Nationale competities

Albanië
Albanië Kategoria Superiore
Albanië Kupa
Albanië Relegation
Albanië Supercup
Andorra
Andorra 1a Divisió
Andorra Relegation
Andorra Supercopa
Armenie
Armenie Premier League
Armenie Cup
Armenie Super Cup
Azerbeidzjan
Azerbeidzjan Premyer Liqası
Azerbeidzjan Kubok
Azerbeidzjan Supercup
België
België Eerste klasse A
België Eerste klasse B
België Europa League Playoffs
België Beker van België
België Supercup
België Tour Final Div. 2
België Reserve Pro League
België Elite U19 [A-jun]
België Elite U17 [B-jun]
Bosnië-Herzegovina
Bosnië-Herzegovina Premier Liga
Bosnië-Herzegovina Kup BiH
Bulgarije
Bulgarije A grupa
Bulgarije Kupa
Bulgarije Supercup
Bulgarije Relegation
Cyprus
Cyprus First Division
Cyprus Kypello Kyprou
Cyprus Super Cup
DDR
DDR Oberliga
DDR Aufstiegsrunde Oberliga
DDR DDR-Liga
Denemarken
Denemarken Superliga
Denemarken 1. Division
Denemarken Relegation Superliga
Denemarken DBU Pokalen
Denemarken 2. Division Pulje 1
Denemarken 2. Division Pulje 2
Denemarken 2. Division Pulje 3
Denemarken 2. Division Aufstieg
Denemarken 2. Division Abstieg
Duitsland
Duitsland Bundesliga
Duitsland 2. Bundesliga
Duitsland 3. Liga
Duitsland DFB-Pokal
Duitsland Supercup
Duitsland Regionalliga Nord
Duitsland Regionalliga Nordost
Duitsland Regionalliga West
Duitsland Regionalliga Südwest
Duitsland Regionalliga Bayern
Duitsland Relegation Bundesliga
Duitsland Relegation 2. Bundesliga
Duitsland Aufstiegsrunde 3. Liga
Duitsland Bayernliga Nord
Duitsland Bayernliga Süd
Duitsland Bremenliga
Duitsland Hessenliga
Duitsland Oberliga Niedersachsen
Duitsland Oberliga Baden-Württemberg
Duitsland Oberliga Hamburg
Duitsland Oberliga Mittelrhein
Duitsland Oberliga Niederrhein
Duitsland Oberliga NOFV-Nord
Duitsland Oberliga NOFV-Süd
Duitsland Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
Duitsland Oberliga Westfalen
Duitsland Schleswig-Holstein-Liga
Duitsland Regionalliga-Qualifikation
Duitsland Relegation Oberliga
Duitsland Verbandsliga Mittelrhein
Duitsland Niederrheinpokal
Duitsland Westfalenpokal
Duitsland Deutsche Meisterschaft
Duitsland Aufstiegsrunde 1. Bundesliga
Duitsland Aufstiegsrunde 2. Bundesliga
Duitsland Oberliga Nord (1947-63)
Duitsland Oberliga West (1947-63)
Duitsland Oberliga Südwest (1946-63)
Duitsland Oberliga Süd (1945-63)
Duitsland Regionalliga Süd (1994-2012)
Duitsland Regionalliga Nordost (1994-2000)
Duitsland Regionalliga West/Südwest (1994-2000)
Duitsland NRW-Liga (2008-2012)
Duitsland Bayernliga (1994-2012)
Duitsland Oberliga Nord (2004-2008)
Duitsland Oberliga Nordrhein (1994-2008)
Duitsland Oberliga Südwest (1994-2012)
Duitsland Oberliga Westfalen (1992-2008)
Duitsland Oberliga Niedersachsen-Ost (2008-2010)
Duitsland Oberliga Niedersachsen-West (2008-2010)
Duitsland Ligapokal
Duitsland Regionalliga Nord (1963-1974)
Duitsland Regionalliga West (1963-1974)
Duitsland Regionalliga Südwest (1963-1974)
Duitsland Regionalliga Süd (1963-1974)
Duitsland Regionalliga Berlin (1963-1974)
Duitsland FDGB-Pokal
Duitsland Bundesliga [Vrouwen]
Duitsland 2. Bundesliga Nord [Vrouwen]
Duitsland 2. Bundesliga Süd [Vrouwen]
Duitsland DFB-Pokal [Vrouwen]
Duitsland Regionalliga Nord [Vrouwen]
Duitsland Regionalliga Nordost [Vrouwen]
Duitsland Regionalliga West [Vrouwen]
Duitsland Regionalliga Südwest [Vrouwen]
Duitsland Regionalliga Süd [Vrouwen]
Duitsland Relegation 2. Bundesliga [Vrouwen]
Duitsland Bundesliga Cup [Vrouwen]
Duitsland Bundesliga Nord/Nordost [A-jun]
Duitsland Bundesliga West [A-jun]
Duitsland Bundesliga Süd/Südwest [A-jun]
Duitsland Kampioenschap [A-jun]
Duitsland DFB-Junioren-Vereinspokal [A-jun]
Duitsland Bundesliga Nord/Nordost [B-jun]
Duitsland Bundesliga West [B-jun]
Duitsland Bundesliga Süd/Südwest [B-jun]
Duitsland Kampioenschap [B-jun]
Engeland
Engeland Premier League
Engeland Championship
Engeland League One
Engeland League Two
Engeland National League
Engeland FA Cup
Engeland League Cup
Engeland FA Community Shield
Engeland Football League Trophy
Engeland Playoff
Engeland U23 Premier League Div. 1
Engeland U23 Premier League Div. 2
Estland
Estland Meistriliiga
Estland Eesti Karikas
Estland Superkarikas
Estland Relegation
Faroer Eilanden
Faroer Eilanden Effodeildin
Faroer Eilanden Cup
Faroer Eilanden Stórsteypadystur
Finland
Finland Veikkausliiga
Finland Ykkönen
Finland Relegation Veikkausliiga
Finland Suomen Cup
Finland Liigacup
Frankrijk
Frankrijk Ligue 1
Frankrijk Ligue 2
Frankrijk National
Frankrijk Coupe de France
Frankrijk Coupe de la Ligue
Frankrijk Relegation Ligue 1
Frankrijk Relegation Ligue 2
Frankrijk Trophée des Champions
Frankrijk Division 1 [Vrouwen]
Georgië
Georgië Umaglesi Liga
Georgië David Kipiani Cup
Georgië Relegation
Georgië Super Cup
Gibraltar
Gibraltar Premier Divison
Gibraltar Relegation
Griekenland
Griekenland Superleague
Griekenland Football League
Griekenland Relegation
Griekenland Kypello Elladas
Griekenland Supercup
Griekenland Football League Notios
Griekenland Football League Voreios
Griekenland Football League Playoff
Hongarije
Hongarije NB I
Hongarije Magyar Kupa
Hongarije Ligakupa
Hongarije Szuperkupa
Ierland
Ierland Premier Division
Ierland First Division
Ierland FAI Cup
Ierland League Cup
Ierland President's Cup
Ierland Playoffs 1/2
IJsland
IJsland Úrvalsdeild
IJsland 1. deild
IJsland Bikar
IJsland Lengjubikarinn
IJsland Supercup
Israël
Israël Ligat ha'Al
Israël State Cup
Israël Toto Cup Al
Israël Super Cup
Italië
Italië Serie A
Italië Serie B
Italië Coppa Italia
Italië Supercoppa
Italië Serie C Girone A
Italië Serie C Girone B
Italië Serie C Girone C
Italië Lega Pro Playoff
Italië Coppa Italia Lega Pro
Italië Supercoppa Lega Pro
Italië Serie D Girone A
Italië Serie D Girone B
Italië Serie D Girone C
Italië Serie D Girone D
Italië Serie D Girone E
Italië Serie D Girone F
Italië Serie D Girone G
Italië Serie D Girone H
Italië Serie D Girone I
Italië Serie D Playoff
Italië Serie D Scudetto
Italië Lega Pro 1° A
Italië Lega Pro 1° B
Italië Serie A [Vrouwen]
Italië Campionato Primavera 1 [A-jun]
Italië Coppa Italia Primavera [A-jun]
Italië Primavera Girone A [A-jun]
Italië Primavera Girone B [A-jun]
Italië Primavera Girone C [A-jun]
Italië Primavera Playoff [A-jun]
Kazachstan
Kazachstan Premier Liga
Kazachstan Kubok
Kazachstan Relegation
Kazachstan Superkubok
Kosovo
Kosovo Superliga
Kosovo Relegation
Kroatië
Kroatië 1. HNL
Kroatië Nogometni Kup
Kroatië Superkup
Kroatië Relegation
Letland
Letland Virsliga
Letland Latvijas kauss
Letland Relegation
Liechtenstein
Liechtenstein FL 1 Cup
Litouwen
Litouwen A Lyga
Litouwen Cup
Litouwen Relegation
Litouwen Supercup
Luxemburg
Luxemburg Nationaldivision
Luxemburg Coupe
Luxemburg Relegation
Macedonië
Macedonië 1. MFL
Macedonië Kup na Makedonija
Macedonië Relegation
Macedonië Super Cup
Malta
Malta Premier League
Malta Relegation
Malta Supercup
Moldavië
Moldavië Divizia Nationala
Moldavië Cupa Moldova
Moldavië Supercupa
Montenegro
Montenegro 1. CFL
Montenegro Kup Crne Gore
Montenegro Relegation
Nederland
Nederland Eredivisie
Nederland Eerste Divisie
Nederland Tweede Divisie
Nederland KNVB beker
Nederland Derde Divisie Zaterdag
Nederland Derde Divisie Zondag
Nederland Johan Cruijff Schaal
Nederland Play-offs Eredivisie
Nederland Alg. Kampioenschap
Nederland Eredivisie [Vrouwen]
Noord-Ierland
Noord-Ierland Premier League
Noord-Ierland Irish Cup
Noord-Ierland League Cup
Noord-Ierland Relegation Playoff
Noorwegen
Noorwegen Eliteserien
Noorwegen 1. Divisjon
Noorwegen Cupen
Noorwegen Relegation Eliteserien
Noorwegen Relegation 1. Divisjon
Noorwegen Mesterfinalen
Noorwegen 2. Divisjon Avdeling 1
Noorwegen 2. Divisjon Avdeling 2
Noorwegen 2. Divisjon 3 (- 2016)
Noorwegen 2. Divisjon 4 (- 2016)
Noorwegen Toppserien [Vrouwen]
Noorwegen Relegation [Vrouwen]
Oekraïne
Oekraïne Premyer Liga
Oekraïne Kubok
Oekraïne Superkubok
Oostenrijk
Oostenrijk Bundesliga
Oostenrijk Erste Liga
Oostenrijk ÖFB-Cup
Oostenrijk Regionalliga Mitte
Oostenrijk Regionalliga Ost
Oostenrijk Regionalliga West
Oostenrijk Aufstieg Erste Liga
Oostenrijk 1. NÖ Landesliga
Oostenrijk Burgenlandliga
Oostenrijk Kärntner Liga
Oostenrijk OÖ Liga
Oostenrijk Salzburger Liga
Oostenrijk Steiermark Landesliga
Oostenrijk Tirol Liga
Oostenrijk Vorarlbergliga
Oostenrijk Wiener Liga
Oostenrijk Supercup
Oostenrijk Nationalliga
Oostenrijk Staatsliga
Oostenrijk Wiener Liga (1945-1949)
Oostenrijk Gauliga (1938-1945)
Oostenrijk Nationalliga (1937/38)
Oostenrijk Wiener Liga 1. Klasse (1923-1937)
Oostenrijk 1. Klasse NÖFV (1911-1923)
Oostenrijk Bundesliga [Vrouwen]
Oostenrijk ÖFB Ladies Cup [Vrouwen]
Oostenrijk Relegation [Vrouwen]
Oostenrijk Jugendliga [U18]
Oostenrijk Jugendliga [U16]
Oostenrijk Jugendliga [U15]
Polen
Polen Ekstraklasa
Polen I Liga
Polen Puchar Polski
Polen Superpuchar
Polen Relegation I Liga
Polen Relegation Ekstraklasa
Polen Puchar Ekstraklasy
Portugal
Portugal Primeira Liga
Portugal Segunda Liga
Portugal Taça
Portugal Taça da Liga
Portugal Supertaça
Portugal Relegation 1/2
Portugal Relegation 2/3
Roemenië
Roemenië Liga 1
Roemenië Cupa Romaniei
Roemenië Cupa Ligii
Roemenië Supercupa
Roemenië Playoff 1/2
Rusland
Rusland Premier Liga
Rusland 1. Division
Rusland Kubok
Rusland Superkubok
Rusland Relegation Premier Liga
San Marino
San Marino Campionato
San Marino Coppa Titano
San Marino Super Coppa
Schotland
Schotland Premiership
Schotland Championship
Schotland League One
Schotland League Two
Schotland FA Cup
Schotland League Cup
Schotland Challenge Cup
Schotland Playoff
Servië
Servië Super Liga
Servië Kup Srbije
Servië Relegation
Slovenië
Slovenië 1. SNL
Slovenië Pokal Slovenije
Slovenië Super Pokal
Slovenië Relegation
Slowakije
Slowakije Super Liga
Slowakije Slovensky Pohar
Slowakije Superpohár
Spanje
Spanje Primera División
Spanje Segunda División
Spanje Copa del Rey
Spanje Supercopa
Spanje Primera Aufstieg
Spanje Segunda B Playoff
Spanje Segunda B Grupo 1
Spanje Segunda B Grupo 2
Spanje Segunda B Grupo 3
Spanje Segunda B Grupo 4
Spanje Primera División [Vrouwen]
Spanje Copa de la Reina [Vrouwen]
Tsjechië
Tsjechië 1. fotbalová liga
Tsjechië 2. fotbalová liga
Tsjechië Pohár FAČR
Tsjechië Superpohár
Turkije
Turkije SüperLig
Turkije 1. Lig
Turkije 2. Lig Beyaz
Turkije 2. Lig Kırmızı
Turkije 2. Lig Playoff
Turkije Türkiye Kupasi
Turkije Süper Kupa
USSR
USSR Vysshaya Liga
Wales
Wales Premier League
Wales Welsh Cup
Wales League Cup
Wales FAW Premier Cup
Wit-Rusland
Wit-Rusland Cempionat
Wit-Rusland Kubok
Wit-Rusland Superkubok
Wit-Rusland Relegation
Zweden
Zweden Allsvenskan
Zweden Superettan
Zweden Svenska Cupen
Zweden Supercupen
Zweden Division 1 Norra
Zweden Division 1 Södra
Zweden Relegation Allsvenskan
Zweden Relegation Superettan
Zweden Relegation Division 1
Zweden Damallsvenskan [Vrouwen]
Zwitserland
Zwitserland Super League
Zwitserland Challenge League
Zwitserland Promotion League
Zwitserland Cup
Zwitserland Relegation Super League
Zwitserland Nationalliga A [Vrouwen]
Zwitserland Relegation [Vrouwen]
Zwitserland U18 League [U18]
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner