3. Ronde
04.04.2020 Geylang International Geylang International - Balestier Khalsa Balestier Khalsa uitgest.
04.04.2020 Albirex Niigata (S) Albirex Niigata (S) - Lion City Sailors Lion City Sailors uitgest.
05.04.2020 Hougang United Hougang United - Brunei DPMM FC Brunei DPMM FC uitgest.
05.04.2020 Young Lions Young Lions - Tanjong Pagar United Tanjong Pagar United uitgest.
11.04.2020 Albirex Niigata (S) Albirex Niigata (S) - Tampines Rovers Tampines Rovers uitgest.
11.04.2020 Brunei DPMM FC Brunei DPMM FC - Geylang International Geylang International uitgest.
12.04.2020 Lion City Sailors Lion City Sailors - Young Lions Young Lions uitgest.
12.04.2020 Tanjong Pagar United Tanjong Pagar United - Hougang United Hougang United uitgest.
15.04.2020 Lion City Sailors Lion City Sailors - Brunei DPMM FC Brunei DPMM FC uitgest.
17.04.2020 Balestier Khalsa Balestier Khalsa - Brunei DPMM FC Brunei DPMM FC uitgest.
17.04.2020 Geylang International Geylang International - Tanjong Pagar United Tanjong Pagar United uitgest.
18.04.2020 Hougang United Hougang United - Lion City Sailors Lion City Sailors uitgest.
19.04.2020 Young Lions Young Lions - Tampines Rovers Tampines Rovers uitgest.
24.04.2020 Tanjong Pagar United Tanjong Pagar United - Balestier Khalsa Balestier Khalsa uitgest.
25.04.2020 Tampines Rovers Tampines Rovers - Hougang United Hougang United uitgest.
25.04.2020 Lion City Sailors Lion City Sailors - Geylang International Geylang International uitgest.
26.04.2020 Young Lions Young Lions - Albirex Niigata (S) Albirex Niigata (S) uitgest.
4. Ronde
02.05.2020 Tanjong Pagar United Tanjong Pagar United - Brunei DPMM FC Brunei DPMM FC uitgest.
03.05.2020 Balestier Khalsa Balestier Khalsa - Lion City Sailors Lion City Sailors uitgest.
03.05.2020 Hougang United Hougang United - Albirex Niigata (S) Albirex Niigata (S) uitgest.
03.05.2020 Geylang International Geylang International - Tampines Rovers Tampines Rovers uitgest.
08.05.2020 Lion City Sailors Lion City Sailors - Brunei DPMM FC Brunei DPMM FC uitgest.
09.05.2020 Hougang United Hougang United - Young Lions Young Lions uitgest.
10.05.2020 Geylang International Geylang International - Albirex Niigata (S) Albirex Niigata (S) uitgest.
16.05.2020 Tampines Rovers Tampines Rovers - Brunei DPMM FC Brunei DPMM FC uitgest.
16.05.2020 Young Lions Young Lions - Geylang International Geylang International uitgest.
17.05.2020 Lion City Sailors Lion City Sailors - Tanjong Pagar United Tanjong Pagar United uitgest.
17.05.2020 Albirex Niigata (S) Albirex Niigata (S) - Balestier Khalsa Balestier Khalsa uitgest.
20.05.2020 Balestier Khalsa Balestier Khalsa - Tampines Rovers Tampines Rovers uitgest.
7. Ronde
01.08.2020 Hougang United Hougang United - Geylang International Geylang International uitgest.
01.08.2020 Young Lions Young Lions - Balestier Khalsa Balestier Khalsa uitgest.
02.08.2020 Tampines Rovers Tampines Rovers - Tanjong Pagar United Tanjong Pagar United uitgest.
02.08.2020 Albirex Niigata (S) Albirex Niigata (S) - Brunei DPMM FC Brunei DPMM FC uitgest.
07.08.2020 Lion City Sailors Lion City Sailors - Tampines Rovers Tampines Rovers uitgest.
07.08.2020 Brunei DPMM FC Brunei DPMM FC - Young Lions Young Lions uitgest.
07.08.2020 13:45 Brunei DPMM FC Brunei DPMM FC - Young Lions Young Lions
08.08.2020 Tanjong Pagar United Tanjong Pagar United - Albirex Niigata (S) Albirex Niigata (S) uitgest.
08.08.2020 Hougang United Hougang United - Balestier Khalsa Balestier Khalsa uitgest.
Live Scores live details Liveticker
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner