. .
CAF > CAF Champions League 2017 > Kwartfinale CAF >    CAF Champions League 2017 > Kwartfinale
19:30 Espérance de Tunis - Al-Ahly -:-
AFC > U16 Championship Qual. 2017 > Groep A AFC >   U16 Championship Qual. 2017 > Groep A
16:15 Bahrein - Jordanië -:-
19:15 Saoedi-Arabië - Oezbekistan -:-
AFC > U16 Championship Qual. 2017 > Groep B AFC >   U16 Championship Qual. 2017 > Groep B
13:00 Syrië - Malediven -:-
16:00 Tajikistan - Oman -:-
AFC > U16 Championship Qual. 2017 > Groep C AFC >   U16 Championship Qual. 2017 > Groep C
12:30 Libanon - Afghanistan -:-
15:30 Iran - Koerdistan -:-
AFC > U16 Championship Qual. 2017 > Groep D AFC >   U16 Championship Qual. 2017 > Groep D
08:15 Irak - India -:-
11:45 Nepal - Palestina -:-
AFC > U16 Championship Qual. 2017 > Groep E AFC >   U16 Championship Qual. 2017 > Groep E
18:45 Qatar - Bangladesh -:-
AFC > U16 Championship Qual. 2017 > Groep F AFC >   U16 Championship Qual. 2017 > Groep F
10:00 Noord-Korea - Hong-Kong -:-
13:00 Taiwan - Macau -:-
AFC > U16 Championship Qual. 2017 > Groep G AFC >   U16 Championship Qual. 2017 > Groep G
11:00 Nördliche Marianen - Timor-Leste -:-
12:30 Thailand - Laos -:-
AFC > U16 Championship Qual. 2017 > Groep I AFC >   U16 Championship Qual. 2017 > Groep I
06:00 Vietnam - Australië -:-
09:00 Mongolië - Cambodja -:-
AFC > U16 Championship Qual. 2017 > Groep J AFC >   U16 Championship Qual. 2017 > Groep J
11:00 Maleisië - Japan -:-
14:00 Singapore - Guam -:-
Albanië > Kategoria Superiore 2017/2018  Albanië >   Kategoria Superiore 2017/2018 >
14:00 FK Kukësi - KF Laçi -:-
17:00 KF Teuta Durrës - KS Flamurtari Vlorë -:-
Andorra > 1a Divisió 2017/2018  Andorra >   1a Divisió 2017/2018 >
12:00 FC Santa Coloma - UE Santa Coloma -:-
14:00 UE Engordany - FC Encamp -:-
16:00 FC Lusitanos la Posa - UE Sant Julià -:-
18:00 Inter Club d'Escaldes - Penya Encarnada -:-
Argentinië > Primera División 2017/2018  Argentinië >   Primera División 2017/2018 >
01:05 CD Godoy Cruz - Independiente 1:0 (0:0)
16:05 CA Colón - Defensa y Justicia -:-
19:05 Olimpo - GyE La Plata -:-
21:05 Rosario Central - CA Banfield -:-
23:05 River Plate - Argentinos Juniors -:-
Argentinië > Primera B Nacional 2017/2018  Argentinië >   Primera B Nacional 2017/2018 >
20:00 CSD Flandria - Agropecuario -:-
20:35 All Boys - Deportivo Santamarina -:-
21:00 Guillermo Brown - Juventud Unida Gualeguaychú -:-
21:00 Boca Unidos - GyE Jujuy -:-
21:30 CA Mitre - Estudiantes de San Luis -:-
Australië > National Premier Leagues Finals Series 2017 > Halve Finale  Australië >   National Premier Leagues Finals Series 2017 > Halve Finale
05:30 Edgeworth FC - Brisbane Strikers -:-
Azerbeidzjan > Premyer Liqası 2017/2018  Azerbeidzjan >   Premyer Liqası 2017/2018 >
16:00 Gabala FK - Neftçi PFK -:-
België > Eerste klasse A 2017/2018  België >   Eerste klasse A 2017/2018 >
14:30 KAA Gent - SV Zulte Waregem -:-
18:00 Sporting Charleroi - Club Brugge KV -:-
20:00 Standard Luik - Sporting Lokeren -:-
België > Eerste klasse B 2017/2018 Periode 1  België >   Eerste klasse B 2017/2018 Periode 1 >
16:00 Oud-Heverlee Leuven - KFCO Beerschot Wilrijk -:-
20:00 KVC Westerlo - KSV Roeselare -:-
Bolivia > Liga Profesional 2017 Clausura  Bolivia >   Liga Profesional 2017 Clausura >
21:00 The Strongest - Club Bolívar -:-
23:15 Club San José - Real Potosí -:-
Bosnië-Herzegovina > Premier Liga 2017/2018  Bosnië-Herzegovina >   Premier Liga 2017/2018 >
15:30 FK Krupa - Borac Banja Luka -:-
16:00 Široki Brijeg - NK Vitez -:-
Brazilië > Série A 2017  Brazilië >   Série A 2017 >
00:00 Flamengo RJ - Avaí FC 1:1 (0:1)
02:00 Santos FC - Atlético Paranaense 1:0 (1:0)
16:00 São Paulo FC - Corinthians SP -:-
21:00 Fluminense RJ - SE Palmeiras -:-
21:00 Coritiba FC - Botafogo RJ -:-
21:00 Atlético GO - Cruzeiro EC -:-
21:00 Chapecoense - Ponte Preta -:-
Brazilië > Série B 2017  Brazilië >   Série B 2017 >
00:00 Ceará SC - GE Brasil Pelotas 2:1 (0:1)
Bulgarije > A grupa 2017/2018  Bulgarije >   A grupa 2017/2018 >
16:30 Botev Plovdiv - Lokomotiv Plovdiv -:-
19:00 Septemvri Sofia - PFC Ludogorets Razgrad -:-
Canada > Soccer League 2017 Playoffs > Halve Finale  Canada >   Soccer League 2017 Playoffs > Halve Finale
00:00 FC Vorkuta - SC Scarborough -:-
Chili > Primera División 2017 Torneo de Transición  Chili >   Primera División 2017 Torneo de Transición >
01:30 Universidad de Concepción - Curicó Unido 0:1 (0:1)
17:00 O'Higgins - CD Palestino -:-
20:30 Deportes Temuco - Universidad Católica -:-
23:00 Santiago Wanderers - Audax Italiano -:-
China > Super League 2017  China >   Super League 2017 >
09:30 Changchun Yatai - Hebei China Fortune FC -:-
13:35 Henan Jianye - Shandong Luneng -:-
China > League One 2017  China >   League One 2017 >
13:00 Xinjiang Tianshan Leopard FC - Meizhou Hakka FC -:-
13:35 Beijing Renhe FC - Shenzhen FC -:-
Colombia > Primera A 2017 Clausura  Colombia >   Primera A 2017 Clausura >
01:00 Atlético Bucaramanga - Santa Fe 2:1 (0:1)
01:00 Patriotas FC - Atlético Junior uitgest.
03:00 Once Caldas - América de Cali 0:0 (0:0)
22:15 Atlético Huila - Alianza Petrolera uitgest.
Costa Rica > Primera División 2017/2018 Apertura  Costa Rica >   Primera División 2017/2018 Apertura >
04:00 CS Herediano - AD Carmelita 0:0
19:00 Municipal Grecia - CS Cartaginés -:-
19:00 Santos de Guápiles - Deportivo Saprissa -:-
19:00 Universidad de Costa Rica - Guadalupe -:-
21:30 Limón FC - LD Alajuelense -:-
22:30 Municipal Liberia - Municipal Pérez Zeledón -:-
Cyprus > First Division 2017/2018  Cyprus >   First Division 2017/2018 >
17:00 Ermis Aradippou - Ethnikos Achna -:-
17:00 Olympiakos Nikosia - Paphos FC -:-
Denemarken > Superliga 2017/2018  Denemarken >   Superliga 2017/2018 >
14:00 Aalborg BK - Lyngby BK -:-
16:00 Odense BK - Randers FC -:-
18:00 Hobro IK - Brøndby IF -:-
Denemarken > 1. Division 2017/2018  Denemarken >   1. Division 2017/2018 >
13:00 Esbjerg fB - HB Køge -:-
13:00 Viborg FF - FC Roskilde -:-
13:00 Vendsyssel FF - Nykøbing FC -:-
13:00 FC Fredericia - Brabrand IF -:-
13:00 Thisted FC - Vejle BK -:-
13:00 Fremad Amager - Skive IK -:-
Denemarken > 2. Division Pulje 1 2017/2018  Denemarken >   2. Division Pulje 1 2017/2018 >
13:00 Næstved BK - Hvidovre IF -:-
Denemarken > 2. Division Pulje 2 2017/2018  Denemarken >   2. Division Pulje 2 2017/2018 >
13:00 BK Avarta - Hellerup IK -:-
Duitsland > Bundesliga 2017/2018  Duitsland >   Bundesliga 2017/2018 >
15:30 Hannover 96 - 1. FC Köln -:-
18:00 Bayer Leverkusen - Hamburger SV -:-
Duitsland > 2. Bundesliga 2017/2018  Duitsland >   2. Bundesliga 2017/2018 >
13:30 SV Darmstadt 98 - Dynamo Dresden -:-
13:30 SpVgg Greuther Fürth - 1. FC Nürnberg -:-
13:30 VfL Bochum - FC Ingolstadt 04 -:-
Duitsland > 3. Liga 2017/2018  Duitsland >   3. Liga 2017/2018 >
14:00 VfR Aalen - 1. FC Magdeburg -:-
14:00 Karlsruher SC - Rot-Weiß Erfurt -:-
Duitsland > Regionalliga Nord 2017/2018  Duitsland >   Regionalliga Nord 2017/2018 >
14:00 Eintracht Norderstedt - Eintracht Braunschweig II -:-
15:00 SSV Jeddeloh - VfB Oldenburg -:-
15:00 Germania Egestorf/Langreder - Altona 93 -:-
Duitsland > Regionalliga Nordost 2017/2018  Duitsland >   Regionalliga Nordost 2017/2018 >
13:30 Germania Halberstadt - VfB Auerbach -:-
13:30 ZFC Meuselwitz - BSG Chemie Leipzig -:-
13:30 Union Fürstenwalde - FC Viktoria 1889 Berlin -:-
Duitsland > Regionalliga West 2017/2018  Duitsland >   Regionalliga West 2017/2018 >
15:00 Alemannia Aachen - Wuppertaler SV -:-
Duitsland > Regionalliga Südwest 2017/2018  Duitsland >   Regionalliga Südwest 2017/2018 >
14:00 1899 Hoffenheim II - Stuttgarter Kickers -:-
14:00 VfB Stuttgart II - Wormatia Worms -:-
Duitsland > Bayernliga Nord 2017/2018  Duitsland >   Bayernliga Nord 2017/2018 >
15:00 FSV Erlangen-Bruck - DJK Gebenbach -:-
15:00 DJK Bamberg - SpVgg Bayern Hof -:-
17:30 FC Amberg - DJK Ammerthal -:-
Duitsland > Bayernliga Süd 2017/2018  Duitsland >   Bayernliga Süd 2017/2018 >
15:00 TSV Schwabmünchen - TSV 1896 Rain am Lech -:-
16:00 TSV Kornburg - TSV 1860 München II -:-
Duitsland > Bremenliga 2017/2018  Duitsland >   Bremenliga 2017/2018 >
14:30 TuS Schwachhausen - SG Aumund-Vegesack -:-
15:00 Habenhauser FV - BTS Neustadt -:-
15:00 LTS Bremerhaven - Bremer SV -:-
Duitsland > Oberliga Niedersachsen 2017/2018  Duitsland >   Oberliga Niedersachsen 2017/2018 >
15:00 Eintracht Northeim - Atlas Delmenhorst -:-
15:00 Heeslinger SC - SSV Vorsfelde -:-
15:00 U.S.I. Lupo-Martini - SC Spelle-Venhaus -:-
15:00 TuS Bersenbrück - MTV Eintracht Celle -:-
17:00 MTV Gifhorn - SVG Göttingen 07 -:-
Duitsland > Oberliga Hamburg 2017/2018  Duitsland >   Oberliga Hamburg 2017/2018 >
14:00 Niendorfer TSV - VfL Pinneberg -:-
14:00 TSV Buchholz 08 - FC Süderelbe -:-
14:00 Wedeler TSV - Hamburger SV III -:-
Duitsland > Oberliga Mittelrhein 2017/2018  Duitsland >   Oberliga Mittelrhein 2017/2018 >
15:00 SV Bergisch Gladbach 09 - Spvg Wesseling-Urfeld -:-
15:00 SV Breinig - FC Pesch 1956 -:-
15:00 Viktoria Arnoldsweiler - Euskirchener TSC -:-
15:00 Borussia Freialdenhoven - FC Hennef 05 -:-
15:00 FC Hürth - VfL 08 Vichttal -:-
15:15 Siegburger SV 04 - SSV Merten -:-
15:30 Hilal Maroc Bergheim - VfL Alfter -:-
Duitsland > Oberliga Niederrhein 2017/2018  Duitsland >   Oberliga Niederrhein 2017/2018 >
15:00 1. FC Bocholt - SV 19 Straelen -:-
15:00 Cronenberger SC - VfR Krefeld-Fischeln -:-
15:00 1. FC Monheim - VfB Speldorf -:-
15:00 Germania Ratingen 04/19 - VfB Homberg -:-
15:00 TV Jahn Hiesfeld - SC Düsseldorf-West -:-
15:00 Düsseldorfer SC 99 - SpVg Schonnebeck -:-
15:00 SSVg Velbert - TuRU Düsseldorf -:-
15:00 Schwarz-Weiß Essen - Sportfreunde Baumberg -:-
Duitsland > Oberliga NOFV-Nord 2017/2018  Duitsland >   Oberliga NOFV-Nord 2017/2018 >
14:00 SV Grün-Weiss Brieselang - FC Strausberg -:-
14:00 Victoria Seelow - FC Mecklenburg Schwerin -:-
14:00 SV Altlüdersdorf - Brandenburger SC Süd -:-
14:00 SC Staaken - SV Lichtenberg 47 -:-
14:00 CFC Hertha 06 - Optik Rathenow -:-
Duitsland > Oberliga NOFV-Süd 2017/2018  Duitsland >   Oberliga NOFV-Süd 2017/2018 >
11:00 FC Carl Zeiss Jena II - VFC Plauen -:-
14:00 SV 1899 Merseburg - BSG Wismut Gera -:-
14:00 1. FC Lok Stendal - FSV Barleben -:-
Duitsland > Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2017/2018  Duitsland >   Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2017/2018 >
15:00 FV Engers 07 - FV Eppelborn -:-
15:00 Rot-Weiß Koblenz - FV Dudenhofen -:-
Duitsland > Oberliga Westfalen 2017/2018  Duitsland >   Oberliga Westfalen 2017/2018 >
15:00 FC Brünninghausen - SC Hassel -:-
15:00 SC Paderborn 07 II - TSV Marl-Hüls -:-
15:00 FCE Rheine - ASC 09 Dortmund -:-
15:00 Hammer SpVg - TuS Ennepetal -:-
15:00 SV Lippstadt 08 - TSG Sprockhövel -:-
15:00 FC Gütersloh - Rot Weiss Ahlen -:-
15:00 Arminia Bielefeld II - FC Schalke 04 II -:-
15:00 TuS Haltern - Westfalia Herne -:-
Duitsland > Schleswig-Holstein-Liga 2017/2018  Duitsland >   Schleswig-Holstein-Liga 2017/2018 >
14:00 TSV Lägerdorf - SV Eichede -:-
15:00 TSV Wankendorf - NTSV Strand 08 -:-
Duitsland > Vrouwen Bundesliga 2017/2018  Duitsland >  Vrouwen Bundesliga 2017/2018 >
11:00 1. FFC Frankfurt - SC Sand -:-
14:00 SC Freiburg - Turbine Potsdam -:-
14:00 VfL Wolfsburg - FF USV Jena -:-
14:00 Werder Bremen - MSV Duisburg -:-
14:00 Bayern München - 1. FC Köln -:-
14:00 SGS Essen - 1899 Hoffenheim -:-
Duitsland > Vrouwen 2. Bundesliga Nord 2017/2018  Duitsland >  Vrouwen 2. Bundesliga Nord 2017/2018 >
11:00 BW Hohen Neuendorf - TV Jahn Delmenhorst -:-
14:00 FSV Gütersloh 2009 - SV Henstedt-Ulzburg -:-
14:00 FF USV Jena II - Turbine Potsdam II -:-
14:00 SV Meppen - Bor. Mönchengladbach -:-
14:00 VfL Wolfsburg II - BV Cloppenburg -:-
14:00 Herforder SV - Arminia Bielefeld -:-
Duitsland > Vrouwen 2. Bundesliga Süd 2017/2018  Duitsland >  Vrouwen 2. Bundesliga Süd 2017/2018 >
11:00 Bayern München II - 1899 Hoffenheim II -:-
11:00 SC Freiburg II - VfL Sindelfingen -:-
14:00 1. FFC Frankfurt II - 1. FFC 08 Niederkirchen -:-
14:00 1. FC Saarbrücken - 1. FC Köln II -:-
14:00 Bayer Leverkusen - SG 99 Andernach -:-
14:00 TSV Schott Mainz - FSV Hessen Wetzlar -:-
Duitsland > Vrouwen Regionalliga Nord 2017/2018  Duitsland >  Vrouwen Regionalliga Nord 2017/2018 >
12:00 SV Meppen - ATS Buntentor -:-
13:00 TSG 07 Burg Gretesch - Werder Bremen II -:-
14:00 SG Jesteburg/Bendestorf - TSV Limmer -:-
14:00 Holstein Kiel - Fortuna Celle -:-
14:00 SV Henstedt-Ulzburg - FC St. Pauli -:-
15:00 Bramfelder SV - Walddörfer SV -:-
Duitsland > Vrouwen Regionalliga Nordost 2017/2018  Duitsland >  Vrouwen Regionalliga Nordost 2017/2018 >
14:00 1. FC Union Berlin - Bischofswerdaer FV -:-
14:00 BSC Marzahn - Blau Weiß Beelitz -:-
14:00 FC Viktoria 1889 Berlin - 1. FC Neubrandenburg 04 -:-
14:00 Erzgebirge Aue - RB Leipzig -:-
14:00 1. FFC Fortuna Dresden - SFC Stern 1900 -:-
14:00 Magdeburger FFC - Rostocker FC -:-
Duitsland > Vrouwen Regionalliga West 2017/2018  Duitsland >  Vrouwen Regionalliga West 2017/2018 >
12:00 Bor. Mönchengladbach II - SpVg Berghofen -:-
13:00 GSV Moers - SV Menden -:-
13:30 Sportfreunde 1930 Uevekoven - VfL Bochum -:-
15:00 Germania Hauenhorst - Bayer Leverkusen II -:-
15:00 Alemannia Aachen - Düsseldorfer CfR links -:-
15:00 SGS Essen II - Warendorfer SU -:-
15:15 Fortuna Köln - Borussia Bocholt -:-
Duitsland > Vrouwen Regionalliga Südwest 2017/2018  Duitsland >  Vrouwen Regionalliga Südwest 2017/2018 >
13:00 TuS Issel - 1. FC Riegelsberg -:-
14:00 SC 13 Bad Neuenahr - FC Bitburg -:-
14:00 DJK Saarwellingen - SC Siegelbach -:-
14:30 1. FFC Montabaur - FC Speyer 09 -:-
Duitsland > Vrouwen Regionalliga Süd 2017/2018  Duitsland >  Vrouwen Regionalliga Süd 2017/2018 >
14:00 TSV Crailsheim - Wacker München -:-
14:00 FC Ingolstadt 04 - SV Alberweiler -:-
14:00 1. FC Nürnberg - SC Sand II -:-
14:00 TSV Schwaben Augsburg - SC Regensburg -:-
14:00 Eintracht Frankfurt - FV Löchgau -:-
14:00 SV 67 Weinberg - SpVgg Greuther Fürth -:-
14:30 ETSV Würzburg - SV Frauenbiburg -:-
Duitsland > A-jun Bundesliga Nord/Nordost 2017/2018  Duitsland >  A-jun Bundesliga Nord/Nordost 2017/2018 >
11:00 VfL Osnabrück - Holstein Kiel -:-
Duitsland > A-jun Bundesliga West 2017/2018  Duitsland >  A-jun Bundesliga West 2017/2018 >
11:00 Arminia Klosterhardt - Borussia Dortmund -:-
11:00 FC Schalke 04 - SC Paderborn 07 -:-
15:00 Arminia Bielefeld - Fortuna Köln -:-
Duitsland > A-jun Bundesliga Süd/Südwest 2017/2018  Duitsland >  A-jun Bundesliga Süd/Südwest 2017/2018 >
11:00 Karlsruher SC - 1899 Hoffenheim -:-
12:00 SpVgg Unterhaching - FC Augsburg -:-
13:00 1. FC Kaiserslautern - Eintracht Frankfurt -:-
14:00 1. FSV Mainz 05 - VfB Stuttgart -:-
Duitsland > B-jun Bundesliga Nord/Nordost 2017/2018  Duitsland >  B-jun Bundesliga Nord/Nordost 2017/2018 >
11:00 Hamburger SV - Energie Cottbus -:-
12:00 Dynamo Dresden - FC St. Pauli -:-
13:00 Werder Bremen - 1. FC Magdeburg -:-
14:00 Eimsbütteler TV - Eintracht Braunschweig -:-
Duitsland > B-jun Bundesliga West 2017/2018  Duitsland >  B-jun Bundesliga West 2017/2018 >
11:00 Borussia Dortmund - Arminia Bielefeld -:-
13:00 Hombrucher SV - Alemannia Aachen -:-
13:00 Viktoria Köln - Preußen Münster -:-
Duitsland > B-jun Bundesliga Süd/Südwest 2017/2018  Duitsland >  B-jun Bundesliga Süd/Südwest 2017/2018 >
11:00 FC Augsburg - SC Freiburg -:-
11:00 1899 Hoffenheim - SpVgg Unterhaching -:-
Ecuador > Campeonato 2017 Segunda Etapa  Ecuador >   Campeonato 2017 Segunda Etapa >
01:00 Guayaquil City FC - Macará 0:3 (0:0)
19:00 Deportivo Cuenca - CS Emelec -:-
19:00 El Nacional - Fuerza Amarilla Machala -:-
El Salvador > Primera División 2017/2018 Apertura  El Salvador >   Primera División 2017/2018 Apertura >
02:30 CD Chalatenango - CD Audaz -:-
02:30 Sonsonate FC - Municipal Limeño -:-
23:00 CD FAS - CD Dragón -:-
23:00 Luis Angel Firpo - AD Isidro Metapan -:-
23:00 CD Águila - Alianza FC -:-
Engeland > Premier League 2017/2018  Engeland >   Premier League 2017/2018 >
17:00 Brighton & Hove Albion - Newcastle United -:-
Engeland > Championship 2017/2018  Engeland >   Championship 2017/2018 >
14:15 Sheffield Wednesday - Sheffield United -:-
Engeland > U23 Premier League Div. 1 2017/2018  Engeland >   U23 Premier League Div. 1 2017/2018 >
13:00 Sunderland AFC U23 - West Ham United U23 -:-
Faroer Eilanden > Effodeildin 2017  Faroer Eilanden >   Effodeildin 2017 >
16:00 07 Vestur - B36 Tórshavn -:-
16:00 ÍF Fuglafjørður - NSÍ Runavík -:-
16:00 Víkingur - TB/FCS/Royn -:-
16:00 KÍ Klaksvík - HB Tórshavn -:-
16:00 EB/Streymur - Skála ÍF -:-
Finland > Veikkausliiga 2017  Finland >   Veikkausliiga 2017 >
14:00 PS Kemi Kings - Vaasan PS -:-
17:30 Kuopion PS - Helsingfors IFK -:-
17:30 FC Lahti - Rovaniemi PS -:-
Finland > Ykkönen 2017  Finland >   Ykkönen 2017 >
16:00 Ekenäs IF - IF Gnistan -:-
Frankrijk > Ligue 1 2017/2018  Frankrijk >   Ligue 1 2017/2018 >
15:00 AS Saint-Étienne - Stade Rennes -:-
17:00 RC Strasbourg - FC Nantes -:-
21:00 Olympique Marseille - Toulouse FC -:-
Frankrijk > Vrouwen Division 1 2017/2018  Frankrijk >  Vrouwen Division 1 2017/2018 >
15:00 ASPTT Albi - ASJ Soyaux -:-
15:00 FC Fleury 91 - Girondins Bordeaux -:-
15:00 Olympique Lyon - Paris FC -:-
15:00 Olympique Marseille - Montpellier HSC -:-
15:00 Paris Saint-Germain - Lille OSC -:-
Georgië > Umaglesi Liga 2017  Georgië >   Umaglesi Liga 2017 >
18:30 Torpedo Kutaisi - Dinamo Tbilisi -:-
Griekenland > Superleague 2017/2018  Griekenland >   Superleague 2017/2018 >
15:00 PAOK Saloniki - PAS Giannina -:-
17:15 AO Kerkyra - Levadiakos -:-
17:15 Panionios GSS - AE Larisa -:-
19:30 AEK Athene - Olympiakos -:-
Guatemala > Liga Nacional 2017/2018 Apertura  Guatemala >   Liga Nacional 2017/2018 Apertura >
01:00 Comunicaciones - Deportivo Marquense 5:1 (2:0)
19:00 Sanarate - Deportivo Guastatoya -:-
20:00 Deportivo Suchitepéquez - CSD Municipal -:-
20:00 Deportivo Malacateco - Antigua GFC -:-
20:00 Xelaju MC - Siquinalá FC -:-
23:30 Cobán Imperial - Deportivo Petapa -:-
Honduras > Liga Nacional 2017/2018 Apertura  Honduras >   Liga Nacional 2017/2018 Apertura >
00:00 Lobos UPNFM - CD Marathón -:-
03:00 Real España - CD Honduras -:-
23:00 Platense FC - CD Motagua -:-
23:00 CDS Vida - Juticalpa FC -:-
IJsland > Úrvalsdeild 2017  IJsland >   Úrvalsdeild 2017 >
16:00 UMF Stjarnan - Valur Reykjavík -:-
16:00 Fjölnir Reykjavík - KR Reykjavík -:-
16:00 Breiðablik - ÍB Vestmannaeyja -:-
16:00 KA Akureyri - UMF Grindavík -:-
16:00 Víkingur Reykjavík - ÍA Akranes -:-
16:00 Víkingur Ólafsvík - FH Hafnarfjörður -:-
Indonesië > Liga 1 2017  Indonesië >   Liga 1 2017 >
10:00 Persib Bandung - Bhayangkara FC -:-
13:30 Arema Cronus FC - Persija Jakarta -:-
Israël > Ligat ha'Al 2017/2018  Israël >   Ligat ha'Al 2017/2018 >
18:00 Maccabi Petach-Tikva - Bnei Sachnin FC -:-
20:00 Maccabi Tel Aviv - Maccabi Haifa -:-
Italië > Serie A 2017/2018  Italië >   Serie A 2017/2018 >
12:30 Sampdoria - AC Milan -:-
15:00 Cagliari Calcio - Chievo Verona -:-
15:00 FC Crotone - Benevento Calcio -:-
15:00 Hellas Verona - Lazio Roma -:-
15:00 Inter - Genoa CFC -:-
18:00 Sassuolo Calcio - Bologna FC -:-
20:45 ACF Fiorentina - Atalanta -:-
Italië > Serie B 2017/2018  Italië >   Serie B 2017/2018 >
17:30 AC Cesena - Ascoli Picchio FC -:-
Italië > Serie C Girone A 2017/2018  Italië >   Serie C Girone A 2017/2018 >
16:30 AC Cuneo - AC Pisa -:-
16:30 AC Monza - Carrarese Calcio -:-
16:30 Olbia - US Pontedera -:-
16:30 Piacenza Calcio - Arzachena -:-
16:30 Robur Siena - US Alessandria 1912 -:-
16:30 Viterbese - Giana Erminio -:-
20:30 AS Livorno - US Pistoiese -:-
20:30 AC Prato - US Gavorrano -:-
Italië > Serie C Girone B 2017/2018  Italië >   Serie C Girone B 2017/2018 >
14:30 UC AlbinoLeffe - AS Gubbio -:-
14:30 AC Mestre - Unione Triestina -:-
14:30 Pordenone Calcio - Teramo Calcio -:-
14:30 FC Südtirol - Bassano Virtus -:-
14:30 Vicenza Calcio - AC FeralpiSalò -:-
16:30 Sambenedettese - Calcio Padova -:-
18:30 AC Renate - AC Reggiana -:-
18:30 Santarcangelo - Fermana FC -:-
Italië > A-jun Campionato Primavera 1 2017/2018  Italië >  A-jun Campionato Primavera 1 2017/2018 >
10:30 Bologna FC - AC Milan -:-
Jamaica > National Premier League 2017/2018  Jamaica >   National Premier League 2017/2018 >
22:30 Boys' Town - Humble Lions -:-
22:30 UWI Pelicans - Waterhouse FC -:-
22:30 Reno FC - Tivoli Gardens -:-
Sandals South Coast - Cavalier FC uitgest.
Boys' Town - Reno FC uitgest.
Humble Lions - Arnett Gardens uitgest.
Tivoli Gardens - Harbour View uitgest.
UWI Pelicans - Montego Bay United FC uitgest.
Waterhouse FC - Portmore United uitgest.
Japan > J2 League 2017  Japan >   J2 League 2017 >
06:00 Mito HollyHock - Thespakusatsu Gunma -:-
07:00 FC Gifu - Avispa Fukuoka -:-
07:00 Matsumoto Yamaga - Renofa Yamaguchi -:-
08:00 Zweigen Kanazawa - Oita Trinita -:-
08:00 Montedio Yamagata - Roasso Kumamoto -:-
09:00 Ehime FC - Yokohama FC -:-
10:00 Nagoya Grampus - Tokyo Verdy -:-
12:00 V-Varen Nagasaki - JEF United Chiba -:-
Japan > J3 League 2017  Japan >   J3 League 2017 >
06:00 Blaublitz Akita - FC Ryūkyū -:-
06:00 Gainare Tottori - Fujieda MYFC -:-
06:30 SC Sagamihara - Yokohama S&CC -:-
07:00 Grulla Morioka - Azul Claro Numazu -:-
08:30 Nagano Parceiro - Gamba Osaka II -:-
12:00 Cerezo Osaka II - Fukushima United -:-
Japan > Japan Football League 2017 2nd Round  Japan >   Japan Football League 2017 2nd Round >
06:00 Nara Club - Sony Sendai -:-
06:00 Verspah Oita - Ryutsu Keizai University -:-
06:00 Tochigi Uva - MIO Biwako Shiga -:-
06:00 Veertien Mie - Maruyasu Okazaki -:-
08:00 Tokyo Musashino City FC - Honda Lock -:-
08:00 FC Imabari - Vanraure Hachinohe -:-
Kazachstan > Premier Liga 2017  Kazachstan >   Premier Liga 2017 >
11:00 FK Kairat - Tobyl Kostanay -:-
11:30 FK Okzhetpes - FK Atyrau -:-
13:00 FK Aktobe - Kaysar Kyzylorda -:-
14:00 FK Akzhayik - Shakter Karaganda -:-
15:00 FK Ordabasy - Irtysh Pavlodar -:-
Kosovo > Superliga 2017/2018  Kosovo >   Superliga 2017/2018 >
16:00 KF Vllaznia - Drita Gjilan -:-
Kroatië > 1. HNL 2017/2018  Kroatië >   1. HNL 2017/2018 >
17:00 NK Istra 1961 - Dinamo Zagreb -:-
19:00 Hajduk Split - Lokomotiva Zagreb -:-
Letland > Virsliga 2017  Letland >   Virsliga 2017 >
13:00 FK Spartaks - FS Metta/LU -:-
15:00 FK Ventspils - Riga FC -:-
Litouwen > Cup 2017 > Finale  Litouwen >   Cup 2017 > Finale
17:00 FC Stumbras - FK Žalgiris -:-
Luxemburg > Coupe 2017/2018 > 2e Ronde  Luxemburg >   Coupe 2017/2018 > 2e Ronde
15:00 AS Luxembourg-Porto - Victoria Rosport -:-
15:30 FC Kopstal - Jeunesse Canach -:-
15:30 Kiischpelt Wilwerwiltz - F91 Dudelange -:-
15:30 Vinesca Ehnen - Union Titus Pétange -:-
15:30 Blo-Weiss Medernach - FC Rodange 91 -:-
15:30 AS Colmar-Berg - FF Norden 02 -:-
16:00 Alisontia Steinsel - FC Wiltz 71 -:-
16:00 Blo Weiss Itzig - FC Mamer 32 -:-
16:00 Orania Vianden - Union 05 Kayl-Tétange -:-
16:00 Union Remich/Bous - US Mondorf -:-
16:00 CS Sanem - RFCU Luxemburg -:-
16:00 Sporting Steinfort - RM Hamm Benfica -:-
16:00 US Reisdorf - US Rumelange -:-
16:00 FC Minerva Lintgen - FC Differdange 03 -:-
16:00 Yellow Boys Weiler - US Mertert/Wasserbillig -:-
16:00 CS Obercorn - UNA Strassen -:-
16:00 Marisca Mersch - Progrès Niedercorn -:-
16:00 Young Boys Diekirch - Swift Hesperange -:-
16:00 Racing Troisvierges - Jeunesse Esch -:-
16:00 Daring Club Echternach - UN Käerjéng -:-
16:00 SC Bettembourg - CS Grevenmacher -:-
16:00 US Moutfort - Etzella Ettelbruck -:-
16:00 FC Ehlerange - Koeppchen Wormeldange -:-
16:00 Alliance Aischdall - Jeunesse Junglinster -:-
16:00 US Berdorf - Jeunesse Schieren -:-
18:00 CeBra 01 - US Esch -:-
18:15 US Feulen - FC 72 Erpeldange -:-
19:00 FC Lorentzweiler - US Sandweiler -:-
Macedonië > 1. MFL 2017/2018  Macedonië >   1. MFL 2017/2018 >
15:30 Sileks Kratovo - FK Pobeda Junior -:-
15:30 FK Rabotnički - Akademija Pandev -:-
15:30 FK Skopje - KF Shkëndija 79 -:-
15:30 FK Pelister - Vardar Skopje -:-
Malta > Premier League 2017/2018  Malta >   Premier League 2017/2018 >
18:00 St. Andrews FC - Gżira United -:-
20:00 Balzan Youths - Valletta FC -:-
Marokko > GNF 1 2017/2018  Marokko >   GNF 1 2017/2018 >
17:00 RAC Casablanca - Hassania US Agadir -:-
17:00 CR Al Hoceima - Chabab Atlas Khénifra -:-
19:00 Olympique de Khouribga - Ittihad Tanger -:-
21:00 Difaâ d'El Jadida - Rapide Oued Zem -:-
Mexico > Primera División 2017/2018 Apertura  Mexico >   Primera División 2017/2018 Apertura >
Lobos BUAP - Club Tijuana uitgest.
Gallos Blancos - Cruz Azul uitgest.
UANL Tigres - Veracruz uitgest.
CF Pachuca - Deportivo Toluca uitgest.
CF América - Deportivo Guadalajara uitgest.
Pumas UNAM - Club León uitgest.
Mexico > Liga de Ascenso 2017/2018 Apertura  Mexico >   Liga de Ascenso 2017/2018 Apertura >
Atlético Zacatepec - Correcaminos UAT uitgest.
Tampico Madero - Alebrijes de Oaxaca uitgest.
Celaya FC - Atlético San Luis uitgest.
Mexico > Premier de Ascenso 2017/2018 Apertura  Mexico >   Premier de Ascenso 2017/2018 Apertura >
Reynosa FC - Gavilanes de Matamoros uitgest.
Inter Playa - Gallos Blancos II uitgest.
Reboceros de La Piedad - Sporting Canamy uitgest.
Club Necaxa II - Santos Laguna II uitgest.
Cruz Azul Hidalgo - Puebla FC II uitgest.
Club Irapuato - Real Zamora uitgest.
Mexico > U20 Fuerzas Basicas 2017/2018 Apertura  Mexico >  U20 Fuerzas Basicas 2017/2018 Apertura >
Pumas UNAM - Club León uitgest.
Santos Laguna - Club Necaxa uitgest.
Mexico > U17 Fuerzas Basicas 2017/2018 Apertura  Mexico >  U17 Fuerzas Basicas 2017/2018 Apertura >
Pumas UNAM - Club León uitgest.
Santos Laguna - Club Necaxa uitgest.
Moldavië > Divizia Nationala 2017  Moldavië >   Divizia Nationala 2017 >
15:30 Speranţa Nisporeni - Spicul Chișcăreni -:-
15:30 FC Milsami - FC Zaria -:-
Nederland > Eredivisie 2017/2018  Nederland >   Eredivisie 2017/2018 >
12:30 FC Utrecht - PSV -:-
14:30 AFC Ajax - Vitesse -:-
14:30 VVV-Venlo - PEC Zwolle -:-
14:30 FC Groningen - FC Twente -:-
16:45 AZ Alkmaar - SBV Excelsior -:-
Nederland > Derde Divisie Zondag 2017/2018  Nederland >   Derde Divisie Zondag 2017/2018 >
14:00 ADO '20 - UNA -:-
14:00 Quick - Hercules -:-
14:00 OJC Rosmalen - JVC Cuijk -:-
14:00 Quick'20 - Blauw Geel '38 -:-
14:30 Dongen - OFC -:-
14:30 Jong De Graafschap - Be Quick 1887 -:-
14:30 Jong Vitesse - Westlandia -:-
14:30 EVV - HBS -:-
14:30 HSC'21 - De Meern -:-
Noorwegen > Eliteserien 2017  Noorwegen >   Eliteserien 2017 >
18:00 Aalesunds FK - Sogndal IL -:-
18:00 Kristiansund BK - Stabæk IF -:-
18:00 Lillestrøm SK - Rosenborg BK -:-
18:00 Molde FK - Sandefjord Fotball -:-
18:00 Strømsgodset IF - Tromsø IL -:-
20:00 Vålerenga IF - SK Brann -:-
Noorwegen > 1. Divisjon 2017  Noorwegen >   1. Divisjon 2017 >
15:00 Elverum Fotball - FK Arendal -:-
15:00 Florø SK - Ranheim IL -:-
15:00 Tromsdalen UIL - FK Jerv -:-
18:00 IK Start - Levanger FK -:-
18:00 Kongsvinger IL - Fredrikstad FK -:-
18:00 Mjøndalen IF - Åsane Fotball -:-
18:00 Sandnes Ulf - Strømmen IF -:-
Noorwegen > 2. Divisjon Avdeling 1 2017  Noorwegen >   2. Divisjon Avdeling 1 2017 >
15:00 Alta IF - Grorud IL -:-
15:00 Skeid Oslo - Raufoss IL -:-
16:00 Nybergsund IL-Trysil - Finnsnes IL -:-
Noorwegen > 2. Divisjon Avdeling 2 2017  Noorwegen >   2. Divisjon Avdeling 2 2017 >
14:30 SK Vard - Nardo FK -:-
15:00 Vindbjart FK - Fana IL -:-
15:00 FK Vidar - IL Hødd -:-
16:00 Notodden FK - Nest-Sotra -:-
18:00 Hønefoss BK - Bryne FK -:-
Noorwegen > Vrouwen Toppserien 2017  Noorwegen >  Vrouwen Toppserien 2017 >
15:00 Røa IL - IK Grand -:-
Oekraïne > Premyer Liga 2017/2018  Oekraïne >   Premyer Liga 2017/2018 >
13:00 FK Stal Kamjanske - Olimpik Donetsk -:-
16:00 FK Mariupol - FC Aleksandriya -:-
18:30 Karpaty Lviv - Chernomorets Odessa -:-
18:30 Vorskla Poltava - Zorya Lugansk -:-
Oostenrijk > Bundesliga 2017/2018  Oostenrijk >   Bundesliga 2017/2018 >
16:30 RB Salzburg - Austria Wien -:-
Oostenrijk > Regionalliga Mitte 2017/2018  Oostenrijk >   Regionalliga Mitte 2017/2018 >
16:00 Wolfsberger AC (A) - SV Lafnitz -:-
17:00 LASK (A) - Union Gurten -:-
Oostenrijk > Regionalliga Ost 2017/2018  Oostenrijk >   Regionalliga Ost 2017/2018 >
17:30 ASK-BSC Bruck/Leitha - ASK Ebreichsdorf -:-
Oostenrijk > Burgenlandliga 2017/2018  Oostenrijk >   Burgenlandliga 2017/2018 >
16:00 SV Neuberg - SV Stegersbach -:-
17:00 ASK Klingenbach - ASK Horitschon/Unterpetersdorf -:-
Oostenrijk > Kärntner Liga 2017/2018  Oostenrijk >   Kärntner Liga 2017/2018 >
14:00 ASKÖ Köttmannsdorf - Klagenfurter AC -:-
Oostenrijk > Salzburger Liga 2017/2018  Oostenrijk >   Salzburger Liga 2017/2018 >
17:00 TSU Bramberg - UFC SV Hallwang -:-
Oostenrijk > Steiermark Landesliga 2017/2018  Oostenrijk >   Steiermark Landesliga 2017/2018 >
10:45 Tus Heiligenkreuz - FC Trofaiach -:-
Oostenrijk > Tirol Liga 2017/2018  Oostenrijk >   Tirol Liga 2017/2018 >
14:30 SV Hall - SC Imst -:-
Oostenrijk > Vorarlbergliga 2017/2018  Oostenrijk >   Vorarlbergliga 2017/2018 >
11:00 FC Egg - FC Rot-Weiß Rankweil -:-
16:00 SC Röthis - Schwarz-Weiß Bregenz -:-
16:00 FC Höchst - FC Nenzing -:-
Oostenrijk > Wiener Liga 2017/2018  Oostenrijk >   Wiener Liga 2017/2018 >
10:15 SK Slovan HAC - SR Donaufeld -:-
16:00 AS Koma Elektra - SV Gerasdorf -:-
Paraguay > Primera División 2017 Clausura  Paraguay >   Primera División 2017 Clausura >
00:00 Libertad - Club Olimpia 2:1 (1:1)
02:10 Deportivo Capiatá - Sol de América 3:0 (2:0)
Peru > Primera División 2017 Clausura  Peru >   Primera División 2017 Clausura >
03:00 Deportivo Municipal - Universitario de Deportes uitgest.
18:15 Sport Huancayo - CD Unión Comercio -:-
20:15 Real Garcilaso - Sport Rosario -:-
22:30 Alianza Lima - Sporting Cristal -:-
Polen > Ekstraklasa 2017/2018  Polen >   Ekstraklasa 2017/2018 >
15:30 Zagłębie Lubin - Sandecja Nowy Sącz -:-
18:00 Jagiellonia Białystok - Legia Warschau -:-
Polen > I Liga 2017/2018  Polen >   I Liga 2017/2018 >
16:00 Pogoń Siedlce - Ruch Chorzów -:-
Portugal > Primeira Liga 2017/2018  Portugal >   Primeira Liga 2017/2018 >
17:00 Vitória Guimarães - CS Marítimo -:-
17:00 CD Feirense - Os Belenenses -:-
19:00 CD Tondela - Sporting Braga -:-
21:15 CD Aves - Rio Ave FC -:-
Portugal > Taça 2017/2018 > 2e Ronde  Portugal >   Taça 2017/2018 > 2e Ronde
15:00 UD Vilafranquense - FC Penafiel -:-
15:00 CD Condeixa - CD Nacional -:-
15:00 SC Coimbrões - FC Famalicão -:-
15:00 SC Vila Real - UD Oliveirense -:-
15:00 Amarante FC - Varzim SC -:-
15:00 FC Vizela - Sporting Covilhã -:-
15:00 Lusitano FCV - Académico Viseu -:-
15:00 Moura Atletico - Gil Vicente -:-
15:00 Merelinense FC - Real SC -:-
15:00 GD Sourense - Leixões SC -:-
15:00 Sertanense FC - União da Madeira -:-
15:00 SG Sacavenense - FC Arouca -:-
15:00 Águia FC Vimioso - Vasco da Gama -:-
15:00 Caldas SC - Montijo -:-
15:00 Pedras Rubras - Anadia FC -:-
15:00 Idanhense - São Martinho -:-
15:00 União Torcatense - Lusitano VRSA -:-
15:00 FC Felgueiras - JP Salgadas -:-
15:00 FC Cesarense - GD Águias do Moradal -:-
15:00 SC Espinho - Moncarapachense -:-
15:00 Benfica Castelo Branco - União Leiria -:-
15:00 CD Trofense - União Sintrense -:-
15:00 SC Freamunde - Maria da Fonte -:-
15:00 SC Guadalupe - CD Operário -:-
15:00 AD Sanjoanense - FC Crato -:-
15:00 Canelas Gaia FC - GD Resende -:-
15:00 CD Pinhalnovense - SC Leiria e Marrazes -:-
15:00 CD Fátima - Eléctrico FC -:-
15:00 Casa Pia - Recreativo Canaviais -:-
15:00 Mortágua FC - União Torreense -:-
15:00 Lusitano GC - CA Pêro Pinheiro -:-
15:00 ARC Oleiros - UD Sousense -:-
15:00 Gafanha - Lourinhanense -:-
15:00 SC Olhanense - Sporting Lamego -:-
15:00 Amora FC - SC Farense -:-
15:00 UD Alta Lisboa - SC Salgueiros -:-
15:00 Coruchense - Mondinense FC -:-
15:00 AD Oliveirense - CD Mafra -:-
15:00 GD Bragança - CD Alcains -:-
15:00 SC Praiense - Louletano -:-
15:00 Atlético Marinhense - Oriental -:-
15:00 SC Esmoriz - Vilaverdense FC -:-
19:30 CCD Minas de Argozelo - CD Cova Piedade -:-
Roemenië > Liga 1 2017/2018  Roemenië >   Liga 1 2017/2018 >
14:00 Juventus Bucuresti - Gaz Metan Mediaş -:-
16:30 CSMS Iaşi - ACS Poli Timişoara -:-
19:30 FCSB - Dinamo Boekarest -:-
Rusland > Premier Liga 2017/2018  Rusland >   Premier Liga 2017/2018 >
13:00 FK Ural - FK Tosno -:-
15:30 FK Rostov - Lokomotiv Moskou -:-
15:30 FC Ufa - Arsenal Tula -:-
18:00 FK Krasnodar - Zenit St. Petersburg -:-
Rusland > 1. Division 2017/2018  Rusland >   1. Division 2017/2018 >
10:00 Luch-Energia - Fakel Voronezh -:-
12:00 Sibir Novosibirsk - Dinamo St. Petersburg -:-
12:00 Enisey Krasnoyarsk - Krylia Sovetov -:-
13:00 Rotor Volgograd - Kuban Krasnodar -:-
14:00 FC Tambov - FC Volgar Astrakhan -:-
14:00 FK Orenburg - Shinnik Yaroslavl -:-
14:00 FK Tyumen - Avangard Kursk -:-
15:00 Spartak Moskou 2 - FK Khimki -:-
16:00 Zenit St. Petersburg 2 - Olimpiyets Nizhny Novgorod -:-
17:00 Baltika Kaliningrad - FK Tom Tomsk -:-
San Marino > Campionato 2017/2018  San Marino >   Campionato 2017/2018 >
15:00 SS Cosmos - SS San Giovanni -:-
15:00 FC Domagnano - SC Faetano -:-
15:00 SS Pennarossa - AC Juvenes/Dogana -:-
Schotland > Premiership 2017/2018  Schotland >   Premiership 2017/2018 >
13:15 Motherwell FC - Aberdeen FC -:-
Schotland > Championship 2017/2018  Schotland >   Championship 2017/2018 >
17:10 St. Mirren FC - Queen Of The South -:-
Schotland > FA Cup 2017/2018 > 1e Ronde  Schotland >   FA Cup 2017/2018 > 1e Ronde
15:00 BSC Glasgow - Dalbeattie Star -:-
Servië > Super Liga 2017/2018  Servië >   Super Liga 2017/2018 >
15:00 FK Zemun - Spartak Subotica -:-
17:00 Rode Ster Belgrado - Vojvodina -:-
19:00 FK Čukarički-Stankom - Borac Čačak -:-
19:00 Mladost Lučani - FK Voždovac -:-
19:00 FK Napredak - FK Mačva Šabac -:-
19:00 FK Rad Beograd - Partizan -:-
19:00 Radnički Niš - FK Javor -:-
19:00 Radnik Surdulica - Bačka Bačka Palanka -:-
Slovenië > 1. SNL 2017/2018  Slovenië >   1. SNL 2017/2018 >
18:45 NK Domžale - Rudar Velenje -:-
Slowakije > Super Liga 2017/2018  Slowakije >   Super Liga 2017/2018 >
19:00 MFK Zemplin Michalovce - DAC Dunajská Streda -:-
19:00 Tatran Prešov - FK AS Trenčín -:-
19:00 MŠK Žilina - Slovan Bratislava -:-
Spanje > Primera División 2017/2018  Spanje >   Primera División 2017/2018 >
12:00 Espanyol - Deportivo La Coruña -:-
16:15 Getafe CF - Villarreal CF -:-
18:30 SD Eibar - Celta de Vigo -:-
18:30 UD Las Palmas - CD Leganés -:-
20:45 Real Sociedad - Valencia CF -:-
Spanje > Segunda División 2017/2018  Spanje >   Segunda División 2017/2018 >
12:00 SD Huesca - Real Valladolid -:-
16:00 Rayo Vallecano - CD Leonesa -:-
18:00 Albacete - Real Oviedo -:-
20:00 Cádiz CF - CD Numancia -:-
20:30 Real Zaragoza - Gimnàstic -:-
Spanje > Segunda B Grupo 1 2017/2018  Spanje >   Segunda B Grupo 1 2017/2018 >
12:00 Atlético Madrid B - CCD Cerceda -:-
12:00 Unión Adarve - CD Toledo -:-
16:30 CDA Navalcarnero - Real Madrid Castilla -:-
17:00 Pontevedra CF - UD SS Reyes -:-
17:00 Deportivo La Coruña B - Coruxo FC -:-
18:00 CD Guijuelo - Racing Ferrol -:-
18:00 SD Ponferradina - Real Valladolid B -:-
18:30 Talavera CF - Rayo Majadahonda -:-
20:00 Gimnástica Segoviana - CF Fuenlabrada -:-
Spanje > Segunda B Grupo 2 2017/2018  Spanje >   Segunda B Grupo 2 2017/2018 >
12:00 Sporting Gijón B - CD Izarra -:-
12:00 CA Osasuna B - SD Leioa -:-
17:00 SD Gernika - CD Vitoria -:-
17:00 Real Unión - SD Amorebieta -:-
17:00 CD Tudelano - CD Lealtad -:-
17:30 CD Mirandés - Athletic Bilbao B -:-
18:00 Racing Santander - Peña Sport FC -:-
20:00 UD Logroñés - Caudal Deportivo -:-
Spanje > Segunda B Grupo 3 2017/2018  Spanje >   Segunda B Grupo 3 2017/2018 >
12:00 UE Olot - Peña Deportiva -:-
12:00 Elche CF - Atlético Baleares -:-
12:00 RCD Mallorca - UE Llagostera -:-
12:00 SD Formentera - CD Alcoyano -:-
12:00 Villarreal CF B - UE Cornellà -:-
12:00 CD Ebro - Hércules CF -:-
17:00 CE Sabadell - CF Peralada -:-
18:00 Lleida Esportiu - Atlético Saguntino -:-
19:00 CF Badalona - Real Zaragoza B -:-
Spanje > Segunda B Grupo 4 2017/2018  Spanje >   Segunda B Grupo 4 2017/2018 >
11:30 Córdoba CF B - FC Jumilla -:-
12:00 UD Melilla - Real Betis B -:-
12:00 Marbella FC - UD Las Palmas B -:-
17:30 UCAM Murcia CF - CD Badajoz -:-
18:00 CF Villanovense - Real Murcia -:-
18:00 Mérida AD - FC Cartagena -:-
18:30 Écija Balompié - Extremadura UD -:-
18:30 Recreativo Huelva - RB Linense -:-
18:30 CD El Ejido 2012 - Lorca Deportiva -:-
19:00 CD San Fernando - Granada CF B -:-
Spanje > Vrouwen Primera División 2017/2018  Spanje >  Vrouwen Primera División 2017/2018 >
11:00 Fundación Albacete - Madrid CFF -:-
11:30 Sporting de Huelva - Espanyol Barcelona -:-
11:30 Rayo Vallecano - Sevilla FC -:-
12:00 Athletic Bilbao - Valencia CF -:-
12:00 Zaragoza CFF - UDG Tenerife Sur -:-
16:00 Real Sociedad - FC Barcelona -:-
Thailand > Premier League 2017  Thailand >   Premier League 2017 >
13:00 Thai Honda Ladkrabang - Nakhon Ratchasima -:-
13:00 Chonburi FC - Ubon UMT United -:-
14:00 Pattaya United - Port FC -:-
14:00 Ratchaburi Mitr Phol - Buriram United -:-
Tsjechië > 1. fotbalová liga 2017/2018  Tsjechië >   1. fotbalová liga 2017/2018 >
17:00 Vysočina Jihlava - Baník Ostrava -:-
17:00 MFK Karvina - FC Zbrojovka Brno -:-
18:00 Sparta Praag - FK Teplice -:-
Tsjechië > 2. fotbalová liga 2017/2018  Tsjechië >   2. fotbalová liga 2017/2018 >
15:00 FK Baník Sokolov - České Budějovice -:-
19:30 1. SC Znojmo - FK MAS Táborsko -:-
Turkije > SüperLig 2017/2018  Turkije >   SüperLig 2017/2018 >
13:00 Sivasspor - Göztepe -:-
13:00 Karabükspor - Yeni Malatyaspor -:-
15:30 Kasımpaşa SK - Kayserispor -:-
18:30 Bursaspor - Galatasaray -:-
Turkije > 1. Lig 2017/2018  Turkije >   1. Lig 2017/2018 >
15:00 BB Erzurumspor - Boluspor -:-
15:00 Giresunspor - Elazığspor -:-
18:00 MKE Ankaragücü - Samsunspor -:-
18:00 Gazişehir Gaziantep FK - Eskişehirspor -:-
Turkije > 2. Lig Beyaz 2017/2018  Turkije >   2. Lig Beyaz 2017/2018 >
14:30 Bugsaşspor - Bandırmaspor -:-
15:00 Pendikspor - Sakaryaspor -:-
Turkije > 2. Lig Kırmızı 2017/2018  Turkije >   2. Lig Kırmızı 2017/2018 >
15:00 Sarıyer SK - Eyüpspor -:-
15:00 Sancaktepe Belediye - Menemen Belediye Spor -:-
18:00 Afjet Afyonspor - Tuzlaspor -:-
Uruguay > Primera División 2017 Clausura  Uruguay >   Primera División 2017 Clausura >
01:00 Racing Club - Nacional 0:1 (0:1)
21:00 CA Cerro - CA Juventud -:-
21:00 Danubio FC - Sud América -:-
21:00 Plaza Colonia - Defensor Sporting -:-
21:00 CA Peñarol - CA Fénix -:-
21:00 El Tanque Sisley - Montevideo Wanderers -:-
Venezuela > Primera División 2017 Clausura  Venezuela >   Primera División 2017 Clausura >
21:00 Atlético Socopó - Caracas FC -:-
21:30 Portuguesa FC - Metropolitanos FC -:-
21:30 Deportivo Anzoátegui - Mineros de Guayana -:-
22:00 Atlético Venezuela - Zamora FC -:-
22:00 Deportivo La Guaira - Monagas -:-
Verenigde Staten > Major League Soccer 2017  Verenigde Staten >   Major League Soccer 2017 >
01:00 D.C. United - San Jose Earthquakes 4:0 (0:0)
01:00 Philadelphia Union - Chicago Fire 3:1 (1:0)
01:30 Columbus Crew - New York RB 3:2 (1:1)
02:00 Minnesota United FC - FC Dallas 4:1 (2:1)
03:30 Real Salt Lake - Seattle Sounders 1:0
04:00 Vancouver Whitecaps - Colorado Rapids 1:0
20:00 Sporting Kansas City - Los Angeles Galaxy -:-
23:00 Atlanta United FC - Impact de Montréal -:-
Verenigde Staten > North American Soccer League 2017 Fall Season  Verenigde Staten >   North American Soccer League 2017 Fall Season >
01:00 New York Cosmos - North Carolina FC 0:2 (0:2)
01:30 Indy Eleven - Puerto Rico FC -:-
02:00 San Francisco Deltas - FC Edmonton 2:1 (2:0)
22:00 Jacksonville Armada - Miami FC -:-
Verenigde Staten > United Soccer League 2017  Verenigde Staten >   United Soccer League 2017 >
01:00 Richmond Kickers - Rochester Rhinos 1:0 (0:0)
01:30 Orlando City B - Charleston Battery 2:1 (1:0)
01:30 Tampa Bay Rowdies - Charlotte Independence 1:0 (1:0)
02:00 Colorado Springs Switchbacks - Swope Park Rangers 0:3
02:00 Tulsa Roughnecks - Los Angeles Galaxy II 1:0 (1:0)
02:30 Saint Louis FC - FC Cincinnati 2:2 (1:0)
02:30 San Antonio FC - Rio Grande Valley FC 0:1 (0:1)
04:00 Reno 1868 FC - Portland Timbers 2 3:0
04:30 Sacramento Republic FC - OKC Energy FC 0:2
20:00 Ottawa Fury - Louisville City FC -:-
21:00 Bethlehem Steel FC - Pittsburgh Riverhounds -:-
Verenigde Staten > Vrouwen National Women's Soccer League 2017  Verenigde Staten >  Vrouwen National Women's Soccer League 2017 >
01:00 Washington Spirit - Boston Breakers 0:3 (0:0)
02:30 Houston Dash - Chicago Red Stars 2:3 (1:3)
Vietnam > V.League 1 2017  Vietnam >   V.League 1 2017 >
12:00 Can Tho - Thanh Hóa FC -:-
12:30 Đồng Tâm Long An - Sanna Khánh Hoà -:-
12:30 Ho Chi Minh City - Hoàng Anh Gia Lai -:-
13:30 Hà Nội FC - Sài Gòn FC -:-
Wit-Rusland > Cempionat 2017  Wit-Rusland >   Cempionat 2017 >
14:00 FK Slaviya Mozyr - FK Krumkachy Minsk -:-
15:00 FK Minsk - FK Vitebsk -:-
16:00 FK Gorodeya - Naftan Novopolotsk -:-
17:00 Neman Grodno - Torpedo-BelAZ Zhodino -:-
Zuid-Afrika > Premier Division 2017/2018  Zuid-Afrika >   Premier Division 2017/2018 >
15:00 Chippa United - Bloemfontein Celtic -:-
Zuid-Korea > K League Classic 2017  Zuid-Korea >   K League Classic 2017 >
08:10 FC Seoul - Pohang Steelers -:-
11:00 Jeonbuk FC - Daegu FC -:-
12:00 Gwangju FC - Gangwon FC -:-
Zuid-Korea > K League Challenge 2017  Zuid-Korea >   K League Challenge 2017 >
12:00 Seongnam FC - Asan Mugunghwa FC -:-
12:00 Seoul E-Land FC - Busan IPark -:-
Zweden > Allsvenskan 2017  Zweden >   Allsvenskan 2017 >
15:00 Kalmar FF - Östersunds FK -:-
15:00 Djurgårdens IF - Hammarby IF -:-
17:30 Jönköpings Södra IF - GIF Sundsvall -:-
17:30 BK Häcken - AIK Solna -:-
Zweden > Superettan 2017  Zweden >   Superettan 2017 >
15:00 Norrby IF - Östers IF -:-
15:00 Syrianska FC - Gefle IF -:-
17:00 Helsingborgs IF - Falkenbergs FF -:-
Zweden > Division 1 Norra 2017  Zweden >   Division 1 Norra 2017 >
15:00 IFK Luleå - Akropolis IF -:-
15:30 Arameisk-Syrianska IF - Umeå FC -:-
16:00 Västerås SK - Vasalunds IF -:-
17:00 IK Brage - Nyköpings BIS -:-
Zweden > Division 1 Södra 2017  Zweden >   Division 1 Södra 2017 >
16:00 Landskrona BoIS - Ängelholms FF -:-
Zweden > Vrouwen Damallsvenskan 2017  Zweden >  Vrouwen Damallsvenskan 2017 >
13:00 KIF Örebro DFF - FC Rosengård -:-
15:00 Kopparbergs/Göteborg FC - Kristianstads DFF -:-
15:00 Piteå IF - Hammarby -:-
16:00 Linköpings FC - Vittsjö GIK -:-
Zwitserland > Super League 2017/2018  Zwitserland >   Super League 2017/2018 >
16:00 FC Lugano - Grasshopper Club Zürich -:-
16:00 FC Sion - BSC Young Boys -:-
16:00 FC St. Gallen - FC Thun -:-
Zwitserland > Challenge League 2017/2018  Zwitserland >   Challenge League 2017/2018 >
16:00 Servette Genève - FC Wohlen -:-
16:00 FC Vaduz - FC Chiasso -:-
16:00 FC Winterthur - Neuchâtel Xamax FCS -:-
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner