Periode Trainer Land geb.
11.07.2020 - 30.06.2021 Goran Tufegdžić Servië 25.11.1971
07.05.2017 - 27.04.2018 Diego Maradona Argentinië 30.10.1960
09.11.2016 - 09.04.2017 Džemal Hadžiabdić Bosnië-Herzegovina 25.07.1953
07.03.2016 - 14.03.2016 Stéphane Ziani Frankrijk 09.12.1971
01.07.2013 - 30.06.2014 Džemal Hadžiabdić Bosnië-Herzegovina 25.07.1953
03.01.2013 - 27.10.2013 Stefano Cusin Italië 28.10.1968
01.01.2012 - 30.06.2013 Dr. Abdullah Masfar Ver. Arab. Emiraten 28.01.1962
01.07.2010 - 30.06.2011 Džemal Hadžiabdić Bosnië-Herzegovina 25.07.1953
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner