. .
UEFA > U19 (V) EURO Kwalificaties 2017/2018 > Groep D UEFA >   U19 (V) EURO Kwalificaties 2017/2018 > Groep D
Turkije - Ierland -:-
Oostenrijk - Spanje -:-
UEFA > U19 (V) EURO Kwalificaties 2017/2018 > Groep F UEFA >   U19 (V) EURO Kwalificaties 2017/2018 > Groep F
Wales - Portugal -:-
Servië - Denemarken -:-
UEFA > U19 (V) EURO Kwalificaties 2017/2018 > Groep G UEFA >   U19 (V) EURO Kwalificaties 2017/2018 > Groep G
Schotland - Rusland -:-
Italië - Tsjechië -:-
Argentinië > Primera División 2017/2018  Argentinië >   Primera División 2017/2018 >
01:00 Boca Juniors - Defensa y Justicia -:-
16:00 San Lorenzo de Almagro - Godoy Cruz -:-
18:15 San Martín de San Juan - Huracán -:-
20:30 Atlético Tucumán - Newell's Old Boys -:-
22:45 Talleres de Córdoba - Independiente -:-
Armenie > Premier League 2017/2018  Armenie >   Premier League 2017/2018 >
15:00 Pyunik FC - Gandzasar FC -:-
Australië > A-League 2017/2018  Australië >   A-League 2017/2018 >
09:00 Melbourne Victory - Wellington Phoenix -:-
11:00 Sydney FC - Adelaide United -:-
Australië > NPL New South Wales 2018  Australië >   NPL New South Wales 2018 >
07:00 Hakoah Sydney City East - Wollongong Wolves -:-
Australië > NPL Queensland 2018  Australië >   NPL Queensland 2018 >
06:00 Sunshine Coast FC - Moreton Bay United -:-
09:00 Olympic FC - Redlands United -:-
Australië > NPL Northern NSW 2018  Australië >   NPL Northern NSW 2018 >
06:30 Weston Workers FC - Broadmeadow Magic -:-
06:30 Adamstown Rosebud - Lake Macquarie City -:-
06:30 Charlestown City Blues - Lambton Jaffas -:-
06:30 Newcastle United Jets (Y) - Edgeworth FC -:-
Australië > NPL Western Australia 2018  Australië >   NPL Western Australia 2018 >
09:00 Perth Glory (Y) - Bayswater City SC -:-
Australië > NPL South Australia 2018  Australië >   NPL South Australia 2018 >
07:30 Adelaide United (Y) - Para Hills Knights SC -:-
Australië > NPL Capital Football 2018  Australië >   NPL Capital Football 2018 >
07:00 Tuggeranong United - Cooma FC -:-
07:00 Canberra Olympic - Monaro Panthers -:-
Azerbeidzjan > Premyer Liqası 2017/2018  Azerbeidzjan >   Premyer Liqası 2017/2018 >
17:00 Neftçi PFK - Sumgayit FK -:-
17:00 Zira FK - Gabala FK -:-
Bolivia > Liga Profesional 2018 Apertura  Bolivia >   Liga Profesional 2018 Apertura >
21:00 Destroyers - Real Potosí -:-
22:00 Bolívar - The Strongest -:-
23:15 San José - Sport Boys Warnes -:-
China > Super League 2018  China >   Super League 2018 >
08:30 Beijing Renhe FC - Shanghai Greenland -:-
12:35 Guizhou Hengfeng - Tianjin Quanjian FC -:-
12:35 Henan Jianye - Shanghai SIPG -:-
12:35 Guangzhou Evergrande - Shandong Luneng -:-
Colombia > Primera A 2018 Apertura  Colombia >   Primera A 2018 Apertura >
21:30 La Equidad - Millonarios -:-
21:30 Leones FC - Once Caldas -:-
21:30 Deportes Tolima - Atlético Junior -:-
21:30 Santa Fe - Rionegro Águilas -:-
21:30 Patriotas FC - Deportivo Cali -:-
21:30 Atlético Nacional - Independiente Medellín -:-
21:30 América de Cali - Boyacá Chicó -:-
21:30 Alianza Petrolera - Atlético Huila -:-
21:30 Jaguares de Córdoba - Envigado FC -:-
21:30 Atlético Bucaramanga - Deportivo Pasto -:-
Denemarken > 1. Division 2017/2018  Denemarken >   1. Division 2017/2018 >
13:45 Vejle BK - Brabrand IF -:-
13:45 Fremad Amager - Esbjerg fB -:-
13:45 Nykøbing FC - Viborg FF -:-
13:45 FC Roskilde - Vendsyssel FF -:-
13:45 Skive IK - FC Fredericia -:-
13:45 Thisted FC - HB Køge -:-
Denemarken > 2. Division Aufstieg 2017/2018  Denemarken >   2. Division Aufstieg 2017/2018 >
BK Avarta - FC Sydvest 05 -:-
Hvidovre IF - Kjellerup IF -:-
Middelfart Fodbold - Ringkøbing IF -:-
Kolding IF - BK Frem København -:-
Næstved BK - Jammerbugt FC -:-
Skovshoved IF - BK Marienlyst -:-
Denemarken > 2. Division Abstieg 2017/2018  Denemarken >   2. Division Abstieg 2017/2018 >
AB Gladsaxe - IF Lyseng -:-
Hillerød GI - Aarhus Fremad -:-
Greve Fodbold - B.93 København -:-
Dalum IF - Brønshøj BK -:-
Odder IGF - Hellerup IK -:-
VSK Aarhus - Næsby BK -:-
Duitsland > Regionalliga Nord 2017/2018  Duitsland >   Regionalliga Nord 2017/2018 >
14:00 TSV Havelse - Hamburger SV II -:-
14:00 Eintracht Norderstedt - VfB Lübeck -:-
14:00 Altona 93 - SSV Jeddeloh -:-
15:00 VfV Hildesheim - Eintracht Braunschweig II -:-
15:00 VfB Oldenburg - VfL Wolfsburg II -:-
15:00 Lüneburger SK Hansa - Eutin 08 -:-
Duitsland > Regionalliga Nordost 2017/2018  Duitsland >   Regionalliga Nordost 2017/2018 >
13:30 FC Viktoria 1889 Berlin - BSG Chemie Leipzig -:-
13:30 FSV 63 Luckenwalde - FC Oberlausitz -:-
13:30 Wacker Nordhausen - VSG Altglienicke -:-
13:30 BFC Dynamo - Germania Halberstadt -:-
13:30 Berliner AK 07 - ZFC Meuselwitz -:-
13:30 Hertha BSC II - VfB Auerbach -:-
13:30 1. FC Lok Leipzig - FSV Budissa Bautzen -:-
13:30 SV Babelsberg 03 - Energie Cottbus -:-
13:30 Union Fürstenwalde - TSG Neustrelitz -:-
Duitsland > Bayernliga Süd 2017/2018  Duitsland >   Bayernliga Süd 2017/2018 >
15:00 TSV 1896 Rain am Lech - TSV Schwabmünchen -:-
Duitsland > Bremenliga 2017/2018  Duitsland >   Bremenliga 2017/2018 >
14:30 TuS Schwachhausen - TSV Grolland -:-
15:00 Habenhauser FV - OSC Bremerhaven -:-
15:30 LTS Bremerhaven - SG Aumund-Vegesack -:-
Duitsland > Oberliga Niedersachsen 2017/2018  Duitsland >   Oberliga Niedersachsen 2017/2018 >
15:00 Arminia Hannover - U.S.I. Lupo-Martini -:-
15:00 Heeslinger SC - TuS Sulingen -:-
15:00 SSV Vorsfelde - Eintracht Northeim -:-
15:00 SVG Göttingen 07 - BV Cloppenburg -:-
Duitsland > Oberliga Hamburg 2017/2018  Duitsland >   Oberliga Hamburg 2017/2018 >
10:45 FC Teutonia 05 - Niendorfer TSV -:-
14:00 HSV Barmbek-Uhlenhorst - SC Condor Hamburg -:-
14:00 VfL Pinneberg - WTSV Concordia -:-
14:00 SV Rugenbergen - TSV Buchholz 08 -:-
15:00 TSV Sasel - Wedeler TSV -:-
15:00 SC V/W 04 Billstedt - SV Curslack-Neuengamme -:-
Duitsland > Oberliga Mittelrhein 2017/2018  Duitsland >   Oberliga Mittelrhein 2017/2018 >
15:00 VfL Alfter - Viktoria Arnoldsweiler -:-
15:00 Euskirchener TSC - FC Hennef 05 -:-
15:00 SSV Merten - Blau-Weiß Friesdorf -:-
15:15 FC Pesch 1956 - Borussia Freialdenhoven -:-
15:15 Siegburger SV 04 - SV Bergisch Gladbach 09 -:-
15:15 Spvg Wesseling-Urfeld - FC Hürth -:-
15:30 TV Herkenrath - SV Breinig -:-
15:30 VfL 08 Vichttal - Hilal Maroc Bergheim -:-
Duitsland > Oberliga Niederrhein 2017/2018  Duitsland >   Oberliga Niederrhein 2017/2018 >
15:00 Sportfreunde Baumberg - Düsseldorfer SC 99 -:-
15:00 SC Düsseldorf-West - Germania Ratingen 04/19 -:-
15:00 VfB Homberg - 1. FC Monheim -:-
15:00 VfR Krefeld-Fischeln - Schwarz-Weiß Essen -:-
15:00 SpVg Schonnebeck - 1. FC Bocholt -:-
15:00 VfB Speldorf - VfB 03 Hilden -:-
15:00 SSVg Velbert - TV Jahn Hiesfeld -:-
15:00 SV 19 Straelen - FSV Vohwinkel -:-
15:00 TuRU Düsseldorf - Cronenberger SC -:-
Duitsland > Oberliga NOFV-Nord 2017/2018  Duitsland >   Oberliga NOFV-Nord 2017/2018 >
14:00 SV Altlüdersdorf - Torgelower FC Greif -:-
14:00 SV Grün-Weiß Brieselang - Victoria Seelow -:-
14:00 Hansa Rostock II - Malchower SV 90 -:-
14:00 Hertha Zehlendorf - FC Strausberg -:-
Duitsland > Oberliga NOFV-Süd 2017/2018  Duitsland >   Oberliga NOFV-Süd 2017/2018 >
14:00 Einheit Kamenz - VfL Halle 96 -:-
14:00 1. FC Lok Stendal - Union Sandersdorf -:-
14:00 VfB 1921 Krieschow - FSV Barleben -:-
14:00 SV 1899 Merseburg - FC Eilenburg -:-
14:00 FC Carl Zeiss Jena II - BSG Wismut Gera -:-
14:00 Bischofswerdaer FV - VFC Plauen -:-
14:00 Inter Leipzig - FC Einheit Rudolstadt -:-
Duitsland > Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2017/2018  Duitsland >   Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2017/2018 >
15:00 SV Gonsenheim - FK Pirmasens -:-
Duitsland > Oberliga Westfalen 2017/2018  Duitsland >   Oberliga Westfalen 2017/2018 >
15:00 FC Gütersloh - FCE Rheine -:-
15:00 FC Gütersloh - TSV Marl-Hüls niet gespeeld
15:00 1. FC Kaan-Marienborn - Westfalia Herne -:-
15:00 Sportfreunde Siegen - FC Schalke 04 II -:-
15:00 FC Brünninghausen - Rot Weiss Ahlen -:-
15:00 Hammer SpVg - SV Lippstadt 08 -:-
15:00 FCE Rheine - SC Hassel niet gespeeld
15:00 SC Paderborn 07 II - TSG Sprockhövel -:-
15:00 TuS Haltern - TuS Ennepetal -:-
15:00 Arminia Bielefeld II - ASC 09 Dortmund -:-
Duitsland > Schleswig-Holstein-Liga 2017/2018  Duitsland >   Schleswig-Holstein-Liga 2017/2018 >
14:00 SV Eichede - Holstein Kiel II -:-
14:00 SV Todesfelde - TSV Lägerdorf -:-
15:00 SV Frisia 03 - VfR Neumünster -:-
15:00 TSV Wankendorf - Inter Türkspor Kiel -:-
Duitsland > Vrouwen Regionalliga Nord 2017/2018  Duitsland >  Vrouwen Regionalliga Nord 2017/2018 >
13:00 TSG 07 Burg Gretesch - SG Jesteburg/Bendestorf -:-
13:00 Fortuna Celle - Werder Bremen II -:-
13:00 FC St. Pauli - ATS Buntentor -:-
13:00 TSV Limmer - Bramfelder SV -:-
14:00 Holstein Kiel - SV Meppen II -:-
14:00 SV Henstedt-Ulzburg II - Walddörfer SV -:-
Duitsland > Vrouwen Regionalliga Nordost 2017/2018  Duitsland >  Vrouwen Regionalliga Nordost 2017/2018 >
14:00 Rostocker FC - RB Leipzig -:-
14:00 SFC Stern 1900 - Bischofswerdaer FV -:-
14:00 1. FC Union Berlin - Erzgebirge Aue -:-
14:00 Magdeburger FFC - 1. FC Neubrandenburg 04 -:-
14:00 1. FFC Fortuna Dresden - Blau Weiß Beelitz -:-
Duitsland > Vrouwen Regionalliga West 2017/2018  Duitsland >  Vrouwen Regionalliga West 2017/2018 >
11:00 Bor. Mönchengladbach II - Fortuna Köln -:-
13:00 Borussia Bocholt - VfL Bochum -:-
13:30 Warendorfer SU - Sportfreunde 1930 Uevekoven -:-
15:00 Germania Hauenhorst - SGS Essen II -:-
15:00 Düsseldorfer CfR links - GSV Moers -:-
15:00 SpVg Berghofen - Alemannia Aachen -:-
15:00 Bayer Leverkusen II - SV Menden -:-
Duitsland > Vrouwen Regionalliga Südwest 2017/2018  Duitsland >  Vrouwen Regionalliga Südwest 2017/2018 >
13:00 FC Speyer 09 - SV Holzbach -:-
14:00 1. FC Riegelsberg - SC 13 Bad Neuenahr -:-
14:00 SC Siegelbach - SV Dirmingen -:-
14:00 FC Bitburg - 1. FFC Montabaur -:-
14:00 TuS Wörrstadt - DJK Saarwellingen -:-
15:30 1. FC Saarbrücken II - TuS Issel -:-
Duitsland > Vrouwen Regionalliga Süd 2017/2018  Duitsland >  Vrouwen Regionalliga Süd 2017/2018 >
13:00 SC Regensburg - FC Ingolstadt 04 -:-
13:00 SV Alberweiler - Eintracht Frankfurt -:-
14:00 TSV Schwaben Augsburg - TSV Crailsheim -:-
14:00 1. FC Nürnberg - ETSV Würzburg -:-
14:00 SV Frauenbiburg - FV Löchgau -:-
14:00 SC Sand II - SV 67 Weinberg -:-
15:15 Wacker München - SpVgg Greuther Fürth -:-
Duitsland > A-jun Bundesliga Nord/Nordost 2017/2018  Duitsland >  A-jun Bundesliga Nord/Nordost 2017/2018 >
11:00 Holstein Kiel - 1. FC Union Berlin -:-
11:00 Niendorfer TSV - Chemnitzer FC -:-
13:00 Werder Bremen - VfL Osnabrück -:-
Duitsland > A-jun Bundesliga West 2017/2018  Duitsland >  A-jun Bundesliga West 2017/2018 >
11:00 Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen -:-
11:00 Rot-Weiß Oberhausen - FC Schalke 04 -:-
12:30 SC Paderborn 07 - MSV Duisburg -:-
13:00 VfL Bochum - 1. FC Köln -:-
14:00 Bor. Mönchengladbach - Arminia Bielefeld -:-
Duitsland > A-jun Bundesliga Süd/Südwest 2017/2018  Duitsland >  A-jun Bundesliga Süd/Südwest 2017/2018 >
12:00 1. FC Heidenheim 1846 - 1. FSV Mainz 05 -:-
13:00 FC Augsburg - Karlsruher SC -:-
Duitsland > B-jun Bundesliga Nord/Nordost 2017/2018  Duitsland >  B-jun Bundesliga Nord/Nordost 2017/2018 >
11:00 Eimsbütteler TV - Energie Cottbus -:-
12:00 Hamburger SV - Hannover 96 -:-
Duitsland > B-jun Bundesliga West 2017/2018  Duitsland >  B-jun Bundesliga West 2017/2018 >
11:00 Fortuna Düsseldorf - MSV Duisburg -:-
11:00 SG Unterrath - Bayer Leverkusen -:-
11:00 Borussia Dortmund - FC Schalke 04 -:-
13:00 Hombrucher SV - Preußen Münster -:-
Duitsland > B-jun Bundesliga Süd/Südwest 2017/2018  Duitsland >  B-jun Bundesliga Süd/Südwest 2017/2018 >
11:00 Eintracht Frankfurt - SC Freiburg -:-
11:00 SV 07 Elversberg - 1. FC Kaiserslautern -:-
14:00 VfB Stuttgart - 1. FSV Mainz 05 -:-
15:00 FC Augsburg - Karlsruher SC -:-
Ecuador > Campeonato 2018 Primera Etapa  Ecuador >   Campeonato 2018 Primera Etapa >
CD Universidad Catolica - SD Aucas -:-
LDU Quito - El Nacional -:-
Guayaquil City FC - Barcelona SC -:-
CS Emelec - Independiente del Valle -:-
Técnico Universitario - Delfín SC -:-
Deportivo Cuenca - Macará -:-
Estland > Meistriliiga 2018  Estland >   Meistriliiga 2018 >
14:00 JK Nõmme Kalju - JK Tallinna Kalev -:-
Faroer Eilanden > Effodeildin 2018  Faroer Eilanden >   Effodeildin 2018 >
16:00 KÍ Klaksvík - AB Argir -:-
16:00 NSÍ Runavík - 07 Vestur -:-
16:00 EB/Streymur - HB Tórshavn -:-
16:00 Víkingur - B36 Tórshavn -:-
Finland > Veikkausliiga 2018  Finland >   Veikkausliiga 2018 >
15:00 FC Lahti - TPS Turku -:-
17:00 HJK Helsinki - Ilves Tampere -:-
17:00 Rovaniemi PS - IFK Mariehamn -:-
17:00 Kuopion PS - FC Honka -:-
Griekenland > Football League 2017/2018  Griekenland >   Football League 2017/2018 >
Kissamikos - Doxa Dramas FC -:-
Panserraikos - Sparta FC -:-
OFI Heraklion - Aris Saloniki -:-
Anagennisi Karditsa - Veria FC -:-
Panegialios FC - Panachaiki GE -:-
Aiginiakos FC - Acharnaikos FC niet gespeeld
Apollon Kalamarias - Ergotelis -:-
AO Trikala - AE Karaiskakis -:-
Apollon Larisa - Kallithea GS -:-
Guatemala > Liga Nacional 2017/2018 Clausura  Guatemala >   Liga Nacional 2017/2018 Clausura >
22:00 Antigua GFC - Cobán Imperial -:-
22:00 Comunicaciones - Deportivo Petapa -:-
22:00 Deportivo Guastatoya - CSD Municipal -:-
22:00 Deportivo Malacateco - Deportivo Marquense -:-
22:00 Siquinalá FC - Sanarate -:-
22:00 Xelaju MC - Deportivo Suchitepéquez -:-
Italië > Serie A 2017/2018  Italië >   Serie A 2017/2018 >
15:00 SPAL 2013 Ferrara - Atalanta -:-
15:00 FC Crotone - Bologna FC -:-
15:00 Hellas Verona - Cagliari Calcio -:-
15:00 SSC Napoli - Chievo Verona -:-
15:00 AS Roma - ACF Fiorentina -:-
15:00 Sampdoria - Genoa CFC -:-
15:00 Torino FC - Inter -:-
15:00 Benevento Calcio - Juventus -:-
15:00 Udinese Calcio - Lazio Roma -:-
15:00 AC Milan - Sassuolo Calcio -:-
Italië > Serie C Girone A 2017/2018  Italië >   Serie C Girone A 2017/2018 >
14:30 Carrarese Calcio - US Gavorrano -:-
14:30 AC Cuneo - US Arezzo -:-
14:30 Lucchese - Arzachena -:-
14:30 AC Monza - US Pontedera -:-
14:30 Olbia - AS Livorno -:-
14:30 Piacenza Calcio - US Pistoiese -:-
14:30 AC Pisa - Pro Piacenza -:-
14:30 AC Prato - Giana Erminio -:-
14:30 Viterbese - US Alessandria 1912 -:-
Italië > Serie C Girone B 2017/2018  Italië >   Serie C Girone B 2017/2018 >
UC AlbinoLeffe - AC FeralpiSalò -:-
Bassano Virtus - Sambenedettese -:-
Fermana FC - AS Gubbio -:-
AC Mestre - Vicenza Calcio -:-
Pordenone Calcio - Modena FC geannuleerd
Ravenna Calcio - AC Reggiana -:-
FC Südtirol - Alma Juventus Fano -:-
Teramo Calcio - AC Renate -:-
Unione Triestina - Calcio Padova -:-
Italië > Serie C Girone C 2017/2018  Italië >   Serie C Girone C 2017/2018 >
18:30 Reggina 1914 - US Lecce -:-
18:30 Calcio Catania - SS Juve Stabia -:-
18:30 Cosenza Calcio - US Catanzaro -:-
18:30 Casertana FC - ASD Sicula Leonzio -:-
18:30 Fidelis Andria - Akragas -:-
18:30 Virtus Francavilla - Trapani Calcio -:-
18:30 Monopoli - Bisceglie -:-
18:30 Matera Calcio - Rende -:-
18:30 Fondi - Paganese Calcio -:-
Japan > J1 League 2018  Japan >   J1 League 2018 >
07:00 V-Varen Nagasaki - FC Tokyo -:-
08:00 Gamba Osaka - Vissel Kobe -:-
08:00 Kashiwa Reysol - Sanfrecce Hiroshima -:-
09:00 Yokohama F. Marinos - Kawasaki Frontale -:-
Japan > J2 League 2018  Japan >   J2 League 2018 >
07:00 Tochigi SC - Tokushima Vortis -:-
07:00 Machida Zelvia - Roasso Kumamoto -:-
07:00 Yokohama FC - Avispa Fukuoka -:-
07:00 Matsumoto Yamaga - Kamatamare Sanuki -:-
07:00 Albirex Niigata - Fagiano Okayama -:-
07:00 Zweigen Kanazawa - JEF United Chiba -:-
07:00 Ehime FC - Montedio Yamagata -:-
Japan > J3 League 2018  Japan >   J3 League 2018 >
06:00 Grulla Morioka - Blaublitz Akita -:-
06:00 Nagano Parceiro - Azul Claro Numazu -:-
06:00 Kataller Toyama - Gamba Osaka II -:-
06:00 Fujieda MYFC - Gainare Tottori -:-
07:00 Giravanz Kitakyushu - SC Sagamihara -:-
Luxemburg > Nationaldivision 2017/2018  Luxemburg >   Nationaldivision 2017/2018 >
16:00 Union Titus Pétange - US Hostert -:-
16:00 US Esch - UNA Strassen -:-
16:00 FC Differdange 03 - CS FOLA Esch -:-
16:00 F91 Dudelange - RFCU Luxemburg -:-
16:00 US Mondorf - Progrès Niedercorn -:-
16:00 Jeunesse Esch - Victoria Rosport -:-
16:00 RM Hamm Benfica - FC Rodange 91 -:-
Malta > Premier League 2017/2018  Malta >   Premier League 2017/2018 >
16:00 Sliema Wanderers - Floriana FC -:-
18:00 Birkirkara FC - Hibernians FC -:-
Mexico > Primera División 2017/2018 Clausura  Mexico >   Primera División 2017/2018 Clausura >
01:00 Cruz Azul - Lobos BUAP -:-
03:00 CF Monterrey - Pumas UNAM -:-
03:06 Club León - Monarcas Morelia -:-
05:00 Club Necaxa - CF América -:-
05:06 Deportivo Guadalajara - Veracruz -:-
20:00 Deportivo Toluca - UANL Tigres -:-
Mexico > Liga de Ascenso 2017/2018 Clausura  Mexico >   Liga de Ascenso 2017/2018 Clausura >
03:00 FC Juárez - Atlético Zacatepec -:-
03:00 Tampico Madero - Cafetaleros de Tapachula -:-
04:00 Dorados de Sinaloa - Correcaminos UAT -:-
Mexico > U20 Fuerzas Basicas 2017/2018 Clausura  Mexico >  U20 Fuerzas Basicas 2017/2018 Clausura >
16:00 Deportivo Toluca - UANL Tigres -:-
18:00 Santos Laguna - Gallos Blancos -:-
Mexico > U17 Fuerzas Basicas 2017/2018 Clausura  Mexico >  U17 Fuerzas Basicas 2017/2018 Clausura >
16:00 Santos Laguna - Gallos Blancos -:-
18:30 Deportivo Toluca - UANL Tigres -:-
Nederland > Eredivisie 2017/2018  Nederland >   Eredivisie 2017/2018 >
12:30 FC Utrecht - ADO Den Haag -:-
14:30 sc Heerenveen - FC Groningen -:-
16:45 AFC Ajax - Heracles Almelo -:-
20:45 FC Twente - Feyenoord -:-
Nederland > Tweede Divisie 2017/2018  Nederland >   Tweede Divisie 2017/2018 >
14:30 AFC - De Dijk -:-
14:30 FC Lienden - TEC -:-
Nederland > Derde Divisie Zondag 2017/2018  Nederland >   Derde Divisie Zondag 2017/2018 >
14:00 ADO '20 - Jong De Graafschap -:-
14:00 JVC Cuijk - Jong Vitesse -:-
14:00 Westlandia - HSC'21 -:-
14:00 OJC Rosmalen - Quick -:-
14:00 HBS - Blauw Geel '38 -:-
14:30 Dongen - Quick'20 -:-
14:30 OFC - EVV -:-
14:30 Be Quick 1887 - Hercules -:-
14:30 UNA - De Meern -:-
Nigeria > Premier League 2018  Nigeria >   Premier League 2018 >
17:00 Katsina United - Rivers United FC -:-
17:00 Heartland FC - Abia Warriors FC -:-
17:00 Lobi Stars - El-Kanemi Warriors -:-
17:00 Akwa United - Plateau United -:-
17:00 Wikki Tourists - Kano Pillars -:-
17:00 Ifeanyi Uba - Sunshine Stars -:-
17:00 Kwara United - Enyimba Aba -:-
17:00 Niger Tornadoes - Enugu Rangers -:-
17:00 Yobe Stars - Go Round -:-
17:00 MFM FC - Nasarawa United FC -:-
Noorwegen > Eliteserien 2018  Noorwegen >   Eliteserien 2018 >
18:00 FK Haugesund - Sarpsborg 08 -:-
18:00 Odds BK - FK Bodø/Glimt -:-
18:00 Sandefjord Fotball - Stabæk IF -:-
18:00 SK Brann - Kristiansund BK -:-
18:00 Tromsø IL - Ranheim IL -:-
20:00 Rosenborg BK - Molde FK -:-
Noorwegen > 1. Divisjon 2018  Noorwegen >   1. Divisjon 2018 >
15:00 Levanger FK - Aalesunds FK -:-
18:00 FK Jerv - Ullensaker/Kisa IL -:-
18:00 Florø SK - Kongsvinger IL -:-
18:00 Hamarkameratene - Notodden FK -:-
18:00 Nest-Sotra - Sandnes Ulf -:-
18:00 Sogndal IL - Tromsdalen UIL -:-
18:00 Strømmen IF - Åsane Fotball -:-
Oostenrijk > Regionalliga Ost 2017/2018  Oostenrijk >   Regionalliga Ost 2017/2018 >
FC Admira Wacker (A) - FCM Traiskirchen -:-
Oostenrijk > 1. NÖ Landesliga 2017/2018  Oostenrijk >   1. NÖ Landesliga 2017/2018 >
SV Haitzendorf - Kremser SC -:-
SV Langenrohr - SV Rohrbach -:-
Union St. Peter/Au - SC Rohrendorf/Gedersdorf -:-
SV Stripfing/Weiden - SCU Ardagger -:-
USV Scheiblingkirchen-Warth - ASK Kottingbrunn -:-
ASV Spratzern - SV Gaflenz -:-
SV Waidhofen/Thaya - SV Leobendorf -:-
SC Zwettl - SC Retz -:-
Oostenrijk > Kärntner Liga 2017/2018  Oostenrijk >   Kärntner Liga 2017/2018 >
SV St. Jakob/Rosental - Klagenfurter AC -:-
SV Spittal/Drau - ASKÖ Gmünd -:-
ASKÖ Köttmannsdorf - SV Feldkirchen -:-
ATSV Wolfsberg - Annabichler Sportverein -:-
SAK Klagenfurt - SVG Bleiburg -:-
SK Treibach - Völkermarkter ST 1868 -:-
ATUS Ferlach - FC Lendorf -:-
Oostenrijk > Wiener Liga 2017/2018  Oostenrijk >   Wiener Liga 2017/2018 >
SC Ostbahn XI - Admira Landhaus -:-
Post SV Wien - SV Gerasdorf -:-
AS Koma Elektra - Gersthofer SV -:-
Sportunion Mauer - FV Austria XIII -:-
SC Mannswörth - SR Donaufeld -:-
SC Team Wiener Linien - SV Wienerberg -:-
SV Donau - Favoritner AC -:-
SK Slovan HAC - SC Wiener Viktoria -:-
Peru > Primera División 2018 Torneo de Verano  Peru >   Primera División 2018 Torneo de Verano >
21:00 Universitario de Deportes - Universidad San Martín -:-
21:00 Universidad Técnica - Sport Rosario -:-
21:00 Ayacucho FC - Comerciantes Unidos -:-
21:00 Sporting Cristal - Alianza Lima -:-
21:00 Academia Cantolao - Deportivo Municipal -:-
21:00 FBC Melgar - Real Garcilaso -:-
21:00 Sport Huancayo - Deportivo Binacional -:-
21:00 CD Unión Comercio - Sport Boys -:-
Polen > I Liga 2017/2018  Polen >   I Liga 2017/2018 >
GKS Tychy '71 - Chojniczanka Chojnice -:-
Ruch Chorzów - Olimpia Grudziądz -:-
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Łęczna -:-
OKS Stomil Olsztyn - Pogoń Siedlce -:-
Bytovia Bytów - Miedź Legnica -:-
Chrobry Głogów - Puszcza Niepołomice -:-
Stal Mielec - Raków Częstochowa -:-
Wigry Suwałki - GKS Katowice -:-
Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole -:-
Rusland > Premier Liga 2017/2018  Rusland >   Premier Liga 2017/2018 >
16:00 Arsenal Tula - FC Ufa -:-
16:00 CSKA Moskou - Dinamo Moskou -:-
16:00 Anzhi Makhachkala - Spartak Moskou -:-
16:00 Lokomotiv Moskou - FK Rostov -:-
16:00 Rubin Kazan - Akhmat Grozny -:-
16:00 SKA-Energia Khabarovsk - FK Amkar Perm -:-
16:00 FK Tosno - FC Ural -:-
16:00 Zenit St. Petersburg - FK Krasnodar -:-
Schotland > Premiership 2017/2018  Schotland >   Premiership 2017/2018 >
13:30 Hamilton Academical - Celtic FC -:-
Spanje > Primera División 2017/2018  Spanje >   Primera División 2017/2018 >
16:00 Deportivo Alavés - Getafe CF -:-
16:00 FC Barcelona - CD Leganés -:-
16:00 Real Betis - SD Eibar -:-
16:00 Celta de Vigo - Sevilla FC -:-
16:00 Deportivo La Coruña - Málaga CF -:-
16:00 Levante UD - UD Las Palmas -:-
16:00 Real Madrid - Atlético Madrid -:-
16:00 Real Sociedad - Girona FC -:-
16:00 Valencia CF - Espanyol -:-
16:00 Villarreal CF - Athletic Bilbao -:-
Spanje > Segunda División 2017/2018  Spanje >   Segunda División 2017/2018 >
AD Alcorcón - CD Numancia -:-
FC Barcelona B - CD Leonesa -:-
Granada CF - CA Osasuna -:-
Albacete - Rayo Vallecano -:-
Córdoba CF - Lorca FC -:-
CD Tenerife - Sevilla Atlético -:-
Real Zaragoza - SD Huesca -:-
Cádiz CF - UD Almería -:-
CD Lugo - Real Oviedo -:-
Sporting Gijón - CF Reus Deportiu -:-
Gimnàstic - Real Valladolid -:-
Spanje > Segunda B Grupo 1 2017/2018  Spanje >   Segunda B Grupo 1 2017/2018 >
UD SS Reyes - CF Fuenlabrada -:-
Racing Ferrol - CD Toledo -:-
Real Madrid Castilla - CCD Cerceda -:-
Rayo Majadahonda - Rápido de Bouzas -:-
Coruxo FC - Celta de Vigo B -:-
SD Ponferradina - Atlético Madrid B -:-
Deportivo La Coruña B - Unión Adarve -:-
Talavera CF - Gimnástica Segoviana -:-
CDA Navalcarnero - Pontevedra CF -:-
Real Valladolid B - CD Guijuelo -:-
Spanje > Segunda B Grupo 2 2017/2018  Spanje >   Segunda B Grupo 2 2017/2018 >
Barakaldo CF - CD Vitoria -:-
SD Amorebieta - Athletic Bilbao B -:-
Burgos CF - CD Izarra -:-
Caudal Deportivo - Peña Sport FC -:-
CD Lealtad - Racing Santander -:-
CA Osasuna B - Sporting Gijón B -:-
CD Tudelano - CD Mirandés -:-
UD Logroñés - SD Gernika -:-
Real Sociedad B - Arenas de Getxo -:-
SD Leioa - Real Unión -:-
Spanje > Segunda B Grupo 3 2017/2018  Spanje >   Segunda B Grupo 3 2017/2018 >
Hércules CF - Valencia CF B -:-
RCD Mallorca - Lleida Esportiu -:-
SD Formentera - Elche CF -:-
Villarreal CF B - UE Olot -:-
CD Ebro - CE Sabadell -:-
UE Cornellà - CF Badalona -:-
CD Alcoyano - Real Zaragoza B -:-
UE Llagostera - CF Peralada -:-
Ontinyent CF - Peña Deportiva -:-
Atlético Saguntino - Atlético Baleares -:-
Spanje > Segunda B Grupo 4 2017/2018  Spanje >   Segunda B Grupo 4 2017/2018 >
Extremadura UD - UCAM Murcia CF -:-
UD Melilla - CF Villanovense -:-
CD El Ejido 2012 - Mérida AD -:-
Recreativo Huelva - Córdoba CF B -:-
Écija Balompié - Marbella FC -:-
RB Linense - CD San Fernando -:-
Lorca Deportiva - Granada CF B -:-
Real Betis B - UD Las Palmas B -:-
CD Badajoz - FC Jumilla -:-
Real Murcia - FC Cartagena -:-
Thailand > Premier League 2018  Thailand >   Premier League 2018 >
13:00 PT Prachuap FC - Sukhothai FC -:-
13:00 Nakhon Ratchasima - Air Force Central -:-
14:00 Chonburi FC - Chainat FC -:-
14:00 Navy FC - Muangthong United -:-
Turkije > SüperLig 2017/2018  Turkije >   SüperLig 2017/2018 >
Gençlerbirliği - Galatasaray -:-
Beşiktaş - Göztepe -:-
Fenerbahçe - Osmanlıspor FK -:-
Karabükspor - Antalyaspor -:-
Bursaspor - Kasımpaşa SK -:-
Atiker Konyaspor - Sivasspor -:-
Alanyaspor - Akhisar Belediyespor -:-
Trabzonspor - Kayserispor -:-
İstanbul Başakşehir F.K. - Yeni Malatyaspor -:-
Turkije > 1. Lig 2017/2018  Turkije >   1. Lig 2017/2018 >
MKE Ankaragücü - Giresunspor -:-
BB Erzurumspor - Gazişehir Gaziantep FK -:-
Altınordu FSG - Ümraniyespor -:-
Samsunspor - Istanbulspor -:-
Gaziantepspor - Adanaspor -:-
Adana Demirspor - Manisaspor -:-
Boluspor - Elazığspor -:-
Balıkesirspor - Denizlispor -:-
Çaykur Rizespor - Eskişehirspor -:-
Turkije > 2. Lig Beyaz 2017/2018  Turkije >   2. Lig Beyaz 2017/2018 >
Altay Izmir - Karşıyaka SK -:-
Kahramanmarasspor - Pendikspor -:-
Aydın Nazilli BS - Bugsaşspor -:-
Fethiyespor - Sakaryaspor -:-
Şanlıurfaspor - Hacettepe -:-
Zonguldak Kömürspor - Gümüşhanespor -:-
Fatih Karagümrük SK - Bandırmaspor -:-
Anadolu Selçukspor - Silivrispor -:-
Kırklarelispor - Niğde Belediyespor -:-
Turkije > 2. Lig Kırmızı 2017/2018  Turkije >   2. Lig Kırmızı 2017/2018 >
Hatayspor - Sarıyer SK -:-
Mersin Idmanyurdu - Eyüpspor -:-
Tokatspor - Kocaeli Birlikspor -:-
Afjet Afyonspor - Amed SK -:-
Sivas 4 Eylül BS - Etimesgut Belediyespor -:-
Bodrum Belediye - Bucaspor -:-
Keçiörengücü - Inegölspor -:-
Tuzlaspor - Menemen Belediyespor -:-
Kastamonuspor - Sancaktepe Belediye -:-
Venezuela > Primera División 2018 Apertura  Venezuela >   Primera División 2018 Apertura >
21:00 Trujillanos FC - Deportivo La Guaira -:-
21:00 Portuguesa FC - Deportivo Táchira -:-
21:00 Metropolitanos FC - Zulia FC -:-
21:00 Deportivo Anzoátegui - Zamora FC -:-
21:00 Estudiantes de Mérida - Deportivo Lara -:-
21:00 Mineros de Guayana - Atlético Venezuela -:-
21:00 Academia Puerto Cabello - Estudiantes de Caracas -:-
21:00 Aragua FC - Carabobo FC -:-
21:00 Caracas FC - Monagas -:-
Verenigde Staten > Major League Soccer 2018  Verenigde Staten >   Major League Soccer 2018 >
01:30 Toronto FC - D.C. United -:-
02:00 FC Dallas - Colorado Rapids -:-
02:30 Chicago Fire - Columbus Crew -:-
03:30 Real Salt Lake - Vancouver Whitecaps -:-
22:00 Orlando City - Portland Timbers -:-
Verenigde Staten > United Soccer League 2018  Verenigde Staten >   United Soccer League 2018 >
Atlanta United FC II - Penn FC -:-
Bethlehem Steel FC - Charleston Battery -:-
Zuid-Afrika > Premier Division 2017/2018  Zuid-Afrika >   Premier Division 2017/2018 >
15:00 Baroka FC - Mamelodi Sundowns -:-
15:00 Bloemfontein Celtic - AmaZulu FC -:-
Zuid-Korea > K League Classic 2018  Zuid-Korea >   K League Classic 2018 >
07:00 Suwon Bluewings - FC Seoul -:-
07:00 Pohang Steelers - Jeonbuk FC -:-
09:00 Ulsan Hyundai - Gangwon FC -:-
09:00 Jeju United - Sangju Sangmu -:-
Zuid-Korea > K League Challenge 2018  Zuid-Korea >   K League Challenge 2018 >
06:00 Busan IPark - Gwangju FC -:-
09:00 Seoul E-Land FC - Seongnam FC -:-
Zweden > Allsvenskan 2018  Zweden >   Allsvenskan 2018 >
19:00 IF Brommapojkarna - BK Häcken -:-
19:00 Dalkurd FF - Östersunds FK -:-
19:00 Djurgårdens IF - Trelleborgs FF -:-
19:00 IFK Göteborg - Hammarby IF -:-
19:00 Kalmar FF - IF Elfsborg -:-
19:00 Malmö FF - AIK Solna -:-
19:00 Örebro SK - IFK Norrköping -:-
19:00 IK Sirius - GIF Sundsvall -:-
Zweden > Superettan 2018  Zweden >   Superettan 2018 >
17:00 IK Brage - Gefle IF -:-
17:00 Degerfors IF - Halmstads BK -:-
17:00 Falkenbergs FF - AFC Eskilstuna -:-
17:00 Helsingborgs IF - Östers IF -:-
17:00 Jönköpings Södra IF - Landskrona BoIS -:-
17:00 Norrby IF - Varbergs BoIS -:-
17:00 Örgryte IS - IK Frej -:-
17:00 IFK Värnamo - GAIS Göteborg -:-
Zweden > Division 1 Norra 2018  Zweden >   Division 1 Norra 2018 >
14:00 BK Forward - Assyriska IF i Norrköping -:-
16:00 Akropolis IF - Team Thorengruppen SK -:-
16:00 Karlslunds IF - Sollentuna FK -:-
16:00 Syrianska FC - Carlstad United BK -:-
Zweden > Division 1 Södra 2018  Zweden >   Division 1 Södra 2018 >
16:00 Husqvarna FF - Mjällby AIF -:-
16:00 Karlskrona AIF - IK Oddevold -:-
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 1 2017/2018  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 1 2017/2018  >
17:00 FC Meyrin - FC Azzurri 90 LS -:-
17:00 FC Naters - FC Fribourg -:-
17:00 FC Vevey Sports - BSC Young Boys II -:-
17:00 FC Lancy - FC Echallens -:-
17:00 FC Thun II - Martigny Sports -:-
17:00 Team Vaud - FC Portalban/Gletterens -:-
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 2 2017/2018  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 2 2017/2018 >
17:00 SR Delémont - FC Münsingen -:-
17:00 Kickers Luzern - SC Buochs -:-
17:00 FC Luzern II - FC Schötz -:-
17:00 FC Sursee - FC Solothurn -:-
17:00 FC Langenthal - Zug 94 -:-
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 3 2017/2018  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 3 2017/2018 >
17:00 USV Eschen/Mauren - FC St. Gallen II -:-
17:00 FC Gossau - FC Balzers -:-
17:00 FC Winterthur U21 - FC Thalwil -:-
17:00 FC Red Star Zürich - AC Bellinzona -:-
17:00 FC Seuzach - SV Höngg -:-
17:00 FC Kosova Zürich - FC Wettswil-Bonstetten -:-
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner