Periode Trainer Land geb.
21.11.2023 - 31.12.2024 Gerardo Ameli Argentinië 18.09.1970
19.04.2023 - 31.12.2023 Jorge Célico Argentinië 13.09.1964
06.07.2022 - 17.04.2023 Roberto Tristán Peru 06.05.1983
01.01.2018 - 16.03.2018 Oscar Ibáñez Peru 08.08.1967
05.01.2015 - 10.08.2015 Mariano Soso Argentinië 30.04.1981
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner