. .
FIFA > Vrouwen FIFA WK KW Europa 2017/2018 > Voorronde Gr. A FIFA >   Vrouwen FIFA WK KW Europa 2017/2018 > Voorronde Gr. A
12:00 Kazachstan - Letland 2:2 (0:1)
14:00 Georgië - Estland 2:1 (2:0)
FIFA > Vrouwen FIFA WK KW Europa 2017/2018 > Voorronde Gr. B FIFA >   Vrouwen FIFA WK KW Europa 2017/2018 > Voorronde Gr. B
12:00 Griekenland - Kosovo 6:0 (2:0)
14:00 Malta - Albanië 0:0 (0:0)
FIFA > Vrouwen FIFA WK KW Europa 2017/2018 > Voorronde Gr. C FIFA >   Vrouwen FIFA WK KW Europa 2017/2018 > Voorronde Gr. C
13:00 Litouwen - Moldavië 0:2 (0:0)
17:30 Israël - Andorra 7:0 (5:0)
FIFA > Vrouwen FIFA WK KW Europa 2017/2018 > Voorronde Gr. D FIFA >   Vrouwen FIFA WK KW Europa 2017/2018 > Voorronde Gr. D
16:00 Montenegro - Faroer Eilanden 1:2 (0:0)
20:30 Turkije - Luxemburg 9:1 (3:0)
FIFA > Vrouwen Vriendschappelijk 2017 > April FIFA >   Vrouwen Vriendschappelijk 2017 > April
15:00 België - Spanje 1:4 (0:2)
UEFA > U19 (V) EURO Kwalificaties 2016/2017 > Groep C UEFA >   U19 (V) EURO Kwalificaties 2016/2017 > Groep C
13:00 Frankrijk - Slovenië 4:0 (3:0)
16:00 Nederland - Portugal 5:0 (1:0)
OFC > OFC Champions League 2017 > Halve Finale OFC >    OFC Champions League 2017 > Halve Finale
11:00 AS Magenta - Team Wellington 2:2 (1:0)
Albanië > Kategoria Superiore 2016/2017  Albanië >   Kategoria Superiore 2016/2017 >
19:00 FK Partizani - Luftëtari Gjirokastër 2:0 (2:0)
Andorra > 1a Divisió 2017 Playoff  Andorra >   1a Divisió 2017 Playoff >
19:00 UE Sant Julià - FC Santa Coloma 3:3
Argentinië > Primera División 2016/2017  Argentinië >   Primera División 2016/2017 >
00:00 Aldosivi - Estudiantes 1:4 (1:2)
02:15 CA Colón - CD Godoy Cruz 1:0 (0:0)
02:15 Rosario Central - Atlético Tucumán 2:1 (1:0)
19:00 Arsenal Sarandí - Newell's Old Boys 0:1 (0:1)
21:00 San Lorenzo - Sarmiento de Junín 1:0 (1:0)
22:15 Atlético Rafaela - Huracán 1:1 (0:0)
Argentinië > Primera B Nacional 2016/2017  Argentinië >   Primera B Nacional 2016/2017 >
16:00 Los Andes - Atlético Paraná 3:1 (2:0)
20:35 Nueva Chicago - CA Douglas Haig 0:1 (0:1)
23:05 Chacarita Juniors - San Martín Tucumán 1:0 (1:0)
Armenie > Premier League 2016/2017  Armenie >   Premier League 2016/2017 >
14:00 Gandzasar FC - FC Ararat 2:1
Australië > A-League 2016/2017  Australië >   A-League 2016/2017 >
09:35 Wellington Phoenix - Sydney FC 1:1 (0:0)
11:50 Western Sydney Wanderers - Melbourne Victory 0:0 (0:0)
14:00 Perth Glory - Brisbane Roar 3:1 (1:0)
Australië > NPL New South Wales 2017  Australië >   NPL New South Wales 2017 >
10:30 Sutherland Sharks - Hakoah Sydney City East 0:4 (0:1)
11:45 Sydney FC (Y) - Blacktown City FC 0:1 (0:0)
Australië > NPL Victoria 2017  Australië >   NPL Victoria 2017 >
10:00 Green Gully SC - Oakleigh Cannons 2:1 (1:0)
11:00 Pascoe Vale SC - Port Melbourne Sharks 2:2 (1:1)
11:00 Hume City FC - Avondale FC 1:0 (1:0)
Australië > NPL Queensland 2017  Australië >   NPL Queensland 2017 >
10:00 Brisbane Strikers - SWQ Thunder 3:0 (3:0)
11:00 Western Pride - FNQ Heat 1:1 (0:0)
11:00 Northern Fury - Gold Coast City FC 0:2 (0:0)
11:15 Moreton Bay United - Redlands United 2:2 (2:1)
Australië > NPL Northern NSW 2017  Australië >   NPL Northern NSW 2017 >
06:30 Valentine Phoenix - Adamstown Rosebud 2:0 (1:0)
10:00 Hamilton Olympic - Newcastle United Jets (Y) 4:1 (2:0)
11:30 Edgeworth FC - Maitland FC 0:0 (0:0)
Australië > NPL Western Australia 2017  Australië >   NPL Western Australia 2017 >
09:00 ECU Joondalup - Subiaco AFC 4:1 (2:0)
09:00 Mandurah City SC - Cockburn City SC 0:1 (0:0)
09:00 Stirling Lions SC - Armadale SC 4:0 (2:0)
09:00 Joondalup United - Bayswater City SC 0:4 (0:2)
09:00 Perth SC - Inglewood United 1:2 (1:0)
12:00 Floreat Athena - Balcatta SC 2:2 (1:1)
Australië > NPL South Australia 2017  Australië >   NPL South Australia 2017 >
07:30 Cumberland United - Adelaide Comets 1:2 (1:2)
07:30 West Torrens Birkalla - Adelaide City FC 0:5 (0:1)
07:30 Croydon Kings SC - Campbelltown City SC 0:0 (0:0)
07:30 MetroStars SC - Para Hills Knights SC 3:2 (0:2)
Australië > NPL Capital Football 2017  Australië >   NPL Capital Football 2017 >
07:00 Monaro Panthers - Cooma FC 0:5 (0:4)
07:00 Riverina Rhinos - Belconnen United 0:5 (0:3)
07:30 Woden Weston FC - Gungahlin United 0:2 (0:0)
Australië > NPL Tasmania 2017  Australië >   NPL Tasmania 2017 >
06:00 Hobart Zebras - Launceston City FC 4:0 (1:0)
10:30 Clarence United - Olympia Warriors 1:5 (1:4)
Bahrein > Kampioenschap 2016/2017  Bahrein >   Kampioenschap 2016/2017 >
17:30 Malkiya Club - East Riffa Club 3:0 (1:0)
België > Eerste klasse A 2017 Playoff I  België >   Eerste klasse A 2017 Playoff I >
18:00 Club Brugge KV - Sporting Charleroi 1:1 (0:0)
België > Eerste klasse B 2016/2017 Relegation  België >   Eerste klasse B 2016/2017 Relegation >
17:00 AFC Tubize - Lommel United 0:0 (0:0)
België > Europa League Playoffs 2017  België >   Europa League Playoffs 2017 >
20:00 Sporting Lokeren - KV Kortrijk 0:0 (0:0)
20:00 Royal Mouscron-Péruwelz - AS Eupen 0:2 (0:1)
20:00 KSV Roeselare - KRC Genk 0:1 (0:0)
20:00 Waasland-Beveren - Union St. Gilloise 1:4 (1:2)
20:30 Standard Luik - Sint-Truidense VV 2:2 (1:1)
België > A-jun Elite U19 2016/2017 Playoffs 1  België >  A-jun Elite U19 2016/2017 Playoffs 1 >
13:30 KRC Genk - SV Zulte Waregem 1:1
14:00 KV Mechelen - KAA Gent 1:0
14:00 Standard Liège - Sporting Charleroi 1:0
15:00 RSC Anderlecht - Club Brugge KV 1:1
België > B-jun Elite U17 2016/2017 Playoffs 1  België >  B-jun Elite U17 2016/2017 Playoffs 1 >
13:30 KRC Genk - SV Zulte Waregem 7:1
14:00 KV Mechelen - KAA Gent 2:2
14:00 Standard Liège - Sporting Charleroi 4:0
Bolivia > Liga Profesional 2016/2017 Clausura  Bolivia >   Liga Profesional 2016/2017 Clausura >
21:00 Sport Boys Warnes - The Strongest 0:1 (0:0)
23:15 Club Blooming - Real Potosí 3:1 (0:1)
Bosnië-Herzegovina > Premier Liga 2016/2017 Abstieg  Bosnië-Herzegovina >   Premier Liga 2016/2017 Abstieg >
16:00 NK Vitez - Široki Brijeg 1:1 (1:1)
16:30 FK Mladost Doboj-Kakanj - Olimpic Sarajevo 2:2 (1:1)
Bosnië-Herzegovina > Premier Liga 2016/2017 Meisterschaft  Bosnië-Herzegovina >   Premier Liga 2016/2017 Meisterschaft >
16:30 Radnik Bijeljina - Sloboda Tuzla 0:1 (0:1)
20:00 Željezničar Sarajevo - FK Krupa 1:0 (1:0)
Bulgarije > A grupa 2016/2017 Abstieg  Bulgarije >   A grupa 2016/2017 Abstieg >
16:45 PFC Beroe - Lokomotiv Gorna Oryahovitsa 2:3 (0:2)
Bulgarije > A grupa 2016/2017 Meisterschaft  Bulgarije >   A grupa 2016/2017 Meisterschaft >
19:00 CSKA Sofia - Cherno More Varna 3:1 (2:0)
Chili > Primera División 2016/2017 Clausura  Chili >   Primera División 2016/2017 Clausura >
01:00 CD Palestino - Universidad Católica 0:0 (0:0)
17:00 Universidad de Chile - Colo-Colo 2:2 (1:1)
20:30 CD Huachipato - Antofagasta 0:0 (0:0)
23:00 Everton - Deportes Iquique 0:0 (0:0)
China > Super League 2017  China >   Super League 2017 >
09:30 Guizhou Zhicheng - Tianjin Teda 0:0 (0:0)
13:35 Guangzhou Evergrande - Guangzhou R&F 2:2 (1:1)
13:35 Hebei China Fortune FC - Shanghai Greenland 4:2 (3:1)
China > League One 2017  China >   League One 2017 >
08:30 Dalian Transcendence - Hangzhou Greentown 1:0 (0:0)
09:00 Yunnan Lijiang FC - Nei Mongol Zhongyou 2:2 (0:2)
09:00 Zhèjiāng Yìténg - Wuhan Zall FC 2:1 (1:1)
09:30 Baoding Yingli Yitong - Beijing Renhe FC 0:1 (0:0)
09:30 Beijing BG - Shijiazhuang Ever Bright 0:0 (0:0)
09:45 Shanghai Shenxin - Xinjiang Tianshan Leopard FC 2:1 (1:0)
13:45 Meizhou Hakka FC - Shenzhen FC 0:1 (0:0)
Colombia > Primera A 2017 Apertura  Colombia >   Primera A 2017 Apertura >
01:00 Once Caldas - Jaguares de Córdoba 0:0 (0:0)
03:00 Millonarios - Atlético Nacional 0:1 (0:0)
23:00 Envigado FC - Alianza Petrolera 0:0 (0:0)
Cyprus > First Division 2017 Abstieg  Cyprus >   First Division 2017 Abstieg >
15:00 Doxa Katokopias FC - Ethnikos Achna 3:3 (3:3)
16:00 Karmiotissa Polemidion - Nea Salamina 2:0 (1:0)
Cyprus > First Division 2017 Playoff  Cyprus >   First Division 2017 Playoff >
18:00 Anorthosis Famagusta FC - Apollon Limassol 3:1 (2:0)
Denemarken > Superliga 2016/2017 Abstieg  Denemarken >   Superliga 2016/2017 Abstieg >
16:00 Aalborg BK - Viborg FF 0:1 (0:0)
Denemarken > 2. Division Aufstieg 2016/2017  Denemarken >   2. Division Aufstieg 2016/2017 >
13:00 Kolding IF - Brabrand IF 1:1 (1:0)
13:30 Kjellerup IF - BK Avarta 1:2 (0:1)
14:00 Dalum IF - Aarhus Fremad 3:2 (1:2)
15:00 Hvidovre IF - BK Marienlyst 1:2 (0:2)
15:00 Brønshøj BK - Greve Fodbold 2:3 (2:1)
15:00 Thisted FC - B.93 København 1:0 (0:0)
Denemarken > 2. Division Abstieg 2016/2017  Denemarken >   2. Division Abstieg 2016/2017 >
13:00 Fredensborg BI - Middelfart Fodbold 0:1 (0:0)
15:00 BK Frem København - Jammerbugt FC 3:1 (1:0)
15:00 Næsby BK - VSK Aarhus 1:3 (1:1)
15:00 FC Sydvest 05 - Odder IGF 2:2 (0:0)
15:00 Vejgaard BK - Hellerup IK 3:1 (1:0)
Duitsland > Bundesliga 2016/2017  Duitsland >   Bundesliga 2016/2017 >
15:30 RB Leipzig - Bayer Leverkusen 1:0 (0:0)
15:30 1. FC Köln - Bor. Mönchengladbach 2:3 (1:1)
15:30 SC Freiburg - 1. FSV Mainz 05 1:0 (0:0)
15:30 FC Schalke 04 - VfL Wolfsburg 4:1 (2:0)
15:30 Hamburger SV - 1899 Hoffenheim 2:1 (1:1)
18:30 Bayern München - Borussia Dortmund 4:1 (2:1)
Duitsland > 2. Bundesliga 2016/2017  Duitsland >   2. Bundesliga 2016/2017 >
13:00 1. FC Heidenheim 1846 - VfL Bochum 0:0 (0:0)
13:00 1. FC Kaiserslautern - SpVgg Greuther Fürth 2:0 (2:0)
Duitsland > 3. Liga 2016/2017  Duitsland >   3. Liga 2016/2017 >
14:00 Werder Bremen II - Chemnitzer FC 0:0 (0:0)
14:00 SV Wehen Wiesbaden - Rot-Weiß Erfurt 0:0 (0:0)
14:00 Fortuna Köln - Sportfreunde Lotte 3:0 (1:0)
14:00 FSV Zwickau - VfR Aalen 2:1 (2:1)
14:00 SC Paderborn 07 - FSV Frankfurt 3:0 (1:0)
14:00 MSV Duisburg - SG Sonnenhof Großaspach 2:1 (0:0)
14:05 VfL Osnabrück - Hallescher FC 1:2 (0:0)
Duitsland > Regionalliga Nord 2016/2017  Duitsland >   Regionalliga Nord 2016/2017 >
13:00 VfL Wolfsburg II - VfB Oldenburg 4:2 (1:1)
15:00 Schwarz-Weiß Rehden - ETSV Weiche Flensburg 0:2 (0:0)
16:00 SV Meppen - Eintracht Norderstedt 3:0 (1:0)
Duitsland > Regionalliga West 2016/2017  Duitsland >   Regionalliga West 2016/2017 >
14:00 TSG Sprockhövel - Bor. Mönchengladbach II 1:3 (0:1)
14:00 SG Wattenscheid 09 - Bonner SC 3:0 (2:0)
14:00 Rot-Weiß Oberhausen - SC Wiedenbrück 3:1 (1:1)
14:00 SC Verl - Rot Weiss Ahlen 0:2 (0:2)
14:00 Alemannia Aachen - SV Rödinghausen 4:1 (1:1)
14:00 Borussia Dortmund II - Rot-Weiss Essen 1:1 (0:0)
14:00 1. FC Köln II - Viktoria Köln 2:0 (1:0)
14:00 Sportfreunde Siegen - Wuppertaler SV 1:0 (0:0)
Duitsland > Regionalliga Südwest 2016/2017  Duitsland >   Regionalliga Südwest 2016/2017 >
14:00 TuS Koblenz - TSV Steinbach 2:1 (0:0)
14:00 Wormatia Worms - SV 07 Elversberg 0:0 (0:0)
14:00 FC Astoria Walldorf - Waldhof Mannheim 3:3 (2:0)
Duitsland > Regionalliga Bayern 2016/2017  Duitsland >   Regionalliga Bayern 2016/2017 >
13:00 VfR Garching - FC Augsburg II 0:0 (0:0)
14:00 FC Ingolstadt 04 II - FV Illertissen 1:0 (0:0)
14:00 TSV 1860 München II - 1. FC Schweinfurt 05 1:1 (1:0)
14:00 TSV 1860 Rosenheim - SV Schalding-Heining 3:0 (1:0)
14:00 SpVgg Unterhaching - SV Seligenporten 1:1 (0:1)
Duitsland > Bayernliga Nord 2016/2017  Duitsland >   Bayernliga Nord 2016/2017 >
14:00 Viktoria Aschaffenburg - VfL Frohnlach 8:0 (2:0)
14:00 VfB Eichstätt - FC Amberg 1:1 (1:1)
14:30 SC Eltersdorf - TSV Aubstadt 0:0 (0:0)
15:00 SpVgg Ansbach - DJK Ammerthal 2:1 (0:1)
15:00 ASV Neumarkt - DJK Bamberg 1:0 (0:0)
16:00 Würzburger Kickers II - SV Erlenbach 3:0 (0:0)
16:00 TSV Großbardorf - 1. FC Sand 2:0 (1:0)
16:00 Alemannia Haibach - SpVgg Weiden 3:0 (0:0)
Duitsland > Bayernliga Süd 2016/2017  Duitsland >   Bayernliga Süd 2016/2017 >
14:00 FC Unterföhring - TSV 1865 Dachau 2:1 (0:1)
14:00 BCF Wolfratshausen - FC Ismaning 1:1 (0:0)
14:00 SV Heimstetten - Jahn Regensburg II 0:0 (0:0)
14:00 TSV Landsberg - TSV 1896 Rain am Lech 3:2 (2:1)
14:00 1. FC Sonthofen - SpVgg Hankofen-Hailing 5:0 (1:0)
15:00 SV Pullach - TSV Kottern-St. Mang 2:2 (2:0)
15:00 TSV 1883 Bogen - SV Kirchanschöring 2:4 (2:1)
15:00 DJK Vilzing - TSV Schwabmünchen 0:0 (0:0)
Duitsland > Bremenliga 2016/2017  Duitsland >   Bremenliga 2016/2017 >
15:00 TSV Melchiorshausen - Blumenthaler SV 2:5 (1:2)
15:00 OSC Bremerhaven - SG Aumund-Vegesack 2:1 (2:0)
Duitsland > Hessenliga 2016/2017  Duitsland >   Hessenliga 2016/2017 >
15:00 FSC Lohfelden - Viktoria Kelsterbach 3:0 (2:0)
15:00 TSV Lehnerz - Bayern Alzenau 0:2 (0:1)
15:00 SV Rot-Weiss Hadamar - Viktoria Urberach 2:0 (1:0)
15:00 Sportfreunde Seligenstadt - Hessen Dreieich 4:0 (3:0)
15:00 KSV Baunatal - Rot-Weiß Frankfurt 1:3 (0:1)
15:00 Borussia Fulda - Eintracht Stadtallendorf 1:2 (0:1)
15:00 OSC Vellmar - SV Steinbach 2:4 (1:1)
15:00 Viktoria Griesheim - FC Ederbergland 1:1 (0:0)
Duitsland > Oberliga Niedersachsen 2016/2017  Duitsland >   Oberliga Niedersachsen 2016/2017 >
16:00 SSV Jeddeloh - TuS Bersenbrück 1:4 (1:2)
16:00 Eintracht Northeim - Arminia Hannover 3:1 (1:0)
16:00 SC Spelle-Venhaus - SVG Göttingen 07 4:1 (2:0)
Duitsland > Oberliga Baden-Württemberg 2016/2017  Duitsland >   Oberliga Baden-Württemberg 2016/2017 >
14:00 Göppinger SV - SC Freiburg II 1:1 (0:0)
15:00 Stuttgarter Kickers II - SV Oberachern 3:2 (1:1)
15:30 Bahlinger SC - FSV 08 Bissingen 0:1 (0:0)
15:30 SpVgg Neckarelz - TSG Balingen 0:3 (0:2)
15:30 Offenburger FV - SSV Reutlingen 0:1 (0:0)
15:30 FV Ravensburg - SV Spielberg 0:2 (0:0)
15:30 SV Sandhausen II - 1. CfR Pforzheim 2:1 (0:0)
Duitsland > Oberliga Hamburg 2016/2017  Duitsland >   Oberliga Hamburg 2016/2017 >
15:00 SV Curslack-Neuengamme - Altona 93 2:2 (1:0)
15:00 Klub Kosova - SV Halstenbek-Rellingen 4:1 (1:1)
Duitsland > Oberliga NOFV-Nord 2016/2017  Duitsland >   Oberliga NOFV-Nord 2016/2017 >
14:00 Hansa Rostock II - Malchower SV 90 0:2 (0:0)
14:00 FC Mecklenburg Schwerin - VSG Altglienicke 1:2 (0:1)
15:00 SV Grün-Weiss Brieselang - CFC Hertha 06 2:2 (1:1)
Duitsland > Oberliga NOFV-Süd 2016/2017  Duitsland >   Oberliga NOFV-Süd 2016/2017 >
14:00 BSG Wismut Gera - SV 1899 Merseburg 3:0 (2:0)
14:00 FC Carl Zeiss Jena II - Askania Bernburg 2:3 (2:1)
14:00 VfL Halle 96 - SV SCHOTT Jena 2:0 (2:0)
14:00 FSV Barleben - VFC Plauen 2:0 (0:0)
Duitsland > Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2016/2017  Duitsland >   Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2016/2017 >
14:30 Arminia Ludwigshafen - FC Karbach 0:2 (0:1)
14:30 FSV Jägersburg - SV Morlautern 1:2 (0:1)
15:30 FV 07 Diefflen - FK Pirmasens II 4:0 (3:0)
15:30 TuS Mechtersheim - Saar 05 Saarbrücken 1:0 (0:0)
15:30 Borussia Neunkirchen - Rot-Weiß Koblenz 0:2 (0:0)
15:30 FSV Salmrohr - SV Röchling Völklingen 0:5 (0:1)
15:30 SpVgg Burgbrohl - SC Hauenstein 0:17 (0:8)
Duitsland > Schleswig-Holstein-Liga 2016/2017  Duitsland >   Schleswig-Holstein-Liga 2016/2017 >
14:00 TSV Kropp - Holstein Kiel II 0:1 (0:1)
14:00 TSV Altenholz - PSV Union Neumünster 2:1 (0:0)
14:00 TSB Flensburg - Flensburg 08 5:2 (4:0)
14:30 Kilia Kiel - Concordia Schönkirchen 0:3 (0:2)
15:00 TSV Schilksee - Oldenburger SV 3:5 (2:3)
Duitsland > Vrouwen Regionalliga Südwest 2016/2017  Duitsland >  Vrouwen Regionalliga Südwest 2016/2017 >
17:00 SG Parr Medelsheim - TuS Issel 1:4
Duitsland > Vrouwen Regionalliga Süd 2016/2017  Duitsland >  Vrouwen Regionalliga Süd 2016/2017 >
15:00 FC Ingolstadt 04 - TSV Schwaben Augsburg 4:2
Duitsland > A-jun Bundesliga Nord/Nordost 2016/2017  Duitsland >  A-jun Bundesliga Nord/Nordost 2016/2017 >
11:00 RB Leipzig - Hamburger SV 3:3 (0:2)
11:00 Werder Bremen - Energie Cottbus 3:2 (1:1)
12:00 FC Carl Zeiss Jena - VfL Wolfsburg 1:3 (0:1)
12:30 Hertha BSC - Dynamo Dresden 1:1 (1:0)
14:00 Hannover 96 - Holstein Kiel 3:2 (1:2)
16:30 VfL Osnabrück - Eintracht Braunschweig 4:0 (2:0)
Duitsland > A-jun Bundesliga West 2016/2017  Duitsland >  A-jun Bundesliga West 2016/2017 >
13:00 VfL Bochum - Viktoria Köln 1:1 (0:0)
Duitsland > A-jun Bundesliga Süd/Südwest 2016/2017  Duitsland >  A-jun Bundesliga Süd/Südwest 2016/2017 >
11:00 SC Freiburg - TSV 1860 München 3:1 (0:0)
13:00 Karlsruher SC - Stuttgarter Kickers 3:0 (1:0)
13:00 FC Augsburg - 1. FC Nürnberg 1:0 (0:0)
13:00 VfB Stuttgart - 1. FC Kaiserslautern 1:1 (1:0)
Duitsland > B-jun Bundesliga Nord/Nordost 2016/2017  Duitsland >  B-jun Bundesliga Nord/Nordost 2016/2017 >
11:30 1. FC Magdeburg - RB Leipzig 0:4 (0:2)
13:00 Hertha BSC - Dynamo Dresden 4:3 (2:0)
14:00 Holstein Kiel - Werder Bremen 1:2 (1:2)
14:00 Eintracht Braunschweig - Niendorfer TSV 2:5 (0:1)
Duitsland > B-jun Bundesliga West 2016/2017  Duitsland >  B-jun Bundesliga West 2016/2017 >
11:00 MSV Duisburg - VfL Bochum 0:0 (0:0)
Duitsland > B-jun Bundesliga Süd/Südwest 2016/2017  Duitsland >  B-jun Bundesliga Süd/Südwest 2016/2017 >
12:00 1899 Hoffenheim - 1. FSV Mainz 05 2:3 (2:1)
13:00 Kickers Offenbach - Karlsruher SC 3:1 (2:1)
Ecuador > Campeonato 2017 Primera Etapa  Ecuador >   Campeonato 2017 Primera Etapa >
02:30 Independiente del Valle - Barcelona SC 0:2 (0:0)
El Salvador > Primera División 2016/2017 Clausura  El Salvador >   Primera División 2016/2017 Clausura >
23:00 Pasaquina FC - CD Dragón 1:0
Engeland > Premier League 2016/2017  Engeland >   Premier League 2016/2017 >
13:30 Tottenham Hotspur - Watford FC 4:0 (3:0)
16:00 Manchester City - Hull City 3:1 (1:0)
16:00 Middlesbrough FC - Burnley FC 0:0 (0:0)
16:00 Stoke City - Liverpool FC 1:2 (1:0)
16:00 West Bromwich Albion - Southampton FC 0:1 (0:1)
16:00 West Ham United - Swansea City 1:0 (1:0)
18:30 AFC Bournemouth - Chelsea FC 1:3 (1:2)
Engeland > Championship 2016/2017  Engeland >   Championship 2016/2017 >
16:00 Birmingham City - Derby County 1:2 (0:1)
16:00 Blackburn Rovers - Barnsley FC 0:2 (0:2)
16:00 Bristol City - Wolverhampton Wanderers 3:1 (2:0)
16:00 Burton Albion - Aston Villa 1:1 (0:1)
16:00 Cardiff City - Brentford FC 2:1 (0:1)
16:00 Fulham FC - Ipswich Town 3:1 (2:0)
16:00 Leeds United - Preston North End 3:0 (2:0)
16:00 Norwich City - Reading FC 7:1 (6:1)
16:00 Nottingham Forest - Huddersfield Town 2:0 (1:0)
16:00 Wigan Athletic - Rotherham United 3:2 (1:1)
18:30 Sheffield Wednesday - Newcastle United 2:1 (0:0)
Engeland > League One 2016/2017  Engeland >   League One 2016/2017 >
16:00 AFC Wimbledon - Bristol Rovers 0:1 (0:1)
16:00 Bury FC - Bradford City 0:2 (0:0)
16:00 Charlton Athletic - Southend United 2:1 (1:1)
16:00 Chesterfield FC - Port Vale FC 1:0 (0:0)
16:00 Coventry City - Peterborough United 1:0 (0:0)
16:00 Gillingham FC - Millwall FC 1:1 (0:0)
16:00 Northampton Town - Sheffield United 1:2 (1:0)
16:00 Oldham Athletic - Fleetwood Town 2:0 (1:0)
16:00 Scunthorpe United - Bolton Wanderers 1:0 (1:0)
16:00 Shrewsbury Town - Rochdale AFC 1:0 (1:0)
16:00 Swindon Town - Milton Keynes Dons 1:1 (0:1)
16:00 Walsall FC - Oxford United 1:1 (0:0)
Engeland > League Two 2016/2017  Engeland >   League Two 2016/2017 >
16:00 Accrington Stanley - Crewe Alexandra 3:2 (0:2)
16:00 Barnet FC - Luton Town 0:1 (0:0)
16:00 Blackpool FC - Grimsby Town 1:3 (1:2)
16:00 Cambridge United - Leyton Orient 3:0 (2:0)
16:00 Carlisle United - Notts County 1:2 (0:0)
16:00 Colchester United - Stevenage FC 4:0 (4:0)
16:00 Crawley Town - Plymouth Argyle 1:2 (1:0)
16:00 Doncaster Rovers - Mansfield Town 1:0 (0:0)
16:00 Morecambe FC - Hartlepool United 1:1 (0:1)
16:00 Portsmouth FC - Yeovil Town 3:1 (1:0)
16:00 Wycombe Wanderers - Cheltenham Town 3:3 (2:2)
16:45 Exeter City - Newport County 0:1 (0:0)
Engeland > National League 2016/2017  Engeland >   National League 2016/2017 >
16:00 Aldershot Town - Torquay United 1:1 (0:1)
16:00 Barrow AFC - Woking FC 2:2 (0:1)
16:00 Braintree Town - Dover Athletic 1:2 (1:0)
16:00 Bromley FC - Wrexham FC 4:3 (2:0)
16:00 Chester FC - York City 0:2 (0:1)
16:00 Eastleigh FC - Lincoln City 0:1 (0:0)
16:00 Gateshead FC - Maidstone United 1:2 (1:0)
16:00 Guiseley AFC - Forest Green Rovers 0:1 (0:1)
16:00 Macclesfield Town - Dagenham & Redbridge 1:4 (1:1)
16:00 North Ferriby United - Boreham Wood 2:4 (0:2)
16:00 Sutton United - Southport FC 2:2 (1:0)
16:00 Tranmere Rovers - Solihull Moors 9:0 (3:0)
Estland > Meistriliiga 2017  Estland >   Meistriliiga 2017 >
12:00 FC Levadia - JK Narva Trans 3:1 (3:0)
12:00 Paide Linnameeskond - Pärnu JK Vaprus 3:2 (1:1)
18:00 FC Flora - JK Sillamäe Kalev 2:0 (1:0)
Faroer Eilanden > Effodeildin 2017  Faroer Eilanden >   Effodeildin 2017 >
18:00 B36 Tórshavn - NSÍ Runavík 2:2 (1:2)
Finland > Veikkausliiga 2017  Finland >   Veikkausliiga 2017 >
15:00 Ilves Tampere - FC Lahti 1:1 (1:0)
15:00 IFK Mariehamn - JJK Jyväskylä 5:2 (1:2)
15:00 PS Kemi Kings - Helsingfors IFK 0:0 (0:0)
15:00 Vaasan PS - SJK Seinäjoki 1:3 (1:1)
Frankrijk > Ligue 1 2016/2017  Frankrijk >   Ligue 1 2016/2017 >
17:00 Angers SCO - AS Monaco 0:1 (0:0)
20:00 Girondins Bordeaux - FC Metz 3:0 (1:0)
20:00 SM Caen - Montpellier HSC 0:2 (0:0)
20:00 Dijon FCO - SC Bastia 1:2 (1:1)
20:00 Olympique Lyon - FC Lorient 1:4 (1:1)
20:00 AS Nancy - Stade Rennes 3:0 (1:0)
Frankrijk > Ligue 2 2016/2017  Frankrijk >   Ligue 2 2016/2017 >
15:00 Red Star FC - GFC Ajaccio 0:3 (0:1)
15:00 Stade Reims - RC Strasbourg 1:1 (1:1)
Frankrijk > National 2016/2017  Frankrijk >   National 2016/2017 >
15:00 USL Dunkerque - LB Châteauroux 1:1 (1:1)
18:00 US Avranches - US Quevilly 0:1 (0:0)
18:00 FC Chambly - US Concarneau 3:3 (3:1)
Georgië > Umaglesi Liga 2017  Georgië >   Umaglesi Liga 2017 >
12:00 FC Kobuleti - Lokomotiv Tbilisi 0:5 (0:2)
14:00 Dila Gori - Kolkheti Poti 1:1 (1:1)
Ghana > Premier League 2017  Ghana >   Premier League 2017 >
17:00 Ashanti Gold - Hearts of Oak 0:1 (0:0)
Gibraltar > Premier Divison 2016/2017  Gibraltar >   Premier Divison 2016/2017 >
20:30 Europa FC - Lincoln Red Imps 1:4
Griekenland > Football League 2016/2017  Griekenland >   Football League 2016/2017 >
14:00 OFI Heraklion - Agrotikos Asteras 4:0 (4:0)
Guatemala > Liga Nacional 2016/2017 Clausura  Guatemala >   Liga Nacional 2016/2017 Clausura >
23:00 Deportivo Carchá - Deportivo Marquense 1:0 (1:0)
23:30 Antigua GFC - Comunicaciones 0:0 (0:0)
Honduras > Liga Nacional 2016/2017 Clausura  Honduras >   Liga Nacional 2016/2017 Clausura >
23:00 CD Marathón - CD Honduras 0:2
Hong-Kong > Premier League 2016/2017  Hong-Kong >   Premier League 2016/2017 >
08:30 Guangzhou R&F - Hong Kong Sapling 0:0 (0:0)
11:30 South China AA - Tai Po FC 1:4 (0:4)
14:00 Hong Kong Rangers FC - Eastern SC 3:3
Hongarije > NB I 2016/2017  Hongarije >   NB I 2016/2017 >
18:00 Újpest FC - Paksi SE 1:1 (0:1)
18:00 Videoton FC - Budapesti Vasas 1:2 (1:1)
18:00 Debreceni VSC - Gyirmot SE 2:1 (0:1)
18:00 MTK Budapest - Mezõkövesd-Zsóry 2:0 (2:0)
18:00 Szombathelyi Haladás - Budapest Honvéd 0:1 (0:0)
20:30 Ferencvárosi TC - Diósgyöri VTK 1:1 (0:1)
Ierland > Premier Division 2017  Ierland >   Premier Division 2017 >
20:45 Sligo Rovers - Bohemian FC 2:0 (1:0)
Ierland > First Division 2017  Ierland >   First Division 2017 >
20:45 UC Dublin - Athlone Town 4:1 (2:1)
India > I-League 2017  India >   I-League 2017 >
13:05 Minerva Punjab FC - Chennai City FC 0:2 (0:1)
15:35 DSK Shivajians - Shillong Lajong FC 2:3 (0:1)
15:35 Mumbai FC - Churchill Brothers 0:0 (0:0)
Irak > Super League 2016/2017  Irak >   Super League 2016/2017 >
14:00 Al Karkh SC - Al Shorta 1:2
14:00 Al Najaf - Zakho 0:0
14:00 Naft Al Wasat - Al Kahraba 2:1
14:00 Baghdad FC - Al Zawraa 1:0
14:00 Naft Maysan - Al Hussein 1:0
Israël > Ligat ha'Al 2017 Relegation  Israël >   Ligat ha'Al 2017 Relegation >
15:00 Hapoel Haifa - Hapoel Tel Aviv 3:3 (2:2)
17:00 Hapoel Ra'anana - Hapoel Ashkelon 0:2 (0:2)
17:15 Bnei Yehuda Tel Aviv - Hapoel Kfar Saba 1:0 (0:0)
Israël > Ligat ha'Al 2017 Playoff  Israël >   Ligat ha'Al 2017 Playoff >
19:30 Beitar Jerusalem - Bnei Sachnin FC 3:0 (0:0)
Italië > Serie A 2016/2017  Italië >   Serie A 2016/2017 >
15:00 Empoli FC - Pescara Calcio 1:1 (1:1)
18:00 Atalanta - Sassuolo Calcio 1:1 (0:1)
20:45 Juventus - Chievo Verona 2:0 (1:0)
Italië > Serie B 2016/2017  Italië >   Serie B 2016/2017 >
15:00 Ascoli Picchio FC - Frosinone Calcio 1:1 (0:0)
15:00 US Avellino - Carpi FC 1:0 (0:0)
15:00 AS Cittadella - Benevento Calcio 1:0 (1:0)
15:00 Latina Calcio - Vicenza Calcio 0:1 (0:0)
15:00 AC Pisa - AC Cesena 0:1 (0:0)
15:00 Pro Vercelli - Virtus Entella 1:0 (0:0)
15:00 Spezia Calcio - FC Bari 1908 1:0 (1:0)
15:00 Ternana Calcio - US Salernitana 1919 1:0 (1:0)
15:00 Trapani Calcio - AC Perugia Calcio 3:0 (1:0)
Italië > Lega Pro Girone A 2016/2017  Italië >   Lega Pro Girone A 2016/2017 >
14:30 US Cremonese - Lupa Roma 1:0 (0:0)
14:30 Racing Roma - Olbia 2:1 (1:0)
14:30 Robur Siena - AC Renate 0:1 (0:1)
16:30 US Arezzo - Giana Erminio 3:3 (2:0)
16:30 Calcio Como - Tuttocuoio 2:0 (1:0)
18:30 US Alessandria 1912 - AC Prato 2:2 (1:0)
18:30 Carrarese Calcio - Viterbese 1:1 (0:1)
18:30 US Pontedera - AS Livorno 0:0 (0:0)
20:30 Piacenza Calcio - Pro Piacenza 4:0 (1:0)
20:30 US Pistoiese - Lucchese 1:1 (0:1)
Italië > A-jun Primavera Girone A 2016/2017  Italië >  A-jun Primavera Girone A 2016/2017 >
15:00 Vicenza Calcio - ACF Fiorentina 2:2
15:00 AC Perugia Calcio - Hellas Verona 0:2
15:00 Lazio Roma - Latina Calcio 3:0
15:00 SSC Napoli - AC Milan 1:2
15:00 AC Cesena - SPAL 2013 Ferrara 0:2
15:00 Sampdoria - Spezia Calcio 1:1
15:00 Brescia Calcio - Trapani Calcio 2:3
Italië > A-jun Primavera Girone B 2016/2017  Italië >  A-jun Primavera Girone B 2016/2017 >
10:30 AS Cittadella - Empoli FC 1:0 (0:0)
11:00 Udinese Calcio - US Avellino 3:0 (2:0)
11:00 FC Bari 1908 - Sassuolo Calcio 2:4 (0:3)
15:00 Pro Vercelli - Ascoli Picchio FC 1:2 (1:2)
15:00 Chievo Verona - Pescara Calcio 1:0 (1:0)
15:00 Benevento Calcio - Torino FC 1:3 (1:2)
Italië > A-jun Primavera Girone C 2016/2017  Italië >  A-jun Primavera Girone C 2016/2017 >
15:00 Inter - Atalanta 1:3
15:00 Cagliari Calcio - Bologna FC 1:4
15:00 Novara Calcio - FC Crotone 0:3
15:00 AC Pisa - Frosinone Calcio 1:0
15:00 US Salernitana 1919 - US Palermo 1:2
Japan > J1 League 2017  Japan >   J1 League 2017 >
07:00 Kawasaki Frontale - Ventforet Kofu 1:1 (0:0)
08:00 Kashima Antlers - Cerezo Osaka 0:1 (0:0)
08:00 Kashiwa Reysol - Shimizu S-Pulse 0:2 (0:0)
08:00 Omiya Ardija - Vissel Kobe 0:2 (0:1)
08:00 Sagan Tosu - Albirex Niigata 3:0 (1:0)
12:00 Consadole Sapporo - FC Tokyo 2:1 (1:1)
12:00 Yokohama F. Marinos - Júbilo Iwata 2:1 (1:1)
Japan > J2 League 2017  Japan >   J2 League 2017 >
06:00 Renofa Yamaguchi - Tokushima Vortis 1:1 (0:0)
07:00 FC Gifu - Mito HollyHock 2:1 (0:0)
07:00 Nagoya Grampus - Kamatamare Sanuki 2:1 (0:0)
07:00 Matsumoto Yamaga - V-Varen Nagasaki 3:0 (2:0)
08:00 JEF United Chiba - Thespakusatsu Gunma 1:1 (0:1)
10:00 Yokohama FC - Kyoto Sanga FC 2:0 (0:0)
11:00 Avispa Fukuoka - Machida Zelvia 1:3 (0:0)
12:00 Fagiano Okayama - Zweigen Kanazawa 0:1 (0:0)
Kazachstan > Premier Liga 2017  Kazachstan >   Premier Liga 2017 >
11:00 Shakter Karaganda - FK Kairat 1:4 (0:3)
12:00 Kaysar Kyzylorda - Tobyl Kostanay 0:0 (0:0)
12:00 FK Taraz - FK Ordabasy 2:1 (2:1)
12:00 FK Aktobe - FK Akzhayik 1:1 (0:1)
12:00 FK Atyrau - FK Astana 0:1 (0:0)
13:00 FK Okzhetpes - Irtysh Pavlodar 0:2 (0:0)
Kosovo > Superliga 2016/2017  Kosovo >   Superliga 2016/2017 >
15:00 KF Feronikeli - Drita Gjilan 0:0
15:00 Prishtina KF - KF Trepça 2:1
Kroatië > 1. HNL 2016/2017  Kroatië >   1. HNL 2016/2017 >
15:00 Hajduk Split - Slaven Belupo 1:1 (0:0)
19:00 HNK Rijeka - Dinamo Zagreb 1:1 (0:0)
Kuweit > Premier League 2016/2017  Kuweit >   Premier League 2016/2017 >
16:20 Al Nasr SC - Al Shabab 2:1 (1:1)
16:20 Burgan SC - Al Salmiya SC 1:5 (0:2)
18:45 Al Jahra SC - Qadsia SC 3:5 (1:3)
18:45 Kazma SC - Al Fahaheel 3:1 (1:0)
Letland > Latvijas kauss 2016/2017 > Kwartfinale  Letland >   Latvijas kauss 2016/2017 > Kwartfinale
13:00 FK Ventspils - FK Liepāja 3:0
15:00 FK Spartaks - FK Jelgava 1:0
Maleisië > Super League 2017  Maleisië >   Super League 2017 >
15:00 Kedah FA - PKNS FC 1:1 (1:1)
15:00 Kelantan FA - Pahang FA 1:2 (1:0)
15:00 Selangor FA - Sarawak FA 2:1 (1:0)
15:00 Perak TBG - T-Team FC 2:2 (1:0)
Malta > Premier League 2016/2017  Malta >   Premier League 2016/2017 >
16:00 Gżira United - Valletta FC 1:1 (1:1)
18:00 Birkirkara FC - Balzan Youths 3:1 (1:0)
Marokko > GNF 1 2016/2017  Marokko >   GNF 1 2016/2017 >
17:00 Wydad AC - KAC de Kénitra 1:0 (0:0)
18:00 Renaissance de Berkane - FAR de Rabat 0:2 (0:0)
20:15 Moghreb de Tétouan - Difaâ d'El Jadida 0:2 (0:1)
Mexico > Primera División 2016/2017 Clausura  Mexico >   Primera División 2016/2017 Clausura >
04:00 Club Tijuana - CF América 0:0 (0:0)
Mexico > Liga de Ascenso 2016/2017 Clausura  Mexico >   Liga de Ascenso 2016/2017 Clausura >
02:05 Mineros de Zacatecas - Potros UAEM 3:1
03:00 CF Atlante - Cimarrones de Sonora 0:0
03:00 Correcaminos UAT - Alebrijes de Oaxaca 4:3
03:30 Venados FC - FC Juárez 0:2
03:30 Cafetaleros de Tapachula - Lobos BUAP 1:0
05:05 Murciélagos FC - Dorados de Sinaloa 1:3
Mexico > Premier de Ascenso 2016/2017 Clausura  Mexico >   Premier de Ascenso 2016/2017 Clausura >
02:00 Ocelotes de la UNACH - Veracruz III 3:2
02:00 Titanes de Saltillo - Atlas Guadalajara II 3:3
02:30 Dorados UACH - Cimarrones de Sonora II 2:2
03:30 Alacranes de Durango - Santos Laguna II 1:1
22:00 Sporting Canamy - CF América II 2:2
23:00 A.E.M. Fútbol Club - CF Pachuca II 3:1
23:00 Tuzos de la UAZ - Deportivo Toluca II 2:1
23:00 Pioneros de Cancún - Puebla FC II 1:0
23:00 Leones Negros III - Reboceros de La Piedad 1:3
23:00 Veracruz II - Cruz Azul II 2:1
23:00 Leones Negros II - Murciélagos FC II 2:2
23:00 Politécnico - Inter Playa 0:0
Mexico > U20 Fuerzas Basicas 2016/2017 Clausura  Mexico >  U20 Fuerzas Basicas 2016/2017 Clausura >
01:00 Club Tijuana - CF América 3:2
16:00 Gallos Blancos - Atlas Guadalajara 2:4
16:00 CF Monterrey - Chiapas FC 2:1
16:00 Deportivo Guadalajara - Puebla FC 5:0
16:00 Club León - Veracruz 3:1
18:00 Cruz Azul - Monarcas Morelia 2:1
18:30 Club Necaxa - UANL Tigres 3:0
Mexico > U17 Fuerzas Basicas 2016/2017 Clausura  Mexico >  U17 Fuerzas Basicas 2016/2017 Clausura >
16:00 Cruz Azul - Monarcas Morelia 0:0
16:00 Club Necaxa - UANL Tigres 1:2
18:00 Club León - Veracruz 1:1
18:30 CF Monterrey - Chiapas FC 3:0
18:30 Deportivo Guadalajara - Puebla FC 4:0
19:00 Gallos Blancos - Atlas Guadalajara 0:1
Mexico > U15 Fuerzas Basicas 2016/2017 Clausura  Mexico >  U15 Fuerzas Basicas 2016/2017 Clausura >
16:00 Chiapas FC - Cruz Azul 2:0
16:00 Club León - UANL Tigres 3:2
16:00 Atlas Guadalajara - Santos Laguna 2:1
17:00 Pumas UNAM - CF Pachuca 0:3
19:15 Deportivo Toluca - Club Tijuana 3:2
23:00 Club Necaxa - Deportivo Guadalajara 1:4
23:00 CF América - Veracruz 3:0
Moldavië > Divizia Nationala 2016/2017  Moldavië >   Divizia Nationala 2016/2017 >
15:00 Speranta Nisporeni - CF Ungheni 0:1 (0:0)
Montenegro > 1. CFL 2016/2017  Montenegro >   1. CFL 2016/2017 >
16:00 FK Sutjeska - Jedinstvo Bijelo Polje 4:0 (3:0)
16:00 FK Grbalj Radanovići - FK Dečić Tuzi 0:1 (0:0)
16:00 OFK Petrovac - FK Zeta 3:1 (1:0)
16:00 FK Rudar Pljevlja - FK Mladost Podgorica 0:1 (0:0)
16:00 Iskra Danilovgrad - FK Budućnost Podgorica 1:0 (0:0)
16:00 FK Bokelj - FK Lovćen 0:1 (0:1)
Nederland > Eredivisie 2016/2017  Nederland >   Eredivisie 2016/2017 >
18:30 Vitesse - sc Heerenveen 4:2 (2:1)
19:45 ADO Den Haag - FC Groningen 4:3 (3:0)
19:45 NEC Nijmegen - AFC Ajax 1:5 (0:3)
20:45 Go Ahead Eagles - Heracles Almelo 1:4 (1:4)
Nederland > Tweede Divisie 2016/2017  Nederland >   Tweede Divisie 2016/2017 >
14:00 Koninklijke HFC - Jong Sparta Rotterdam 1:1 (0:0)
14:30 AFC - GVVV 1:1 (1:1)
14:30 Jong FC Twente - Kozakken Boys 0:3 (0:2)
14:30 Jong Vitesse - HHC Hardenberg 4:2 (2:0)
15:30 Spakenburg - Jong AZ Alkmaar 1:0 (0:0)
18:00 De Treffers - Excelsior Maassluis 2:0 (1:0)
18:00 UNA/Brinvast - Barendrecht 2:3 (1:3)
18:00 VVSB - Katwijk 0:0 (0:0)
Nederland > Derde Divisie Zaterdag 2016/2017  Nederland >   Derde Divisie Zaterdag 2016/2017 >
14:30 DVS'33 Ermelo - VVOG 1:0 (1:0)
14:30 FC Lisse - Scheveningen 2:1 (0:0)
14:30 Harkemase Boys - ODIN '59 3:1 (2:0)
14:30 Jong FC Volendam - Jong Almere City FC 0:0 (0:0)
14:30 SteDoCo - FC Rijnvogels 1:3 (1:0)
15:00 ASWH - Huizen 2:0 (1:0)
15:00 Jong FC Groningen - Capelle 0:0 (0:0)
15:00 ONS Boso Sneek - IJsselmeervogels 1:4 (1:2)
15:00 Quick Boys - Rijnsburgse Boys 3:4 (1:1)
Nederland > Derde Divisie Zondag 2016/2017  Nederland >   Derde Divisie Zondag 2016/2017 >
19:00 Quick'20 - JVC Cuijk 0:1 (0:0)
Noord-Ierland > Premier League 2017 Championship Round  Noord-Ierland >   Premier League 2017 Championship Round >
16:00 Coleraine FC - Cliftonville FC 2:0
16:00 Glenavon FC - Ballymena United 3:0
16:00 Linfield FC - Crusaders FC 1:0
Noord-Ierland > Premier League 2017 Relegation Round  Noord-Ierland >   Premier League 2017 Relegation Round >
16:00 Ards FC - Dungannon Swifts 4:1
16:00 Ballinamallard United FC - Glentoran Belfast 3:0
16:00 Portadown FC - Carrick Rangers 2:1
Noorwegen > Eliteserien 2017  Noorwegen >   Eliteserien 2017 >
18:00 Rosenborg BK - Molde FK 2:1 (2:1)
Oekraïne > Premyer Liga 2016/2017 Abstieg  Oekraïne >   Premyer Liga 2016/2017 Abstieg >
13:00 FK Stal Kamjanske - Volyn Lutsk 2:0 (0:0)
16:00 Zirka Kropyvnytskyi - Vorskla Poltava 1:0 (0:0)
Oostenrijk > Bundesliga 2016/2017  Oostenrijk >   Bundesliga 2016/2017 >
16:00 SV Ried - Rapid Wien 3:0 (0:0)
18:30 Austria Wien - SKN St. Pölten 1:2 (1:1)
18:30 FC Admira Wacker - SV Mattersburg 0:2 (0:0)
18:30 Wolfsberger AC - SCR Altach 0:0 (0:0)
Oostenrijk > Erste Liga 2016/2017  Oostenrijk >   Erste Liga 2016/2017 >
16:00 Kapfenberger SV 1919 - Floridsdorfer AC 0:1 (0:0)
Oostenrijk > Regionalliga Mitte 2016/2017  Oostenrijk >   Regionalliga Mitte 2016/2017 >
15:00 SPG FC Pasching/LASK Linz (A) - Sturm Graz (A) 1:3 (1:1)
19:00 SV Lafnitz - SC Weiz 2:0 (2:0)
Oostenrijk > Regionalliga Ost 2016/2017  Oostenrijk >   Regionalliga Ost 2016/2017 >
16:30 FC Stadlau - FCM Traiskirchen 0:1 (0:0)
Oostenrijk > Regionalliga West 2016/2017  Oostenrijk >   Regionalliga West 2016/2017 >
15:00 SV Grödig - VfB Hohenems 0:1 (0:0)
16:00 FC Dornbirn - FC Hard 1:1 (1:0)
16:00 TSV St. Johann - USC Eugendorf 7:0 (3:0)
Oostenrijk > 1. NÖ Landesliga 2016/2017  Oostenrijk >   1. NÖ Landesliga 2016/2017 >
16:30 SV Gaflenz - ASK Kottingbrunn 1:2
16:30 Union St. Peter/Au - ASV Spratzern 0:2
16:30 SV Stripfing/Weiden - SCU Ardagger 0:0
16:30 SC Rohrendorf/Gedersdorf - SV Waidhofen/Thaya 2:1
18:00 SC Zwettl - SV Haitzendorf 2:1
Oostenrijk > Burgenlandliga 2016/2017  Oostenrijk >   Burgenlandliga 2016/2017 >
16:00 SV St. Margarethen - SC/ESV Parndorf (A) 1:1
16:00 ASK Horitschon/Unterpetersdorf - SV Eltendorf 0:3
16:00 SV Eberau - SV Oberwart 1:2
18:00 SV Schattendorf - UFC Markt Allhau 2:6
18:00 ASK Klingenbach - SV Neuberg 2:0
18:00 SC Pinkafeld - ASV Draßburg 0:4
Oostenrijk > Kärntner Liga 2016/2017  Oostenrijk >   Kärntner Liga 2016/2017 >
15:00 SVG Bleiburg - Völkermarkter ST 1868 0:5
15:30 SK Maria Saal - SV Feldkirchen 1:2
16:00 SV Eberstein - Annabichler Sportverein 0:4
16:00 ASKÖ Gmünd - ATUS Ferlach 1:3
Oostenrijk > OÖ Liga 2016/2017  Oostenrijk >   OÖ Liga 2016/2017 >
16:30 SV Bad Schallerbach - SV Gmunden 1:2
16:30 SV Grün-Weiß Micheldorf - ASKÖ Donau Linz 4:2
Oostenrijk > Salzburger Liga 2016/2017  Oostenrijk >   Salzburger Liga 2016/2017 >
13:30 UFC Altenmarkt - SV Wals-Grünau 0:6
14:00 FC Zell am See - SK Bischofshofen 4:0
15:30 USV 1960 Berndorf - SC Golling 4:1
16:00 TSV Neumarkt - FC Bergheim 0:0
16:00 UFC SV Hallwang - SV Bürmoos 2:0
16:00 Union Hallein - SV Straßwalchen 3:2
Oostenrijk > Steiermark Landesliga 2016/2017  Oostenrijk >   Steiermark Landesliga 2016/2017 >
15:30 TUS Bad Gleichenberg - Tus Heiligenkreuz 1:2
19:00 FC Zeltweg - SV Lebring 1:2
19:00 USV St. Anna - SC Fürstenfeld 2:2
Oostenrijk > Tirol Liga 2016/2017  Oostenrijk >   Tirol Liga 2016/2017 >
16:00 SV Kirchbichl - SPG Silz/Mötz 3:2
16:00 SV Innsbruck - SVG Reichenau 3:1
16:30 FC Kitzbühel - Union Innsbruck 4:1
17:00 SV Fügen - SV Hall 0:1
17:30 SC Imst - SV Völs 3:0
17:30 SV Kematen - SV Telfs 2:3
Oostenrijk > Vorarlbergliga 2016/2017  Oostenrijk >   Vorarlbergliga 2016/2017 >
15:00 Austria Lustenau (A) - SC Admira Dornbirn 7:0
16:00 FC Egg - FC Andelsbuch 3:2
17:00 FC Lauterach - FC Kennelbach 1:1
Oostenrijk > Wiener Liga 2016/2017  Oostenrijk >   Wiener Liga 2016/2017 >
14:00 Sportunion Mauer - Gersthofer SV 0:1
16:00 Post SV Wien - SC Wienerberg 5:1
16:00 FC Karabakh Wien - SC Wiener Viktoria 4:1
16:00 AS Koma Elektra - Admira Landhaus 3:1
18:00 SC Team Wiener Linien - 1. Simmeringer SC 3:0
Oostenrijk > Vrouwen Bundesliga 2016/2017  Oostenrijk >  Vrouwen Bundesliga 2016/2017 >
15:00 Union Kleinmünchen - SV Neulengbach 2:5
Paraguay > Primera División 2017 Apertura  Paraguay >   Primera División 2017 Apertura >
01:10 Deportivo Capiatá - Rubio Ñu 1:2 (1:0)
23:00 Sportivo Trinidense - Cerro Porteño 0:2 (0:0)
Peru > Primera División 2017 Torneo de Verano  Peru >   Primera División 2017 Torneo de Verano >
22:30 Sporting Cristal - Sport Rosario 1:0 (1:0)
Polen > Ekstraklasa 2016/2017  Polen >   Ekstraklasa 2016/2017 >
15:30 Górnik Łęczna - Wisła Płock 2:3 (2:0)
18:00 Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 5:1 (1:1)
20:30 Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Wisła Kraków 2:3 (1:1)
Polen > I Liga 2016/2017  Polen >   I Liga 2016/2017 >
17:00 Sandecja Nowy Sącz - Bytovia Bytów 3:1 (0:0)
17:45 Górnik Zabrze - Olimpia Grudziądz 2:1 (2:0)
18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Znicz Pruszkow 2:0 (1:0)
19:00 MKS Kluczbork - Zagłębie Sosnowiec 0:4 (0:4)
20:00 Wisła Puławy - GKS Katowice 0:3 (0:2)
Portugal > Primeira Liga 2016/2017  Portugal >   Primeira Liga 2016/2017 >
17:00 Paços de Ferreira - FC Arouca 1:1 (1:0)
19:15 FC Porto - Os Belenenses 3:0 (1:0)
21:30 Sporting CP - Boavista 4:0 (2:0)
Portugal > Segunda Liga 2016/2017  Portugal >   Segunda Liga 2016/2017 >
12:15 Sporting Covilhã - SL Benfica B 2:0 (0:0)
Roemenië > Liga 1 2016/2017 Abstieg  Roemenië >   Liga 1 2016/2017 Abstieg >
13:30 FC Voluntari - ASA Târgu Mureş 2:1 (1:0)
19:30 CSMS Iaşi - FC Botoşani 2:1 (2:0)
Rusland > Premier Liga 2016/2017  Rusland >   Premier Liga 2016/2017 >
13:00 Krylia Sovetov - FK Amkar Perm 2:2 (2:2)
15:30 Terek Grozny - Arsenal Tula 3:1 (2:0)
18:00 Zenit St. Petersburg - Anzhi Makhachkala 1:1 (0:1)
Rusland > 1. Division 2016/2017  Rusland >   1. Division 2016/2017 >
06:00 Luch-Energia - Spartak Nalchik 0:0 (0:0)
07:00 SKA-Energia Khabarovsk - Dinamo Moskou 2:3 (1:3)
12:00 Sibir Novosibirsk - FK Tyumen 1:2 (1:1)
13:00 Spartak Moskou 2 - FC Volgar Astrakhan 0:0 (0:0)
14:00 Sokol Saratov - Kuban Krasnodar 0:0 (0:0)
15:00 FK Tosno - Zenit St. Petersburg 2 4:1 (2:1)
15:00 FK Khimki - Enisey Krasnoyarsk 2:2 (2:2)
16:00 Mordovia Saransk - Shinnik Yaroslavl 1:0 (1:0)
17:00 Fakel Voronezh - FC Neftekhimik 3:2 (1:1)
San Marino > Campionato 2016/2017  San Marino >   Campionato 2016/2017 >
15:00 SS San Giovanni - SP Cailungo 1:1
15:00 SS Folgore/Falciano - SS Pennarossa 3:0
15:00 SS Murata - AC Libertas 0:2
15:00 FC Domagnano - SP Tre Penne 0:1
Saoedi-Arabië > Premier League 2016/2017  Saoedi-Arabië >   Premier League 2016/2017 >
17:40 Al Ettifaq - Al Khaleej 3:1 (2:0)
19:40 Al Wahda - Al Shabab 1:2 (0:1)
Schotland > Premiership 2016/2017  Schotland >   Premiership 2016/2017 >
16:00 Celtic FC - Kilmarnock FC 3:1 (1:0)
16:00 Hamilton Academical - Ross County FC 1:1 (1:0)
16:00 Heart of Midlothian - Dundee FC 1:0 (1:0)
16:00 Inverness CT - St. Johnstone FC 0:3 (0:1)
16:00 Partick Thistle - Motherwell FC 1:0 (1:0)
Schotland > Championship 2016/2017  Schotland >   Championship 2016/2017 >
16:00 Greenock Morton FC - Hibernian FC 1:1 (0:1)
16:00 St. Mirren FC - Dumbarton FC 1:1 (1:1)
16:00 Ayr United - Queen Of The South 0:2 (0:0)
16:00 Dundee United - Falkirk FC 1:1 (0:0)
16:00 Dunfermline Athletic - Raith Rovers 1:0 (0:0)
Schotland > League One 2016/2017  Schotland >   League One 2016/2017 >
16:00 Airdrieonians - Brechin City FC 3:1 (2:1)
16:00 Albion Rovers - Stranraer FC 3:0 (1:0)
16:00 Livingston FC - Alloa Athletic 2:1 (1:0)
16:00 Queen's Park FC - Peterhead FC 2:0 (1:0)
16:00 Stenhousemuir FC - East Fife FC 3:1 (1:0)
Schotland > League Two 2016/2017  Schotland >   League Two 2016/2017 >
16:00 Berwick Rangers - Stirling Albion FC 0:1 (0:1)
16:00 Clyde FC - Annan Athletic 2:1 (1:1)
16:00 Edinburgh City FC - Cowdenbeath FC 1:1 (1:0)
16:00 Elgin City - Montrose FC 1:1 (1:0)
16:00 Forfar Athletic - Arbroath FC 1:1 (0:0)
Servië > Super Liga 2016/2017  Servië >   Super Liga 2016/2017 >
17:00 Partizan - Radnik Surdulica 2:1 (0:1)
Singapore > S.League 2017  Singapore >   S.League 2017 >
13:30 Geylang International - Tampines Rovers 0:4 (0:1)
13:30 Warriors FC - Young Lions 4:3 (0:0)
Slovenië > 1. SNL 2016/2017  Slovenië >   1. SNL 2016/2017 >
16:00 NK Krško - Rudar Velenje 1:2 (1:2)
18:00 NK Radomlje - NK Domžale 1:1 (0:0)
20:15 FC Koper - NK Maribor 2:2 (1:0)
Slowakije > Super Liga 2016/2017  Slowakije >   Super Liga 2016/2017 >
15:30 DAC Dunajská Streda - Slovan Bratislava 1:0 (0:0)
17:00 Zlate Moravce - MFK Zemplin Michalovce 1:2 (0:1)
19:00 Spartak Myjava - MFK Ružomberok niet gespeeld
Spanje > Primera División 2016/2017  Spanje >   Primera División 2016/2017 >
13:00 Espanyol - Deportivo Alavés 1:0 (0:0)
16:15 Real Madrid - Atlético Madrid 1:1 (0:0)
18:30 Sevilla FC - Deportivo La Coruña 4:2 (3:2)
20:45 Málaga CF - FC Barcelona 2:0 (1:0)
Spanje > Segunda División 2016/2017  Spanje >   Segunda División 2016/2017 >
16:00 RCD Mallorca - Gimnàstic 0:0 (0:0)
18:00 Cádiz CF - CD Lugo 1:1 (1:1)
18:00 Getafe CF - Levante UD 2:0 (2:0)
20:30 Rayo Vallecano - CD Tenerife 1:1 (1:1)
Spanje > Segunda B Grupo 1 2016/2017  Spanje >   Segunda B Grupo 1 2016/2017 >
17:00 Celta de Vigo B - UD Somozas 6:0 (6:0)
18:00 CD Lealtad - CA Osasuna B 2:0 (2:0)
18:00 Racing Ferrol - SD Ponferradina 2:1 (2:1)
18:00 UD Mutilvera - Arandina CF 1:0 (1:0)
18:15 CD Guijuelo - Caudal Deportivo 4:1 (4:1)
19:00 CD Izarra - Real Valladolid B 0:2 (0:2)
20:00 Pontevedra CF - CD Leonesa 2:2 (2:2)
Spanje > Segunda B Grupo 2 2016/2017  Spanje >   Segunda B Grupo 2 2016/2017 >
18:00 SD Leioa - UD Socuéllamos 0:1 (0:1)
18:00 SD Gernika - SD Zamudio 1:1 (1:1)
18:30 SD Amorebieta - Athletic Bilbao B 2:1 (1:0)
20:30 Real Madrid Castilla - Arenas de Getxo 1:3 (0:1)
Spanje > Segunda B Grupo 3 2016/2017  Spanje >   Segunda B Grupo 3 2016/2017 >
18:00 CE L'Hospitalet - UE Cornellà 1:2 (1:2)
18:00 Valencia CF B - UE Llagostera 1:1 (1:1)
Spanje > Segunda B Grupo 4 2016/2017  Spanje >   Segunda B Grupo 4 2016/2017 >
18:00 Córdoba CF B - CD El Ejido 2012 1:0 (0:0)
18:30 Recreativo Huelva - Mérida AD 1:1 (0:1)
18:30 Atlético Sanluqueño CF - FC Cartagena 0:1 (0:1)
18:30 Real Jaén - Marbella FC 2:0 (0:0)
19:00 Linares Deportivo - La Roda CF 2:1 (1:0)
Thailand > Premier League 2017  Thailand >   Premier League 2017 >
12:45 Sisaket FC - Nakhon Ratchasima 3:3
13:00 Ratchaburi Mitr Phol - Pattaya United 1:0
14:00 Suphanburi FC - Chonburi FC 0:1
14:00 Sukhothai FC - Navy FC 1:1
15:00 Super Power Samut Prakan - Muangthong United 1:4
Tsjechië > 1. fotbalová liga 2016/2017  Tsjechië >   1. fotbalová liga 2016/2017 >
17:00 1. FC Slovácko - 1. FK Příbram 1:0 (0:0)
17:00 Bohemians 1905 - Vysočina Jihlava 1:0 (1:0)
18:15 FK Teplice - Slovan Liberec 3:1 (1:0)
20:15 MFK Karvina - Slavia Praag 1:2 (1:1)
Tsjechië > 2. fotbalová liga 2016/2017  Tsjechië >   2. fotbalová liga 2016/2017 >
10:15 FK Fotbal Třinec - FK Varnsdorf 4:0 (3:0)
10:15 FK Pardubice - FK Ústí nad Labem 2:1 (0:0)
12:30 České Budějovice - Sigma Olomouc 2:5 (0:2)
16:30 FC Graffin Vlašim - SFC Opava 1:2 (1:0)
16:30 FK MAS Táborsko - FK Baník Sokolov 1:1 (0:0)
16:30 FC Vítkovice - 1. SC Znojmo 3:0 (3:0)
16:30 SK Prostějov - Baník Ostrava 0:2 (0:0)
Turkije > SüperLig 2016/2017  Turkije >   SüperLig 2016/2017 >
14:30 Gençlerbirliği - Antalyaspor 1:1 (1:1)
15:00 Gaziantepspor - Alanyaspor 2:3 (0:1)
18:00 Trabzonspor - Beşiktaş 3:4 (1:1)
Turkije > 1. Lig 2016/2017  Turkije >   1. Lig 2016/2017 >
15:00 Şanlıurfaspor - Samsunspor 1:2 (0:0)
17:30 Eskişehirspor - Adana Demirspor 2:4 (0:1)
Turkije > 2. Lig Kırmızı 2016/2017  Turkije >   2. Lig Kırmızı 2016/2017 >
14:00 Karşıyaka SK - Eyüpspor 2:1 (1:1)
Uruguay > Primera División 2017 Apertura  Uruguay >   Primera División 2017 Apertura >
21:00 Defensor Sporting - El Tanque Sisley 3:0 (0:0)
21:00 CA Fénix - Boston River 1:2 (1:1)
Verenigde Staten > Major League Soccer 2017  Verenigde Staten >   Major League Soccer 2017 >
04:30 Los Angeles Galaxy - Impact de Montréal 2:0 (1:0)
20:00 Chicago Fire - Columbus Crew 1:0 (1:0)
20:00 New England Revolution - Houston Dynamo 2:0 (0:0)
22:00 D.C. United - New York City FC 2:1 (0:0)
Verenigde Staten > United Soccer League 2017  Verenigde Staten >   United Soccer League 2017 >
01:30 Toronto FC II - Rochester Rhinos 0:0 (0:0)
03:00 San Antonio FC - Colorado Springs Switchbacks 1:1 (0:1)
23:00 Richmond Kickers - Louisville City FC 0:1 (0:0)
Vietnam > V.League 1 2017  Vietnam >   V.League 1 2017 >
12:00 Hoàng Anh Gia Lai - Thanh Hóa FC 2:3 (1:0)
12:00 Hải Phòng FC - Can Tho 3:1 (1:0)
12:00 Sông Lam Nghệ An - Ho Chi Minh City 1:1 (0:0)
Wales > Premier League 2017 Championship  Wales >   Premier League 2017 Championship >
15:30 Bala Town - Carmarthen Town 1:1 (0:1)
Wales > Premier League 2017 Relegation  Wales >   Premier League 2017 Relegation >
15:30 Newtown AFC - Cefn Druids 1:1 (0:1)
16:00 Rhyl FC - Airbus UK 2:1 (0:0)
Wit-Rusland > Cempionat 2017  Wit-Rusland >   Cempionat 2017 >
13:00 FK Isloch Minsk - Neman Grodno 0:1 (0:0)
15:00 FK Slaviya Mozyr - FK Gorodeya 1:0 (0:0)
17:00 FK Vitebsk - Dnepr Mogilev 0:4 (0:3)
Zuid-Korea > K League Classic 2017  Zuid-Korea >   K League Classic 2017 >
08:00 Gwangju FC - Ulsan Hyundai 1:1 (0:0)
08:00 FC Seoul - Jeju United 0:0 (0:0)
08:00 Suwon Bluewings - Sangju Sangmu 0:0 (0:0)
10:00 Gangwon FC - Jeonbuk FC 1:1 (0:0)
Zuid-Korea > K League Challenge 2017  Zuid-Korea >   K League Challenge 2017 >
08:00 Daejeon Citizen - Asan Mugunghwa FC 1:1 (0:1)
08:00 Gyeongnam FC - FC Anyang 2:1 (0:0)
08:00 Seongnam FC - Bucheon FC 1995 1:2 (0:1)
Zweden > Allsvenskan 2017  Zweden >   Allsvenskan 2017 >
16:00 AFC Eskilstuna - Örebro SK 2:2 (0:0)
Zweden > Superettan 2017  Zweden >   Superettan 2017 >
14:00 Degerfors IF - Norrby IF 2:0 (0:0)
16:00 IF Brommapojkarna - Örgryte IS 3:0 (1:0)
16:00 GAIS Göteborg - Dalkurd FF 0:1 (0:0)
Zwitserland > Super League 2016/2017  Zwitserland >   Super League 2016/2017 >
17:45 FC Thun - FC Lausanne-Sport 2:4 (1:1)
20:00 Grasshoppers Zürich - FC St. Gallen 3:1 (1:1)
Zwitserland > Challenge League 2016/2017  Zwitserland >   Challenge League 2016/2017 >
19:00 FC Schaffhausen - FC Chiasso 5:0 (2:0)
19:00 Servette Genève - Neuchâtel Xamax FCS 1:1 (0:1)
Zwitserland > Promotion League 2016/2017  Zwitserland >   Promotion League 2016/2017 >
14:00 FC Sion II - SC YF/Juventus Zürich 0:1
16:00 FC Köniz - FC United Zürich 0:0
16:00 SC Cham - FC Rapperswil-Jona 1:1
16:00 FC Breitenrain Bern - FC Tuggen 2:0
16:30 Stade Nyonnais - SC Brühl 0:2
17:00 FC Bavois - FC Zürich II 2:2
17:30 FC La Chaux-de-Fonds - BSC Old Boys 2:1
18:00 SC Kriens - FC Basel II 2:2
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner