Periode Trainer Land geb.
08.01.2021 - 30.06.2021 Đorđe Jovanovski Noord-Macedonië 29.03.1956
25.09.2020 - 07.01.2021 Šefki Arifovski Noord-Macedonië 17.03.1954
01.07.2019 - 24.09.2020 Vane Milkov Noord-Macedonië 11.07.1990
18.04.2019 - 30.06.2019 Aleksandar Stojanov Noord-Macedonië 14.11.1984
23.03.2019 - 15.04.2019 Gjoko Hadžievski Noord-Macedonië 31.03.1955
04.12.2018 - 22.03.2019 Rade Cicmilovikj Noord-Macedonië 22.12.1978
01.07.2018 - 03.12.2018 Marjan Živković Servië 21.05.1973
01.01.2009 - 31.12.2010 Milko Đurovski Noord-Macedonië 26.02.1963
09.04.2003 - 30.06.2004 Pane Blazevski Noord-Macedonië 00.00.1955
16.11.2001 - 30.06.2003 Risto Ancev Noord-Macedonië
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner