Periode Trainer Land geb.
23.01.2019 - 30.06.2019 Muamer Vugdalič Slovenië 25.08.1977
01.07.2017 - 04.01.2019 Nermin Bašić Bosnië-Herzegovina 24.11.1983
21.02.2017 - 30.06.2017 Adnan Zildžović Bosnië-Herzegovina 28.10.1969
04.01.2017 - 20.02.2017 Robert Pevnik Slovenië 18.02.1969
17.08.2016 - 14.11.2016 Janez Žilnik Slovenië 30.04.1964
01.07.2013 - 12.11.2013 Dejan Djuranović Slovenië 05.05.1968
22.01.2013 - 30.06.2013 Robert Pevnik Slovenië 18.02.1969
14.10.2011 - 02.01.2012 Robert Pevnik Slovenië 18.02.1969
01.07.2007 - 25.11.2009 Jože Prelogar Slovenië 05.03.1959
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner