Periode Trainer Land geb.
27.07.2020 - 15.02.2021 Emiliano Astorga Chili 21.09.1960
04.10.2018 - 18.03.2020 Héctor Almandoz Argentinië 17.01.1969
23.05.2017 - 30.09.2018 Erwin Durán Chili 17.10.1970
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner