7. Ronde
14.03.2020 Sport Huancayo Sport Huancayo - Universidad Técnica Universidad Técnica uitgest.
14.03.2020 Universidad Cesar Vallejo Universidad Cesar Vallejo - FBC Melgar FBC Melgar uitgest.
14.03.2020 Academia Cantolao Academia Cantolao - Universitario de Deportes Universitario de Deportes
14.03.2020 Universidad San Martín Universidad San Martín - Deportivo Municipal Deportivo Municipal uitgest.
15.03.2020 Llacuabamba - Ayacucho FC Ayacucho FC uitgest.
15.03.2020 Carlos Stein - Cusco FC Cusco FC uitgest.
15.03.2020 Sport Boys Sport Boys - Sporting Cristal Sporting Cristal uitgest.
15.03.2020 Alianza Lima Alianza Lima - Deportivo Binacional Deportivo Binacional uitgest.
15.03.2020 Cienciano Cienciano - Atlético Grau uitgest.
15.03.2020 Alianza Universidad Alianza Universidad - Mannucci Mannucci uitgest.
8. Ronde
22.03.2020 Mannucci Mannucci - Llacuabamba uitgest.
22.03.2020 Ayacucho FC Ayacucho FC - Sport Huancayo Sport Huancayo uitgest.
22.03.2020 Universidad Técnica Universidad Técnica - Universidad Cesar Vallejo Universidad Cesar Vallejo uitgest.
22.03.2020 FBC Melgar FBC Melgar - Carlos Stein uitgest.
22.03.2020 Cusco FC Cusco FC - Sport Boys Sport Boys uitgest.
22.03.2020 Sporting Cristal Sporting Cristal - Alianza Lima Alianza Lima uitgest.
22.03.2020 Deportivo Binacional Deportivo Binacional - Academia Cantolao Academia Cantolao uitgest.
22.03.2020 Universitario de Deportes Universitario de Deportes - Universidad San Martín Universidad San Martín uitgest.
22.03.2020 Deportivo Municipal Deportivo Municipal - Cienciano Cienciano uitgest.
22.03.2020 Atlético Grau - Alianza Universidad Alianza Universidad uitgest.
9. Ronde
03.04.2020 Llacuabamba - Atlético Grau uitgest.
03.04.2020 Ayacucho FC Ayacucho FC - Mannucci Mannucci uitgest.
03.04.2020 Universidad Cesar Vallejo Universidad Cesar Vallejo - Sport Huancayo Sport Huancayo uitgest.
03.04.2020 Carlos Stein - Universidad Técnica Universidad Técnica uitgest.
03.04.2020 Sport Boys Sport Boys - FBC Melgar FBC Melgar uitgest.
03.04.2020 Alianza Lima Alianza Lima - Cusco FC Cusco FC uitgest.
03.04.2020 Academia Cantolao Academia Cantolao - Sporting Cristal Sporting Cristal uitgest.
03.04.2020 Universidad San Martín Universidad San Martín - Deportivo Binacional Deportivo Binacional uitgest.
03.04.2020 Alianza Universidad Alianza Universidad - Deportivo Municipal Deportivo Municipal uitgest.
05.04.2020 Cienciano Cienciano - Universitario de Deportes Universitario de Deportes uitgest.
10. Ronde
12.04.2020 Deportivo Municipal Deportivo Municipal - Llacuabamba uitgest.
12.04.2020 Atlético Grau - Ayacucho FC Ayacucho FC uitgest.
12.04.2020 Mannucci Mannucci - Universidad Cesar Vallejo Universidad Cesar Vallejo uitgest.
12.04.2020 Sport Huancayo Sport Huancayo - Carlos Stein uitgest.
12.04.2020 Universidad Técnica Universidad Técnica - Sport Boys Sport Boys uitgest.
12.04.2020 FBC Melgar FBC Melgar - Alianza Lima Alianza Lima uitgest.
12.04.2020 Cusco FC Cusco FC - Academia Cantolao Academia Cantolao uitgest.
12.04.2020 Sporting Cristal Sporting Cristal - Universidad San Martín Universidad San Martín uitgest.
12.04.2020 Deportivo Binacional Deportivo Binacional - Cienciano Cienciano uitgest.
12.04.2020 Universitario de Deportes Universitario de Deportes - Alianza Universidad Alianza Universidad uitgest.
Live Scores live details Liveticker
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner