Periode Trainer Land geb.
01.07.2019 - 30.06.2020 Roberto Montoya Mexico 10.10.1965
01.01.2019 - 30.06.2019 Juan Antonio Torres Mexico 14.07.1968
01.07.2014 - 31.12.2018 Mauricio Tapia Argentinië 20.08.1970
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner