Wedstrijddetails | » Liveticker | Onderling resultaat |
Krylia Sovetov |
Zondag, 19. Maart 2023 14:30 uur |
Akhmat Grozny |
---|---|---|
0:1
|
Dp. | |
---|---|
0 : 1 | Artiom Timofeev 46. / Schot met rechts (Gamid Agalarov) |
90' +3 | gele kaart voor Georgi Sheliya (Akhmat Grozny) |
|
90' +5 | Einde wedstrijd |
|
90' +5 | gele kaart voor Vladimir Sychevoy (Krylia Sovetov) |
|
90' +2 | Wissel in Vladimir Ilyin (Akhmat Grozny) |
|
90' +2 | Wissel uit Gamid Agalarov (Akhmat Grozny) |
|
86' | gele kaart voor Ivan Lomaev (Krylia Sovetov) |
|
80' | Wissel in Zoran Nižić (Akhmat Grozny) |
|
80' | Wissel uit Andrei Semyonov (Akhmat Grozny) |
|
77' | Wissel in Nikolai Rasskazov (Krylia Sovetov) |
|
77' | Wissel uit Amar Rahmanović (Krylia Sovetov) |
|
77' | Wissel in Dmitri Tsypchenko (Krylia Sovetov) |
|
77' | Wissel uit Yuri Gorshkov (Krylia Sovetov) |
|
70' | gele kaart voor Vladsilav Karapuzov (Akhmat Grozny) |
|
69' | Wissel in Vladsilav Karapuzov (Akhmat Grozny) |
|
69' | Wissel uit Lechi Sadulaev (Akhmat Grozny) |
|
66' | Wissel in Vladislav Shitov (Krylia Sovetov) |
|
66' | Wissel uit Benjamín Garré (Krylia Sovetov) |
|
66' | Wissel in Aleksandar Ćirković (Krylia Sovetov) |
|
66' | Wissel uit Fernando Costanza (Krylia Sovetov) |
|
66' | Wissel in Maksim Vityugov (Krylia Sovetov) |
|
66' | Wissel uit Roman Yezhov (Krylia Sovetov) |
|
62' | gele kaart voor Lechi Sadulaev (Akhmat Grozny) |
|
58' | gele kaart voor Artiom Timofeev (Akhmat Grozny) |
|
54' | gele kaart voor Evgeny Kharin (Akhmat Grozny) |
|
46' | Doelpunt voor Akhmat Grozny, Artiom Timofeev (Schot met rechts) |
|
46' | Begin 2e helft |
|
45' +2 | Einde 1e helft |
|
13' | gele kaart voor Aleksandr Soldatenkov (Krylia Sovetov) |
|
1' | wedstrijdbegin |
|
|
Trainer: Igor Osinkin Assistent-trainer: Mikhail Semernya Assistent-trainer: Sergey Bulatov Assistent-trainer: Arsen Papikyan |
Trainer: Sergey Tashuev Assistent-trainer: Andrey Dmitriev Assistent-trainer: Vyacheslav Molchanov Assistent-trainer: Aslan Goplachev |
Cosmos Arena (Samara / Rusland) | ||
2.324 | ||
Rafael Shafeev (Rusland) | ||
Egor Bolkhovitin (Rusland) | ||
Dmitriy Ermakov (Rusland) |