. .
FIFA > Vrouwen Vriendschappelijk 2017 > Maart FIFA >   Vrouwen Vriendschappelijk 2017 > Maart
09:00 Litouwen - Bahrein 2:0 (1:0)
09:00 Hong-Kong - Singapore 2:0 (1:0)
09:30 Cyprus - Letland 1:2 (1:1)
16:30 Ver. Arab. Emiraten - Oezbekistan 0:5
FIFA > U16 Vriendschappelijk 2017 > Maart FIFA >   U16 Vriendschappelijk 2017 > Maart
12:00 Noorwegen - Roemenië 2:1
15:00 Nederland - België 3:2
UEFA > U17 EURO Kwalificaties 2016/2017 > Groep C UEFA >   U17 EURO Kwalificaties 2016/2017 > Groep C
19:00 Spanje - Griekenland 0:1
19:00 Portugal - Polen 3:3
CAF > CAF Champions League 2017 > 1e Ronde CAF >    CAF Champions League 2017 > 1e Ronde
14:00 Ferroviário Beira - Barrack Young Controllers 2:0
14:30 Al Ahly Tripolis - FUS de Rabat 2:0
14:30 TP Mazembe - CAPS United 1:1
15:30 Coton Sport Garoua - Cnaps Sports 1:0
15:30 Léopards de Dolisié - St. George SC 0:1
16:00 Rivers United FC - Al-Merrikh SC 3:0
17:00 Zamalek - Enugu Rangers 4:1
17:00 Ports Authority FC - Vita Club Mokanda 1:1
18:00 Étoile du Sahel - AS Tanda 3:0
18:00 Al-Hilal Omdurman - AS Port Louis 2000 3:0
CAF > U20 African Championship 2017 Zambia > Derde plaats CAF >   U20 African Championship 2017 Zambia > Derde plaats
13:00 Zuid-Afrika - Guinea 1:2
CAF > U20 African Championship 2017 Zambia > Finale CAF >   U20 African Championship 2017 Zambia > Finale
16:30 Zambia - Senegal 2:0
OFC > OFC Champions League 2017 > Groep D OFC >    OFC Champions League 2017 > Groep D
05:00 Marist FC - Rewa FC 4:2 (1:1)
07:00 AS Tefana Faa'a - Erakor Golden Star 4:2 (1:1)
Albanië > Kategoria Superiore 2016/2017  Albanië >   Kategoria Superiore 2016/2017 >
14:00 FK Vllaznia - KF Laçi 1:0 (0:0)
17:00 KF Teuta Durrës - Luftëtari Gjirokastër 0:1 (0:1)
Argentinië > Primera División 2016/2017  Argentinië >   Primera División 2016/2017 >
00:00 CA San Martín - Huracán 0:1 (0:1)
21:00 Racing Club - CA Lanús 3:0 (2:0)
21:00 GyE La Plata - Quilmes AC 3:1 (2:0)
21:00 CA Temperley - Tigre 3:1 (1:0)
23:10 River Plate - Unión de Santa Fe 0:0 (0:0)
23:10 Rosario Central - CD Godoy Cruz 0:1 (0:0)
Argentinië > Primera B Nacional 2016/2017  Argentinië >   Primera B Nacional 2016/2017 >
00:00 Estudiantes de San Luis - Juventud Unida Gualeguaychú 0:2 (0:2)
Armenie > Premier League 2016/2017  Armenie >   Premier League 2016/2017 >
11:00 FC Alashkert - Shirak FC 3:0
Australië > NPL New South Wales 2017  Australië >   NPL New South Wales 2017 >
05:00 Hakoah Sydney City East - Blacktown City FC 1:1 (0:0)
08:00 Sydney United 58 - APIA Leichhardt Tigers 0:3
Australië > NPL Victoria 2017  Australië >   NPL Victoria 2017 >
05:00 St Albans Saints - South Melbourne FC 0:2 (0:1)
Australië > NPL Queensland 2017  Australië >   NPL Queensland 2017 >
05:00 Sunshine Coast FC - Gold Coast City FC 0:4 (0:3)
Australië > NPL Northern NSW 2017  Australië >   NPL Northern NSW 2017 >
04:30 Weston Workers FC - Lake Macquarie City 2:2 (1:2)
08:45 Hamilton Olympic - Lambton Jaffas 2:3 (2:0)
België > Eerste klasse A 2016/2017  België >   Eerste klasse A 2016/2017 >
14:30 Club Brugge KV - Sint-Truidense VV 2:2 (0:1)
14:30 RSC Anderlecht - Waasland-Beveren 3:0 (3:0)
14:30 Standard Luik - KV Oostende 2:2 (0:1)
14:30 KAA Gent - KV Mechelen 3:0 (2:0)
14:30 KV Kortrijk - Royal Excel Mouscron 0:2 (0:1)
14:30 AS Eupen - SV Zulte Waregem 1:3 (0:0)
14:30 Sporting Lokeren - Sporting Charleroi 0:0 (0:0)
14:30 KVC Westerlo - KRC Genk 0:4 (0:2)
Bolivia > Liga Profesional 2017 Apertura  Bolivia >   Liga Profesional 2017 Apertura >
20:00 Club Petrolero - The Strongest 0:1 (0:1)
21:00 Club Bolívar - Guabirá 2:0 (2:0)
22:15 Universitario Sucre - Real Potosí 0:2 (0:1)
Bulgarije > A grupa 2016/2017  Bulgarije >   A grupa 2016/2017 >
12:00 Pirin Blagoevgrad - Slavia Sofia 4:0 (0:0)
14:00 PFC Beroe - Levski Sofia 1:0 (1:0)
16:30 Lokomotiv Gorna Oryahovitsa - PFC Ludogorets Razgrad 0:5 (0:1)
Chili > Primera División 2016/2017 Clausura  Chili >   Primera División 2016/2017 Clausura >
00:00 Universidad Católica - Antofagasta 4:1 (2:0)
16:00 CD Huachipato - O'Higgins 0:2 (0:1)
22:00 Audax Italiano - Universidad de Chile 0:3 (0:1)
China > Super League 2017  China >   Super League 2017 >
08:30 Guangzhou R&F - Changchun Yatai 1:0 (0:0)
12:35 Henan Jianye - Liáoníng Hóngyùn 1:1 (0:0)
China > League One 2017  China >   League One 2017 >
09:00 Shenzhen FC - Dalian Transcendence 6:0 (2:0)
12:35 Hangzhou Greentown - Nei Mongol Zhongyou 3:2 (0:0)
Colombia > Primera A 2017 Apertura  Colombia >   Primera A 2017 Apertura >
00:00 Alianza Petrolera - Atlético Nacional 1:5 (1:3)
01:45 Millonarios - América de Cali 3:0 (2:0)
21:30 Tigres FC - Rionegro Águilas 0:0 (0:0)
23:15 Once Caldas - Atlético Junior 3:3 (1:1)
23:30 Patriotas FC - Atlético Bucaramanga 0:0 (0:0)
Costa Rica > Primera División 2016/2017 Verano  Costa Rica >   Primera División 2016/2017 Verano >
00:45 LD Alajuelense - Municipal Pérez Zeledón 2:0 (1:0)
02:30 AD San Carlos - AD Carmelita 0:2 (0:1)
03:00 CS Herediano - Municipal Liberia 7:1 (3:1)
20:30 Santos de Guápiles - Belén FC 2:2 (2:0)
22:00 Limón FC - Deportivo Saprissa 0:0 (0:0)
23:00 CS Cartaginés - Universidad de Costa Rica 1:1 (1:1)
Cyprus > First Division 2017 Abstieg  Cyprus >   First Division 2017 Abstieg >
15:00 Karmiotissa Polemidion - Ethnikos Achna 5:3 (0:1)
16:00 Doxa Katokopias FC - Ermis Aradippou 2:1 (1:1)
Cyprus > First Division 2017 Playoff  Cyprus >   First Division 2017 Playoff >
17:00 Anorthosis Famagusta FC - APOEL Nicosia 0:1 (0:1)
Denemarken > Superliga 2016/2017  Denemarken >   Superliga 2016/2017 >
13:00 Odense BK - SønderjyskE 0:1 (0:1)
16:00 AC Horsens - Brøndby IF 0:2 (0:2)
18:00 FC Kopenhagen - Esbjerg fB 2:0 (0:0)
Denemarken > 1. Division 2016/2017  Denemarken >   1. Division 2016/2017 >
13:45 FC Helsingør - Nykøbing FC 3:0 (2:0)
13:45 Fremad Amager - FC Fredericia 2:1 (1:0)
13:45 HB Køge - Vendsyssel FF 1:0 (0:0)
13:45 Skive IK - AB Gladsaxe 1:0 (0:0)
13:45 Vejle BK - Hobro IK 1:5 (0:4)
13:45 FC Roskilde - Næstved BK 2:1 (1:0)
Duitsland > Bundesliga 2016/2017  Duitsland >   Bundesliga 2016/2017 >
15:30 FC Schalke 04 - FC Augsburg 3:0 (3:0)
17:30 Hamburger SV - Bor. Mönchengladbach 2:1 (1:1)
Duitsland > 2. Bundesliga 2016/2017  Duitsland >   2. Bundesliga 2016/2017 >
13:30 SV Sandhausen - SpVgg Greuther Fürth 1:1 (1:0)
13:30 1. FC Kaiserslautern - 1. FC Heidenheim 1846 1:1 (0:0)
13:30 1. FC Nürnberg - Arminia Bielefeld 1:0 (1:0)
Duitsland > 3. Liga 2016/2017  Duitsland >   3. Liga 2016/2017 >
14:00 FSV Zwickau - Chemnitzer FC 1:0 (1:0)
Duitsland > Regionalliga Nord 2016/2017  Duitsland >   Regionalliga Nord 2016/2017 >
14:00 ETSV Weiche Flensburg - Hannover 96 II 1:0 (0:0)
14:00 VfV Hildesheim - Hamburger SV II 1:1 (0:1)
15:00 Germania Egestorf/Langreder - VfB Oldenburg 0:1 (0:1)
Duitsland > Regionalliga Nordost 2016/2017  Duitsland >   Regionalliga Nordost 2016/2017 >
13:00 FC Oberlausitz - FC Viktoria 1889 Berlin 0:2 (0:1)
13:00 Berliner AK 07 - FC Carl Zeiss Jena 1:3 (0:2)
13:00 Energie Cottbus - VfB Auerbach 1:3 (1:1)
13:30 Hertha BSC II - FSV Budissa Bautzen 2:1 (2:0)
14:00 RB Leipzig II - SV Babelsberg 03 0:1 (0:0)
Duitsland > Regionalliga Südwest 2016/2017  Duitsland >   Regionalliga Südwest 2016/2017 >
14:00 TuS Koblenz - Waldhof Mannheim 0:1 (0:0)
Duitsland > Regionalliga Bayern 2016/2017  Duitsland >   Regionalliga Bayern 2016/2017 >
13:00 Bayern München II - TSV 1860 München II 0:2 (0:1)
Duitsland > Bayernliga Nord 2016/2017  Duitsland >   Bayernliga Nord 2016/2017 >
15:00 DJK Bamberg - SpVgg Weiden 0:1 (0:0)
Duitsland > Bayernliga Süd 2016/2017  Duitsland >   Bayernliga Süd 2016/2017 >
14:00 FC Pipinsried - SV Pullach 0:0 (0:0)
14:00 TSV Schwabmünchen - SpVgg Hankofen-Hailing 3:0 (1:0)
Duitsland > Bremenliga 2016/2017  Duitsland >   Bremenliga 2016/2017 >
11:00 ESC Geestemünde - BTS Neustadt 1:2 (1:1)
15:00 TuS Schwachhausen - Habenhauser FV 1:2 (1:0)
16:00 FC Oberneuland - SV Grohn 8:1 (2:0)
Duitsland > Hessenliga 2016/2017  Duitsland >   Hessenliga 2016/2017 >
15:00 Rot-Weiß Darmstadt - TSV Lehnerz 0:4 (0:2)
Duitsland > Oberliga Niedersachsen 2016/2017  Duitsland >   Oberliga Niedersachsen 2016/2017 >
14:00 Eintracht Northeim - MTV Gifhorn 2:0 (2:0)
15:00 VfL Oldenburg - TuS Bersenbrück 2:1 (1:1)
15:00 TB Uphusen - BV Cloppenburg 0:0 (0:0)
15:00 SC Spelle-Venhaus - HSC Hannover 1:2 (1:1)
15:00 VfL Osnabrück II - Heeslinger SC 0:1 (0:0)
15:00 Arminia Hannover - SVG Göttingen 07 0:0 (0:0)
Duitsland > Oberliga Baden-Württemberg 2016/2017  Duitsland >   Oberliga Baden-Württemberg 2016/2017 >
14:00 Stuttgarter Kickers II - Neckarsulmer Sport-Union 1:2 (0:1)
16:00 FC Astoria Walldorf II - Göppinger SV 2:0 (0:0)
Duitsland > Oberliga Hamburg 2016/2017  Duitsland >   Oberliga Hamburg 2016/2017 >
13:00 Klub Kosova - TSV Buchholz 08 2:2 (1:1)
14:00 Niendorfer TSV - FC Türkiye 3:1 (1:0)
14:00 SV Rugenbergen - VfL Pinneberg 1:1 (1:0)
14:00 SV Halstenbek-Rellingen - TuS Dassendorf 0:2 (0:2)
15:00 SV Curslack-Neuengamme - BSV Buxtehude 3:2 (1:1)
15:00 WTSV Concordia - SC Condor Hamburg 1:2 (0:2)
Duitsland > Oberliga Mittelrhein 2016/2017  Duitsland >   Oberliga Mittelrhein 2016/2017 >
15:00 FC Hürth - Hilal Maroc Bergheim 1:1 (0:1)
15:00 Borussia Freialdenhoven - Blau-Weiß Friesdorf 1:1 (1:0)
15:00 Germania Windeck - VfL Rheinbach 1:4 (0:1)
15:00 FC Inde Hahn - Spvg Wesseling-Urfeld 3:6 (3:1)
15:00 Viktoria Arnoldsweiler - VfL Alfter 0:2 (0:1)
15:15 Siegburger SV 04 - FC Wegberg-Beeck 0:4 (0:0)
15:30 FC Hennef 05 - Euskirchener TSC 1:2 (1:1)
Duitsland > Oberliga Niederrhein 2016/2017  Duitsland >   Oberliga Niederrhein 2016/2017 >
15:00 Germania Ratingen 04/19 - SSVg Velbert 2:0 (1:0)
15:00 VfR Krefeld-Fischeln - FC Kray 3:2 (2:1)
15:00 Schwarz-Weiß Essen - SV Hönnepel-Niedermörmter 0:0 (0:0)
15:00 SpVg Schonnebeck - VfB Homberg 3:1 (2:0)
15:00 SC Kapellen-Erft - TuRU Düsseldorf 1:0 (0:0)
15:00 Cronenberger SC - KFC Uerdingen 05 0:2 (0:0)
15:00 TSV Meerbusch - TV Jahn Hiesfeld 3:3 (2:1)
15:00 SC Düsseldorf-West - 1. FC Bocholt 1:1 (0:0)
15:00 VfB 03 Hilden - Sportfreunde Baumberg 3:3 (0:1)
Duitsland > Oberliga NOFV-Nord 2016/2017  Duitsland >   Oberliga NOFV-Nord 2016/2017 >
14:00 FC Strausberg - CFC Hertha 06 2:2 (0:2)
14:00 VSG Altglienicke - Victoria Seelow 2:1 (1:0)
14:00 Hertha Zehlendorf - SV Grün-Weiß Brieselang 0:2 (0:0)
14:00 SV Altlüdersdorf - 1. FC Frankfurt (Oder) 2:0 (1:0)
Duitsland > Oberliga NOFV-Süd 2016/2017  Duitsland >   Oberliga NOFV-Süd 2016/2017 >
14:00 SV 1899 Merseburg - VfL Halle 96 1:0 (1:0)
14:00 VFC Plauen - Bischofswerdaer FV 1:3 (0:1)
14:00 Germania Halberstadt - SSV Markranstädt 3:0 (1:0)
14:00 FC Einheit Rudolstadt - BSG Wismut Gera 1:2 (0:1)
Duitsland > Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2016/2017  Duitsland >   Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2016/2017 >
15:00 SV Gonsenheim - FC Karbach 4:3 (1:2)
15:00 FK Pirmasens II - SV Röchling Völklingen 4:1 (2:0)
Duitsland > Oberliga Westfalen 2016/2017  Duitsland >   Oberliga Westfalen 2016/2017 >
15:00 SC Paderborn 07 II - ASC 09 Dortmund 0:1 (0:1)
15:00 Westfalia Rhynern - FCE Rheine 2:1 (1:1)
15:00 SuS Neuenkir­chen - Hammer SpVg 2:3 (2:2)
15:00 TuS Ennepetal - Roland Beckum 2:0 (0:0)
15:00 FC Brünninghausen - TuS Erndtebrück 0:0 (0:0)
15:00 1. FC Kaan-Marienborn - SuS Stadtlohn 1:1 (1:0)
15:00 FC Gütersloh 2000 - SpVgg Erkenschwick 4:0 (2:0)
15:00 Arminia Bielefeld II - SC Hassel 1:0 (1:0)
15:00 SV Lippstadt 08 - TSV Marl-Hüls 1:2 (1:1)
Duitsland > Schleswig-Holstein-Liga 2016/2017  Duitsland >   Schleswig-Holstein-Liga 2016/2017 >
14:00 VfR Neumünster - Flensburg 08 2:2 (1:0)
15:00 TSV Lägerdorf - PSV Union Neumünster 0:0 (0:0)
15:00 TuS Hartenholm - TSV Altenholz 1:0 (1:0)
Duitsland > Vrouwen Bundesliga 2016/2017  Duitsland >  Vrouwen Bundesliga 2016/2017 >
14:00 Turbine Potsdam - 1899 Hoffenheim 1:0 (1:0)
Duitsland > Vrouwen 2. Bundesliga Nord 2016/2017  Duitsland >  Vrouwen 2. Bundesliga Nord 2016/2017 >
11:00 Turbine Potsdam II - Arminia Bielefeld 0:1 (0:1)
Duitsland > Vrouwen Regionalliga Nord 2016/2017  Duitsland >  Vrouwen Regionalliga Nord 2016/2017 >
13:00 FC Bergedorf 85 - TV Jahn Delmenhorst geannuleerd
13:00 TSV Havelse - Werder Bremen II 1:8
13:00 ATS Buntentor - TSV DUWO 08 1:1
14:00 Holstein Kiel - Fortuna Celle 4:0
15:00 SG Jesteburg/Bendestorf - TSV Limmer 1:6
15:00 FC St. Pauli - TSG 07 Burg Gretesch 4:0
Duitsland > Vrouwen Regionalliga Nordost 2016/2017  Duitsland >  Vrouwen Regionalliga Nordost 2016/2017 >
14:00 FSV Babelsberg 74 - FC Viktoria 1889 Berlin 0:3
14:00 FF USV Jena II - BSC Marzahn 6:1
14:00 1. FC Neubrandenburg 04 - 1. FFC Fortuna Dresden 0:0
14:00 Magdeburger FFC - 1. FFV Erfurt 1:1
14:00 Erzgebirge Aue - FFV Leipzig geannuleerd
Duitsland > Vrouwen Regionalliga West 2016/2017  Duitsland >  Vrouwen Regionalliga West 2016/2017 >
13:00 GSV Moers - VfL Bochum 3:2
13:00 Alemannia Aachen - Sportfreunde 1930 Uevekoven 1:3
13:30 Warendorfer SU - Borussia Bocholt 2:1
14:00 Vorwärts Spoho 98 - SGS Essen II 1:5
15:00 Bayer Leverkusen II - Germania Hauenhorst 1:2
15:15 Fortuna Köln - Bor. Mönchengladbach II 0:0
15:30 1. FC Köln II - MSV Duisburg II 2:0
Duitsland > Vrouwen Regionalliga Südwest 2016/2017  Duitsland >  Vrouwen Regionalliga Südwest 2016/2017 >
14:00 1. FC Saarbrücken II - TuS Wörrstadt 3:0
14:00 SG Parr Medelsheim - SC 13 Bad Neuenahr 4:7
14:00 SG 99 Andernach - 1. FFC Montabaur 4:0
14:00 TuS Issel - SV Dirmingen 1:0
14:00 1. FC Riegelsberg - FC Bitburg 1:4
15:30 FC Speyer 09 - SC Siegelbach 5:0
Duitsland > Vrouwen Regionalliga Süd 2016/2017  Duitsland >  Vrouwen Regionalliga Süd 2016/2017 >
11:00 Hegauer FV - TSV Jahn Calden 2:1
11:00 FSV Hessen Wetzlar II - Wacker München 1:0
11:00 SC Freiburg II - FC Ingolstadt 04 2:1
13:00 SC Regensburg - ETSV Würzburg 3:0
13:00 SV Frauenbiburg - TSV Schwaben Augsburg 2:1
15:00 1. FC Nürnberg - FV Löchgau 2:2
Duitsland > A-jun Bundesliga Nord/Nordost 2016/2017  Duitsland >  A-jun Bundesliga Nord/Nordost 2016/2017 >
11:00 VfL Osnabrück - Holstein Kiel 2:1 (0:0)
13:30 Werder Bremen - JFV Nordwest 3:0 (0:0)
Duitsland > A-jun Bundesliga West 2016/2017  Duitsland >  A-jun Bundesliga West 2016/2017 >
11:00 Borussia Dortmund - 1. FC Köln 1:1 (1:0)
11:00 VfL Bochum - FC Schalke 04 2:2 (1:2)
11:00 MSV Duisburg - Rot-Weiß Oberhausen 0:2 (0:0)
11:00 Fortuna Düsseldorf - Wuppertaler SV 0:2 (0:1)
11:00 Bor. Mönchengladbach - Rot-Weiss Essen 4:3 (3:1)
Duitsland > A-jun Bundesliga Süd/Südwest 2016/2017  Duitsland >  A-jun Bundesliga Süd/Südwest 2016/2017 >
11:00 1. FC Nürnberg - Bayern München 2:1 (1:1)
11:00 FC Augsburg - 1. FC Kaiserslautern 0:2 (0:0)
11:00 FC Ingolstadt 04 - 1. FSV Mainz 05 2:3 (1:0)
13:00 Karlsruher SC - SC Freiburg 1:1 (1:1)
14:00 Eintracht Frankfurt - Stuttgarter Kickers 5:1 (3:1)
14:00 VfB Stuttgart - 1899 Hoffenheim 0:4 (0:1)
Duitsland > B-jun Bundesliga Nord/Nordost 2016/2017  Duitsland >  B-jun Bundesliga Nord/Nordost 2016/2017 >
11:00 VfL Wolfsburg - Holstein Kiel 4:2 (0:1)
11:00 Niendorfer TSV - 1. FC Union Berlin 1:4 (1:2)
12:00 FC St. Pauli - Hamburger SV 0:2 (0:0)
14:00 RB Leipzig - Eintracht Braunschweig 7:0 (6:0)
Duitsland > B-jun Bundesliga West 2016/2017  Duitsland >  B-jun Bundesliga West 2016/2017 >
11:00 1. FC Mönchengladbach - Viktoria Köln 0:4 (0:2)
11:00 FC Hennef 05 - Hombrucher SV 0:1 (0:1)
13:00 Arminia Bielefeld - 1. FC Köln 1:1 (1:1)
15:00 MSV Duisburg - Bayer Leverkusen 1:0 (1:0)
Duitsland > B-jun Bundesliga Süd/Südwest 2016/2017  Duitsland >  B-jun Bundesliga Süd/Südwest 2016/2017 >
11:00 1. FSV Mainz 05 - TSV 1860 München 2:1 (0:1)
11:00 SpVgg Unterhaching - SC Freiburg 1:3 (1:1)
11:00 Kickers Offenbach - Bayern München 1:4 (1:1)
13:00 FC Augsburg - 1. FC Kaiserslautern 1:1 (1:1)
Ecuador > Campeonato 2017 Primera Etapa  Ecuador >   Campeonato 2017 Primera Etapa >
18:00 Macará - El Nacional 1:0 (1:0)
El Salvador > Primera División 2016/2017 Clausura  El Salvador >   Primera División 2016/2017 Clausura >
02:00 AD Isidro Metapan - CD Chalatenango 0:1
02:00 Luis Angel Firpo - CD Águila 0:0
22:00 Municipal Limeño - CD Dragón 0:3
22:00 Sonsonate FC - Santa Tecla FC 1:4
Engeland > Premier League 2016/2017  Engeland >   Premier League 2016/2017 >
17:00 Liverpool FC - Burnley FC 2:1 (1:1)
Engeland > FA Cup 2016/2017 > Kwartfinale  Engeland >   FA Cup 2016/2017 > Kwartfinale
15:00 Tottenham Hotspur - Millwall FC 6:0 (2:0)
Engeland > U23 Premier League Div. 1 2016/2017  Engeland >   U23 Premier League Div. 1 2016/2017 >
13:00 Sunderland AFC U23 - Leicester City U23 2:2 (1:1)
Faroer Eilanden > Effodeildin 2017  Faroer Eilanden >   Effodeildin 2017 >
16:00 NSÍ Runavík - EB/Streymur 1:1 (1:1)
16:00 Víkingur - B36 Tórshavn 1:1 (0:1)
16:00 KÍ Klaksvík - Skála ÍF 0:0 (0:0)
16:00 HB Tórshavn - 07 Vestur 2:0 (2:0)
16:00 TB/FCS/Royn - ÍF Fuglafjørður 3:0
Finland > Suomen Cup 2017 > Play-Offs  Finland >   Suomen Cup 2017 > Play-Offs
15:00 Kuopion PS - FC Honka 2:4
Frankrijk > Ligue 1 2016/2017  Frankrijk >   Ligue 1 2016/2017 >
15:00 AS Saint-Étienne - FC Metz 2:2 (0:1)
17:00 Olympique Lyon - Toulouse FC 4:0 (1:0)
21:00 FC Lorient - Paris Saint-Germain 1:2 (0:1)
Frankrijk > Vrouwen Division 1 2016/2017  Frankrijk >  Vrouwen Division 1 2016/2017 >
15:00 Girondins Bordeaux - EA Guingamp 0:1
Ghana > Premier League 2017  Ghana >   Premier League 2017 >
16:00 Ashanti Gold - Bechem United 2:4 (0:2)
16:00 Bolga All Stars - Asante Kotoko 1:1 (0:1)
16:00 Elmina Sharks - Berekum Chelsea 2:1 (2:0)
16:00 Hearts of Oak - Great Olympics 2:1 (1:1)
16:00 Liberty Professionals - Ebusua Dwarfs Cape Coast 2:1 (0:1)
16:00 Medeama SC - Wa All Stars FC 0:1 (0:0)
16:00 WAFA - Tema Youth 2:1 (0:0)
Griekenland > Superleague 2016/2017  Griekenland >   Superleague 2016/2017 >
14:00 AO Kerkyra - Skoda Xanthi 1:0 (0:0)
16:15 Olympiakos - Atromitos 2:0 (1:0)
16:15 Platanias Chanion - Veria FC 1:0 (1:0)
18:30 AEK Athene - PAOK Saloniki 3:0 (1:0)
Griekenland > Football League 2016/2017  Griekenland >   Football League 2016/2017 >
Panthrakikos - Aiginiakos FC niet gespeeld
12:00 Chania FC - Panserraikos 0:1 (0:0)
14:00 Sparta FC - Anagennisi Karditsa 1:0 (0:0)
14:00 Kallithea GS - Agrotikos Asteras 1:2 (0:0)
14:00 Aris Saloniki - Kissamikos 1:0 (1:0)
14:00 AO Trikala - Acharnaikos FC 5:0 (5:0)
14:00 Lamia - AEL Kalloni 4:0 (3:0)
14:00 Panelefsiniakos Elefsinas - OFI Heraklion 0:3 (0:0)
Guatemala > Liga Nacional 2016/2017 Clausura  Guatemala >   Liga Nacional 2016/2017 Clausura >
18:00 Deportivo Mictlán - Deportivo Carchá 0:0 (0:0)
18:00 CSD Municipal - Deportivo Suchitepéquez 1:0 (0:0)
19:00 Deportivo Malacateco - Antigua GFC 2:1 (0:0)
21:30 Deportivo Guastatoya - Deportivo Marquense 0:0 (0:0)
22:00 Cobán Imperial - Comunicaciones 2:1 (0:1)
23:00 Deportivo Petapa - Xelaju MC 1:1 (1:1)
IJsland > Lengjubikarinn 2017 > Groep 2  IJsland >   Lengjubikarinn 2017 > Groep 2
17:15 Fylkir Reykjavík - KR Reykjavík 1:0
IJsland > Lengjubikarinn 2017 > Groep 4  IJsland >   Lengjubikarinn 2017 > Groep 4
17:00 UMF Grindavík - Fram Reykjavík 3:1
India > I-League 2017  India >   I-League 2017 >
12:05 Churchill Brothers - Shillong Lajong FC 0:0 (0:0)
14:35 Chennai City FC - East Bengal FC 2:1 (0:1)
Israël > Ligat ha'Al 2016/2017  Israël >   Ligat ha'Al 2016/2017 >
18:00 Bnei Yehuda Tel Aviv - Hapoel Ashkelon 0:0 (0:0)
19:15 Maccabi Tel Aviv - Hapoel Haifa 1:0 (1:0)
Italië > Serie A 2016/2017  Italië >   Serie A 2016/2017 >
12:30 Sassuolo Calcio - Bologna FC 0:1 (0:0)
15:00 Inter - Atalanta 7:1 (5:1)
15:00 ACF Fiorentina - Cagliari Calcio 1:0 (0:0)
15:00 SSC Napoli - FC Crotone 3:0 (1:0)
15:00 Chievo Verona - Empoli FC 4:0 (2:0)
15:00 Pescara Calcio - Udinese Calcio 1:3 (0:1)
20:45 US Palermo - AS Roma 0:3 (0:1)
Italië > Serie B 2016/2017  Italië >   Serie B 2016/2017 >
15:00 Novara Calcio - Pro Vercelli 0:0 (0:0)
15:00 Ternana Calcio - Trapani Calcio 2:1 (2:0)
17:30 Vicenza Calcio - AC Pisa 2:1 (0:0)
Italië > Serie C Girone B 2016/2017  Italië >   Serie C Girone B 2016/2017 >
14:30 AC Mantova - Parma Calcio 1913 1:1 (0:0)
14:30 Sambenedettese - Bassano Virtus 1:0 (0:0)
16:30 UC AlbinoLeffe - Teramo Calcio 1:0 (0:0)
16:30 Alma Juventus Fano - AC FeralpiSalò 3:1 (2:0)
16:30 SS Maceratese - AC Reggiana 2:1 (1:0)
16:30 Calcio Padova - Santarcangelo 2:0 (1:0)
16:30 Pordenone Calcio - FC Südtirol 1:0 (1:0)
16:30 Venezia FC - Modena FC 1:0 (0:0)
20:30 Forlì FC - AC Lumezzane 1:3 (1:2)
20:30 AS Gubbio - Ancona 1905 3:2 (2:2)
Italië > Serie C Girone C 2016/2017  Italië >   Serie C Girone C 2016/2017 >
14:30 Casertana FC - ACR Messina 0:0 (0:0)
14:30 Cosenza Calcio - Fidelis Andria 2:1 (2:0)
14:30 SS Juve Stabia - Paganese Calcio 0:1 (0:0)
14:30 US Lecce - Calcio Catania 1:0 (0:0)
14:30 AS Melfi - US Catanzaro 1:0 (0:0)
14:30 US Siracusa - Fondi 1:0 (0:0)
14:30 Taranto FC - Akragas 0:2 (0:1)
18:30 Matera Calcio - Reggina 1914 2:0 (2:0)
18:30 Vibonese - Virtus Francavilla 2:0 (0:0)
Jamaica > National Premier League 2016/2017  Jamaica >   National Premier League 2016/2017 >
21:00 Maverley Hughenden FC - Tivoli Gardens 1:1
21:30 Jamalco FC - Boys' Town 1:2
21:30 UWI Pelicans - Reno FC 1:0
Japan > J2 League 2017  Japan >   J2 League 2017 >
05:00 Zweigen Kanazawa - Shonan Bellmare 0:0 (0:0)
05:00 Roasso Kumamoto - Montedio Yamagata 1:1 (0:1)
05:00 Oita Trinita - Renofa Yamaguchi 2:0 (1:0)
06:00 Avispa Fukuoka - Kyoto Sanga FC 2:1 (1:0)
06:00 FC Gifu - Matsumoto Yamaga 0:1 (0:1)
06:00 Kamatamare Sanuki - Ehime FC 2:2 (1:0)
06:00 Machida Zelvia - Fagiano Okayama 1:1 (0:0)
06:00 Tokushima Vortis - V-Varen Nagasaki 3:1 (0:1)
07:00 Yokohama FC - Thespakusatsu Gunma 1:0 (1:0)
Japan > J3 League 2017  Japan >   J3 League 2017 >
05:00 Tochigi SC - FC Ryūkyū 0:0
05:00 SC Sagamihara - Nagano Parceiro 0:1
06:00 FC Tokyo II - Kataller Toyama 0:2
06:00 Cerezo Osaka II - Grulla Morioka 2:2
06:00 Gamba Osaka II - Gainare Tottori 0:2
06:00 Giravanz Kitakyushu - Blaublitz Akita 1:1
Japan > Japan Football League 2017 1st Round  Japan >   Japan Football League 2017 1st Round >
05:00 Tokyo Musashino City FC - FC Osaka 0:3
05:00 Verspah Oita - Reinmeer Aomori 2:2
05:00 Tochigi Uva - Vanraure Hachinohe 1:3
05:00 FC Imabari - Honda FC 0:0
05:00 Veertien Mie - Sony Sendai 3:2
05:00 Briobecca Urayasu - MIO Biwako Shiga 1:2
Kazachstan > Premier Liga 2017  Kazachstan >   Premier Liga 2017 >
09:00 Tobyl Kostanay - FK Aktobe 0:0 (0:0)
10:00 Irtysh Pavlodar - FK Astana 1:1 (1:1)
10:00 FK Ordabasy - FK Atyrau 1:1 (0:0)
10:00 Kaysar Kyzylorda - FK Taraz 2:1 (1:1)
11:00 FK Akzhayik - Shakter Karaganda 3:1 (2:0)
11:00 FK Kairat - FK Okzhetpes 2:2 (1:1)
Kosovo > Superliga 2016/2017  Kosovo >   Superliga 2016/2017 >
13:00 KF Liria - KF Feronikeli 1:3
13:00 Drita Gjilan - FK Drenica 2:1
13:00 Besa Pejë - KF Trepça'89 2:3
Kroatië > 1. HNL 2016/2017  Kroatië >   1. HNL 2016/2017 >
15:00 Cibalia Vinkovci - NK Istra 1961 0:2 (0:2)
17:00 Slaven Belupo - NK Osijek 1:2 (0:0)
Letland > Virsliga 2017  Letland >   Virsliga 2017 >
18:00 FK Rīgas Futbola skola - FK Spartaks 2:1 (0:1)
Litouwen > A Lyga 2017  Litouwen >   A Lyga 2017 >
12:00 FK Lietava Jonava - FK Trakai 0:0 (0:0)
18:30 FK Žalgiris - Utenis Utena 0:1 (0:1)
Luxemburg > Nationaldivision 2016/2017  Luxemburg >   Nationaldivision 2016/2017 >
15:00 Progrès Niedercorn - US Mondorf 1:2
15:30 Victoria Rosport - F91 Dudelange 0:4
16:00 Jeunesse Canach - US Rumelange 3:1
16:00 Union Titus Pétange - FC Differdange 03 0:1
16:00 UNA Strassen - UN Käerjéng 2:0
16:00 Jeunesse Esch - CS FOLA Esch 0:3
16:00 RM Hamm Benfica - RFCU Luxemburg 2:3
Macedonië > 1. MFL 2016/2017  Macedonië >   1. MFL 2016/2017 >
14:00 Vardar Skopje - FK Bregalnica Štip 2:0 (0:0)
14:00 Sileks Kratovo - Makedonija GP 4:2 (1:0)
14:00 KF Shkëndija 79 - FK Pobeda Junior 4:0 (1:0)
14:00 FK Pelister - FK Rabotnički 0:1 (0:0)
14:00 KF Shkupi - FK Renova 3:2 (1:2)
Malta > Premier League 2016/2017  Malta >   Premier League 2016/2017 >
14:00 Floriana FC - Balzan Youths 0:2 (0:2)
16:00 Birkirkara FC - Hamrun Spartans 3:0 (1:0)
Marokko > GNF 1 2016/2017  Marokko >   GNF 1 2016/2017 >
16:00 Olympique de Khouribga - Difaâ d'El Jadida 0:0 (0:0)
18:00 Olympique de Safi - Raja Casablanca 0:0 (0:0)
Mexico > Liga de Ascenso 2016/2017 Clausura  Mexico >   Liga de Ascenso 2016/2017 Clausura >
00:00 Club Zacatepec - Potros UAEM 1:3
02:00 Loros UCOL - Cimarrones de Sonora 0:1
02:00 Celaya FC - Murciélagos FC 2:1
04:00 Dorados de Sinaloa - Cafetaleros de Tapachula 2:0
Mexico > Premier de Ascenso 2016/2017 Clausura  Mexico >   Premier de Ascenso 2016/2017 Clausura >
Reboceros de La Piedad - Atlético Zacatepec II niet gespeeld
00:00 Leones Negros III - Club Tepatitlán 1:1
00:00 Leones Negros II - Cimarrones de Sonora II 4:1
01:00 Titanes de Saltillo - Cuervos de Ensenada 2:1
02:00 Mineros de Fresnillo FC - Reynosa FC 2:1
04:00 Murciélagos FC II - Santos Laguna II 1:1
19:00 Cruz Azul Hidalgo - Monarcas Morelia II 1:2
23:00 Club Irapuato - Club Necaxa II 3:2
Moldavië > Divizia Nationala 2016/2017  Moldavië >   Divizia Nationala 2016/2017 >
13:00 FC Academia UTM - Dinamo Auto 1:1 (0:0)
Montenegro > 1. CFL 2016/2017  Montenegro >   1. CFL 2016/2017 >
14:00 FK Mladost Podgorica - FK Grbalj Radanovići 0:0 (0:0)
Nederland > Eredivisie 2016/2017  Nederland >   Eredivisie 2016/2017 >
12:30 Willem II - PEC Zwolle 2:0 (1:0)
14:30 Feyenoord - AZ Alkmaar 5:2 (2:0)
14:30 Roda JC Kerkrade - FC Groningen 3:1 (1:0)
16:45 AFC Ajax - FC Twente 3:0 (0:0)
Nederland > Tweede Divisie 2016/2017  Nederland >   Tweede Divisie 2016/2017 >
14:00 Koninklijke HFC - AFC 2:0 (0:0)
Nederland > Derde Divisie Zondag 2016/2017  Nederland >   Derde Divisie Zondag 2016/2017 >
14:00 Hercules - HSC'21 2:0 (0:0)
14:00 Quick'20 - HBS 2:0 (2:0)
14:00 Westlandia - Dongen 3:1 (1:0)
14:30 Be Quick 1887 - Jong FC Den Bosch 1:2 (1:1)
14:30 Jong De Graafschap - De Dijk 1:4 (1:2)
14:30 OFC - Magreb '90 0:4 (0:2)
14:30 UDI'19/Beter Bed - Juliana '31 3:2 (2:0)
Nieuw-Zeeland > NZ Football Championship 2016/2017  Nieuw-Zeeland >   NZ Football Championship 2016/2017 >
02:00 Team Wellington - Tasman United 5:1 (3:0)
04:35 Hamilton Wanderers - Wellington Phoenix (R) 1:3 (0:1)
Nigeria > Premier League 2017  Nigeria >   Premier League 2017 >
16:00 Remo Stars - Bukola Babes 3:0
16:00 Plateau United - Kano Pillars 2:0
16:00 Gombe United - Shooting Stars FC 1:1
16:00 Abia Warriors FC - Lobi Stars 2:1
16:00 Nasarawa United FC - Ifeanyi Uba 2:0
16:00 El-Kanemi Warriors - Niger Tornadoes 2:0
16:00 Akwa United - Sunshine Stars 3:1
Oekraïne > Premyer Liga 2016/2017  Oekraïne >   Premyer Liga 2016/2017 >
13:00 Zirka Kropyvnytskyi - Dinamo Kiev 2:0 (1:0)
18:30 Zorya Lugansk - Shakhtar Donetsk 1:2 (0:1)
Oezbekistan > PFL 2017  Oezbekistan >   PFL 2017 >
13:00 Pakhtakor Tashkent - Dinamo Samarqand 0:1
Oostenrijk > Bundesliga 2016/2017  Oostenrijk >   Bundesliga 2016/2017 >
16:30 Sturm Graz - Rapid Wien 2:1 (1:0)
Oostenrijk > Regionalliga Ost 2016/2017  Oostenrijk >   Regionalliga Ost 2016/2017 >
15:30 SC Mannsdorf - FC Stadlau 2:3 (1:0)
15:30 FC Admira Wacker (A) - SC Ritzing 0:2 (0:1)
16:00 Rapid Wien (A) - SKN St. Pölten (A) 5:1 (1:0)
Oostenrijk > 1. NÖ Landesliga 2016/2017  Oostenrijk >   1. NÖ Landesliga 2016/2017 >
15:00 SV Würmla - SV Haitzendorf 0:1
15:00 SC Rohrendorf/Gedersdorf - SV Leobendorf 1:3
Oostenrijk > Burgenlandliga 2016/2017  Oostenrijk >   Burgenlandliga 2016/2017 >
15:00 SV Eberau - SV Neuberg 1:1
Oostenrijk > OÖ Liga 2016/2017  Oostenrijk >   OÖ Liga 2016/2017 >
15:00 SPG Neuhofen/Ried (A) - FC Wels 4:4
Oostenrijk > Salzburger Liga 2016/2017  Oostenrijk >   Salzburger Liga 2016/2017 >
16:00 TSU Bramberg - SV Bürmoos 2:1
Oostenrijk > Steiermark Landesliga 2016/2017  Oostenrijk >   Steiermark Landesliga 2016/2017 >
15:00 FC Zeltweg - ASK Voitsberg 0:1
Paraguay > Primera División 2017 Apertura  Paraguay >   Primera División 2017 Apertura >
00:10 Club Nacional - Sol de América 1:1 (1:1)
22:00 Cerro Porteño - Club Olimpia 2:1 (2:0)
Peru > Primera División 2017 Torneo de Verano  Peru >   Primera División 2017 Torneo de Verano >
17:00 CD Unión Comercio - Sporting Cristal 2:2 (1:1)
19:15 Sport Huancayo - Universitario de Deportes 2:1 (1:1)
22:00 Alianza Lima - Juan Aurich 7:2 (4:2)
Polen > Ekstraklasa 2016/2017  Polen >   Ekstraklasa 2016/2017 >
15:30 Górnik Łęczna - Pogoń Szczecin 2:2 (1:2)
18:00 Legia Warschau - Wisła Kraków 1:0 (1:0)
Portugal > Primeira Liga 2016/2017  Portugal >   Primeira Liga 2016/2017 >
17:00 Boavista - CS Marítimo 3:0 (1:0)
19:00 Rio Ave FC - Moreirense FC 3:2 (2:1)
21:15 Vitória Guimarães - GD Estoril 3:3 (0:1)
Portugal > Segunda Liga 2016/2017  Portugal >   Segunda Liga 2016/2017 >
12:15 Leixões SC - CD Aves 1:1 (0:1)
Roemenië > Liga 1 2016/2017 Abstieg  Roemenië >   Liga 1 2016/2017 Abstieg >
12:30 FC Voluntari - Pandurii Târgu Jiu 1:1 (1:1)
Roemenië > Liga 1 2016/2017 Championship  Roemenië >   Liga 1 2016/2017 Championship >
19:30 FCSB - CFR Cluj 2:0 (0:0)
Rusland > Premier Liga 2016/2017  Rusland >   Premier Liga 2016/2017 >
09:30 FK Amkar Perm - Zenit St. Petersburg 1:0 (1:0)
14:30 Spartak Moskou - Anzhi Makhachkala 1:0 (0:0)
17:00 FK Rostov - Terek Grozny 0:0 (0:0)
Rusland > 1. Division 2016/2017  Rusland >   1. Division 2016/2017 >
06:00 SKA-Energia Khabarovsk - Sokol Saratov 1:1 (0:1)
11:00 Spartak Moskou 2 - Enisey Krasnoyarsk 3:1 (2:0)
11:00 Sibir Novosibirsk - Kuban Krasnodar 0:0 (0:0)
12:30 FC Volgar Astrakhan - Zenit St. Petersburg 2 4:3 (2:2)
14:00 Spartak Nalchik - Baltika Kaliningrad 0:0 (0:0)
14:00 FK Tosno - FK Tyumen 2:2 (0:1)
14:00 FK Khimki - Fakel Voronezh 0:0 (0:0)
15:00 Mordovia Saransk - FC Neftekhimik 1:0 (1:0)
17:00 Luch-Energia - Dinamo Moskou 0:2 (0:1)
San Marino > Campionato 2016/2017  San Marino >   Campionato 2016/2017 >
15:00 AC Libertas - SP Cailungo 3:2
15:00 SS Pennarossa - SP Tre Penne 1:7
15:00 SS San Giovanni - SS Murata 1:2
Schotland > Premiership 2016/2017  Schotland >   Premiership 2016/2017 >
13:00 Celtic FC - Rangers FC 1:1 (1:0)
Servië > Super Liga 2016/2017  Servië >   Super Liga 2016/2017 >
13:00 Mladost Lučani - Partizan 0:2 (0:1)
15:00 FK Napredak - Radnik Surdulica 2:1 (1:1)
15:00 Radnički Niš - FK Novi Pazar 2:2 (1:1)
15:00 FK Voždovac - Bačka Bačka Palanka 4:0 (1:0)
15:00 Borac Čačak - FK Čukarički-Stankom 2:3 (2:1)
15:00 FK Rad Beograd - Spartak Subotica 2:0 (1:0)
17:00 Rode Ster Belgrado - FK Javor 3:0 (1:0)
Slovenië > 1. SNL 2016/2017  Slovenië >   1. SNL 2016/2017 >
15:00 NK Krško - NK Celje 2:3 (0:2)
16:55 NK Domžale - Olimpija Ljubljana 1:0 (1:0)
Slowakije > Super Liga 2016/2017  Slowakije >   Super Liga 2016/2017 >
15:20 FK AS Trenčín - MFK Zemplín Michalovce 4:1 (4:1)
17:30 ŽP Šport Podbrezová - Spartak Trnava 0:1 (0:0)
Spanje > Primera División 2016/2017  Spanje >   Primera División 2016/2017 >
12:00 Real Sociedad - Athletic Bilbao 0:2 (0:1)
16:15 Deportivo La Coruña - FC Barcelona 2:1 (1:0)
18:30 Celta de Vigo - Villarreal CF 0:1 (0:1)
20:45 Real Madrid - Real Betis 2:1 (1:1)
Spanje > Segunda División 2016/2017  Spanje >   Segunda División 2016/2017 >
12:00 UD Almería - SD Huesca 0:0 (0:0)
16:00 Sevilla Atlético - Gimnàstic 2:2 (0:1)
18:00 Cádiz CF - Rayo Vallecano 1:0 (1:0)
18:00 CF Reus Deportiu - Girona FC 1:2 (0:0)
20:30 Getafe CF - CD Tenerife 2:2 (1:0)
Spanje > Segunda B Grupo 1 2016/2017  Spanje >   Segunda B Grupo 1 2016/2017 >
11:45 Celta de Vigo B - CA Osasuna B 3:1 (3:1)
17:00 Pontevedra CF - Real Valladolid B 2:0 (2:0)
17:00 Racing Santander - SD Ponferradina 3:0 (3:0)
17:00 Arandina CF - CD Boiro 1:0 (1:0)
18:15 CD Guijuelo - UD Somozas 2:0 (2:0)
18:30 Caudal Deportivo - Coruxo FC 2:1 (2:1)
Spanje > Segunda B Grupo 2 2016/2017  Spanje >   Segunda B Grupo 2 2016/2017 >
12:00 UD SS Reyes - Sestao River 0:1 (0:0)
12:15 CD Mensajero - Athletic Bilbao B 1:0 (0:0)
16:30 CDA Navalcarnero - Barakaldo CF 0:1 (0:1)
17:00 Albacete - SD Leioa 1:2 (1:1)
17:00 Real Madrid Castilla - SD Zamudio 1:0 (1:0)
17:00 UD Logroñés - Arenas de Getxo 0:0 (0:0)
18:00 Real Sociedad B - UD Socuéllamos 3:2 (1:0)
Spanje > Segunda B Grupo 3 2016/2017  Spanje >   Segunda B Grupo 3 2016/2017 >
12:00 Espanyol B - Atlético Saguntino 1:2 (1:2)
12:00 AE Prat - Hércules CF 1:1 (1:1)
12:00 CE L'Hospitalet - Villarreal CF B 2:2 (2:2)
12:00 CF Badalona - Atlético Baleares 3:1 (3:1)
12:00 CD Eldense - RCD Mallorca B 1:1 (1:1)
12:00 CE Sabadell - FC Barcelona B 1:1 (1:1)
16:30 Levante UD B - CD Ebro 1:1 (1:1)
Spanje > Segunda B Grupo 4 2016/2017  Spanje >   Segunda B Grupo 4 2016/2017 >
12:00 Recreativo Huelva - Córdoba CF B 0:0 (0:0)
12:00 RB Linense - Atlético Mancha Real 3:1 (2:0)
12:00 FC Jumilla - CD El Ejido 2012 0:3 (0:2)
12:00 CF Villanovense - La Roda CF 2:1 (1:0)
12:00 Real Jaén - UD Melilla 0:0 (0:0)
17:00 Real Murcia - Linares Deportivo 2:0 (1:0)
17:00 Atlético Sanluqueño CF - Lorca FC 0:1 (0:1)
17:00 FC Cartagena - CD San Fernando 2:1 (2:0)
18:30 Extremadura UD - Mérida AD 1:1 (0:0)
18:30 Marbella FC - Granada CF B 1:2 (1:1)
Spanje > Vrouwen Primera División 2016/2017  Spanje >  Vrouwen Primera División 2016/2017 >
12:00 Santa Teresa CD - Rayo Vallecano 0:2
12:00 Levante UD - Sporting de Huelva 2:0
13:00 UDG Tenerife Sur - Fundación Albacete 8:1
15:30 Atlético Madrid - UD Tacuense 11:0
16:00 Valencia CF - Real Betis 5:0
Thailand > Premier League 2017  Thailand >   Premier League 2017 >
12:00 Ratchaburi Mitr Phol - Police Tero FC 1:0
12:00 Sukhothai FC - Suphanburi FC 2:3
13:00 Sisaket FC - Chonburi FC 1:2
13:00 Super Power Samut Prakan - Pattaya United 1:3
Tsjechië > 1. fotbalová liga 2016/2017  Tsjechië >   1. fotbalová liga 2016/2017 >
15:30 FK Mladá Boleslav - Sparta Praag 1:0 (0:0)
17:30 Slavia Praag - FK Teplice 2:1 (1:1)
Tsjechië > 2. fotbalová liga 2016/2017  Tsjechië >   2. fotbalová liga 2016/2017 >
14:00 Sigma Olomouc - FC Graffin Vlašim 1:0 (1:0)
14:30 FK Varnsdorf - SK Prostějov 7:2 (3:1)
Turkije > SüperLig 2016/2017  Turkije >   SüperLig 2016/2017 >
14:00 Atiker Konyaspor - İstanbul Başakşehir F.K. 0:3 (0:1)
17:00 Çaykur Rizespor - Antalyaspor 1:2 (0:2)
17:00 Beşiktaş - Kayserispor 2:2 (0:0)
Turkije > 1. Lig 2016/2017  Turkije >   1. Lig 2016/2017 >
11:00 Bandırmaspor - Elazığspor 1:2 (0:0)
12:00 Giresunspor - Eskişehirspor 0:0 (0:0)
14:00 Mersin Idmanyurdu - Altınordu FSG 1:1 (0:0)
16:30 Adana Demirspor - Manisaspor 1:1 (0:0)
Uruguay > Primera División 2017 Apertura  Uruguay >   Primera División 2017 Apertura >
20:30 CA Juventud - CA Cerro 1:1 (0:0)
20:30 Defensor Sporting - Plaza Colonia 1:3 (1:0)
20:30 Montevideo Wanderers - El Tanque Sisley 1:2 (0:0)
20:30 Boston River - Liverpool FC 3:1 (1:0)
Venezuela > Primera División 2017 Apertura  Venezuela >   Primera División 2017 Apertura >
00:00 Deportivo Zulia - Deportivo Táchira 1:2
21:00 Metropolitanos FC - Estudiantes de Mérida 3:1
21:00 Trujillanos FC - Deportivo La Guaira 2:1
22:00 Carabobo FC - Atlético Venezuela 1:0
22:00 Caracas FC - Mineros de Guayana 1:1
Verenigde Staten > Major League Soccer 2017  Verenigde Staten >   Major League Soccer 2017 >
01:00 Impact de Montréal - Seattle Sounders 2:2 (1:0)
02:30 Houston Dynamo - Columbus Crew 3:1 (2:0)
03:00 Sporting Kansas City - FC Dallas 0:0 (0:0)
04:00 San Jose Earthquakes - Vancouver Whitecaps 3:2 (1:2)
19:00 New York City FC - D.C. United 4:0 (3:0)
22:00 Minnesota United FC - Atlanta United FC 1:6 (1:3)
Vietnam > V.League 1 2017  Vietnam >   V.League 1 2017 >
11:00 Hải Phòng FC - Thanh Hóa FC 0:0 (0:0)
12:00 Sài Gòn FC - Sông Lam Nghệ An 3:1 (3:1)
Wales > Premier League 2017 Championship  Wales >   Premier League 2017 Championship >
17:15 The New Saints - Bala Town 3:2 (0:1)
Wit-Rusland > Kubok 2016/2017 > Kwartfinale  Wit-Rusland >   Kubok 2016/2017 > Kwartfinale
12:00 Lokomotiv Gomel - Shakhter Soligorsk 0:3 (0:0)
14:15 Dinamo Minsk - Dinamo Brest 2:2 (2:0)
Zuid-Korea > K League Classic 2017  Zuid-Korea >   K League Classic 2017 >
07:00 Jeonnam Dragons - Sangju Sangmu 1:3 (1:2)
07:00 Pohang Steelers - Gwangju FC 2:0 (1:0)
Zuid-Korea > K League Challenge 2017  Zuid-Korea >   K League Challenge 2017 >
07:00 Daejeon Citizen - Seongnam FC 1:1 (1:1)
07:00 Seoul E-Land FC - Gyeongnam FC 0:1 (0:0)
09:00 Suwon FC - Bucheon FC 1995 1:0 (0:0)
Zweden > Svenska Cupen 2016/2017 > Kwartfinale  Zweden >   Svenska Cupen 2016/2017 > Kwartfinale
16:00 IF Elfsborg - IF Brommapojkarna 1:2 (1:1)
18:30 BK Häcken - AIK Solna 3:0 (0:0)
Zwitserland > Super League 2016/2017  Zwitserland >   Super League 2016/2017 >
13:45 FC Lausanne-Sport - BSC Young Boys 0:0 (0:0)
13:45 FC Thun - FC Lugano 5:2 (4:0)
16:00 FC Sion - FC Basel 0:1 (0:0)
Zwitserland > Challenge League 2016/2017  Zwitserland >   Challenge League 2016/2017 >
15:00 Servette Genève - FC Wil 1900 2:0 (1:0)
15:00 FC Winterthur - Neuchâtel Xamax FCS 0:1 (0:1)
Zwitserland > Promotion League 2016/2017  Zwitserland >   Promotion League 2016/2017 >
15:00 Stade Nyonnais - FC Rapperswil-Jona 2:1
Zwitserland > Vrouwen Nationalliga A 2016/2017  Zwitserland >  Vrouwen Nationalliga A 2016/2017 >
13:00 Grasshopper Club Zürich - FC Basel 1893 3:1
14:00 Lugano Femminile - FC Staad 5:2
14:30 BSC Young Boys - FC Neunkirch 1:0
17:00 FC Zürich Frauen - FC Luzern 2:1
17:00 SC Derendingen - FC Yverdon Féminin 2:3
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner