Periode Trainer Land geb.
02.09.2019 - 30.06.2020 Fabricio Benítez Guatemala 11.06.1975
01.07.2019 - 02.09.2019 Daniel Casas Uruguay 29.04.1959
01.07.2016 - 30.06.2019 Marvin Amarini Villatoro Guatemala
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner