Groep 1
17.09.2017 14:00 Kazachstan Kazachstan - Wales Wales
19.09.2017 20:00 Engeland Engeland - Rusland Rusland
21.10.2017 12:00 Kazachstan Kazachstan - Bosnië-Herzegovina Bosnië-Herzegovina
24.10.2017 18:00 Rusland Rusland - Wales Wales
24.11.2017 20:00 Wales Wales - Kazachstan Kazachstan -:-
24.11.2017 20:05 Engeland Engeland - Bosnië-Herzegovina Bosnië-Herzegovina -:-
28.11.2017 13:30 Bosnië-Herzegovina Bosnië-Herzegovina - Wales Wales -:-
28.11.2017 20:05 Engeland Engeland - Kazachstan Kazachstan -:-
05.04.2018 Bosnië-Herzegovina Bosnië-Herzegovina - Rusland Rusland -:-
06.04.2018 Engeland Engeland - Wales Wales -:-
09.04.2018 Kazachstan Kazachstan - Rusland Rusland -:-
10.04.2018 Bosnië-Herzegovina Bosnië-Herzegovina - Engeland Engeland -:-
07.06.2018 Wales Wales - Bosnië-Herzegovina Bosnië-Herzegovina -:-
08.06.2018 Rusland Rusland - Engeland Engeland -:-
12.06.2018 Bosnië-Herzegovina Bosnië-Herzegovina - Kazachstan Kazachstan -:-
12.06.2018 Wales Wales - Rusland Rusland -:-
30.08.2018 Rusland Rusland - Kazachstan Kazachstan -:-
31.08.2018 Wales Wales - Engeland Engeland -:-
04.09.2018 Kazachstan Kazachstan - Engeland Engeland -:-
04.09.2018 Rusland Rusland - Bosnië-Herzegovina Bosnië-Herzegovina -:-
Groep 2
15.09.2017 17:00 Albanië Albanië - Zwitserland Zwitserland
15.09.2017 18:00 Polen Polen - Wit-Rusland Wit-Rusland
19.09.2017 17:00 Wit-Rusland Wit-Rusland - Albanië Albanië
19.09.2017 19:00 Zwitserland Zwitserland - Polen Polen
19.10.2017 17:00 Wit-Rusland Wit-Rusland - Schotland Schotland 1:2 (1:1)
24.10.2017 20:30 Schotland Schotland - Albanië Albanië 5:0 (2:0)
24.11.2017 17:00 Albanië Albanië - Polen Polen -:-
24.11.2017 19:00 Zwitserland Zwitserland - Wit-Rusland Wit-Rusland -:-
28.11.2017 19:00 Zwitserland Zwitserland - Albanië Albanië -:-
05.04.2018 Zwitserland Zwitserland - Schotland Schotland -:-
06.04.2018 Polen Polen - Albanië Albanië -:-
10.04.2018 Albanië Albanië - Wit-Rusland Wit-Rusland -:-
10.04.2018 Schotland Schotland - Polen Polen -:-
07.06.2018 Schotland Schotland - Wit-Rusland Wit-Rusland -:-
12.06.2018 Wit-Rusland Wit-Rusland - Zwitserland Zwitserland -:-
12.06.2018 Polen Polen - Schotland Schotland -:-
30.08.2018 Schotland Schotland - Zwitserland Zwitserland -:-
31.08.2018 Wit-Rusland Wit-Rusland - Polen Polen -:-
04.09.2018 Albanië Albanië - Schotland Schotland -:-
04.09.2018 Polen Polen - Zwitserland Zwitserland -:-
Groep 3
15.09.2017 17:55 Noorwegen Noorwegen - Noord-Ierland Noord-Ierland
19.09.2017 17:55 Noorwegen Noorwegen - Slowakije Slowakije
19.09.2017 20:30 Noord-Ierland Noord-Ierland - Ierland Ierland
24.10.2017 17:30 Slowakije Slowakije - Ierland Ierland 0:2 (0:2)
24.10.2017 19:00 Nederland Nederland - Noorwegen Noorwegen
24.11.2017 19:00 Slowakije Slowakije - Nederland Nederland -:-
28.11.2017 17:30 Slowakije Slowakije - Noord-Ierland Noord-Ierland -:-
28.11.2017 20:00 Nederland Nederland - Ierland Ierland
06.04.2018 Ierland Ierland - Slowakije Slowakije -:-
06.04.2018 Nederland Nederland - Noord-Ierland Noord-Ierland -:-
10.04.2018 Ierland Ierland - Nederland Nederland -:-
10.04.2018 Noord-Ierland Noord-Ierland - Noorwegen Noorwegen -:-
08.06.2018 Ierland Ierland - Noorwegen Noorwegen -:-
08.06.2018 Noord-Ierland Noord-Ierland - Nederland Nederland -:-
12.06.2018 Nederland Nederland - Slowakije Slowakije -:-
12.06.2018 Noorwegen Noorwegen - Ierland Ierland -:-
31.08.2018 Ierland Ierland - Noord-Ierland Noord-Ierland -:-
31.08.2018 Slowakije Slowakije - Noorwegen Noorwegen -:-
04.09.2018 Noord-Ierland Noord-Ierland - Slowakije Slowakije -:-
04.09.2018 Noorwegen Noorwegen - Nederland Nederland -:-
Groep 4
15.09.2017 18:00 Oekraïne Oekraïne - Kroatië Kroatië
19.09.2017 18:00 Kroatië Kroatië - Zweden Zweden
19.09.2017 18:00 Hongarije Hongarije - Denemarken Denemarken
19.10.2017 15:30 Hongarije Hongarije - Kroatië Kroatië 2:2 (0:0)
20.10.2017 Zweden Zweden - Denemarken Denemarken 3:0
24.10.2017 18:00 Kroatië Kroatië - Denemarken Denemarken 0:4 (0:2)
24.10.2017 18:45 Zweden Zweden - Hongarije Hongarije 5:0 (4:0)
24.11.2017 15:00 Hongarije Hongarije - Oekraïne Oekraïne -:-
05.04.2018 Kroatië Kroatië - Oekraïne Oekraïne -:-
05.04.2018 Hongarije Hongarije - Zweden Zweden -:-
09.04.2018 Denemarken Denemarken - Oekraïne Oekraïne -:-
09.04.2018 Kroatië Kroatië - Hongarije Hongarije -:-
07.06.2018 Zweden Zweden - Kroatië Kroatië -:-
08.06.2018 Oekraïne Oekraïne - Denemarken Denemarken -:-
12.06.2018 Denemarken Denemarken - Hongarije Hongarije -:-
12.06.2018 Oekraïne Oekraïne - Zweden Zweden -:-
30.08.2018 Denemarken Denemarken - Kroatië Kroatië -:-
30.08.2018 Zweden Zweden - Oekraïne Oekraïne -:-
04.09.2018 Denemarken Denemarken - Zweden Zweden -:-
04.09.2018 Oekraïne Oekraïne - Hongarije Hongarije -:-
Groep 5
14.09.2017 20:00 Faroer Eilanden Faroer Eilanden - Tsjechië Tsjechië
16.09.2017 14:00 Duitsland Duitsland - Slovenië Slovenië
18.09.2017 20:15 IJsland IJsland - Faroer Eilanden Faroer Eilanden
19.09.2017 17:58 Tsjechië Tsjechië - Duitsland Duitsland
20.10.2017 16:00 Duitsland Duitsland - IJsland IJsland
20.10.2017 18:00 Slovenië Slovenië - Tsjechië Tsjechië 0:4 (0:2)
24.10.2017 16:10 Duitsland Duitsland - Faroer Eilanden Faroer Eilanden
24.10.2017 18:00 Tsjechië Tsjechië - IJsland IJsland 1:1 (0:1)
24.11.2017 14:00 Slovenië Slovenië - Faroer Eilanden Faroer Eilanden -:-
06.04.2018 Slovenië Slovenië - IJsland IJsland -:-
07.04.2018 Duitsland Duitsland - Tsjechië Tsjechië -:-
10.04.2018 Faroer Eilanden Faroer Eilanden - IJsland IJsland -:-
10.04.2018 Slovenië Slovenië - Duitsland Duitsland -:-
07.06.2018 Faroer Eilanden Faroer Eilanden - Slovenië Slovenië -:-
11.06.2018 IJsland IJsland - Slovenië Slovenië -:-
12.06.2018 Tsjechië Tsjechië - Faroer Eilanden Faroer Eilanden -:-
31.08.2018 Tsjechië Tsjechië - Slovenië Slovenië -:-
01.09.2018 IJsland IJsland - Duitsland Duitsland -:-
04.09.2018 Faroer Eilanden Faroer Eilanden - Duitsland Duitsland -:-
04.09.2018 IJsland IJsland - Tsjechië Tsjechië -:-
Groep 6
15.09.2017 20:30 Italië Italië - Moldavië Moldavië
19.09.2017 17:00 Roemenië Roemenië - Italië Italië
19.09.2017 20:15 België België - Moldavië Moldavië
20.10.2017 20:30 België België - Roemenië Roemenië 3:2 (2:1)
24.10.2017 15:00 Italië Italië - Roemenië Roemenië 3:0 (0:0)
24.10.2017 18:00 Portugal Portugal - België België 0:1 (0:0)
24.11.2017 18:00 Portugal Portugal - Moldavië Moldavië -:-
28.11.2017 10:00 Roemenië Roemenië - Moldavië Moldavië -:-
28.11.2017 18:00 Portugal Portugal - Italië Italië -:-
06.04.2018 België België - Portugal Portugal -:-
06.04.2018 Moldavië Moldavië - Italië Italië -:-
10.04.2018 Italië Italië - België België -:-
10.04.2018 Moldavië Moldavië - Roemenië Roemenië -:-
08.06.2018 Italië Italië - Portugal Portugal -:-
12.06.2018 Moldavië Moldavië - België België -:-
12.06.2018 Roemenië Roemenië - Portugal Portugal -:-
30.08.2018 Moldavië Moldavië - Portugal Portugal -:-
31.08.2018 Roemenië Roemenië - België België -:-
04.09.2018 België België - Italië Italië -:-
04.09.2018 Portugal Portugal - Roemenië Roemenië -:-
Groep 7
19.09.2017 20:00 Servië Servië - Oostenrijk Oostenrijk
19.10.2017 15:30 Servië Servië - Israël Israël
22.10.2017 16:00 Finland Finland - Servië Servië
23.10.2017 16:00 Israël Israël - Spanje Spanje
23.11.2017 20:30 Oostenrijk Oostenrijk - Israël Israël
24.11.2017 16:30 Servië Servië - Spanje Spanje -:-
26.11.2017 13:00 Finland Finland - Israël Israël
28.11.2017 20:15 Spanje Spanje - Oostenrijk Oostenrijk -:-
22.01.2018 Israël Israël - Finland Finland -:-
05.04.2018 Oostenrijk Oostenrijk - Servië Servië -:-
06.04.2018 Finland Finland - Spanje Spanje -:-
10.04.2018 Israël Israël - Servië Servië -:-
10.04.2018 Oostenrijk Oostenrijk - Spanje Spanje -:-
07.06.2018 Spanje Spanje - Israël Israël -:-
08.06.2018 Finland Finland - Oostenrijk Oostenrijk -:-
12.06.2018 Israël Israël - Oostenrijk Oostenrijk -:-
12.06.2018 Servië Servië - Finland Finland -:-
31.08.2018 Spanje Spanje - Finland Finland -:-
04.09.2018 Oostenrijk Oostenrijk - Finland Finland -:-
04.09.2018 Spanje Spanje - Servië Servië -:-
Live Scores live details Liveticker
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner