. .
FIFA > Freundschaft Vereine 2018 > Kalenderwoche FIFA >    Freundschaft Vereine 2018 > Kalenderwoche
01:00 Houston Dynamo - Phoenix Rising 1:0 (1:0)
01:30 Minnesota United FC - Atlanta United FC 1:1 (0:0)
01:30 Philadelphia Union - Impact de Montréal 5:0 (2:0)
10:00 Baltika Kaliningrad - Dinamo Moskou -:-
16:00 Rosenborg BK - FK Krasnodar -:-
18:00 Vålerenga IF - Molde FK -:-
FIFA > Vrouwen Vriendschappelijk 2018 > Februari FIFA >   Vrouwen Vriendschappelijk 2018 > Februari
17:00 Ivoorkust - Mali -:-
20:00 Nigeria - Ghana -:-
FIFA > U19 Vriendschappelijk 2018 > Februari FIFA >   U19 Vriendschappelijk 2018 > Februari
10:00 Bulgarije - Kosovo -:-
14:00 Griekenland - Oekraïne -:-
FIFA > U18 Vriendschappelijk 2018 > Februari FIFA >   U18 Vriendschappelijk 2018 > Februari
16:00 Ierland - Wales -:-
FIFA > U17 Vriendschappelijk 2018 > Februari FIFA >   U17 Vriendschappelijk 2018 > Februari
10:00 Israël - Oekraïne -:-
11:30 Servië - Kroatië -:-
UEFA > Europa League 2017/2018 > Zestiende finales UEFA >    Europa League 2017/2018 > Zestiende finales
17:00 Lokomotiv Moskou - OGC Nice -:-
19:00 Atlético Madrid - FC Kopenhagen -:-
19:00 Dinamo Kiev - AEK Athene -:-
19:00 Zenit St. Petersburg - Celtic FC -:-
19:00 RB Leipzig - SSC Napoli -:-
19:00 Villarreal CF - Olympique Lyon -:-
19:00 Viktoria Plzeň - Partizan -:-
19:00 Lazio Roma - FCSB -:-
19:00 Sporting CP - FK Astana -:-
21:05 Atalanta - Borussia Dortmund -:-
21:05 Athletic Bilbao - Spartak Moskou -:-
21:05 RB Salzburg - Real Sociedad -:-
21:05 AC Milan - PFC Ludogorets Razgrad -:-
21:05 Arsenal FC - Östersunds FK -:-
21:05 Sporting Braga - Olympique Marseille -:-
CONMEBOL > Copa Libertadores 2018 > 3e Ronde CONMEBOL >    Copa Libertadores 2018 > 3e Ronde
01:45 Nacional - Banfield 1:0 (0:0)
01:45 Jorge Wilstermann - Vasco da Gama 2:3 (3:0, 4:0) d.p.
CONMEBOL > Copa Sudamericana 2018 > 1e Ronde CONMEBOL >    Copa Sudamericana 2018 > 1e Ronde
23:15 El Nacional - San José -:-
CONMEBOL > Recopa Sudamericana 2018 > Finale CONMEBOL >    Recopa Sudamericana 2018 > Finale
01:45 Grêmio Porto Alegre - Independiente 5:4 (0:0, 0:0, 0:0) d.p.
CONCACAF > CONCACAF Champions League 2018 > Achtste finale CONCACAF >    CONCACAF Champions League 2018 > Achtste finale
02:00 Tauro FC - FC Dallas 1:0 (0:0)
02:00 Deportivo Saprissa - CF América 1:5 (0:3)
04:00 CD Motagua - Club Tijuana 0:1 (0:0)
Australië > NPL Victoria 2018  Australië >   NPL Victoria 2018 >
10:15 Bentleigh Greens - Dandenong Thunder -:-
Brazilië > Copa do Brasil 2018 > 2e Ronde  Brazilië >   Copa do Brasil 2018 > 2e Ronde
00:30 Bragantino - Altos 1:0 (0:0)
00:30 Criciúma EC - Cianorte Futebol Clube (PR) 4:5 (1:1, 1:1) d.p.
00:30 Figueirense - Oeste FC 2:1 (1:1)
00:30 Goiás EC - Boa EC 6:5 (0:0, 0:0) d.p.
01:30 Cuiabá Esporte Clube - Aparecidense 3:1 (0:1)
01:45 Botafogo PB - Atlético Mineiro 0:4 (0:1)
01:45 Ponte Preta - Inter Limeira 1:0 (0:0)
23:15 Juventude RS - Avaí FC -:-
23:15 Vila Nova FC GO - Joinville EC -:-
Costa Rica > Primera División 2017/2018 Clausura  Costa Rica >   Primera División 2017/2018 Clausura >
03:00 Santos de Guápiles - AD Carmelita 1:1 (1:0)
Duitsland > Regionalliga West 2017/2018  Duitsland >   Regionalliga West 2017/2018 >
19:30 SG Wattenscheid 09 - Borussia Dortmund II -:-
Duitsland > Oberliga Mittelrhein 2017/2018  Duitsland >   Oberliga Mittelrhein 2017/2018 >
20:00 TV Herkenrath - VfL 08 Vichttal -:-
Egypte > Premiership 2017/2018  Egypte >   Premiership 2017/2018 >
16:00 Ittihad El-Iskandary - ENPPI -:-
19:00 Al Nasr FC - Zamalek -:-
El Salvador > Primera División 2017/2018 Clausura  El Salvador >   Primera División 2017/2018 Clausura >
02:00 Luis Angel Firpo - CD Dragón 1:1 (0:1)
02:00 AD Isidro Metapan - Pasaquina FC 2:2 (0:2)
02:00 Sonsonate FC - CD FAS 1:3 (0:0)
Gibraltar > Premier Divison 2017/2018  Gibraltar >   Premier Divison 2017/2018 >
20:30 Mons Calpe S.C. - Manchester 62 FC -:-
Honduras > Liga Nacional 2017/2018 Clausura  Honduras >   Liga Nacional 2017/2018 Clausura >
02:00 Platense FC - Real España 1:1 (0:1)
IJsland > Lengjubikarinn 2018 > Groep 1  IJsland >   Lengjubikarinn 2018 > Groep 1
19:40 UMF Njarðvík - Víkingur Reykjavík -:-
India > Indian Super League 2017/2018  India >   Indian Super League 2017/2018 >
15:30 Mumbai City FC - NorthEast United FC -:-
Irak > Super League 2017/2018  Irak >   Super League 2017/2018 >
12:30 Zakho - Al Kahraba -:-
12:30 Al Hussein - Al Sinaat Al Kahrabaiya -:-
12:30 Naft Al Wasat - Naft Maysan -:-
Jamaica > National Premier League 2017/2018  Jamaica >   National Premier League 2017/2018 >
21:30 Humble Lions - Portmore United -:-
Mexico > Copa MX 2017/2018 Clausura > Groep 5  Mexico >   Copa MX 2017/2018 Clausura > Groep 5
03:30 Pumas UNAM - Lobos BUAP 4:1 (2:1)
Mexico > Copa MX 2017/2018 Clausura > Groep 7  Mexico >   Copa MX 2017/2018 Clausura > Groep 7
02:00 Tampico Madero - Veracruz 1:1 (0:1)
Mexico > Copa MX 2017/2018 Clausura > Groep 8  Mexico >   Copa MX 2017/2018 Clausura > Groep 8
04:06 CF Pachuca - Celaya FC 1:0 (0:0)
Turkije > 1. Lig 2017/2018  Turkije >   1. Lig 2017/2018 >
14:00 Boluspor - BB Erzurumspor -:-
17:00 Adanaspor - Adana Demirspor -:-
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner