Periode Trainer Land geb.
01.07.2022 - 31.12.2022 Holver Flores Nicaragua
01.07.2022 - 31.12.2022 Ramón Olivas Nicaragua 28.02.1968
01.07.2021 - 30.06.2022 José Trejo Mexico 04.08.1951
01.01.2019 - 30.06.2020 Sergio Rodríguez Nicaragua 20.05.1977
01.07.2018 - 31.12.2018 Fernando Araújo Uruguay 23.02.1972
01.07.2010 - 30.06.2017 Ramón Olivas Nicaragua 28.02.1968
01.07.2002 - 30.06.2009 Ramón Olivas Nicaragua 28.02.1968
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner