Land
:
Nederland
Spelers
Teams
Scheidsrechters
Stadions
##
Nederland
Albanië
Algerije
Andorra
Argentinië
Armenie
Australië
Azerbeidzjan
Bahrein
België
Bolivia
Bosnië-Herzegovina
Brazilië
Bulgarije
Canada
Chili
China
Colombia
Cook Eilanden
Costa Rica
CSSR
Cyprus
DDR
Denemarken
Duitsland
Ecuador
Egypte
El Salvador
Engeland
Estland
Faroer Eilanden
Finland
Frankrijk
Georgië
Ghana
Gibraltar
Griekenland
Guatemala
Honduras
Hong-Kong
Hongarije
Ierland
IJsland
India
Indonesië
Irak
Iran
Israël
Italië
Jamaica
Japan
Joegoslavië
Kazachstan
Kosovo
Kroatië
Kuweit
Letland
Libië
Liechtenstein
Litouwen
Luxemburg
Maleisië
Malta
Marokko
Mexico
Moldavië
Montenegro
Nederland
Nicaragua
Nieuw-Zeeland
Nigeria
Noord-Ierland
Noord-Macedonië
Noorwegen
Oekraïne
Oezbekistan
Oostenrijk
Panama
Paraguay
Peru
Polen
Portugal
Qatar
Roemenië
Rusland
San Marino
Saoedi-Arabië
Schotland
Servië
Singapore
Slovenië
Slowakije
Soedan
Spanje
Syrië
Thailand
Tsjechië
Tunesië
Turkije
Uruguay
USSR
Venezuela
Ver. Arab. Emiraten
Verenigde Staten
Vietnam
Wales
Wit-Rusland
Zuid-Afrika
Zuid-Korea
Zweden
Zwitserland
Rusland
Wereldwijd
Europa
Zuid-Amerika
Afrika
Noord-/Mid.-Amerika
Azië
Oceanië
Premier Liga
|
1. Division
|
Kubok
|
Superkubok
|
2. Division A Gold
|
2. Division A Silver
|
2. Division B Gr.1
2. Division B Gr.2
2. Division B Gr.3
2. Division B Gr.4
Relegation Premier Liga
2. Division Gr.1 (-2023)
2. Division Gr.2 (-2023)
2. Division Gr.3 (-2023)
2. Division Gr.4 (-2023)
Verdere competities
|
Premier Liga [U20]
UFL-3 [U16]
UFL-1 [A-jun]
UFL-2 [B-jun]
Junioren
|
Rusland
Rusland [Vr.]
Rusland [U21]
Rusland [U20]
Rusland [U20 (V)]
Rusland [U19]
Rusland [U19 (V)]
Rusland [U18]
Rusland (Futures) [U18]
Rusland [U17]
Rusland [U17 (V)]
Rusland [U16]
Rusland [U15]
Nationale teams
Rusland » U16 UFL-3 2024 » Programma
Overzicht
Uitslagen & Stand
Programma
Archief
Teams
Spelers
Transfers
Alle winnaars
2024
2023
2022/2023
1. Ronde
09.03.2024
08:00
Uor-5 Egorievsk
-
Lokomotiv Moskva
2:1 (2:1)
08:00
Rodina Moskva
-
FK Strogino Moskva
0:2 (0:0)
08:00
CSKA Moskva
-
FK Almaz-Antey
0:2 (0:1)
08:00
FShM Moskva
-
Spartak Moskva
0:4 (0:3)
09:00
FK Krasnodar
-
Akademiya Konopleva
2:0 (1:0)
09:00
FK Chayka
-
FK Rostov
2:4 (1:2)
10.03.2024
06:00
FK Ural
-
SShOR Zenit
3:5 (0:2)
09:00
Zenit St. Petersburg
-
Chertanovo Football Academy
0:0 (0:0)
10:00
Dinamo Moskva
-
Rubin Kazan
7:1 (3:0)
2. Ronde
16.03.2024
08:00
Spartak Moskva
-
FK Ural
3:1 (2:1)
08:00
FK Rostov
-
Zenit St. Petersburg
0:1 (0:0)
08:00
FK Almaz-Antey
-
FK Chayka
0:1 (0:0)
08:00
CSKA Moskva
-
FK Strogino Moskva
1:5 (0:2)
08:30
SShOR Zenit
-
Dinamo Moskva
0:2 (0:0)
09:00
Lokomotiv Moskva
-
Rodina Moskva
0:0 (0:0)
09:00
FK Krasnodar
-
Uor-5 Egorievsk
6:0 (4:0)
11:00
Akademiya Konopleva
-
Rubin Kazan
2:1 (1:0)
17.03.2024
08:00
Chertanovo Football Academy
-
FShM Moskva
5:0 (5:0)
3. Ronde
30.03.2024
08:00
Uor-5 Egorievsk
-
Akademiya Konopleva
1:1 (0:1)
08:00
CSKA Moskva
-
Lokomotiv Moskva
2:0 (0:0)
08:00
FShM Moskva
-
FK Rostov
1:4 (1:2)
08:30
Zenit St. Petersburg
-
FK Almaz-Antey
4:2 (3:1)
09:00
FK Chayka
-
FK Strogino Moskva
0:5 (0:2)
09:00
SShOR Zenit
-
Rubin Kazan
4:0 (0:0)
31.03.2024
08:30
FK Ural
-
Chertanovo Football Academy
1:2 (0:2)
09:00
Rodina Moskva
-
FK Krasnodar
3:3 (1:1)
12:00
Dinamo Moskva
-
Spartak Moskva
4:0 (3:0)
4. Ronde
06.04.2024
08:00
Akademiya Konopleva
-
SShOR Zenit
0:0 (0:0)
09:00
Spartak Moskva
-
Rubin Kazan
5:0 (1:0)
09:00
FK Rostov
-
FK Ural
0:2 (0:0)
09:00
FK Almaz-Antey
-
FShM Moskva
0:1 (0:1)
09:00
Uor-5 Egorievsk
-
Rodina Moskva
1:1 (1:1)
10:00
FK Strogino Moskva
-
Zenit St. Petersburg
3:0 (0:0)
10:00
Lokomotiv Moskva
-
FK Chayka
1:1 (0:0)
07.04.2024
09:00
FK Krasnodar
-
CSKA Moskva
4:0 (1:0)
10:00
Chertanovo Football Academy
-
Dinamo Moskva
3:1 (1:0)
5. Ronde
13.04.2024
07:00
FK Ural
-
FK Almaz-Antey
1:1 (0:0)
09:00
Rodina Moskva
-
Akademiya Konopleva
1:1 (0:1)
09:00
CSKA Moskva
-
Uor-5 Egorievsk
2:1 (0:1)
09:00
FShM Moskva
-
FK Strogino Moskva
0:2 (0:0)
09:30
SShOR Zenit
-
Spartak Moskva
0:2 (0:1)
10:00
Zenit St. Petersburg
-
Lokomotiv Moskva
1:2 (0:0)
11:00
FK Chayka
-
FK Krasnodar
0:2 (0:1)
14.04.2024
10:00
Chertanovo Football Academy
-
Rubin Kazan
4:0 (1:0)
12:00
Dinamo Moskva
-
FK Rostov
1:1 (0:1)
6. Ronde
20.04.2024
08:00
Akademiya Konopleva
-
Spartak Moskva
1:1 (0:1)
09:00
FK Rostov
-
Rubin Kazan
3:0 (1:0)
09:00
FK Almaz-Antey
-
Dinamo Moskva
0:1 (0:1)
09:00
FK Krasnodar
-
Zenit St. Petersburg
4:1 (2:1)
09:00
Uor-5 Egorievsk
-
FK Chayka
3:0 (2:0)
09:00
Rodina Moskva
-
CSKA Moskva
1:0 (1:0)
10:00
Chertanovo Football Academy
-
SShOR Zenit
1:1 (1:0)
10:00
FK Strogino Moskva
-
FK Ural
7:0 (3:0)
12:00
Lokomotiv Moskva
-
FShM Moskva
2:0 (1:0)
7. Ronde
27.04.2024
07:00
FK Ural
-
Lokomotiv Moskva
0:4 (0:2)
09:00
CSKA Moskva
-
Akademiya Konopleva
3:1 (1:1)
09:00
FShM Moskva
-
FK Krasnodar
2:0 (0:0)
09:00
Rubin Kazan
-
FK Almaz-Antey
1:2 (0:2)
09:00
Spartak Moskva
-
Chertanovo Football Academy
1:5 (0:2)
10:00
Zenit St. Petersburg
-
Uor-5 Egorievsk
1:3 (0:1)
10:00
Dinamo Moskva
-
FK Strogino Moskva
0:0 (0:0)
10:00
SShOR Zenit
-
FK Rostov
0:0 (0:0)
11:00
FK Chayka
-
Rodina Moskva
4:0 (1:0)
8. Ronde
04.05.2024
08:00
Akademiya Konopleva
-
Chertanovo Football Academy
0:1 (0:0)
08:00
FK Ural
-
FK Krasnodar
3:3 (1:2)
09:00
FK Rostov
-
Spartak Moskva
1:4 (1:3)
09:00
FK Almaz-Antey
-
SShOR Zenit
0:0 (0:0)
09:00
Uor-5 Egorievsk
-
FShM Moskva
1:1 (0:0)
09:00
Rodina Moskva
-
Zenit St. Petersburg
0:3 (0:2)
09:00
CSKA Moskva
-
FK Chayka
2:3 (0:1)
10:00
FK Strogino Moskva
-
Rubin Kazan
0:1 (0:0)
05.05.2024
10:00
Lokomotiv Moskva
-
Dinamo Moskva
0:5 (0:3)
9. Ronde
11.05.2024
07:00
FK Ural
-
Uor-5 Egorievsk
-:-
09:00
FShM Moskva
-
Rodina Moskva
-:-
09:00
FK Krasnodar
-
Dinamo Moskva
-:-
09:00
Rubin Kazan
-
Lokomotiv Moskva
-:-
09:00
Spartak Moskva
-
FK Almaz-Antey
-:-
09:00
Chertanovo Football Academy
-
FK Rostov
-:-
09:30
SShOR Zenit
-
FK Strogino Moskva
-:-
10:00
Zenit St. Petersburg
-
CSKA Moskva
-:-
13:00
FK Chayka
-
Akademiya Konopleva
-:-
10. Ronde
15.05.2024
09:00
FK Rostov
-
Akademiya Konopleva
-:-
09:00
FK Almaz-Antey
-
Chertanovo Football Academy
-:-
09:00
FK Krasnodar
-
Rubin Kazan
-:-
09:00
Uor-5 Egorievsk
-
Dinamo Moskva
-:-
09:00
Rodina Moskva
-
FK Ural
-:-
09:00
FShM Moskva
-
CSKA Moskva
-:-
10:00
FK Strogino Moskva
-
Spartak Moskva
-:-
10:00
Zenit St. Petersburg
-
FK Chayka
-:-
12:30
Lokomotiv Moskva
-
SShOR Zenit
-:-
11. Ronde
19.05.2024
08:00
Akademiya Konopleva
-
Zenit St. Petersburg
-:-
09:00
FShM Moskva
-
FK Chayka
-:-
09:00
CSKA Moskva
-
FK Ural
-:-
09:00
Rubin Kazan
-
Uor-5 Egorievsk
-:-
09:00
Spartak Moskva
-
Lokomotiv Moskva
-:-
09:00
Chertanovo Football Academy
-
FK Strogino Moskva
-:-
09:00
FK Rostov
-
FK Almaz-Antey
-:-
09:30
SShOR Zenit
-
FK Krasnodar
-:-
12:00
Dinamo Moskva
-
Rodina Moskva
-:-
12. Ronde
15.06.2024
Akademiya Konopleva
-
FK Almaz-Antey
-:-
FK Strogino Moskva
-
FK Rostov
-:-
Lokomotiv Moskva
-
Chertanovo Football Academy
-:-
FK Krasnodar
-
Spartak Moskva
-:-
Uor-5 Egorievsk
-
SShOR Zenit
-:-
Rodina Moskva
-
Rubin Kazan
-:-
CSKA Moskva
-
Dinamo Moskva
-:-
FK Chayka
-
FK Ural
-:-
Zenit St. Petersburg
-
FShM Moskva
-:-
13. Ronde
22.06.2024
FShM Moskva
-
Akademiya Konopleva
-:-
FK Ural
-
Zenit St. Petersburg
-:-
Dinamo Moskva
-
FK Chayka
-:-
Rubin Kazan
-
CSKA Moskva
-:-
SShOR Zenit
-
Rodina Moskva
-:-
Spartak Moskva
-
Uor-5 Egorievsk
-:-
Chertanovo Football Academy
-
FK Krasnodar
-:-
FK Rostov
-
Lokomotiv Moskva
-:-
FK Almaz-Antey
-
FK Strogino Moskva
-:-
14. Ronde
29.06.2024
Akademiya Konopleva
-
FK Strogino Moskva
-:-
Lokomotiv Moskva
-
FK Almaz-Antey
-:-
FK Krasnodar
-
FK Rostov
-:-
Uor-5 Egorievsk
-
Chertanovo Football Academy
-:-
Rodina Moskva
-
Spartak Moskva
-:-
CSKA Moskva
-
SShOR Zenit
-:-
FK Chayka
-
Rubin Kazan
-:-
Zenit St. Petersburg
-
Dinamo Moskva
-:-
FShM Moskva
-
FK Ural
-:-
15. Ronde
06.07.2024
FK Ural
-
Akademiya Konopleva
-:-
Dinamo Moskva
-
FShM Moskva
-:-
Rubin Kazan
-
Zenit St. Petersburg
-:-
SShOR Zenit
-
FK Chayka
-:-
Spartak Moskva
-
CSKA Moskva
-:-
Chertanovo Football Academy
-
Rodina Moskva
-:-
FK Rostov
-
Uor-5 Egorievsk
-:-
FK Almaz-Antey
-
FK Krasnodar
-:-
FK Strogino Moskva
-
Lokomotiv Moskva
-:-
16. Ronde
13.07.2024
Dinamo Moskva
-
Akademiya Konopleva
-:-
Rubin Kazan
-
FK Ural
-:-
SShOR Zenit
-
FShM Moskva
-:-
Spartak Moskva
-
Zenit St. Petersburg
-:-
Chertanovo Football Academy
-
FK Chayka
-:-
FK Rostov
-
CSKA Moskva
-:-
FK Almaz-Antey
-
Rodina Moskva
-:-
FK Strogino Moskva
-
Uor-5 Egorievsk
-:-
Lokomotiv Moskva
-
FK Krasnodar
-:-
17. Ronde
20.07.2024
Akademiya Konopleva
-
Lokomotiv Moskva
-:-
FK Krasnodar
-
FK Strogino Moskva
-:-
Uor-5 Egorievsk
-
FK Almaz-Antey
-:-
Rodina Moskva
-
FK Rostov
-:-
CSKA Moskva
-
Chertanovo Football Academy
-:-
FK Chayka
-
Spartak Moskva
-:-
Zenit St. Petersburg
-
SShOR Zenit
-:-
FShM Moskva
-
Rubin Kazan
-:-
FK Ural
-
Dinamo Moskva
-:-
18. Ronde
27.07.2024
Lokomotiv Moskva
-
Uor-5 Egorievsk
-:-
FK Strogino Moskva
-
Rodina Moskva
-:-
FK Almaz-Antey
-
CSKA Moskva
-:-
Spartak Moskva
-
FShM Moskva
-:-
Akademiya Konopleva
-
FK Krasnodar
-:-
FK Rostov
-
FK Chayka
-:-
SShOR Zenit
-
FK Ural
-:-
Chertanovo Football Academy
-
Zenit St. Petersburg
-:-
Rubin Kazan
-
Dinamo Moskva
-:-
19. Ronde
03.08.2024
Rubin Kazan
-
Akademiya Konopleva
-:-
Dinamo Moskva
-
SShOR Zenit
-:-
FK Ural
-
Spartak Moskva
-:-
FShM Moskva
-
Chertanovo Football Academy
-:-
Zenit St. Petersburg
-
FK Rostov
-:-
FK Chayka
-
FK Almaz-Antey
-:-
FK Strogino Moskva
-
CSKA Moskva
-:-
Rodina Moskva
-
Lokomotiv Moskva
-:-
Uor-5 Egorievsk
-
FK Krasnodar
-:-
20. Ronde
10.08.2024
Akademiya Konopleva
-
Uor-5 Egorievsk
-:-
FK Krasnodar
-
Rodina Moskva
-:-
Lokomotiv Moskva
-
CSKA Moskva
-:-
FK Strogino Moskva
-
FK Chayka
-:-
FK Almaz-Antey
-
Zenit St. Petersburg
-:-
FK Rostov
-
FShM Moskva
-:-
Chertanovo Football Academy
-
FK Ural
-:-
Spartak Moskva
-
Dinamo Moskva
-:-
Rubin Kazan
-
SShOR Zenit
-:-
21. Ronde
17.08.2024
SShOR Zenit
-
Akademiya Konopleva
-:-
Rubin Kazan
-
Spartak Moskva
-:-
Dinamo Moskva
-
Chertanovo Football Academy
-:-
FK Ural
-
FK Rostov
-:-
FShM Moskva
-
FK Almaz-Antey
-:-
Zenit St. Petersburg
-
FK Strogino Moskva
-:-
FK Chayka
-
Lokomotiv Moskva
-:-
CSKA Moskva
-
FK Krasnodar
-:-
Rodina Moskva
-
Uor-5 Egorievsk
-:-
22. Ronde
07.09.2024
Akademiya Konopleva
-
Rodina Moskva
-:-
Uor-5 Egorievsk
-
CSKA Moskva
-:-
FK Krasnodar
-
FK Chayka
-:-
Lokomotiv Moskva
-
Zenit St. Petersburg
-:-
FK Strogino Moskva
-
FShM Moskva
-:-
FK Almaz-Antey
-
FK Ural
-:-
FK Rostov
-
Dinamo Moskva
-:-
Rubin Kazan
-
Chertanovo Football Academy
-:-
Spartak Moskva
-
SShOR Zenit
-:-
23. Ronde
31.08.2024
Spartak Moskva
-
Akademiya Konopleva
-:-
SShOR Zenit
-
Chertanovo Football Academy
-:-
Rubin Kazan
-
FK Rostov
-:-
Dinamo Moskva
-
FK Almaz-Antey
-:-
FK Ural
-
FK Strogino Moskva
-:-
FShM Moskva
-
Lokomotiv Moskva
-:-
Zenit St. Petersburg
-
FK Krasnodar
-:-
FK Chayka
-
Uor-5 Egorievsk
-:-
CSKA Moskva
-
Rodina Moskva
-:-
24. Ronde
14.09.2024
Akademiya Konopleva
-
CSKA Moskva
-:-
Rodina Moskva
-
FK Chayka
-:-
Uor-5 Egorievsk
-
Zenit St. Petersburg
-:-
FK Krasnodar
-
FShM Moskva
-:-
Lokomotiv Moskva
-
FK Ural
-:-
FK Strogino Moskva
-
Dinamo Moskva
-:-
FK Almaz-Antey
-
Rubin Kazan
-:-
FK Rostov
-
SShOR Zenit
-:-
Chertanovo Football Academy
-
Spartak Moskva
-:-
25. Ronde
21.09.2024
Chertanovo Football Academy
-
Akademiya Konopleva
-:-
Spartak Moskva
-
FK Rostov
-:-
SShOR Zenit
-
FK Almaz-Antey
-:-
Rubin Kazan
-
FK Strogino Moskva
-:-
Dinamo Moskva
-
Lokomotiv Moskva
-:-
FK Krasnodar
-
FK Ural
-:-
FShM Moskva
-
Uor-5 Egorievsk
-:-
Zenit St. Petersburg
-
Rodina Moskva
-:-
FK Chayka
-
CSKA Moskva
-:-
26. Ronde
28.09.2024
Akademiya Konopleva
-
FK Chayka
-:-
CSKA Moskva
-
Zenit St. Petersburg
-:-
Rodina Moskva
-
FShM Moskva
-:-
Uor-5 Egorievsk
-
FK Ural
-:-
Dinamo Moskva
-
FK Krasnodar
-:-
Lokomotiv Moskva
-
Rubin Kazan
-:-
FK Strogino Moskva
-
SShOR Zenit
-:-
FK Almaz-Antey
-
Spartak Moskva
-:-
FK Rostov
-
Chertanovo Football Academy
-:-
27. Ronde
05.10.2024
Akademiya Konopleva
-
FK Rostov
-:-
Chertanovo Football Academy
-
FK Almaz-Antey
-:-
Spartak Moskva
-
FK Strogino Moskva
-:-
SShOR Zenit
-
Lokomotiv Moskva
-:-
Rubin Kazan
-
FK Krasnodar
-:-
Dinamo Moskva
-
Uor-5 Egorievsk
-:-
FK Ural
-
Rodina Moskva
-:-
CSKA Moskva
-
FShM Moskva
-:-
FK Chayka
-
Zenit St. Petersburg
-:-
28. Ronde
19.10.2024
Zenit St. Petersburg
-
Akademiya Konopleva
-:-
FK Chayka
-
FShM Moskva
-:-
FK Ural
-
CSKA Moskva
-:-
Rodina Moskva
-
Dinamo Moskva
-:-
Uor-5 Egorievsk
-
Rubin Kazan
-:-
FK Krasnodar
-
SShOR Zenit
-:-
Lokomotiv Moskva
-
Spartak Moskva
-:-
FK Strogino Moskva
-
Chertanovo Football Academy
-:-
FK Almaz-Antey
-
FK Rostov
-:-
29. Ronde
26.10.2024
FK Almaz-Antey
-
Akademiya Konopleva
-:-
FK Rostov
-
FK Strogino Moskva
-:-
Chertanovo Football Academy
-
Lokomotiv Moskva
-:-
Spartak Moskva
-
FK Krasnodar
-:-
SShOR Zenit
-
Uor-5 Egorievsk
-:-
Rubin Kazan
-
Rodina Moskva
-:-
Dinamo Moskva
-
CSKA Moskva
-:-
FK Ural
-
FK Chayka
-:-
FShM Moskva
-
Zenit St. Petersburg
-:-
30. Ronde
02.11.2024
Akademiya Konopleva
-
FShM Moskva
-:-
Zenit St. Petersburg
-
FK Ural
-:-
FK Chayka
-
Dinamo Moskva
-:-
CSKA Moskva
-
Rubin Kazan
-:-
Rodina Moskva
-
SShOR Zenit
-:-
Uor-5 Egorievsk
-
Spartak Moskva
-:-
FK Krasnodar
-
Chertanovo Football Academy
-:-
Lokomotiv Moskva
-
FK Rostov
-:-
FK Strogino Moskva
-
FK Almaz-Antey
-:-
31. Ronde
09.11.2024
FK Strogino Moskva
-
Akademiya Konopleva
-:-
FK Almaz-Antey
-
Lokomotiv Moskva
-:-
FK Rostov
-
FK Krasnodar
-:-
Chertanovo Football Academy
-
Uor-5 Egorievsk
-:-
Spartak Moskva
-
Rodina Moskva
-:-
SShOR Zenit
-
CSKA Moskva
-:-
Rubin Kazan
-
FK Chayka
-:-
Dinamo Moskva
-
Zenit St. Petersburg
-:-
FK Ural
-
FShM Moskva
-:-
32. Ronde
16.11.2024
Akademiya Konopleva
-
FK Ural
-:-
FShM Moskva
-
Dinamo Moskva
-:-
Zenit St. Petersburg
-
Rubin Kazan
-:-
FK Chayka
-
SShOR Zenit
-:-
CSKA Moskva
-
Spartak Moskva
-:-
Rodina Moskva
-
Chertanovo Football Academy
-:-
Uor-5 Egorievsk
-
FK Rostov
-:-
FK Krasnodar
-
FK Almaz-Antey
-:-
Lokomotiv Moskva
-
FK Strogino Moskva
-:-
33. Ronde
23.11.2024
Lokomotiv Moskva
-
Akademiya Konopleva
-:-
FK Strogino Moskva
-
FK Krasnodar
-:-
FK Almaz-Antey
-
Uor-5 Egorievsk
-:-
FK Rostov
-
Rodina Moskva
-:-
Chertanovo Football Academy
-
CSKA Moskva
-:-
Spartak Moskva
-
FK Chayka
-:-
SShOR Zenit
-
Zenit St. Petersburg
-:-
Rubin Kazan
-
FShM Moskva
-:-
Dinamo Moskva
-
FK Ural
-:-
34. Ronde
30.11.2024
Akademiya Konopleva
-
Dinamo Moskva
-:-
FK Ural
-
Rubin Kazan
-:-
FShM Moskva
-
SShOR Zenit
-:-
Zenit St. Petersburg
-
Spartak Moskva
-:-
FK Chayka
-
Chertanovo Football Academy
-:-
CSKA Moskva
-
FK Rostov
-:-
Rodina Moskva
-
FK Almaz-Antey
-:-
Uor-5 Egorievsk
-
FK Strogino Moskva
-:-
FK Krasnodar
-
Lokomotiv Moskva
-:-
Nieuws:
Voetbal
Headlines.nl |
Voetbal
Headliner