. .
FIFA > Wereldkampioenschap 2018 in Russland > Kwartfinale FIFA >    Wereldkampioenschap 2018 in Russland > Kwartfinale
16:00 Winnaar AF 8 - Winnaar AF 7 -:-
20:00 Winnaar AF 3 - Winnaar AF 4 -:-
FIFA > Freundschaft Vereine 2018 > Kalenderwoche FIFA >    Freundschaft Vereine 2018 > Kalenderwoche
Wisła Kraków - AS Monaco -:-
Lech Poznań - AEK Athene -:-
VV Sittard - Fortuna Sittard -:-
11:30 Karlsruher SC - FK Pirmasens -:-
12:00 Eintracht Norderstedt - 1. FC Magdeburg -:-
12:00 TSV Buchbach - SpVgg Unterhaching -:-
12:00 Weiche Flensburg 08 - FC St. Pauli -:-
13:00 TSV Steinbach - Fortuna Köln -:-
13:00 Fulham FC - Crawley Town -:-
13:00 Jahn Regensburg - ASV Cham -:-
13:30 Bonner SC - 1. FC Köln -:-
13:30 SG Sielow - Energie Cottbus -:-
13:30 Hayes & Yeading - Queens Park Rangers -:-
14:00 BSG Wismut Gera - FSV Zwickau -:-
14:00 Preußen Münster - SC Wiedenbrück -:-
14:00 Askania Bernburg - 1. FC Magdeburg -:-
14:00 FC Carl Zeiss Jena - FK Ústí nad Labem -:-
14:00 Dartford FC - Millwall FC -:-
14:00 Parkgate FC - Rotherham United -:-
14:30 FC Thun - FC Aarau -:-
14:30 't Fean '58 - FC Groningen -:-
14:30 Almelose Selectie - Heracles Almelo -:-
15:00 AFC Ajax - FC Nordsjælland -:-
15:00 Eintracht Braunschweig - Vejle BK -:-
16:00 Havant & Waterlooville - Portsmouth FC -:-
16:00 AFC Wimbledon - Reading FC -:-
16:00 RB Salzburg - FK Jablonec -:-
16:00 Dumbarton FC - Heart of Midlothian -:-
16:00 Forfar Athletic - Greenock Morton FC -:-
16:00 Shamrock Rovers - Celtic FC -:-
16:00 West Bromwich Albion - Barnet FC -:-
16:00 SV Gallneukirchen - LASK -:-
16:00 Chester FC - Liverpool FC -:-
16:00 Bamber Bridge - Preston North End -:-
16:00 Stocksbridge Park Steels - Sheffield United -:-
17:00 Scheveningen - ADO Den Haag -:-
17:00 Zeeuws Elftal - Feyenoord -:-
17:00 Madese Boys - NAC Breda -:-
17:00 FC Dalfsen - PEC Zwolle -:-
17:00 Diessense Selectie - Willem II -:-
18:00 VfB Lübeck - 1. FC Magdeburg -:-
18:00 FC Lausanne-Sport - FC Sion -:-
18:00 FC Thun - FC Wil 1900 -:-
18:00 DZC '68 - De Graafschap -:-
18:00 SV Zulte Waregem - Sporting Lokeren -:-
18:00 ASK Ebreichsdorf - TSV Hartberg -:-
18:00 SKN St. Pölten - 1. FC Slovácko -:-
18:30 VOC Rotterdam - Sparta Rotterdam -:-
19:00 1. FSV Mainz 05 - VfB Ginsheim -:-
19:00 AFC Ajax - FCSB -:-
19:00 VV Emmen - FC Emmen -:-
19:00 SV Terwolde - Go Ahead Eagles -:-
19:00 Schouws Elftal - FC Dordrecht -:-
19:30 KFC VW Hamme - KV Mechelen -:-
20:00 Falkirk FC - Airdrieonians -:-
FIFA > Vrouwen Vriendschappelijk 2018 > Juli FIFA >   Vrouwen Vriendschappelijk 2018 > Juli
16:00 Myanmar - Singapore -:-
19:00 Filippijnen - Vietnam -:-
Australië > NPL New South Wales 2018  Australië >   NPL New South Wales 2018 >
11:00 Marconi Stallions - Blacktown City FC -:-
11:00 Bonnyrigg White Eagles - Wollongong Wolves -:-
11:30 Sydney United 58 - Hakoah Sydney City East -:-
Australië > NPL Victoria 2018  Australië >   NPL Victoria 2018 >
07:00 Avondale FC - Dandenong Thunder -:-
10:00 Port Melbourne Sharks - FC Bulleen Lions -:-
Australië > NPL Queensland 2018  Australië >   NPL Queensland 2018 >
06:00 Sunshine Coast FC - Lions FC -:-
09:00 SWQ Thunder - Magpies Crusaders FC -:-
10:00 Moreton Bay United - Western Pride -:-
10:30 Cairns FC - Olympic FC -:-
11:00 Brisbane Roar (Y) - Brisbane Strikers -:-
11:00 Gold Coast United - North QLD United FC -:-
Australië > NPL Northern NSW 2018  Australië >   NPL Northern NSW 2018 >
06:30 Weston Workers FC - Edgeworth FC -:-
06:30 Newcastle United Jets (Y) - Hamilton Olympic -:-
06:30 Valentine Phoenix - Lake Macquarie City -:-
Australië > NPL Western Australia 2018  Australië >   NPL Western Australia 2018 >
09:00 Perth SC - Cockburn City SC -:-
09:00 Armadale SC - Balcatta SC -:-
09:00 ECU Joondalup - Inglewood United -:-
09:00 Sorrento FC - Subiaco AFC -:-
09:00 Bayswater City SC - Perth Glory (Y) -:-
13:00 Forrestfield United - Joondalup United -:-
Australië > NPL South Australia 2018  Australië >   NPL South Australia 2018 >
07:30 Adelaide City FC - Sturt Lions -:-
07:30 South Adelaide Panthers - West Adelaide Hellas -:-
07:30 West Torrens Birkalla - Para Hills Knights SC -:-
07:30 Croydon Kings SC - Adelaide Olympic -:-
07:30 Campbelltown City SC - Adelaide United (Y) -:-
Australië > NPL Capital Football 2018  Australië >   NPL Capital Football 2018 >
07:00 Riverina Rhinos - Monaro Panthers -:-
07:00 Woden Weston FC - Tuggeranong United -:-
09:30 Belconnen United - Canberra Olympic -:-
Australië > NPL Tasmania 2018  Australië >   NPL Tasmania 2018 >
06:00 Hobart Zebras - Clarence United -:-
06:00 Kingborough Lions United - Northern Rangers -:-
08:30 Launceston City FC - Devonport City -:-
Canada > Soccer League 2018  Canada >   Soccer League 2018 >
02:30 Real Mississauga SC - Hamilton City -:-
03:00 CSC Mississauga - FC Ukraine United -:-
China > Cup 2018 > Kwartfinale  China >   Cup 2018 > Kwartfinale
12:00 Dalian Yifang FC - Sichuan Jiuniu -:-
Finland > Veikkausliiga 2018  Finland >   Veikkausliiga 2018 >
14:00 TPS Turku - PS Kemi -:-
19:00 FC Lahti - Inter Turku -:-
Finland > Ykkönen 2018  Finland >   Ykkönen 2018 >
14:00 Klubi 04 - KTP -:-
14:00 Ekenäs IF - JJK Jyväskylä -:-
14:00 AC Oulu - Haka Valkeakoski -:-
14:00 AC Kajaani - KPV Kokkola -:-
Ierland > First Division 2018  Ierland >   First Division 2018 >
20:30 Longford Town - Cobh Ramblers -:-
IJsland > Úrvalsdeild 2018  IJsland >   Úrvalsdeild 2018 >
18:00 FH Hafnarfjörður - UMF Grindavík -:-
18:00 ÍB Vestmannaeyja - Breiðablik -:-
18:00 Keflavík ÍF - UMF Stjarnan -:-
IJsland > 1. deild 2018  IJsland >   1. deild 2018 >
18:00 Fram Reykjavík - ÍF Magni -:-
Indonesië > Liga 1 2018  Indonesië >   Liga 1 2018 >
08:30 Persipura Jayapura - Bhayangkara FC -:-
10:30 Arema Cronus FC - Persela Lamongan -:-
13:30 Persebaya 1927 - Bali United -:-
Japan > J2 League 2018  Japan >   J2 League 2018 >
11:00 Mito HollyHock - Kamatamare Sanuki -:-
11:00 JEF United Chiba - Omiya Ardija -:-
11:00 Tokyo Verdy - Fagiano Okayama -:-
11:00 Machida Zelvia - Tochigi SC -:-
11:00 Yokohama FC - Montedio Yamagata -:-
11:00 Matsumoto Yamaga - Albirex Niigata -:-
11:00 Kyoto Sanga FC - Avispa Fukuoka -:-
12:00 Zweigen Kanazawa - Renofa Yamaguchi -:-
12:00 Tokushima Vortis - Roasso Kumamoto -:-
12:00 Oita Trinita - Ventforet Kofu -:-
Japan > J3 League 2018  Japan >   J3 League 2018 >
08:00 Azul Claro Numazu - Yokohama S&CC -:-
08:00 FC Tokyo II - Fukushima United -:-
11:00 Giravanz Kitakyushu - Kagoshima United -:-
11:00 FC Ryūkyū - Fujieda MYFC -:-
12:00 Gainare Tottori - Thespakusatsu Gunma -:-
12:00 Cerezo Osaka II - Grulla Morioka -:-
Japan > Japan Football League 2018 2nd Round  Japan >   Japan Football League 2018 2nd Round >
05:00 ReinMeer Aomori - MIO Biwako Shiga -:-
05:00 Sony Sendai - Ryutsu Keizai Dragons -:-
05:00 Verspah Oita - FC Imabari -:-
Moldavië > Cupa Moldova 2018/2019 > Achtste finale  Moldavië >   Cupa Moldova 2018/2019 > Achtste finale
FC Milsami - FC Grănicerul -:-
CSF Sparta - FC Sfîntul Gheorghe -:-
Dinamo Auto - FC Cahul 2005 -:-
FC Zaria - Victoria Bardar -:-
FC Iskra-Stal - FC Sheriff -:-
CSF Sparta II - FC Zimbru -:-
FC Codru Lozova - Speranţa Nisporeni -:-
FC Floreşti - CS Petrocub -:-
Noorwegen > Eliteserien 2018  Noorwegen >   Eliteserien 2018 >
18:00 Rosenborg BK - Tromsø IL -:-
Noorwegen > 2. Divisjon Avdeling 1 2018  Noorwegen >   2. Divisjon Avdeling 1 2018 >
16:00 Elverum Fotball - Fram Larvik -:-
16:00 Alta IF - Fredrikstad FK -:-
16:00 Grorud IL - FK Mjølner -:-
16:00 Asker SK - Moss FK -:-
16:00 Raufoss IL - Bærum SK -:-
Singapore > Premier League 2018  Singapore >   Premier League 2018 >
11:30 Geylang International - Hougang United -:-
14:15 Brunei DPMM FC - Balestier Khalsa -:-
Thailand > Premier League 2018  Thailand >   Premier League 2018 >
12:45 PT Prachuap FC - Bangkok Glass FC -:-
13:00 Nakhon Ratchasima - Ratchaburi Mitr Phol -:-
14:00 Bangkok United - Pattaya United -:-
14:00 Ubon UMT United - Muangthong United -:-
15:00 Navy FC - Buriram United -:-
Verenigde Staten > Major League Soccer 2018  Verenigde Staten >   Major League Soccer 2018 >
22:30 Los Angeles FC - Orlando City -:-
Verenigde Staten > United Soccer League 2018  Verenigde Staten >   United Soccer League 2018 >
Indy Eleven - Charlotte Independence -:-
Las Vegas Lights FC - Saint Louis FC -:-
Nashville SC - FC Cincinnati -:-
North Carolina FC - Charleston Battery -:-
OKC Energy FC - Colorado Springs Switchbacks -:-
Orange County SC - Los Angeles Galaxy II -:-
Rio Grande Valley FC - Tulsa Roughnecks -:-
Sacramento Republic FC - Real Monarchs SLC -:-
Tampa Bay Rowdies - Louisville City FC -:-
Verenigde Staten > Vrouwen National Women's Soccer League 2018  Verenigde Staten >  Vrouwen National Women's Soccer League 2018 >
05:00 Portland Thorns - Utah Royals FC -:-
21:30 Sky Blue FC - Chicago Red Stars -:-
Vietnam > V.League 1 2018  Vietnam >   V.League 1 2018 >
12:00 SHB Đà Nẵng FC - Hải Phòng FC -:-
14:00 Sài Gòn FC - FLC Thanh Hóa -:-
Zuid-Korea > K League 1 2018  Zuid-Korea >   K League 1 2018 >
12:00 Jeonbuk FC - Incheon United -:-
12:00 Suwon Bluewings - Jeju United -:-
12:00 Gyeongnam FC - Pohang Steelers -:-
Zuid-Korea > K League 2 2018  Zuid-Korea >   K League 2 2018 >
11:00 Seongnam FC - Seoul E-Land FC -:-
11:00 Ansan Greeners - Asan Mugunghwa FC -:-
Zweden > Allsvenskan 2018  Zweden >   Allsvenskan 2018 >
16:00 IK Sirius - Malmö FF -:-
18:00 Dalkurd FF - IF Brommapojkarna -:-
18:00 BK Häcken - GIF Sundsvall -:-
18:00 Trelleborgs FF - AIK Solna -:-
Zweden > Division 1 Norra 2018  Zweden >   Division 1 Norra 2018 >
14:00 BK Forward - Umeå FC -:-
16:00 Rynninge IK - Sollentuna FK -:-
Zweden > Division 1 Södra 2018  Zweden >   Division 1 Södra 2018 >
14:00 Lunds BK - Ängelholms FF -:-
15:00 Mjällby AIF - Ljungskile SK -:-
16:00 Utsiktens BK - Kristianstad FC -:-
Zweden > Vrouwen Damallsvenskan 2018  Zweden >  Vrouwen Damallsvenskan 2018 >
14:00 Vittsjö GIK - Djurgårdens IF -:-
14:00 Kristianstads DFF - Hammarby -:-
14:00 IFK Kalmar - Kopparbergs/Göteborg FC -:-
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner