Periode Trainer Land geb.
01.01.2019 - 31.12.2019 Declan Devine Noord-Ierland 15.09.1973
05.11.2015 - 31.12.2018 Kenny Shiels Noord-Ierland 27.04.1956
16.09.2015 - 04.11.2015 Paul Hegarty Ierland 30.05.1967
12.05.2014 - 15.09.2015 Peter Hutton Noord-Ierland 02.03.1973
19.11.2013 - 11.05.2014 Roddy Collins Ierland 07.08.1961
01.01.2012 - 31.12.2013 Declan Devine Noord-Ierland 15.09.1973
28.12.2007 - 31.12.2011 Stephen Kenny Ierland 30.10.1971
01.07.2007 - 30.11.2007 Pat Fenlon Ierland 15.03.1969
01.07.2007 - 31.12.2008 John Robertson Schotland 02.10.1964
01.07.2004 - 30.06.2006 Stephen Kenny Ierland 30.10.1971
01.07.2003 - 26.09.2003 Dermot Keely Ierland 08.03.1954
06.11.1998 - 30.06.2003 Kevin Mahon Ierland 00.00.1956
01.07.1994 - 31.10.1998 Felix Healy Noord-Ierland 27.09.1955
16.06.1991 - 30.09.1993 Roy Coyle Noord-Ierland 30.01.1946
01.07.1986 - 30.06.1991 Jim McLaughlin Noord-Ierland 22.12.1940
01.11.1985 - 30.11.1987 Noel King Ierland 13.09.1956
01.07.1971 - 30.06.1972 Dougie Wood Schotland 15.02.1940
01.07.1969 - 30.06.1970 Billy McCullough Noord-Ierland 27.07.1935
01.07.1960 - 30.06.1968 Willie Ross Schotland
01.01.1960 - 30.06.1961 Matt Doherty Noord-Ierland
01.07.1943 - 30.06.1953 Willie Ross Schotland
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner