Periode Trainer Land geb.
16.03.2012 - 30.06.2020 Oleksandr Ryabokon Oekraïne 21.02.1964
01.07.2010 - 30.06.2011 Vitaly Levchenko Oekraïne 28.03.1972
01.01.1983 - 31.12.1984 Yevgeny Goryansky Rusland 28.02.1929
01.07.1969 - 31.12.1970 Oleg Bazilevich Oekraïne 06.07.1938
01.01.1966 - 31.12.1966 Sergei Korshunov Rusland 08.10.1928
01.01.1962 - 31.12.1962 Yevgeny Goryansky Rusland 28.02.1929
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner