5. Ronde
14.03.2020 Orense SC Orense SC - LDU Quito LDU Quito
14.03.2020 01:15 Técnico Universitario Técnico Universitario - Liga de Portoviejo Liga de Portoviejo
14.03.2020 19:30 Mushuc Runa Mushuc Runa - Macará Macará
15.03.2020 Universidad Catolica Universidad Catolica - Emelec Emelec
15.03.2020 Delfín SC Delfín SC - El Nacional El Nacional
15.03.2020 Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca - Independiente del Valle Independiente del Valle
16.03.2020 Barcelona Barcelona - Olmedo Olmedo uitgest.
17.03.2020 Aucas Aucas - Guayaquil City Guayaquil City uitgest.
6. Ronde
22.03.2020 Independiente del Valle Independiente del Valle - Barcelona Barcelona uitgest.
22.03.2020 Guayaquil City Guayaquil City - Universidad Catolica Universidad Catolica uitgest.
22.03.2020 Olmedo Olmedo - Aucas Aucas uitgest.
22.03.2020 El Nacional El Nacional - Técnico Universitario Técnico Universitario uitgest.
22.03.2020 Macará Macará - Delfín SC Delfín SC uitgest.
22.03.2020 LDU Quito LDU Quito - Mushuc Runa Mushuc Runa uitgest.
22.03.2020 Emelec Emelec - Liga de Portoviejo Liga de Portoviejo uitgest.
22.03.2020 Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca - Orense SC Orense SC uitgest.
7. Ronde
05.04.2020 Técnico Universitario Técnico Universitario - Emelec Emelec uitgest.
05.04.2020 Mushuc Runa Mushuc Runa - Guayaquil City Guayaquil City uitgest.
05.04.2020 Aucas Aucas - LDU Quito LDU Quito uitgest.
05.04.2020 Barcelona Barcelona - El Nacional El Nacional uitgest.
05.04.2020 Liga de Portoviejo Liga de Portoviejo - Independiente del Valle Independiente del Valle uitgest.
05.04.2020 Orense SC Orense SC - Macará Macará uitgest.
05.04.2020 Delfín SC Delfín SC - Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca uitgest.
05.04.2020 Universidad Catolica Universidad Catolica - Olmedo Olmedo uitgest.
8. Ronde
12.04.2020 Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca - Barcelona Barcelona uitgest.
12.04.2020 Emelec Emelec - LDU Quito LDU Quito uitgest.
12.04.2020 Universidad Catolica Universidad Catolica - El Nacional El Nacional uitgest.
12.04.2020 Independiente del Valle Independiente del Valle - Aucas Aucas uitgest.
12.04.2020 Macará Macará - Técnico Universitario Técnico Universitario uitgest.
12.04.2020 Guayaquil City Guayaquil City - Delfín SC Delfín SC uitgest.
12.04.2020 Olmedo Olmedo - Mushuc Runa Mushuc Runa uitgest.
12.04.2020 Orense SC Orense SC - Liga de Portoviejo Liga de Portoviejo uitgest.
Live Scores live details Liveticker
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner