Stand | » Thuis | uit | Heenronde | Returnronde |
1 | |||||||||
# | Team | GS. | W. | G. | V. | Dp. | Ds. | P. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Germinal de Rawson | 6 | 5 | 1 | 0 | 12:3 | 9 | 16 | |
2 | Villa Mitre de Bahía Blanca | 6 | 5 | 0 | 1 | 13:6 | 7 | 15 | |
3 | Sol de Mayo de Viedma | 6 | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 4 | 13 | |
4 | Círculo Deportivo | 6 | 3 | 2 | 1 | 9:5 | 4 | 11 | |
5 | Kimberley de Mar del Plata | 6 | 3 | 2 | 1 | 7:3 | 4 | 11 | |
6 | Deportivo Rincón | 6 | 3 | 2 | 1 | 7:4 | 3 | 11 | |
7 | Olimpo de Bahía Blanca | 6 | 3 | 2 | 1 | 6:3 | 3 | 11 | |
8 | Ramón Santamarina | 6 | 2 | 4 | 0 | 11:3 | 8 | 10 | |
9 | Cipolletti | 6 | 2 | 3 | 1 | 4:2 | 2 | 9 | |
10 | Sansinena de Gral. Cerri | 6 | 1 | 3 | 2 | 3:4 | -1 | 6 |
2 | |||||||||
# | Team | GS. | W. | G. | V. | Dp. | Ds. | P. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Club Ciudad de Bolivar | 6 | 6 | 0 | 0 | 9:1 | 8 | 18 | |
2 | Atenas de Río Cuarto | 6 | 4 | 1 | 1 | 11:5 | 6 | 13 | |
3 | Gutiérrez Sport Club | 6 | 4 | 1 | 1 | 7:4 | 3 | 13 | |
4 | Juventud Unida Universitario | 6 | 2 | 3 | 1 | 5:3 | 2 | 9 | |
5 | San Martín de Mendoza | 6 | 2 | 3 | 1 | 4:2 | 2 | 9 | |
6 | Argentino de Monte Maiz | 6 | 2 | 3 | 1 | 6:5 | 1 | 9 | |
7 | Huracán de Las Heras | 6 | 2 | 2 | 2 | 4:6 | -2 | 8 | |
8 | Camioneros | 6 | 2 | 1 | 3 | 4:4 | 0 | 7 | |
9 | Estudiantes de San Luis | 5 | 1 | 3 | 1 | 6:6 | 0 | 6 | |
10 | Ferro Carril Oeste de Gral. Pico | 6 | 1 | 3 | 2 | 4:5 | -1 | 6 |
3 | |||||||||
# | Team | GS. | W. | G. | V. | Dp. | Ds. | P. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Defensores Belgrano (VR) | 5 | 3 | 2 | 0 | 7:2 | 5 | 11 | |
2 | El Linqueño | 6 | 3 | 2 | 1 | 6:1 | 5 | 11 | |
3 | Belgrano de San Francisco | 5 | 3 | 2 | 0 | 5:2 | 3 | 11 | |
4 | 9 de Julio de Rafaela | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:4 | 3 | 10 | |
5 | Sportivo Las Parejas | 5 | 2 | 2 | 1 | 9:4 | 5 | 8 | |
6 | Defensores de Pronunciamiento | 6 | 2 | 2 | 2 | 5:9 | -4 | 8 | |
7 | Douglas Haig | 5 | 1 | 3 | 1 | 4:2 | 2 | 6 | |
8 | Independiente de Chivilcoy | 5 | 2 | 0 | 3 | 8:8 | 0 | 6 | |
9 | Gimnasia y Esgrima (CdU) | 5 | 0 | 2 | 3 | 2:5 | -3 | 2 |
4 | |||||||||
# | Team | GS. | W. | G. | V. | Dp. | Ds. | P. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sarmiento de La Banda | 5 | 5 | 0 | 0 | 11:1 | 10 | 15 | |
2 | Sol de América de Formosa | 6 | 5 | 0 | 1 | 7:2 | 5 | 15 | |
3 | San Martín de Formosa | 5 | 4 | 1 | 0 | 9:1 | 8 | 13 | |
4 | Central Norte | 5 | 4 | 1 | 0 | 7:2 | 5 | 13 | |
5 | Juventud Antoniana | 5 | 3 | 2 | 0 | 7:1 | 6 | 11 | |
6 | Sarmiento de Resistencia | 5 | 2 | 3 | 0 | 6:3 | 3 | 9 | |
7 | Crucero del Norte | 6 | 2 | 3 | 1 | 5:4 | 1 | 9 | |
8 | Boca Unidos | 5 | 1 | 3 | 1 | 3:3 | 0 | 6 | |
9 | Unión de Sunchales | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:10 | -5 | 5 |
Play-offs | |
Play-offs | |
Play-offs | |
Play-offs | |