09.11.2022 | 10:00 | Enisey Krasnoyarsk 2 | - | Rodina-M Moskva | 1:0 (0:0) | |
11:00 | FK Tver | - | Dinamo Vologda | 4:0 (1:0) | ||
12:00 | FK Chertanovo | - | Tekstilshchik Ivanovo | 1:0 (1:0) | ||
12:00 | Dinamo Moskva 2 | - | FK Znamya Truda | 0:1 (0:1) | ||
12:00 | FK Electron | - | Baltika Kaliningrad 2 | 0:2 (0:2) | ||
12:00 | Khimik Dzerzhinsk | - | Torpedo Vladimir | 2:3 (1:2) | ||
12:00 | Torpedo Moskva 2 | - | Spartak Kostroma | 1:1 (1:0) | ||
14:00 | Zvezda St. Petersburg | - | FK Yadro | 3:2 (1:2) | ||
15:00 | Zenit St. Petersburg 2 | - | FK Leningradets | 1:1 (1:0) | ||
17:00 | Dinamo St. Petersburg | - | Zorkiy Krasnogorsk | 1:1 (1:0) |
» Stand | Thuis | uit | Heenronde | Returnronde |
1 | |||||||||
# | Team | GS. | W. | G. | V. | Dp. | Ds. | P. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FK Leningradets | 19 | 15 | 3 | 1 | 46:11 | 35 | 48 | |
2 | Zvezda St. Petersburg | 19 | 10 | 8 | 1 | 39:16 | 23 | 38 | |
3 | Zorkiy Krasnogorsk | 19 | 9 | 4 | 6 | 31:20 | 11 | 31 | |
4 | Baltika Kaliningrad 2 | 19 | 7 | 8 | 4 | 25:18 | 7 | 29 | |
5 | Enisey Krasnoyarsk 2 | 19 | 8 | 4 | 7 | 38:28 | 10 | 28 | |
6 | Luki-Energiya Velikiye Luki | 19 | 8 | 3 | 8 | 23:28 | -5 | 27 | |
7 | Zenit St. Petersburg 2 | 19 | 7 | 5 | 7 | 30:30 | 0 | 26 | |
8 | Dinamo St. Petersburg | 19 | 5 | 7 | 7 | 22:22 | 0 | 22 | |
9 | Rodina-M Moskva | 19 | 3 | 4 | 12 | 12:40 | -28 | 13 | |
10 | FK Electron | 20 | 3 | 4 | 13 | 13:53 | -40 | 13 | |
11 | FK Yadro | 19 | 2 | 6 | 11 | 21:34 | -13 | 12 |
2 | |||||||||
# | Team | GS. | W. | G. | V. | Dp. | Ds. | P. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tekstilshchik Ivanovo | 19 | 12 | 3 | 4 | 38:15 | 23 | 39 | |
2 | FK Murom | 19 | 12 | 3 | 4 | 34:12 | 22 | 39 | |
3 | FK Chertanovo | 19 | 10 | 3 | 6 | 35:25 | 10 | 33 | |
4 | Spartak Kostroma | 19 | 8 | 5 | 6 | 28:22 | 6 | 29 | |
5 | Torpedo Vladimir | 19 | 8 | 4 | 7 | 23:28 | -5 | 28 | |
6 | Dinamo Vologda | 20 | 8 | 3 | 9 | 21:30 | -9 | 27 | |
7 | Torpedo Moskva 2 | 19 | 6 | 6 | 7 | 17:26 | -9 | 24 | |
8 | FK Tver | 19 | 6 | 4 | 9 | 20:19 | 1 | 22 | |
9 | Dinamo Moskva 2 | 19 | 6 | 3 | 10 | 23:33 | -10 | 21 | |
10 | Khimik Dzerzhinsk | 19 | 4 | 6 | 9 | 17:25 | -8 | 18 | |
11 | FK Znamya Truda | 19 | 3 | 4 | 12 | 14:35 | -21 | 13 |
Play-offs | |
Promotie en degradatie | |
Play-offs | |
Promotie en degradatie |