15. Ronde
14.03.2020 20:00 Legon Cities Legon Cities - Medeama SC Medeama SC 0:2 (0:2)
15.03.2020 16:00 Bechem United Bechem United - Aduana Stars Aduana Stars 0:0 (0:0)
15.03.2020 16:00 Berekum Chelsea Berekum Chelsea - WAFA WAFA 1:2 (1:0)
15.03.2020 16:00 Eleven Wonders Eleven Wonders - Ebusua Dwarfs Cape Coast Ebusua Dwarfs Cape Coast 1:1 (1:1)
15.03.2020 16:00 Elmina Sharks Elmina Sharks - Dreams FC Dreams FC 2:1 (1:1)
15.03.2020 16:00 Great Olympics Great Olympics - Liberty Professionals Liberty Professionals 2:1 (1:1)
15.03.2020 16:00 Karela FC Karela FC - Ashanti Gold Ashanti Gold 1:2 (0:0)
16.03.2020 Inter Allies Inter Allies - Asante Kotoko Asante Kotoko
16.03.2020 King Faisal King Faisal - Hearts of Oak Hearts of Oak
16. Ronde
21.03.2020 Aduana Stars Aduana Stars - Karela FC Karela FC uitgest.
21.03.2020 Asante Kotoko Asante Kotoko - Great Olympics Great Olympics uitgest.
21.03.2020 Ashanti Gold Ashanti Gold - Elmina Sharks Elmina Sharks uitgest.
21.03.2020 Ebusua Dwarfs Cape Coast Ebusua Dwarfs Cape Coast - Legon Cities Legon Cities uitgest.
21.03.2020 Medeama SC Medeama SC - Berekum Chelsea Berekum Chelsea uitgest.
22.03.2020 Dreams FC Dreams FC - Inter Allies Inter Allies uitgest.
22.03.2020 Hearts of Oak Hearts of Oak - Eleven Wonders Eleven Wonders uitgest.
22.03.2020 Liberty Professionals Liberty Professionals - King Faisal King Faisal uitgest.
22.03.2020 WAFA WAFA - Bechem United Bechem United uitgest.
31. Ronde
01.07.2020 Aduana Stars Aduana Stars - WAFA WAFA uitgest.
01.07.2020 Bechem United Bechem United - Ashanti Gold Ashanti Gold uitgest.
01.07.2020 Eleven Wonders Eleven Wonders - Medeama SC Medeama SC uitgest.
01.07.2020 Elmina Sharks Elmina Sharks - Asante Kotoko Asante Kotoko uitgest.
01.07.2020 Great Olympics Great Olympics - Hearts of Oak Hearts of Oak uitgest.
01.07.2020 Inter Allies Inter Allies - Liberty Professionals Liberty Professionals uitgest.
01.07.2020 Karela FC Karela FC - Dreams FC Dreams FC uitgest.
01.07.2020 King Faisal King Faisal - Ebusua Dwarfs Cape Coast Ebusua Dwarfs Cape Coast uitgest.
01.07.2020 Legon Cities Legon Cities - Berekum Chelsea Berekum Chelsea uitgest.
32. Ronde
04.07.2020 Aduana Stars Aduana Stars - Bechem United Bechem United uitgest.
04.07.2020 Asante Kotoko Asante Kotoko - Inter Allies Inter Allies uitgest.
04.07.2020 Ashanti Gold Ashanti Gold - Karela FC Karela FC uitgest.
04.07.2020 Dreams FC Dreams FC - Elmina Sharks Elmina Sharks uitgest.
04.07.2020 Ebusua Dwarfs Cape Coast Ebusua Dwarfs Cape Coast - Eleven Wonders Eleven Wonders uitgest.
04.07.2020 Hearts of Oak Hearts of Oak - King Faisal King Faisal uitgest.
04.07.2020 Liberty Professionals Liberty Professionals - Great Olympics Great Olympics uitgest.
04.07.2020 Medeama SC Medeama SC - Legon Cities Legon Cities uitgest.
04.07.2020 WAFA WAFA - Berekum Chelsea Berekum Chelsea uitgest.
Live Scores live details Liveticker
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner