Periode Trainer Land geb.
06.06.2020 - 31.12.2021 Dmitriy Molosh Wit-Rusland 10.12.1981
06.11.2019 - 05.06.2020 Andrejs Kalinins Letland 26.05.1981
28.09.2019 - 05.11.2019 Mareks Zuntners Letland 13.02.1983
01.05.2019 - 27.09.2019 Aleksandrs Starkovs Letland 26.07.1955
14.09.2018 - 21.04.2019 Gordon Young Schotland 29.04.1964
31.07.2018 - 13.09.2018 Mareks Zuntners Letland 13.02.1983
15.11.2016 - 31.12.2018 Tamaz Pertia Georgië 23.12.1974
01.03.2014 - 14.11.2016 Viktors Dobrecovs Letland 09.01.1977
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner