00 | Pumas UNAM II | - | Sporting Canamy | 1:1 (0:1) | ||
19:00 | Coyotes de Tlaxcala | - | Club Irapuato | 0:1 (0:0) | ||
23:00 | Pioneros de Cancún | - | Inter Playa | 3:1 (1:0) | ||
06.10.2019 | 00:00 | Cafetaleros de Chiapas II | - | Cruz Azul Hidalgo | 0:0 (0:0) | |
00:00 | Yalmakan FC | - | Reboceros de La Piedad | 2:1 (2:0) | ||
00:00 | Atlético Bahia | - | Gavilanes de Matamoros | 1:3 (0:2) | ||
02:00 | Cañoneros Marina | - | Albinegros Orizaba | geannuleerd | ||
02:00 | Mineros de Fresnillo FC | - | Tuzos de la UAZ | 1:2 (0:1) | ||
19:00 | Atlético San Luis II | - | Cafessa Jalisco | 0:1 (0:0) | ||
08.10.2019 | 00:00 | Tepatitlán | - | Correcaminos UAT II | 3:0 (1:0) |
» Stand | Thuis | uit | Heenronde | Returnronde |
1 | |||||||||
# | Team | GS. | W. | G. | V. | Dp. | Ds. | P. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gavilanes de Matamoros | 8 | 5 | 2 | 1 | 17:6 | 11 | 23 | |
2 | Tuzos de la UAZ | 8 | 6 | 1 | 1 | 14:7 | 7 | 23 | |
3 | Tepatitlán | 7 | 4 | 2 | 1 | 12:6 | 6 | 18 | |
4 | Coras de Nayarit | 7 | 3 | 4 | 0 | 11:8 | 3 | 17 | |
5 | Atlético Reynosa | 7 | 4 | 1 | 2 | 11:7 | 4 | 16 | |
6 | Murciélagos FC | 8 | 4 | 1 | 3 | 16:13 | 3 | 16 | |
7 | Alacranes de Durango | 7 | 3 | 2 | 2 | 18:10 | 8 | 15 | |
8 | Saltillo FC | 8 | 2 | 3 | 3 | 6:8 | -2 | 11 | |
9 | Tecos Fútbol Club | 7 | 2 | 2 | 3 | 8:10 | -2 | 10 | |
10 | Correcaminos UAT II | 7 | 2 | 2 | 3 | 9:11 | -2 | 9 | |
11 | Leones Negros II | 8 | 2 | 1 | 5 | 12:16 | -4 | 8 | |
12 | Dorados UACH | 7 | 1 | 2 | 4 | 7:12 | -5 | 6 | |
13 | Atlético Bahia | 8 | 1 | 3 | 4 | 8:19 | -11 | 6 | |
14 | Cimarrones de Sonora II | 7 | 0 | 4 | 3 | 3:10 | -7 | 5 | |
15 | Mineros de Fresnillo FC | 8 | 1 | 2 | 5 | 4:13 | -9 | 5 |
2 | |||||||||
# | Team | GS. | W. | G. | V. | Dp. | Ds. | P. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Coyotes de Tlaxcala | 7 | 5 | 1 | 1 | 9:3 | 6 | 22 | |
2 | Club Irapuato | 7 | 5 | 1 | 1 | 12:8 | 4 | 19 | |
3 | Pioneros de Cancún | 8 | 4 | 2 | 2 | 15:12 | 3 | 17 | |
4 | Cafessa Jalisco | 7 | 3 | 3 | 1 | 6:4 | 2 | 16 | |
5 | Pumas UNAM II | 8 | 3 | 3 | 2 | 13:10 | 3 | 15 | |
6 | Yalmakan FC | 8 | 4 | 1 | 3 | 18:16 | 2 | 14 | |
7 | Cruz Azul Hidalgo | 7 | 2 | 2 | 3 | 7:7 | 0 | 11 | |
8 | Inter Playa | 7 | 3 | 1 | 3 | 11:11 | 0 | 10 | |
9 | Reboceros de La Piedad | 8 | 3 | 0 | 5 | 8:10 | -2 | 9 | |
10 | Cafetaleros de Chiapas II | 7 | 1 | 3 | 3 | 7:9 | -2 | 9 | |
11 | Cañoneros Marina | 7 | 1 | 3 | 3 | 7:12 | -5 | 8 | |
12 | Sporting Canamy | 7 | 1 | 4 | 2 | 6:8 | -2 | 7 | |
13 | Atlético San Luis II | 8 | 0 | 2 | 6 | 3:12 | -9 | 3 | |
14 | Albinegros Orizaba | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
Play-offs | |
Play-offs |