Periode Trainer Land geb.
01.01.2020 - 31.12.2020 Oddbjørn Joensen Faroer Eilanden 12.02.1963
01.01.2018 - 31.12.2019 Áki Johansen Faroer Eilanden 13.01.1969
01.01.2014 - 31.12.2017 Frankie Jensen Faroer Eilanden 22.09.1959
01.01.2013 - 31.12.2013 Jan Laursen Denemarken 26.01.1978
01.01.2012 - 31.12.2013 Sigurð Herulf Sigurðsson Faroer Eilanden 23.02.1988
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner