Wedstrijddetails | » Liveticker | Onderling resultaat |
Torpedo Moskva |
Zaterdag, 12. November 2022 14:30 uur |
Zenit St. Petersburg |
---|---|---|
0:2
|
Dp. | |
---|---|
0 : 1 | Malcom 70. / Schot met links (Claudinho) |
0 : 2 | Claudinho 81. / Schot met rechts (Gustavo Mantuan) |
90' | Einde wedstrijd |
|
88' | Wissel in Zelimkhan Bakaev (Zenit St. Petersburg) |
|
88' | Wissel uit Daler Kuzyaev (Zenit St. Petersburg) |
|
88' | Wissel in Aleksandr Erokhin (Zenit St. Petersburg) |
|
88' | Wissel uit Wendel (Zenit St. Petersburg) |
|
81' | Doelpunt voor Zenit St. Petersburg, Claudinho (Schot met rechts) |
|
79' | Wissel in Gustavo Mantuan (Zenit St. Petersburg) |
|
79' | Wissel uit Malcom (Zenit St. Petersburg) |
|
78' | gele kaart voor Damien Le Tallec (Torpedo Moskva) |
|
76' | Wissel in Bogdan Reichman (Torpedo Moskva) |
|
76' | Wissel uit Aleksandr Ryazantsev (Torpedo Moskva) |
|
73' | Wissel in Stefan Šapić (Torpedo Moskva) |
|
73' | Wissel uit Mukhammad Sultonov (Torpedo Moskva) |
|
70' | Doelpunt voor Zenit St. Petersburg, Malcom (Schot met links) |
|
64' | Wissel in Mateo Cassierra (Zenit St. Petersburg) |
|
64' | Wissel uit Ivan Sergeev (Zenit St. Petersburg) |
|
64' | Wissel in Claudinho (Zenit St. Petersburg) |
|
64' | Wissel uit Andrey Mostovoy (Zenit St. Petersburg) |
|
46' | Wissel in Mukhammad Sultonov (Torpedo Moskva) |
|
46' | Wissel uit David Karaev (Torpedo Moskva) |
|
46' | Wissel in Maksim Turishchev (Torpedo Moskva) |
|
46' | Wissel uit Khojimat Erkinov (Torpedo Moskva) |
|
46' | Wissel in Igor Lebedenko (Torpedo Moskva) |
|
46' | Wissel uit Artyom Samsonov (Torpedo Moskva) |
|
46' | Begin 2e helft |
|
45' | Einde 1e helft |
|
43' | gele kaart voor Artyom Samsonov (Torpedo Moskva) |
|
1' | wedstrijdbegin |
|
|
Trainer: Andrey Talalaev Assistent-trainer: Evgeniy Knyazhev Assistent-trainer: Yuriy Nagaytsev Assistent-trainer: Nikolay Savichev |
Trainer: Sergey Semak Assistent-trainer: Igor Simutenkov Assistent-trainer: Anatoliy Tymoshchuk Assistent-trainer: Aleksandr Nizelik Assistent-trainer: William Assistent-trainer: Aleksandr Anyukov |
Luzhniki (Moskva / Rusland) | ||
7.888 | ||
Sergey Karasev (Rusland) | ||
Aleksey Lunev (Rusland) | ||
Valeriy Danchenko (Rusland) |